Sadece Sohbet

30 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Odaları

Sadece sohbet

İnsanların arama sonucunda sohbet ve chat odaları aramaları icabında karşısına gelen linkleri tıklayıp linkteki gibi adres olmayıp farklı sitelerin çıkması adeta insanları şaşırmaktadır. Bizler ise bu hileli oyunlara gelmeyip sizlere en iyi sohbet odalarımızla sizlerin hizmetinize geçmekteyiz. Sadece sohbet bölümü olan sunucumuzda kanallara ve sunuculara ne para veriyorsunuz, nede sizlerden bi ücret talep ediyoruz. Sizler için en iyi olan yapıyoruz. Sizlerin daha rahat sohbet ve muhabbet edebilmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. sizler rahat bi ortamda sevdiklerinizle başbaşa kalabilmeniz için güvenliğinizi sağlıyoruz. Kimsenin sizi rahatsız etmesine musade etmiyoruz. Tamamen sizlerin menfaatine olan sunucularımızda sizlerden hiçbirşey beklememekteyiz.  tamamen ücretsiz olan sunucumuzda Omegla gibi kaliteli ortamlarda sohbet ve muhabbet ettiğinizi bilmenizi isteriz. Sohbet sitemizde Sadece sohbet olduğunu unutmayınız

Sizler için Sadece Sohbet ve Chat odalarını hizmete sunmuş bulunmaktayız.. tüm yurt genelinde kolayca sohbet odalarına girebilmek için herhangi bi ücret veya üye olmadan bile Sadece Sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.. girilen sohbet ve oyun odalarıyla sizler için en iyi sohbet modulu olarak ayarlamış olduğumuz anlık iletişim sayesinde her daim sevdiğiniz kişiyle uzakta yakında farketmez saniyelik olarak görüşme yapabilirsiniz.. en iyi sohbet hizmeti biz sizler için sunmuş bulunmaktayız her zaman ilk olmaya devam etmekteyiz.. kaderin bizi nereye götürdüğü önemlidir.. aslında bunu bi çok sohbet sunucularında en insanlar arkadaşlık ortamı ve dostluk ortamı kurabiliyor..

Adıyaman Yöresi

30 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Genel Kültür

ADIYAMAN ANTİK KENT PİRİN MAĞARALARI

pirin antik kent pirin mağarası pirin

Biraz adıyamanı tanıyalım. Bende bir adıyamanlı olarak sizlere adıyamanın o meşhur yiyecek ve turistik özel alanları anlatmak istedim. Belki bir çoğunuz adıyamanı biliyorsunuz ama adıyamanın neyi meşhur ve görüneceği yerler tarihi yerleri görmemişsiniz vede duymamışdınızdır. Öncelikle adıyamanın genel nufusu 230.000 olarak gösterilmektedir. Adıyaman ilimizin güzel görenek yerlerinden biri olan pirin mağaralarıdır. Pirin mağaraları geçmişe dayanarak yıl olarak bilinmeyen fakat birinci yuzyıl olarakta bilinen pirin mağaraları tarihte bi kent olarak yaşanmış yerdir. Pirin mağaraları daha önceden bir dağ gibi ve toprakların içerisini boğup adeta bir dağ haline gelen pirin mağaraları arkeloglar tarafından incelenip çok titiz bi şekilde inceleme yapıldıktan sonra, arkeloglar tarafından gün yüzüne çıkartılmıştır. Prin mağaraları daha önceden bi şehir kentiymiş. Orda insanların yaşadığı ve kayalardan ev yapılması adeta insanları şaşkına çevirmişlerdir. Kayadan oluşturdukları mezarlar hala eski halinden bişey aybetmemiş şekilde durması adeta şaşırtıcı. Pirin mağarası olarak bilinen tarihi yaşam kenti şu anda dünyanın her yerinden ziyaretçiler e açık olarak misafirler görmektedirler. pirin mağaraları tarihimizden bugüne dek sağlam kalan bi antik kenttir. Antik ken bildiğimiz adıyamanın 4 km doğusunda yer alıyor.

KAHTA NEMRUT DAĞI

Namazın Faydaları nemrut dağı nemrut karakuş nemrut

Adıyamanın 30 km ötesinde olan kahta ilçesi, dünyamızın her yerinden her yıl mayıs ayından başlayan ziyaretçi trafiğini görmeniz gerekir. Kahtada bulunan Tarihi yaşam alanı olan nemrut dağı  Ankar dağları civarında 2.150 metre yüksekliğinde bir dağdır. Nemrut dağı olarak bilinen commegene tarihinde en büyük tapınak ve hazine olarak bilinmektedir. bu tarihi yer kahtanın 50 km doğusunda bulunmaktadır. Yüksekliği adıyamanın en büyük ve en yüksek alanı olarak bilinmektedir. Nemrut dağı krallığın ve tarihteki ismi Antiochus büyük bi krallık dönemi geçmiştir. 1881 yıllarında karakuş tepesi olarak bilinen iki kule başında kartak heykellerinin bulunması ve kule arkasında olan tepenin içinde Antiochus un mezarı olarak kazı çalışmaları başlanmıştır. Bu çalışmada bir sonuç elde edemeyip kral Antiochusun mezarıı hala kayıp ve bulunmamıştır. Nemrut dağına gelen yabancı ziyaretçiler en yüksek dağda olan heykellerin yanı başında güneşin doğuşunu ve batışını  izlemeleri için güneşin doğmasını sabah erken saatlerde orda beklemektedirler. Nemrut dağında güneşin doğuşu ve batışı günümüzde güneşin doğuşu ve batışının en güzel izlenme yeri olduğunu bilmekteyiz. Kahta nemrut dağının giriş yeri her yıl ücretli olup, ücretli olarakgiriş yapmaktadırler gelen insanlar yerli ve yabancılar için. Nemrut dağına varmadan kahtanın 10 km ötesinde bulunan cendere köprüsüde tarihe damgasını vuran en eski köprü olarak bilinmektedir. Kahta yolunu ve nemrut dağı yolunu birleştiren köprü Antiochus tarafından mühendislerine yaptırılmıştır. Cendere köprüsü tamamen sur taşlarıyla yapılıdır. Altında ise dağdan akan serin sular akmaktadır. Yazın kahta ve adıyaman yerli insanları tarihi cendere kjöprüsünün altında akan suyun içine girip yüzmektedirler. Nemrut dağı tarihinin en çok bölümlerinide hala bilmemekteyiz.

