Cici Chat

31 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Sohbet Chat

cici chat

Sanal chat sunucumuzda artık cici chat muhabbetleri başladı. Eğer cici chat‘in ne olduğunu bilmiyorsanız bunu öğrenmenizde fayda var. Cici Chat dediğimizde ilk akla gelen bayanlarla chat etmek aklımıza geliyor yada muhabbet öresinde olan bir sohbet diyalogudur. Chat ortamlarda sizlerde yerinizi alabilir güzel chat ve muhabbet içerisinde güzel dostluklar elde edebilirsiniz. Cici chat  ortamları bağımlılık yapan sohbet ortamlarıdır. Sizlere bu bağımlılığı yaratan ve vazgeçilmez hale getirilip sanal dünyasında kendi serüvenini çizebilirsiniz. Cici Chat sunucumuzda sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarıs

Kalp hızı göstericisi fitbit

31 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Teknoloji

fitbit-charge-hr-product-photos01
Fitbit‘in ne olduğunu belki birçoğumuz bilmeyiz. Fitbit ne işe yarar ve ne için kullanılır hakkında sizlere biraz bilgi amaçlı bu konuyu paylaşmak istedim. Fitbis öncelikle kalp hızını ölçer. Ve kalp atışlarınızı kaydeder usb bağlantılı olan bu fitbit soket girişinden usb kablosunu taktığınızda bilgisayardan veya ses alıcı hoparlordan kendi kalp atışlarınızı dinleyebilir hız testini ölçebilirsiniz. Sağlık konusunda önde gelen isimlerden birisi olan fitbit akıllı cihaz gibi sağlık durumunuzu kontrol altına almaktadır

Bu dikkate alınması gereken önemli bir nokta, bence, ve bir fitness izci son turda biraz kaybolmuş. Fitbit, diğer bağlı adım ölçer, adım sayılır. Ama aynı zamanda bunu bir oyun yaptı: bir gol, bir ödül almak. Arkadaşlarınızla ilerleme paylaşmak ve rekabet. Gamification, bir slogan, bir kaç yıl önce, FuelBands, Jawbone Up ve Fitbits bu sağlanan tam olarak ne olduğunu: egzersiz motive etmek için bir sopa, havuç ediyorlar.

HR Fitbit en büyük spor hamlesi Fitbit Charge: kalp hızı izleme, bir şeyler bantları ve izci ton benimseyerek başlamış ekler. Kalp hızı uyku bile, günde 24 saat, izler. Telefonunuz için her şeyi eşitler. Hala eski Fitbit bantları gibi görünüyor, ama daha fazla değil. 20 dolar fazla olmayan kalp hızı izleme Fitbit Charge, bu gibi bir no-brainer (150 dolar karşısında 130 $için Şarj ABD, İNGİLTERE, £120 versus £100 veya 180 dolar karşısında 150 dolar Avustralya). Ve çoğunlukla teoride. Daha pahalı 250 dolar Fitbit Surge hemen hemen aynı şeyleri yapar, ama daha büyük bir izleme ekranı ekler ve tek başına GPS üzerinden takip çalışır. Fitbit Charge HR için $150 tam donanımlı bir cihaz için iyi bir fiyat.

fitbit-charge-hr-product-photos05

Ve yine de, uygulamada, Ücret hakkında bir şey İK bir adım heyecan verici kısa geliyor. Kalp atış hızı nasıl işleyeceğini. Giymek nasıl bir duygu. Ve, yararlı-ya da ben değil, kalp hızı ayrıca benim günlük rutin içinde bulundu. En iyi bilek-yıpranmış kalp hızı izci orada biri var, ama beklediğim gibi slam-dunk tamamlamak fitness grup değil. Ancak, en iyi Fitbit grup şu anda kullanılabilir.
fitbit-charge-hr-02
Sadece iki kez Fitbit en son sizin için en uygun olup olmadığını düşünürdüm. Tasarım: geri, eski Fitbit Hoşgeldiniz
Şarj İK neredeyse aynı üretilmiyor Fitbit Force için Fitbit Charge, ve daha önce görünüyor. Zararsız kauçuk saran bir grup, zaman, adım ve diğer verileri söyleyen dar siyah dahili bir ekran var. Yan düğme, ancak, ekranda bir şey görmek basmanız gerekir.
fitbit-charge-hr-01
Ücret geri kalanı HR aslında biraz değişti. Kayış şimdi standart saati-tipi toka toka, onu daha güvenli ve pop için daha az Olası hale ile takılır. Ve alt kısmı farklı hissediyordur. Yeşil LED ile kalp hızı monitörü optik Ücret HR düzgün güvenli olduğunda dibinden, cildi biraz zorluyordu çıkıntı.Cildim alıştım, ama Şarj HR kesinlikle eski Fitbit bantları daha rahat hisseder. Ayrıca, takmak zorunda farklı: Fitbit önerir giyen Şarj İK bir parmak uzunluğu yukarıdaki wristbone kolunu için ideal kalp atış hızı değerlerini, ki ilerde benim kendi kolunu tercih ederim giyecek şeyler. Uzun kollu bir gömlek altında kaybolan eğilimli manşet.
fitbit-charge-hr-product-photos01(1)
Şarj İK birkaç soluk renk gelir; inceleme ünitem siyah oldu. Her ölçüde ayarlanabilir rağmen çeşitli boyutlarda da geliyor. Benim büyük modeli üzerimde iyi hissettim, ama daha fazla-kadar-kol uygun zaman içinde garip bir duygu biter. Belki de bu toka bu sürümü budur: daha fazla kolum kadar tutunmuş…bir tür.İK Sorumlu tutmaya yardımcı olur
fitbit-charge-hr-product-photos04
Şarj İK şarj etmek için kendi USB Adaptör ile birlikte gelir, ama eski Fitbits alt — dan dışarı rahatsız edici dümdüz aynı şekilde takılır iken başka bir özel bağlantı kullanır. Bu doğru: yeni bir adaptör. Bu da kaybetme. Kalp atış hızı: bileğindeki Tüm gün
Bir kez takılı, Şarj HR hemen yeşil LED kalp hızı veri toplamak için yanıp söner. Bunu her zaman yapar. Bu, artı bir dahili ivme ölçer ve barometre adımları, kalp hızı, yükseklik (adım tırmandı ve egzersiz yoğunluğu (yürüyüş veya koşu) üzerinde veri toplamak.