ADIYAMAN MENZİL KÖYÜ

menzil camisi menzil hazretleri menzil kahta menzil köyü

Adıyamanın kahta ilçesinde bulunan menzil köyü, kahtanın 25 km ötesinde bulunmaktadır. Menzil köyünde bulunan önder Abdulbâki Erol’dur. menzil cemaati nakşibendiye bağlıdır.  bir çok ilimizde cemaatleri bulunmaktadır. tüm ülkelerde gelen misafirler ziyaretçiler şeğh ziyaretine gelip elini öpmektedirler. Menzilde bulunan insanlar çoğu yerli olmayıp farklı illerden gelip menzile yerleşmektedirler. Menzilde bulunan camii türkiyenin en güzel camilerinden biridir. Tüm ülkelerden ziyaretçilerin geldiği menzilde tövbe edip camide namaz kılarlar ve sonrasında şehg hazretlerinin eini öpüp dua ederler. Kahtada bulunan menzil köyü bi çok ülkelerde ismi tanınmıştır.

ADIYAMAN GELENEKSEL YİYECEKLERİ VE MEYVELERİ

adıyaman biberleri adıyaman meyve sebzeleri adıyaman yöresel meyveleri

Adıyamanın geleneksel yemeklerinden biri olan fırın tavasıdır. Ve organik olarak yetiştirdikleri biber,patlıcan,domates,dolma,kabak ve bilmediğimiz daha bi çok sebzeler yetiştirilmektedir. Adıyamanın en çok yetiştirilen meyvelerden biri olan Nar ve indir’dir. incirlerin tadı bi bambaşka olup tüm türkiyede bulunan illere sevkiyatı yapılıp satılmaktadır. yetiştirilmekte olan ve vucuta kana iyi gelen kırmızı tatlı narlarda yetiştirilmektedir. narların kuru yerde ve nemli olmayan odalarda tutulup kışa kadar yani ocak şubat ayına kadar saklanmaktadır. Kış aylarında çıkartılıp hala tazeliğini korumaktadır. bu narların tüm illere gönderilmeside olmaktadır.

 

Sizden Gelen Şiirler

29 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Şiirler

en güzel aşk şiirleri

 

SEYDİŞEHİR

sANKİ BERRAK BİR SU BERRAK BİR NEHİR
Eririm sevdanla ey seydi şehir
yerim senin yanın ayrılık zehit
Dönüşlerim sanadır ey seydişehir
ilk ve son sevdamsın herkes bilir
Şehirlerin efendisi ey seydişehir
En güzel manzaralar gözümde bir bir
Her bakışta sen varsın ey seydişehir
içimden durmadan hep seyretmek gelir
Renklerini baharını ey seydişehir

Mevlür Açık :Konya
AYRILIK

Ağlama gözlerim değmez bırakıp Gidene
o pişman olacak dönecek bi gün geriye
sende yol ver terk edip gidene
sakın dert etme kendine unutamam diye
diz çöktüm önünde beni sevsin diye
gözlerime baktı öyle imkansız
El salladı bana gitmeden önce neden
içimden bi parça koptu sanki giderken
neden gidiyor diye soramadım çünkü utandım
keşke kal deseydim ona pişman oldum
kalsaydı sanki mutlumu olurdu
belkide gitmekti en doğrusu buydu
güle güle dedim artık o Günlere
Pişmanlıktan döndüm iğneden ipliğe
sen mutlu ol bakma sen üzüldüğüme
mazide kaldı herşey sakın dönme artık geriye

Ertğrul Sağdıç : kıyıköyde yaşıyor
bu şiiri çok sevdiği astsubay ali becike ithaf etmiş

HALA AKLIMDASIN

Yıllar geçsede aradan Alsada canımı yaradan
gelip geçmesende buradan inan hala aklımdasın
kapanıp gözlerim görmesede
Ağlayan kalbim Gülmesede
Ellerin Akan gözyaşlarımı silmesede
İnan Hala aklımdasın
Kara kaşlı gözlerinle, Sevgi Dolu sözlerinLe
Tebessüm eden gülüşlerinleinan hala Aklımdasın..

Hüseyin Budak :Devrek

ASLA VAZGEÇME

sen hep sev üzülme severken, oda sever elbet
bulursan eğer zehir edersin kendine
inat et hüzünlerine asla vazgeçme
her daim bulunsun aklında unutma
Taze kalsın içinde Bir Ömür Boyu
hiç çıkmasın aklından inat et yüreğine Asla Vazgeçme
Sadece Sev Vazgeçme, Hayatı kendine Zehir Etme
Sadece bekle kahretme, inat et sevgine Asla vazgeçme

Nazlı Ayazoğlu: MuğLa

EVLENDİN DİYE

Şimdi Kendince benden uzaksın
Evlendin Diye Sanyormusunki beni unutacaksın
Dönüp Geldiğinde Bakmayacakmısın Buluştuğumuz yerlere
Kalbin Küt küt Atmayacakmı Niye
Göz .göze Geldiğimizde çevirecekmisin Kafanı
Sildiğinimi Sanıyorsun Aşkla Yazılmış Onca anılarımızı
Hatırlarmısın çocukça oynadığımız oyunları
hep senin peşinden gelirdim seni sevmeyi içime dert etmiştim
Sen koşarken saçlarının rüzgarla olan savaşını
öyle bir aşkla izlerdimki Sonra bir kuytu köşesinde bulurdum Seni
öyle çok sarılmak isterdimki Deliler gibi sımsıkı
Sonra Yanyana gelirdik usul usul yürüyerek herkesin gözü bizdeydi
herkes kabullenmişken biz ne yaptık
Birbirimiz için yaşıyorken neden koptuk..
memiş Sezen: YozgatLı

Burda okunmuş olduğunuz güzel şiirler Sizden gelen şiirler olup bizlerd sitemizde yayınladık. Eğer sizlerinde güzel şiirleriniz varsa bize iletmeniz durumunda o güzel aşk ve ayrılık şiirlerinizi sitemizde ücretsiz olarak yayınlıyoruz. Sitemizde sizlere özel olarak sohbet sunucumuzda özel kanallar mevcut olup sevdiklerinizle muhabbet edip güzel vakitler geçirebilirsiniz. Sunucumuzda üyelik istemeden direk sohbet ve muhabbet kanallarına bağlanabilir yeni yüzlerle güzel dostluklar kurup yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

 

 

Sevdalım

29 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Şiirler

Sevdalım

Gün geçtikçe seni daha çok özlüyorum kara gözlüm. Sen hayatımın en güzel yanı,sen gönlümün efendisiydin. Seni ömrüm boyunca unutmayacak bi potansiyele sahip olan beynim, her gün acılar içinde sürükleyip gidiyor. Seni kalbimden asla söküp atamadım,seni şu küçücük beynimden sökemedim. Lanet olsun şu yalan sevgilere lanet olsun geçen günlere,hergun ölümle pençeleşen şu yüreğim, acılar içinde cehennem ateşlerinde yanıyor gibi titriyor. Seni unutmadım Sevdalım yüreğim bu kalp seni unutacak kadar güçtü değil. sen gittin sen gittinde ben gidemedim be sevdalım. Hani birbirimize yeminimiz vardı,hani umutlara geleceklere dair sözlerimiz vardı, hani verdiğimiz sözler,hani nerde sevdalım söylermisin, senin kadar güçlü değilim yalan aşklara dil dökeyim. Şu kalbim acılar çeksede yalan söylemeye yalan aşklara asla fırsat vermedim. ama senin bi kaç cümlene aşık olmuştum, seni seviyorum deyişini,bana bakan ışıldayan göslerini bak işte bitmeyen sevda dediğimiz bitti işte sevdalım bitti işte. Senin kadar merhametsiz değilim gitmek istedin gitmene izin verdim bile bile kendimi ateşlere attım fırtınalara bıraktım kendimi savrulmuş toz bulutları gibi yok oldun. Sadece hayallerin kaldı gözlerimden bi perde oldun gözüme,nereye baksamhep seni görüyorum neye dokunsam sen varsın be sevdalım.

sevdalım şiir

Unutmak çaremi sevgilim,unutmak sadece acılardan kurtulmakmıdır. Bilmiyorsunki ne gemirler savurdum,ne acılara dayanarak senin hayalini kurmuşum. Nerden bileceksinki be güzelim nerden bileceksin. aradan bak seneler geçti yıllar geçti ve hala dün yaşanmış gibi hep özlüyorum geçmişi birbirimize sarılımışı sevdalım. Bile bile yaktın beni bile bile attın beni denizlere, ucu bucağı görünmeyen okyanuslara bıraktın beni sevdalım. Boğulmak istiyorum ama boğulmuyorum ölmek istiyorum ölemiyorum,yarabbi bu nasıl bi acı nasıl bi ızdırab akıl edemiyorum. Seni özlemek acıya ateşe dokunmak gibi geliyor bana. Dokunmak  istesemde dokunamıyorumki sadece hayallerinle resminle avunuyorum. Aşkta olmaz derdin gurur bak gururumu yıktın. Sen yakamoz nedir bilirmisin, hani sabahın ilk ışıklarında güneşin denize vurduğu aydınlığının güzelliğini fark ettinmi hiç işte o güzellikte olan bir sevdam vardı seninle sevdalım. Yıktın umutları yıktın dünyamı seni ne kadar özledim biliyormusun be biliyormusun. Aşk türkülerini söylüyorum artık,ayrılık şarkılarını söylüyorum. Ne yapsamda seni bana geri getiren birşey bulamıyorum bulamıyorum işte.