Bu cihazı kullanarak sizlerde sağlık açısından bir adım önde olucaksınız. Fitbitin sizlere göstereceği kalp atış hızını ölçerek sizlere ne kadar sağlıklı olacağınızı göstermektedir. Sizler muhakkak bu cihazı kullanarak sağlık konusunda kendinizi riske atmadan kontrol altına alabilirsiniz.

Biraz da Gülelim

31 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Komik Resimler

 

 

 

 

 

 

images indir (1) indir (2)

Birbirinden ilginç ve komik resimler. Sizler bu komik resimleri sosyal paylaşım ağlarda paylaşabilirsiniz.

indir

 

8

 

 

İsmail Hacıoğlu Biten Evliliğinin Ardından İlk Kez Konuştu

31 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Magazin Haberleri

Vildan Atsever ve İsmail Hacıoğlu’nun ani boşanması sevenlerini üzmüştü. Hacıoğlu ise ayrılık konusunda, “Sadece iyi şeyler söyleyebilirim onun hakkında.” dedi.

Ünlü oyuncuların boşanması sevenlerini oldukça üzmüştü. Ayrılığın ardından sessizliği ilk bozan İsmail Hacıoğlu oldu.

Boşanma ile ilgili sorulan soruya Yaşanan şeyler özeldi ve hâlâ özel; onu anlatamam kimseye. Güzel geçen altı yıl var ortada. Evlenmek kadar ayrılmak da doğal; yaşamak ve ölmek gibi, ikisi de doğal şeyler. İsteyen istediğini söylesin ama ben hiçbir şey söylemiyorum. Kol kırılır, yen içinde kalır; biz böyle gördük. Ben bugün, yarın veya başka zaman, bu konuyla ilgili kötü şeyler söyleyemem. Sadece iyi şeyler söyleyebilirim onun hakkında yanıtını vermiş.

ismail-hacioglu-biten-evliligininardindan-ilk-kez-6920496_x_3726_o

Kemal Doğulu, Programda Öykü’ye Aşkını Haykırdı!

31 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Magazin Haberleri

Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafla Öykü Serter ile yaşadığı aşkı itiraf eden Kemal Doğulu, aşkını programda da haykırdı.

Bir zamanların ünlü ve çok izlenen programı BBG ile ünlenen,tanınan Öykü Serter ve Bu Tarz Benim yarışmasının jüri üyelerinden Kemal Doğulu arasında çıkan aşk dedikodusu sosyal medyayı sallamıştı büyük yankı uyandırmıştı.

Bu dedikodular üzerine Kemal Doğulu instagram hesabında Öykü Serter’e sarılmış halde çekilen fotoğrafını paylaşmış ve altına da Sahiplenen erkek tutuşu,seviyorsam demek ki yazmış.

Bu Tarz Benim yarışmasında da Kemal Doğulu Öykü Serter’e olan aşkını haykırmış ve bir ilişkileri olduğunu duyurmuş.

 

kemal-dogulu-programda-oyku-ye-askini-haykirdi-6920476_8684_m

Mahsun Kırmızgül’ün Hayatını Değiştirdiği Genç Kız

31 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Mucize filminin güzel oyuncusu Seda Tosun, filmde yer alabilmek için Mahsun Kırmızıgül’e Facebook’dan fotoğraf göndermiş ve o şekilde kadroya alınmış.

İzlenme rekorları kıran bir film: Mucize. Filmde Mızgin karakterini oynayan Seda Tosun Kırmızıgül’e facebook üzerinden fotoğraf göndermiş. Fotoğraf ve cv göndererek kendisine bir şans verilmesini istemiş. Seda Tosun mucize filmi benim için de mucize oldu diye açıklama yapmış.

Seda Tosun 1990 İstanbul doğumlu ve drama mezunu. Balayı filminde başrol oynayıp herkesin tanıdığı bir isim haline gelmiş.2008 yılında da Miss Turkey yarışmasında finallere kalmış isimlerden.Mucize filmindeki rolüne 3 bin kişi arasından seçilmiş.

Kırmızıgül Mızgin rolünü seçmek için uzun süre beklemiş. Seda Tosun ile deneme çekimleri yapılmış. Rol genç oyuncunun oldu.