Sohbet ve Chat Sözleri

28 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Odaları

Sohbet ve chat Sözleri

Sanal sohbet sunucumuzda sohbet eden bir kaç kişinin sohbet sözlerini buraya eklemiş bulunmaktayız. Sohbet odalarımızda userlerin ne şekilde sohbet ettiğini ve kaliteyi samimiyeti gösteren sohbet kelimeleri ve muhabbet ortamı sizlere bir örnek olarak göstermekteyim. bu sohbet ve muhabbet sözleri hiçbir yerde hiçbir sitede bulamayacağınız muhabbet diyalogudur. Sizlere bir örnek olarak gösterdiğim sohbetleşen iki userin konuşmalarıdır. Bilmeyenler için sohbet odalarında ne şekilde muhabbet edildiğine dair bir örnek olarak göstermekteyiz.

kanalda selamını alacak 1 tek kişi yok,cok sempatik birisin ya sende selam ver kardeşim ben verdim sunnet alan alır almayan cokta muhim degil 🙂 topluma girerken selam verilir cıkarkende verilir suphen olsaydı anlayamazdın ben suphen olsaydı anlayamazdın beni op olmak için kız kılığına girmene gerek ben şimdi op olursam ne diyeceksin bakalım o zamanda
op olabilirsin ama insan olmak önemli atalanta01 kunyen kayboldumu hiç ? nur hocam hg hb atalanta01 atalanta01 bıak karıyı kızı yarın okuldasın allah kolaylık versin sen yanıma gel egiteyim az seni atalanta01 ben öğretmen değilim kimuydurdu bunu NuR- bunlar keremin yardakcası dunyadan bi haber uyduruyorlşar işte asılsız yalanlarla sohbet etmeye calısıyorlar mR`Serendip sen önce insanlara küfür etmeme eğitimini al yeter yaratılanı yaratandan ötürü sev yeter
atalanta01 sanamı kufur ettim 🙂 ne dedim canım kardeşim anaa kavganın ortasına denk gelmişim adam ol demek olmamı diyeyim ha hoşt dediysem alındıysan insanlar özür diler once iki ayagını kaldıracan ayaklarını bana uzatacan bende basını okuycam ama böle çocuk gibi kavga yakışıyomu sonra frizbi fırlatıp sen onu getşreceksin oyle affedebilirim seni 🙂 ben atacam atalanta01 getirecek bak op yaptığınız kişilere bak atalanta01 seni yapsınlar senin gibi op olmaktansa userlik daha iyi
ne zaman burda biri op olsa kısnaıp saldırmaya baslıyorsunuz ben bosuna hoşt demiyorum hikayede derlerr ya vezir olmuşun ama UYARI: mR`Serendip: Lutfen Kanalda tartışma yapmayiniz.Aksi Takdirde Kanala Yazmaniz Engellenecektir.! hala adam olamamışın pardon sen kızdın demi erkek olmadıgıma inanıyorsan skype ver gostereyim sana güzelmi Behiye hanginizin babası diğerininkini döver mR`Serendip ve atalanta01 babam rahmetli NuR- nnur babaları karıştırma

Bana Sordular

28 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Şiirler

Bana Sordular

BANA SORDULAR

Sevgiler Yalanmı Oldu Günümüzde
Temaslar tanışmalar Girdi İnternete
artık yuvalar Yürümüyor SelametLe
Hani Eski Sevdalar Diye Bana Sordular
Sanki Herkes Kendi Derdine Düşmüş
insanlar düşmüş Gezi nin derdine
Şu Güzel Vatan Düşmüş Elin Diline
Sende Yaşıyormusun diye bana Sordular
Dünya Kocaman Hepimize Yeter
Bir Ağaç Bin Kuşun yuvasına Yeter
Doğayı Seversek Dünya Dengesinde Döner
Dengemizi insalar Bozdu Diye bana Sordular
Eski sevdalılar Susmuşlar öyle
Geçiniyoruz İşte şöyle böyle
insanların çoğu Sistemlere Köle
Sarıkaya Bunları Yazıyormusun Diye Sordular

Güzel Chat Odaları

28 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Chat, Sohbet Odaları

 

En güzel chat odaları ve chat odası olduğu bilmekte olduğumuz Cicisohbet sunucusu sizlerle daha iyiye adımlar atmaya devam ediyoruz. Sizlerle bu hedefi başardığımız ve sizlerle chat odalarını tasarladığımız gibi en güzel odaları sizlerin beraberinde var etmeye çalışmaktayız. Chat odaları ve chat siteleri tamamen ücretsiz olarak en güzel dostluğu,arkadaşlığı,samimi ortamları yönetmeye devam ediyoruz. Bizler için kalite güvence ve ortamlar önde gelen bi kariyer var etmeye hedef alıyoruz.

Merhaba güzel chat siteleri tutkunları sizlerde zaman zaman herkesin yaptığı gibi güzel chat siteleri ararsınız.Sizler güzel chat sitesi olması dışında seviyeli insanlarla muhabbet etmek onlarla güzel dakikalar geçirmek istersiniz.Bizlerde cicisohbet .net ailesi olarak sizlere güzel bir ortamda güzel chat siteleri içinde belki en iyisi olmaya aday olan sitemizde sizlere hizmet etmekteyiz.Yönetim kadrosu ile dj lerimiz ile sizlere hizmette sınır tanımıyoruz.Sizlere sohbet odalarımızda güzel arkadaşlıklar dostluklar kurmanızı sağlıyoruz.Ayrıca sizlere diğer kanallarımız olan oyun kanalımızda oyun botu sorduğu soruları cevaplayabilirsiniz belkide siz birinci olabilirsiniz.Nasılmı yapacağız demeyin sadece resime tıklayıp sizlerde güzel chat sitemizi ziyaret edin.

Sanal Sohbetin En Güzel yerinde Sohbet ve Chat etmek isterseniz ve seviyenin sizleri buluşturduğu tek nokta olarak bilmenizi istemenizde fayda olduğunu düşünüyoruz.. Mynet Sohbet Gibi Kaliteli Sohbet sitelerinde Sizleride aramızda Görmekten Mutluluk duyarıs.. Sizler için Sunduğumuz ve kalitenin en yüksek mertebesinde Sohbet odaları ve oyun odaları eğlence kanalları sizler için kurmuş bulunmaktayız..

Aslında Bi çoğumuz Sanal Sohbet ve Mynet Sohbet üzeri Chatlaştığımız Zaman bi çok insanlar bu Sohbet ve mynet Sohbet üzerinde Şiirler Yazabiliyor.. Türkiyenin en değerli Siir Sohbet ve Mynet Sohbet Gibi Sitelerde Yerini Hemen Alabiliyor.. Sizlerde Mynet Sohbet Gibi Kaliteli Ortamlarda Yerinizi Ayırabilirsiniz.

Mynetciler

28 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Odaları

Mynetciler

 

MYNETCİLER MEKANI

Mynetcilerin buluştuğu tek mekan olan sohbet sunucumuz, eskiden beri sanalcılara hizmet veren tek sunucu olduğunu bilmenizi isteriz. Sohbetcilerin mekanı olarak bilinen sunucumuzda eski sohbetcilerden mynet sohbet olarak bilinen sohbetciler mynet odaları artık eskisi gibi sohbet odaları olmaksızın, yeni ve yepyeni odalarıyla siz değerli eskimynet sohbet kullanıcıları için geliştirmekte olan sunucumuzda büyük ilgi görüp, sunucu olarak yıldız alan bir sunucu olduğunu bilmekteyiz.

Artık SohbetLe ilgili Haber Alabileceğiniz bazı konular eklemeye çalışmaktayız.. haber sohbet dediğimizde ilk akla gelen acaba hangi Sohbet veya ne Sohbeti diye aklınız karışabilir.. Sizin en iyi haber yolunuz cicisohbet .net olacaktır.. Artık haberleri ve güncel haberleri çok yakında sitemizde sohbet bölümünde yayınlanmaktayız.. Şimdilik olmayabilir, ama ilerki zamanlarda gerçekten çok farklı içeriklerle sohbet odalarımızda günlük güncel haberleri ve sporlar haberlerini okuyabilirsiniz.. Sizin yolunuz sohbet odaları ve oyun odalarıyla gününüze renk katacak şekilde eğlenebilirsiniz..
Wanted Kaliteli Sohbet,
ve en güzel sohbet adresiniz.. Artık CiciSohbet Odaları.. Site Site Dolaşmanıza gerek yok.. Artık Dünyada isim yapmış ve seviyenin ön planda bulunduğu Sohbet odalarımız, artık deli dolu olarak en iyi hizmeti sizlerle paylaşıyoruz.. Eskiden mynet sohbet odaları tek adresiniz olup binlerce kişinin buluştuğu tek noktaydı.. Şimdi sohbet odalarında artık eskisi gibi pek kalabalık olmayıp ve en güzel ortamlarda bulunabilirsiniz.. sizlerde sevgiyi hak ediyorsanız eminimki hak eden her zaman aradığı sevgiyi bulacaktır.. Sizlerde niyetinizin ne olduğuna karar verin..  Yolunuzdan şaşmayın.. bilki aşka susamış sevgiye susamış insanlar her daim mutluluğu hak eden insanlardır.. artık bu yalnızlığa son verebilirsiniz.. türkiyenin en kaliteli mynet sohbet odalarında aradığınız mutluluğu bulacağınızdan eminim.. Herkese şimdiden iyi sohbetler Dilerim..
Selam Sanal Sohbetin vazgeçilmez ismi olan mynet sohbet ve kaliteli sohbet odaları artık klavye kadar sizlere yakın ve bir okadarda anlık iletişim sağlayabileceğiniz kadar basit.. Sizler ve internet kullanıcıları artık dunyanın neresinde olursanız olun sohbet odalarımızda sohbet edebilirsiniz.. Her dünya her insan kadar sizlere yakın olan sohbet platformları ve en kolay programları seçip sizlere en iyi hizmeti vermeyi sunuyoruz.. artık site site kanal kanal dolaşmanıza gerek kalmadığını düşünüyoruz.. Dünyanın öbür ucunda ve türkiyenin neresinde olursanız olun, bu birşey ifade etmez yeterki internet bağlantınız olsun, erişim hızı en yüksek seviyede vermeye devam ediyoruz..

Super Sohbet

26 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Odaları

Super SohbetSanal Odalarımız Super Olarak Sizlere öncülük Göstermektedir. Süper Sohbet Odalarımız sanal alemde eşi benzeri olmayan muhabbet diyaloglarıyla seviyeyi tırmanan ve dürüstlüğü koruyan tek mekan olduğunu göstermektedir. Sizlerde super muhabbetler içerisinde kendinize yer ayırabilirsiniz. Super sohbet odalarımız tamamen ücretsiz olarak sizlere iyi hizmet vermeye devam ediyor.