Seda Tosun Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı ilişkiyle de gündeme gelmişti.

mahsun-kirmizgul-un-hayatini-degistirdigi-genc-6920517_2492_m

2015 Volvo V60 cross Araba

30 Ocak 2015 Yazan  
Kategori En İyi Arabalar

Her zamanki gibi bu sezonda volvo’nun çıkardı cip tipi 2015 Volvo V60 yine göz kamaştırmayı devm ediyor. Bu orjinal arabayı eğer hala görmediyseniz buyur sizlere en güzel resimlerini ve özelliklerini paylaşmış bulunmaktayız. 2015 Volvo V60 Göz kamaştıran 2015 sezonunun en şık tasarımıyla önde çıkan lüx arabadır. şık

volvov60crosscountry-129

Her zaman böyle değil, ama Volvo adlandırma kuralı her zaman bana mantıklı gelmedi. Örneğin, S önek belirtti sedan, C için kupalar, V modelleri türevleri (başka bir şekilde söyleyerek vagon) ve XC arabalar “cross country” SUV ve geçitler. S60, V60 ve XC60 bak ve alıyordum tam olarak bilmek istiyorum.

Sadece adıyla Volvo V60 Cross 2015 hakkında bir çok Ülke söyleyin. Araba sport wagon profili ve bir varyant tasarım ile başlar ve crossover yerden ekler. V60 Cross Country standardına göre yaklaşık 2.6 cm daha uzun V60, yerden yüksekliği yaklaşık 7.9 inç övünme şimdi oturur. O kayayı sürünerek, ama rutted toprak üzerinde bir fark yaratabilir road gitmek için yeterli değil Görsel olarak kros asansör ve elementlerden koruma biraz eklemek yardımcı plastik gövde kaplaması zıt – bir öğe Volvo ödünç XC70. günel
volvov60crosscountry-257
XC70, V60 Cross Country demişken pazarında Volvo’nun eski alanı kalabalık gibi geliyor. Otomobil iki araba yan yana küçük bir fark, iç mekan, algılanan sağlamlık umuyorum sunmaya devam etmektedir, ve estetik onları bir arada sağlayacak. Buna birazdan geleceğiz. 60 serisinin geri kalan kısmı gibi, V60 Cross Country birkaç farklı motor ve şanzıman kombinasyonları, tüm dünyada mevcuttur. Bizim örneğimizde otomobil 2.5-litre Turbo Şarjlı, sıralı beş silindirli motor özellikleri T5 dört tekerlekten çekişli bir model oldu. Ve pound-feet tork 250 beygir 266 bir çıkış tek bir seçenek üzerinden altı vitesli otomatik gönderilir. İdeal koşullar altında, Ana merkezi bir diferansiyel daha verimli için ön tekerleklere tam kullanılabilir tork seyir gönderir. Sistem kayma algıladığında, sert viraj alırken ya da ağır ivme altında, center diff neredeyse anında, arka tekerleklere mevcut torkun yüzde 50 Gönderen meşgul olabilir.
volvov60crosscountry-1(2)
Çapraz Ülke üzerinde yol tutuşunu uzun yolculuğun rağmen oldukça iyi bir boy. Uzun boylu arabayı üzerime 7.9 inç zemin, grace ile hızlı dağ yolları ağırlık transferi işleme oturan mutlu olduğumu unutturdu bir şekilde eğrileri ele alındı. Daha sonra, bir slalom 55-mil engel kaldırma testi ve Volvo’nun çeviklik test etmek için bir fırsat verildi. Bu testler kros özellikle sportif olduğuna beni ikna etmedin, ama ekstra yüksekliği yol bana atabilir herhangi bir sürpriz zorluyor yerinden crossover engellemez ki içim rahat etsin. Mükkemel
volvov60crosscountry-43
Sürücülerin çoğu V60 Cross ülkelerini (ya da atmanız, yüksek hızlı J-turn Volvo’nun sürüş eğitmenleri gibi manevralar epik) slalom için gitmiyor. Çeviklik bir yana, bariz burada vurgu comfort biridir. Kros sürüş duruş ile kırık kaldırım tümsek iliklerine kadar süre sessiz. Sürücülerin çoğu asla yerden yüksekliği yaklaşık 8 inç tam olarak yararlanmak olabilir, ama ekstra süspansiyon Seyahat kesinlikle otoban yolculukları ve şehir içi sürüş daha katlanılabilir hale getirecek. Volvo V60 Cross Country otomobil üreticisinin en son güvenlik teknolojileri ile birçok kullanılabilir olduğunu hiç şaşırtıcı değil yani güvenlik üzerine ününü inşa edilen bir markadır. Engel, durdu araçlar, yayalar ve bisikletler için ileride yol izler ve sürücünün dikkatini ise frenler otomatik olarak devreye girecek olan CitySafe otomatik fren sistemi, göstermek için başardı. 6 mil altındaki hızlarda, Volvo tam bir durdurmak için kendisi getirebilir; daha yüksek hızlarda önemli ölçüde hız ve ufak bir kaza şiddetini azaltabilir.Harika
volvov60crosscountry-86
Örneğimiz de kamera bazlı şerit değiştirme uyarı sistemi (ama herhangi bir direksiyon müdahalesi olmadan) ve sürücü dikkat takip sistemi ile donatıldı. Ben simüle uykulu sürekli şerit çizgilerinin geçerek sürüş, sistem bip sesi ve bir mola verelim öneririz. Ben de vardı tam hızlı uyarlanabilir seyir kontrolü, hangi olabilir otomatik olarak korumak ve güvenli bir takip mesafesi ile bir kurşun araba aşağı tam stop, BLIS kör nokta izleme, ve bir arka kamera sistemi ile çapraz trafik uyarı.Son olarak, eğer çok yakından kurşun aracı takip ediyorsanız cam dibinde ince kırmızı bir ışık yanar olan Volvo’nun Mesafe Alarmı özelliği vardı. Yaklaştıkça, daha parlak ışık ve, eğer sistem algılayan sensin kapanış için hızlı ve tehlikeli bir çarpışma olacak parlak flaş uyarı ışıkları ve ses bir sesli uyarı. Ne zaman test Volvo XC60 son zamanlarda buldum bu sistem için biraz fazla müdahaleci için agresif San Francisco sürüş, ama daha geri koydu dağ yolları ve otoyol hız yapmadım farkında bile değil. Mesafe Alarmı, Volvo’nun sürücü yardım özellikleri çoğu gibi, hızlı bir şekilde devre dışı veya gösterge panelindeki bir düğme ile etkinleştirilebilir.
volvov60crosscountry-1(1)
Zaten Volvo geri kalanı tam yorumları araç 60 serisi vererek, zaten 2015.5 V60 Cross Country aracınıza ne aşina oldu. Otomobil bilgi-eğlence sistemi bir ağrı kullanımı olmayan ses kontrolleri ve dijital medya kaynakları tam bir paketi ile standart navigasyon özellikleri. Ben özellikle otomobil ses, dashboard entegre ve direksiyon kontrolleri. Örneğin, sadece sağ başparmak altında kaydırma tekerleği ve düğmeler kullanarak direksiyona bir el çıkarmadan tüm bilgi ve eğlence sistemi göz atabilirsiniz.Kros da özellikleri Volvo dahili 3G veri bağlantısı (altı aylık hizmeti dahil ücretsiz) verir arabayı erişmek için bir suite uygulamaları, pano Web tarayıcı (Park), ve Wi-Fi bağlantısı için yolcu (ama sadece bir 3G bağlantısı paylaşmak, değiliz süper heyecanlı son kısmı). Altı aylık deneme, Volvo sürücüleri kullanmaya devam etmek için abone olun veya veri planı üzerinde ücretsiz kullanım için bir Web-bağlantılı akıllı telefon sistemi urgan sonra zaten ödüyorlar. Uzun ömürlü
volvov60crosscountry-257
Desteklenen uygulamalar Volvo kapsamlı bir liste buldum. Pandora, Rdio ve diğer medya akışı hizmetleri, sürücü, yakıt fiyatları, Park ücreti, konumlarını ve daha fazla payı olan uygulamalar var. Eğer bu uygulamalar hakkında bir şikayetim var, çok yavaş, bazen sürücü üzerinde bir dakika dönen bir simge bakmayı bırakarak yük olabilir. Yavaş 3G ya da kendisi hatalı yazılım bağlantı olup olmadığından emin değilim, ama pano uygulamaları lagginess şık arayüzü geri kalanı yanında durdu.Volvo V60 Cross Country Subaru Outback dikkatli nişan alır, ama aynı zamanda patlama alanındaki Volvo’nun kendi XC70 içerebilir parçası vagon ve parça crossover gerçekleştirdik. Otomobil istiyor amacı bu arabayı kentsel profesyoneller kim neden aktif bir yaşam tarzı — hafta sonu savaşçıları, eğer … isteyen güvence yerden yükseklik ve dört tekerlekten çekiş, ama istemiyorum bakmak gibi granola, kendi gidip. Bu sürücüler, muhtemelen Volvo daha fazla iç mekan ve biraz daha güç, ama daha kapalı Kare, daha az güzel paketi sunuyor XC70, düşünün. Çok rahat

Volvo V60 Cross 2015 şin ilk çıkan arabalardan birisi olan volvo şık tasarımıyla adeta göz dolduran ve yol tutuşuyla beraber ön sıralarda yer alan mükkemler arabalardan birisidir.

volvov60crosscountry-96

Ünlü Moda’cı Liene Podina

30 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Moda

 

Ünlü moda tasarımcısı olan Liene Podina günümüzde en çok beğenilen moda’cılardan birtanesi diyebilirsiz. Eğer siz Liene Podina yı tanımıyorsanız onu yakından tanımak için web sitesinde onu takip edebilirsiniz. Liene Podina tasarımcı olarak önde gelen isimlerden birisi

Podina” çok fazla sonuç vermez – henüz. “Vecriga için hızlı bir Google Arama O sadece 20 yaşında, bu Letonca güzellik hala modelleme sahne için oldukça yeni çünkü. Birkaç Gints sonra Bude moda son iki yılda Letonya Kozmopolit, Podina son zamanlarda Yeni York merkezli ajansı imzalı Bir Yönetim yayılır ve moda dünyasında fırtına için hazır olduğunu.

Liene Podina

Podina Riga, Letonya’da doğdu ve Facebook üzerinde bulunmasından birkaç yıl önce modellik kariyerine başladı. Models.com onu vurgulanan olduğunda “Haftanın Modeli” bazı yorumcular Podina olmadığını kaydetti “klasik” ama onu uzaklara götürecek eşsiz bir görünüme sahip bir modelleme kariyer. güzel Biz ilk deyim, hadi Hadi! karşı olmama rağmen Işıl ışıl mavi gözleri, kahverengi saçları ve harika kemik yapısı karanlık? Bu kız muhteşem), Podina uluslararası pist sahne için mükemmel bir uyum olduğunu tahmin ile tamamen aynı takımdayız.