Günümüzde genellikle eskisi gibi rekabet görmese bile eskisi gibi sohbet chat meraklıları günden güne birazda azalması olmasına rağmen rekabet içinde olan kelimelerden bazıları olan chat sohbet kelimesidir.Sizlerde Bizim Açtığımız Süper Chat Sohbet Odalarımızı ziyaret edip süper kendini bilen seviyeli konuşmasını bilen userler ile tanışmak onlarla arkadaşlık,dostluk hatta sevgili bile olma şanşı yakalamak istemezmisiniz.Sizlerde bu güzel chat sohbet odalarında bire bir muhabbetler en güzel sohbetler en güzel dakikalar hatta duygular yaşamak isteyipte bulamıcağınız kadar güzel bir ortamda Süper insalarla tanışmak için neden bekliyorsunuz.Sizlere bununlada kalmayıp diğer odalarımzda güzel dakikalar eğlenmek zamanın hatta saatlerin dakikaların su gibi akıp gitmesini istiyorsanız aradığınız adres cicisohbet .net dir.Sizlere cicisohbet .net farkıyla birbirinden güzel odalarımızda güzel dakikalar geçirip keyifli muhabbetler edip hattta güzel şarkılar dinlemek sizin elinizde.Sizlere sunduğumuz bu güzel ortama nasıl bağlanıp nasıl sohbet edicez deye düşünmeyin.Yapmanız gereken resimin üstüne tıklayıp sizde Süper Chat Sohbet Odalarına Giriş Yapın.

Mynet Görüntülü Sohbet

26 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Odaları

Mynet Görüntülü Sohbet

Mynet Sohbet Odalarına Hoş Geldiniz.. Mynet Sohbet Odalarında Artık Herkes Sohbetleşiyor. Kolay ve Basit İletişim Sağlamak için İnsanlar Mynet sohbet Odalarını Tercih Ediyor.. Sevdiklerinizle Mynet Sohbet odalarında Buluşabilirsiniz. Mynet sohbet Sitelerinde Artık Kameralı ve Webcam Kullanarak Görüntülü sohbet Edebileceksiniz.. Mynet Görüntülü Sohbet Sitelerinde Artık Hiç Bir Ücret Ödemeden Giriş YapabilecekSiniz.. Mynet Sohbet Kanallarında Kızlarla Görüntülü Sohbet Edebileceksiniz.. Bu İmkanı Sizlere Sağlayan Yönetim Sizin Daha Rahat ve Seviyeli Bi Ortamda Sevdiklerinizle Muhabbet edebilmeniz için bu İmkanı Sağlamaktadır..Mynet Sohpet Sitelerinde Artık Herşey Çok Basit Bütün KomutLarı Kullanabileceksiniz.. Sevdikleriniz Çağırın Dostlarınızı Davet Edin SevgilinizLe Özel Oda Açın ve Test Oyun Kanallarında ve yarışma oyun Odalarında Hoşça Vakit GeçireBilecekSiniz.. Herkese İyi SohbetLer Dileriz..

Mynet

Mynet sohbet odaları farklılık üzerine farklılık yaratmaya devam ediyor. Mynet sohbet odaları şuanda sesli ve anlık yazışmalı olarak bilinen sunucuları türkiye genelinde binlerce internet kullanıcılarının giriş yaptığını görmekteyiz. Mynet sohbet odaları yeni farklıyla görüntülü sohbet ile karşımıza çıkıcakmı çıkmicakmı diye aklımızda hep soru işaretleri kalıyor. Mynet görüntülü sohbet odaları şuanda hiçbir faaliyet göstermemektedir. Umarım ilerki dönemlerde görüntülü ve sesli sohbet ile yepyeni canlılığıyla karşımıza çıkıp yeni bir süprize imza atacağını umuyoruz.

Chat Odaları

26 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Chat, Sohbet Odaları

Chat Odaları

Öncelikle sizlere bunu belirtmek isterken, sanal chat odalarında seviyeli ve dürüstlüğün olduğu sunucuda siz değerli sanal sohbet ve chat tutkunları için gelen userler ve misafirler hakkında bilgi almak ve rahatsız edici davranışlar göstermek kessinlikle yasak olduğunu sizlere belirtmek isterim. Chat odalarında akılda kalıcı sohbetler ve güzel muhabbetler ortamına girerek,kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde genel kurallara uyduğunuz takdirde hiçbir sorun çıkmayacağından emin olabilirsiniz.

Chat Odalarına Giriş Yaparak doya Doya Chat Yapabileceksiniz.. Chat Odalarında İslam Kanalları Olup Dini Sorular Çözebileceksiniz.. Amacınız Ne Olursa Olsun chat Odalarında Seviyeyi Her Zaman Üst düzeyde Tutacaksınız.. chat Odalarında Uyması Gereken Kuralları İhlal Etmediğiniz Sürece sevdiklernizle Ve Dostlarınızla Ortak Özel Kanal Açabileceksiniz.. Chat Sitelerine Artık Para Ödemiceksiniz.. ve Hiç Bi üyelik Kaydı Olmadan Sesli Sohbet Edebileceksiniz.. Chat Odaları ve Oyun Odalarında Sevdiklerinizle Soru Çözmede Yarışabilir En Çok Puan Toplayan Kullanıcılarımıza Ödül Olarak Op Luk Verilecektir.. Sizlerde Bu Oyuna Dahil Olabileceksiniz.. Hemde Hiçbir Ücret Vermeden.. Tamamen sizler için bu Hizmeti Sağlamaktayız..