Süre gelen New York’ta tanınan genç model şansa karşılamak Alexander Wang (kimin marka bir rüyasını modelleme konser), Podina sahip bir yumuşak nokta için Letonya tasarımcıları gibi Mare BM Rols. Kalbinde bir sanatçı ve tasarımcı, onun en sevdiği şeylerden bazıları sanat, ürün tasarım ve oluşturma çizim olduğunu Models.com söyledi.

“Misal, eğer ben olmasaydım [,] ürün tasarımcısı olurdum çılgın sanat ve resim yapma,” Podina diyor. “Gördüğüm şeyler kroki ve kağıt üzerinde onları koymak için seviyorum.”

Ederken biz şüphesiz bu Podina harika bir ürün tasarımcısı, bilmiyoruz sanacak için geri çekilin o henüz; onun doğal güzelliği ve pist hazır vücut, o bağlı bir parlak gelecek gibi bir model. Hayat bu kızın outlook seviyoruz da: “etrafımda yaratıcılık bulma, yeni ve ilham verici insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenme ve hayatta sihir bulmak takmış durumdayım.”

Liene Podina fizik güzelliğiyle adeta göz kamaştıran bir modacı olup lüx hayatta önde gelen isimlerden birtanesidir. Liene Podina modacı olduğunu belki türkiyede tanımayız. ama kendi ülkesinde gerçekten televizyonların prensesi olarak bilinmektedir

liene-podina-6

liene-podina-5

En iyi Cep Telefonu

29 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Teknoloji

S5 cep telefonları

Hayatımızda bazen değişiklik yapmak isteriz. Bunlardan biriside en iyi cep telefonları almak vecep telefonla boş zamanlarımızı değerlendirmek ve sörf yapmak oluyor. Eğer silerde bir S5 samsung galaxy cep telefonuna sahip değilseniz, yeni tasarımıyla yeni şıklığıyla sahip olabilirsiniz. Biraz cep yakıcı fiatıyla ama, gösterdiği performans ve özellikleri ile adeta insanı büyülemektedir.

Önemli olan her şeyi en İyi Samsung Galaxy S5 üstünlük 4.4 KitKat işletim sistemi; parlak, güzel bir ekran, dört çekirdekli işlemci, kabarma; ve mükemmel bir kamera deneyimi Android. Ayrıca Samsung’un kendi özel arayüzü düzene ve önceden yüklenmiş azaltma çabalarının karşılığını bloatware.
Galaksi Kötü S5 Galaxy S4 üzerinde sadece küçük bir yükseltme. Parmak izi tarayıcısını kullanmak için kafa karıştırıcı olabilir, ve kalp hızı monitörü, en iyi niş bir özelliktir. Bazı bölgelerde, Galaxy S5 rakibi en çok oy alan telefonlar daha pahalı.
Alt Satırında Kurnazca gelişmiş ve akıllıca işlenmiş, Samsung Galaxy S5 ama keskin tasarım her işareti vurur üstün bir süper. İyi görünüyor, çok iyi performans, ve hayatın neredeyse her alanında bir Fikstür olmak için gereken her şeye sahiptir. Samsung Galaxy S5 senin dikkatini çekmeye öneririm.: Ama, adayı yeniden seçilmek için çalışan gibi, GS5 bugün gösterişli özellikleri veya büyük yenilik deneyim ve bilgelik temel yerini alır.

Dışında bir kaç önemli olmayan donanım ve yazılım ekleme gibi parmak izi tarayıcısı ve yeni kalp atış hızı monitörü ve bir kaç tasarım düzenlemeler, sen çok bakıyorsun aynı Telefonu Samsung yayımlanan 2013. S5 slam–frenler, yeni nesil bir cihazdır daha Galaxy S4 bir Artı daha; her şey biraz daha yumuşak ve daha hızlı yapar.
s5 samsung
5.1-inç dört çekirdekli Android 4.4 KitKat makine ile müthiş bir 16 megapiksel kamera iyi değer Yukarı çekmeye, hem de sözleşme için yaklaşık 200 $veya off-sözleşme için yaklaşık 650$.  500 pound işareti etrafında ve Avustralya’ya geri$ 850 AU çıkacak. Ancak, sadece telefon zaman ayırmaya değer değil. , Metal, tüm muhteşem HTC One M8 yaklaşık aynı fiyat (32GB karşı 16 GB) için daha sofistike bir tasarım, daha iyi hoparlörler ve daha fazla dahili depolama alanına sahip. LG G3 de ultra-keskin 1,440 p ekranı var ve sağlam özellikleri kıyaslanabilir. Buna ek olarak, Apple nihayet vermiştir onun büyük ekran rakipleri ve takviye edilmiş yeni iPhone 6 (ve daha büyük iPhone 6 Plus) ile 4.7 – ve 5.5-inç ekran, ve çok güçlü donanım. Bu GS5 almak gerekir? Eğer en yetenekli, sağlam telefonun size ait olduğunu gece belli uyumak istiyorsan, Evet.Arka panel motifi farklı, Samsung vereceğim. Minik gamzeler kutsanmış mat arka kapağı yerine yansıtıcı gloop kaplı. Parlamayı aşağı kesim ek olarak, daha hafif yüzeyinde birikmiş parmak izlerini gizliyor. Galaxy S5 siyah ve krem beyaz tonlarında geliyor, ama Samsung da bakır ve parlak mavi cazip gösterildiği vardır. Her pazar ya da taşıyıcı her renk satmaz, ama en azından Samsung biraz daha canlı tonlar paleti genişletme kararı aldı.S5 Galaxy mat desteğini bir patron gibi parmak izi reddeder.
Josh Miller/rock metal
Günün sonunda, Galaxy amiral gemisi her zaman olduğu gibi: gibi plastik. O kadar da kötü bir şey değil, ama eğer Samsung tüm yüce emelleri için çaba ise, HTC renk: fırçalanmış alüminyum Yükseklikleri ya da Sony bile zarif stili ulaşmadı.