Chat odalarımızda bayanlarında bulunduğu kanallarda biraz daha seviyeli ve birazdaha ciddi olmanızı tavsite ederim. Ciddi olan insanların buluştuğu sunucu olduğunu unutmayınız. Sanal chat kanalları içinde sizlere en güzel oyun kanallarını sunmaktayız. Canınız sıkılmasın diye birbirinden güzel ve eğlenceli oyun kanalları eklemiş bulunmaktayız.

İslami Sohbet Kanalları

25 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Odaları

 

islami sohbet kanalları

İslami sohbet kanallarımız tamamen ücretsiz olup birbirinden eğlenceli oyun kanallarıyla sizlere bir kez daha ücretsiz hizmeti sağlıyoruz. İslami oyun kanalları ve islami soru çözme,islami bilmece kanallarına giriş yapmak ücretsiz olup, boş zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

İslami sohbet kanallarımızda yakında açılmış olacaktır sizde islami sohbet kanallarına girip hiç çekinmeden kanallarda sohbet edebilir ve sıkı dostluklar edinebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi bizimde amacımız sizlere daha seviyeli daha dürüst bi sohbet ortamı yaratmak sizde islami sohbet odalarına girebilir rahat rahat sohbete girebilirniz bazı insanların ilk arayışları sohbet veya cinsel sohbet arayışı içindedir siz siz olun sakın sanal alemde cinsel arayışınız sohbet odalarında olmasın bu cinsel arayış içinde olan insanlar kendi kanallarında yapsınlar olmazmı olur neden olmasın sohbet odalarında sizinde değiniz gibi her zaman ilk sıralarda ama amacımız sizlere islami sohbet odaları dini sohbet odaları açmak sizde bunu yapabilirsiniz sizinde bilmiş olduğunuz gibi amacımız sizlere daha rahat bi sohbet ortamı yaratmaktır ama hiçbi zaman ön yargılı olmayın neden çünkü bu sohbet sanal ortamında her türlü insanlar vardır.. herkese kaliteli bi sohbet ortamı dileğiyle iyi sohbet ler dilerim..
sohbet yapalım sohbet zamanı dediğimizde hemen sohbet kanallarına girip sohbet yapıyoruz ve hemen sohbete başlıyoruz sizde sohbet etmek isterseniz hemen sohbet kanalına girip sohbet etmeye başlıyorsunuz. Sohbet zamanında her zaman sohbet zamanında sohbet edebilirsiniz. Sohbet burda olup her zaman sohbetede girebilrisiniz bedava sohbet sitesinde sohbet edebilirsiniz sohbet her zaman sohbettede sohbet edebilirsiniz bunun adı sohbet ve sanal sohbet web sohbet çünkü bizde sohbet için bir yerlere varmak istiyoruz sohbet etmenin tam zamanı sizde durmayın sohbet etmeye hemen başlayın bunun için sizden hiçbir zaman para talep etmiyoruz tamamen bedava sohbettir

Chat Bayan

25 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Chat, Sohbet Odaları

Chat bayan

 

 

BAYAN CHAT ODALARI

Kaliteli bayan chat odalarında sizlerde yerini alabilirsiniz. Kaliteli chat odaları artık dopdolu yeni yüzüyle sizlerin karşısına tekrar çıkıyor. Sohbet sunucumuz tamamen bayanlarla oluşmadığını sizlerde biliyorsunuz. Bayan chat odalarımızda ücretsiz kanal açabilir yetkili olabilirsiniz. Bunun için sizlerden gereken kurallara uyup ortama ayak uydurmanız ve seviyeli ortamda farkınızı fark etmenizdir.

Bayan chat odalarına hoş geldiniz. Burda sadece bayanlar chatlaşabiliyor bayan chat odasında düğün oluyo ama kimse chat odalarına girmiyor. Neden diye sorarsanız bayanla dans edermisiniz bayanla chatlaşırmısınız neden chatlaşmayalımki neden olmasınki, buda bayanla chatlaşmanın tam zamanı chat dünyasında bayanla chat yapmak o kadar zevkli olmamanın heyecanını yaşamayın chat laşmak bu kadar basit değil, sizde seviyeli ortama sahipseniz sizde chat yapabilirsiniz ve anlaşabilirsiniz bayanla chat yapın gerçekten sizde bunun farkına varacaksınız. Bende sizin gibi olmmamaın faydasının içerisendeyim kendimi gördüm göreli hiç bu kadar bayanlarla chatlaşmamıştım. Herşeyin bir zevki olduğunuda unutmayalım. Ama kessinlikle bayan chat kanalında arayışım cinsellik olmamıştı sende bu kadar kolay sanıyosan sende bayan chat odalarına kanallarına girebilirsin neden girmiyosunki anlatamadım şunun şurasında o kadar chat kanalı varki chat yapmakla o kadarda basit olmadığını düşünüyorum.Bende bu kadar basit bir ülkenin çocuğu olmayıp babasınında arkasına bakamadan chat kanallarındada olduğu gibi aramadığım chat kanalları olmadığını bayanla sohbet etmenin zamanı olduğunu düşündüm..Sizlerde de kaliteli ve seviyeli bayan chat odasında sobet etmek istersen cicisohbet odasına senide bekliyorum neden olmasınki sende bi zamanlar sohbet kanallarına girmiyormuydun bayan chat odasındada kaliteni göster ve chat odasında arkadaş sitelerindede olduğu gibi sizleride bekliyoruz. Sizlerde chat odasına bayanla sohbet ve chat laşmak istediğinde buyur senide bekliyorum