Bu GS5 sadece bir kısmını daha büyük Galaxy S4: ölçer 5.59 inç boyunda tarafından 2.85 inç genişliğinde 0.32 inç derin, ya da 142mm tarafından 72.5 mm 8.1 mm; ağırlığı 5.1 ons, ya da 145 gram. Ekstra donanım Galaksi daha uzun ve ağır halde, S4, ben hiçbir sorun etrafında Karting vardı. Dışarıda bile benim gülünç ağır çanta, genellikle evde en az iki telefon ve karmakarışık ağır öğeleri, S5 kaldı koymak arka cebinden benim dar kot ve kaldı sıkıştı elim sırasında birkaç mil koşuyor. (Tam açıklama: üzerinde ölümü bir el vardı olabilirim.)

Bu yeni telefon, çok, 0.1 inç daha büyük S4’ün Galaxy fazlası 5.1-inç 1080p HD AMOLED ekran var. Bu ekranın piksel yoğunluğu hiç farkı görürsünüz ama sadece bir nefes daha gevşek olduğu anlamına gelir. Görüntüleri hala son derece canlı ve renkli, yüksek kontrast ve sert kenarları vardır. HD fotoğraflar ve videolar özellikle yemyeşil bak.1080p HD AMOLED ekran güzel berrak ve parlak.
Josh Miller/rock metal
Samsung telefonun ekranı daha doğrusu farklı aydınlatma senaryoları adapte yardımcı olan yeni bir gösterge paneli hakkında sahiptir ve beraberindeki teknoloji yok. Bu birkaç çalışma olduğu sürece göreceksiniz bu küçük iyileştirmeler biridir.

s5 galaxy

Dış denetim nerede beklediğiniz onlara bir Samsung telefon: güç sağ tarafta, kulaklık jack, yukarı, gelecek için IR blaster bu yapılan onun muzaffer dönüş için kumanda TV ile Samsung eşleştirme uygulaması. Arkasında, yeni kalp atış hızı monitörü akıllıca kameranın LED flaş ile entegre.

Biraz farklı olanı, telefonun altındaki USB muhafazasıdır. Galaxy Note 3, S5 şimdi geriye dönük olarak uyumlu micro-USB standart kablo ile uzatılmış USB 3.0 bağlantı noktası bulunuyor. Diğer bir deyişle, hala eski USB kabloları ile telefonunuzu şarj edebilir, ama gerçekten hızlı bir şekilde bileşik USB 3.0 kablosu Samsung sarf malzemeleri ile suyu. Tamamen şarj bağlantı noktası kapağı Galaxy su ve toz geçirmez S5 tutmak için kapatın.
Josh Miller/rock metal
Klip yerine güvenli bir şekilde S5 IP 67 standardı yerine getirdiğini göstermektedir bir kapak su ve toz direnci için. Arka kapağın arkasında lastik bir conta bir ipucu olabilir. Su geçirmez Galaxy S4 Active hakkında geri bildirim Samsung Galaxy 3 metrede 30 dakika boyunca banyo yapmak anlamına gelir su geçirmez kendi yolunu aşağı S5 göndermek için istenir. Bu da demektir: zaman supersoakers patlak.

Navigasyon hakkında bilmeniz gereken bir diğer değişiklik: fiziksel tuşun solundaki kapasitif düğmesi menü artık. telefon Şimdi, çoklu görev yönetir. Hedef alan sen bana; ben yanlışlıkla istemediğim kadar çok basılı kalırsa biraz büyük, kendimi rahatsız.

Spiffied-TouchWiz arayüzü
Bu GS5 Android 4.4 KitKat, Samsung’un en son özel TouchWiz arayüzü ekstra yetenekleri olan OS uzanan ile çalışır. Samsung görünümünü tazelemek ve hissediyorum düzenlemeler ile müşteri Amazon Bu güncelleştirilmiş sürüm biberli vardır. Farklı olanı çoğunlukla ince, örneğin Google hizmetleri bir klasör ana ekranda, ve hemen hemen her pencerede ekran menü düğmesi, app tepsi gibi üzerine yüklenen gibidir.

Eğer geçiş için S5 den başka bir Samsung telefon, yeni menü düğmeleri Mayıs gezi sana gelince özelleştirme giriş ekranı beri bu kontroller alışık olduğun için klasör oluşturma ve seçme duvar kağıtları artık yok.