Bayan Chat

25 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Chat, Sohbet Odaları

Bayan chat

Kanallarımız Bayan chat olarak bilinmekte olasılığı gösterilip, bayanların bulunduğu mekan olarak benimseyebilirsiniz. Bayan chat odaları sınırsız olarak sizlere hizmet vermektedir. Tüm ülke genelinde geçerli olan sunucumuz tamamen ücretsizdir. Sizlerde bu kampanyadan faydalanıp sohbet sitemize sorunsuzca giriş yapabilirsiniz.. Sohbet etmek için sizden hiçbir şekilde ücret istemeden, doya doya sohbet ve muhabbet edebilirsiniz.

Arkadaşım bayan chat dediğimiz zaman bayan chat odalarındada aynı zamanda bayan chat kanalındada bayanlar chat yapabiliyor. Bunun için her zaman bayan chat odalarındada erkekler bulunabiliyor, bunun önüne geçilemezken bayan chat kanallarındada olduğu gibi rekabet üstüne rekabet çiziliyo aynı zamanda bayanlar chat yapabiliyor sohbet kanallarınada giriyor chat odalarındada bayanlar chat yapabiliyor bayan chat odasındada aynı zamanda bayanlat chatlaşıyo chatlaşalımmı diyor bayan lar bayan olduğu sürece bu chat odaları ve kanalları aynı zamanda rekorda kırıyor rekor kitabına yazdığıumızda bayanlarda chat kanallarına giriyoruz neden chat yapmasınlarki sende kanala chat yapmak istersen her zaman beklerim bayanchat odalarına kanallarına bayanlardanda chatlaşabiliyo aynı zamanda chat odalarındada chatlaşabiliyosun özel odalarda bayanblarda chatlaşıyo sen bunun farkında değilsin sohbete veya chate girmek istersen üst menüde chat kelimesini tıklayın sizde cicisohbet.com adresinde yani bu adresten sohbete girebilirsin hiç çekinmeden bile chatlaşabvilirsin çekinme olmasın aramızda bayanlarda chatlaşıyo burda istersen gir bak yani bizde yalan olmaz dediğimiz zaman kimse inanmaz bayan chat kanallarında olsun bayan chat odalarında olsun ister inanın ister inanmayın her bayan her yaşta coluk cocuk demeden herkes sohbetleşebiliyor. Neden olmasınki bu kadar basit yani, senide bekleriz bayan chat odalarına ve kanallarına..
bayanla chatlaşalım bayanla sohbetleşelimmi dedik bayanlarla chatlaşma zamanında olduğu gibi bayanlarda cahatlaşıyo sohbetleşiyo kimse bunu bilmiyo chat dost sitelerinde chat dost kanalalrındada olduğu gibi kimse ses vermiyo bayan chat odasında rengarenk chatlaşmalar oluyor. Kimse girmiyor sizde chat odalarında giriyorsanız hemen ekleyin sizde chatlaşın

Sohbet Kanalları

25 Aralık 2014 Yazan  
Kategori Sohbet Odaları

sohbet kanalları

ÜCRETSİZ SOHBET KANALLARI

Sohbet chat sitesi özgün ve paylaşımcı bir platformdur. Chat Siteleri tamamen canlı yazışma ve dostluk arkadaşlık ortamı kurma projesi altında yürütülmektedir. Sohbet sunucuda kanal açmak için herhangi bir ön danışma sağlanmamaktadır. Direk kanal açıp chatleşebilirsiniz. Chat ortamları genellikle laklak ve geyik muhabbetinde dönen sohbetlerdir. Sizlerde kendinizi bu akışa bırakmak için öncelikle giriş yapıp kendinizi tanıtmak için kendinize takma isim bulup sürekli kalıcı kalmak ve o takma işsminizle sürekli bağlantıya giriş yapmanız için sağlanan ve kaydedilen bi takma isim seçmenizi öneririz.

Chat Ve sohbet kelimesini yazdığımızda ilk aklımıza gelen sohbet kanalları ve sohbet odaları, bizde bu yol için baş koyduk sohbet ve muhabbet kanalları için her zaman ilk hedefimiz oldu. Sohbet ve chat ama birşeyler yapıyoruz bakalım nereye kadar gidicek sizde kendinize gelin, ve bişeyler yapmaya çalışın bakın bakının yaratın sohbet ve chat kanalları sizinde bildiğiniz gibi genelde hep sohbet odaları chat kanalları için keşfedilmiş bir sanal toplanma merkezi gibi bişey yani bunun için bizde sizlere en iyi ortamı yaratmak için bizde sohbetten başladık ama ilk hedefimiz sohbet ve chat odaları oluşturmak seviyeli ve düzgün bi sohbet ortamı kurmak bizim amacımız budur ya sizin amacınız nedir?? sölermisiniz siizinde belirli bi hedefiniz varmı sohbet chat muhabbet kanalları gibi bişey yani eğer varsa sizde bu makaleye cevap verin bende elimden geldiği kadar sizlere yardım olacam kaliteli bi sohbet ve chat ortamı kurmak için çalışıyoruz sizde çalışın bişeler keşfetmeye çalışın.. herkese keyifli sohbet ve chatlar dilerim,,

Sonraki yazılar »