Örneğin, bana bir kaç dakika uygulama benim tepsiden hatalı bir klasörü silmek için nasıl anlamaya aldı. Konu açılmışken, Samsung Google sürükle ve bırak … … doğrultusunda klasör oluşturma stil yapmak için bu fırsatı almış olsaydı. Burada, hala bir klasör ihtiyacı premeditate ve ana ekranda bir boşluk temizlemek için. Samsung arayüzü en ekranlar için bir menü düğmesi ekler müşteri Amazon güncelledi rengini özelleştirmek için klasör içinde bir menü düğmesi var böyle, ancak. Birçok düzen içinde Telefon Ayarları (R) görüntüleyebilirsiniz.
Jessica Dolcourt/ekran görüntüsü rock metal
Her zaman-dinleme Arama Google ana giriş ekranında kutusu eller serbest sesli dikte bekliyor. Bu özellik çok yararlıdır, ama sadece bu her şeyi kapsayan Motorola Moto X bulacaksınız deneyim aynı şey değil yani bu ekran — iş gibi görünüyor, örneğin.

Bildirim tepsisini aşağı çekin ve hızlı erişim iki yeni düğmeler göreceksiniz S paylaştığınız diğer cihazlar ile içerik yardımcı olan evrensel arama gibi çalışır ve Hızlı Bağlantı Bulucu,,. Ana ekranda sağa kaydırın ve dergimi Samsung Galaxy Note 3 ile tanıştıran haber özelleştirilebilir göreceksiniz.

S5 Ayarlar menüsü açıkça bu yeni müşteri Amazon ile görsel bir elden alınan bir alandır. Siyah bir arka plan, dairesel simgeler ve düzenleri bir seçim olsun. Sekme ayarları patlak, bir liste halinde görüntülemek ya da kayan bir menü katlanabilir alt kategoriler tarafından organize içine plop devam edebilirsiniz. Düzenli sekmeleri olmasını tercih ederdim.

Özellikleri ve uygulamaları pekiştirmek
Bazen zor müşteri Amazon biter ve Samsung apps ve özellikleri başladığı belli değil. Galaxy S5 zaten Galaxy S4 hareketleri ve yetenekleri kıvrımlar ve o zaman bunların üzerine inşa beri, sadece bazı yeni öğeler paylaşacağım.

Hadi Çocuklar Modu, isteğe bağlı, 58MB indirilebilir bir kum ile başlar. Bu, tykes sınırlarının dışında telefon içeriğini geri kalanı tutarken onaylı uygulamaları bile bir kamera ile oynamak. Şirin arayüzü muhtemelen eğer Anne ve Baba gözetleme, haylaz yavrularını tutmak istiyorsanız kendi profillerini tercih eden büyük çocuklar, şakalar, ve yetkisiz indir ilgisini çekmez. Eğer kalıcı kısayolları bir hayranı iseniz, bu bildirimleri aşağı çekin veya Ayarlarını geçiş yapabilirsiniz hangi Araç, bayılacaksın. Kamera ve hesap makinesi gibi uygulamalar için beş kısayolları göstermek için genişler yüzen bir daire. Her şey özelleştirilebilir, ve eğer bu şekilde alır eğer yukarı hareket edebilirsiniz. Gerçekten fikri gibi, ama benim yolum çok sık iyiliği için kapanış yara aldı. Üçlü ekran, belki dokunuşla Yukarı bakmak isterim.

Güç Tasarruf modu o sizin kim bir hafta sonu gezisi için çıkarken şarj aletini unut Ultra. Bir düğmeye hızlı bir basın çoğu bağlantıları devre dışı bırakır ve technicolor telefonunuzu gri tonlamaya dönüştürür. Renk, uygulamalar ve faaliyetlerini kısıtlayıcı telefonunuz son derece zaman çalıştırmak eder; çok az kaldı, kalan ne kadar bağlı olarak. Samsung yüzde 10 sol pil ile, bir 24 saat daha şarj, önümüzdeki günlerde kendimizi test edeceğiz bir iddia daha önce bunu yapmak mümkün olacağını söylüyor.

Başka bir yeni yazılım çerez, download booster, birlikte Wi-Fi ve taşıyıcı veri bağlantıları daha hızlı indirme hızı vermek için katılır. Perde arkasında çalışır bu yana, bu onlardan biri bu özellikleri başka bir şeydir

Güç modu S5 gri tonlamaya dönüştürür ve dramatik pil ömrünü uzatır Ultra.

Yeni Sağlık güzel için rahat gözlemciler, ama ihtiyaçlarını daha titiz ekrandaki istatistikleri istiyor için rekabet ile gelişmiş uygulamalar gibi Endomondo, aynı zamanda parçaları bir harita gerçek zamanlı olarak yapar ve yükseklik oranları ve pacing numaraları bulmak daha kolay. Sağlıkta, ince detaylar için bir günlük inmek gerekir.

Eleştiri bir selam Samsung-markalı önceden yükler sayısını kesinti yaptı. Hala Galaxy Temelleri üzerinden apps tepsi, ve, menü düğmesi bir öğe Samsung Apps üzerinden kısayol istediklerinizi indirebilirsiniz. O bulabilirsiniz uygulamaları gibi S Not, S Çevirmen, bir video editörü, Samsung Smart Switch ve yöneticileri için Samsung ailesinin Vites cihazlar — Gear Fit fitness band, Gear 2 ve Gear 2 Neo smartwatches. Galaxy S5 Samsung’un orijinal Galaxy Gear izle ile eşleştirmek olacak.

Galaxy S5 ve Gear fit birlikte nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için, okumak Scott’ derinlemesine Samsung Gear inceleme akıllı bant.Uygun Steins

Parmak izi tarayıcı içi
HTC One M8 üzerinde Samsung’un Galaxy S5 dalgalar yüksek profilli iki özelliği vardır: parmak izi-kart geçirir güvenlik ve kalp hızı monitörü. İkisini de doğru çalıştırmak sürece geçici olarak reklamı, ama günün sonunda, ikisi de S5 iyilik ölçeği ipucu için yeterince önemli olarak beni vurur.

Hadi parmak izi tarayıcı ile başlar. 5S iPhone TouchİD sisteminde beş karşı sadece üç parmak için profiller, depolar. Kolay Ayarlar menüsünden ayarlamak için. Bu arada da süper Bir Max olan bu gibi tarayıcılar ile benim en büyük şikayeti genellikle yanlış olabilir.

Tüm test boyunca, birkaç ipucu vurma hakkı elde etmek için toplamış oldum. İlk olarak, dikey olarak aşağı, ilk taranan zaman aynı durumla karşı parmağınızı kaydırın. Okuma benim testlerde biraz eksik olsa da parmak izi, parmak arc gibi kısmi kaydettirebilirsiniz. Okunabilirlik 360 derece yakalamak için içbükey Düğmesine sahip Dokunmatik KİMLİĞİ ile bu kontrast.

İkinci ucu da emin olun tokatlamak tüm aktif alan, hangi uzanan yaklaşık yarım santim yukarıda ev düğmesi ve ev düğmesini (ama sakın aşağı). Yapmak hareket berrak, görmek isterim Samsung uzatmak dalgalı ekrandaki gösterge için ana düğme gibi bir şey — ama bu da olur yani (benim fantezim telefon) Bir LED ışığı düğmeye söyledi. İsteğe bağlı parmak izi tarayıcı üç profil yakalar, ama tokatlamak doğrusu.

Başarılı parmak izi algılama için üçüncü ipucu: parmağınızı kuru olmalıdır. Ve losyon-slicked basamak iyi bir kayıt görünmüyor nemli. Eğer zaman aşımı kilit açma girişimleri, sen de gir kullanarak dört harfli kod; ancak bilen herkes bu kodu kullanın telefonunuzu, yapma güvenlik önlemi biraz daha az etkili.

Samsung galaxy s5 teknoloji çağında belkide dünyada ilk telefonlardan birisi samsung telefonlarıdır. Cep telefonları çıkmadan samsung marka ev telefonları mevcuttu. Yeni çağa girerken samsung gösterdiği teknoloji dünyasında zirveye tırmanmak için en iyi cep telefonları çıkarmaktadır. Bunlardan biriside Samsung galaxy s5 dir. Eğer hala kullanmadıysanız kullanmanızı öneririz.

İPhone 6 Satış Rekoru Kırdı

28 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Teknoloji

İPhone 6

İPhone 6 Çıktığından bu yana milyarlarla İPhone 6 satış rekorları kırdı. Dediklerine gore kasım ayından bu yana milyarlarca İPhone 6 tüm dünya genelinde sevkiyatları oldu. İnanılmaz derecede güzel ve şık tasarımıyla adeta göz kamaştıran İPhone 6 umdukları çileği yediler. Acaba İPhone 7 için ne zaman çıkıcak gibi herhangi bi bilgi edinmedi. Ama ilerde görcez bakalım İPhone 7 nasıl bir tasarımla karşımıza çıkıcak

Apple’ın birçok rekor kesiciler ve kilometre taşları, burada gerçekten büyük bir şey: Son çeyrekte, şirketin 1 milyarıncı cihaz akıllı telefon ve tablet işletim sistemi iOS sevk.

“Gerçekten iOS için mühim bir çeyrek oldu, şirketin ilk çeyrek mali kazanç raporunu yayınladı sonra” CEO’SU Tim Cook, analist ile görüşme Salı söyledi. “Kasım 22, 1 milyarıncı iOS cihazımız sevk. Burada Apple kurtardık böylece uzay-gray 64 GB iPhone 6 Plus oldu.”

İPhone 6 özellikleri

“Bir milyar cihazları neredeyse dipsiz bir dönüm noktasıdır ve bu,” diye devam etti.bir parçası olmaktan inanılmaz gurur duyuyoruz

Arasında birçok göz kamaştırıcı rakamları Apple’ın rekor kıran tatil-çeyrek raporu, Cook dedi şirket ortalama satılan daha 34,000 iPhone akıllı telefonlar “her saat, günde 24 saat, her gün çeyrek.”

Şirket bu çeyrekte, hem fiziksel hem de online mağazalarında yarım milyar müşteri ziyaretleri ve yeni iPhone 6 dönem sonuna kadar 130 ülkede satılan olduğunu da sözlerine ekledi.

İPhone — ilk olarak 2007‘de tanıtılan Apple’ın en önemli aygıt ve en büyük para, satış yarıdan fazlası ve karı yaklaşık yüzde 70 için muhasebe, analistlere göre. İlk Çeyrek mali sonuçları, Cupertino, Kaliforniya için, elektronik devi döneminde 74,5’inden milyon dolarlık rekor bir iPhone, 51 milyon kaydından yüzde 46 kadar sattı yıl önceki dönemi ve kolayca analistler dayak’ tahmin ediyor.sattığını açıkladı

Bu büyük artış büyük katkıyı, Eylül ayında satışa çıkmış olan,-daha büyük ekran yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus. Cook, 4.7-inç ekran iPhone 6 en popüler modeli … daha küçük dedi.

İPhone 6 kırılmaz cam

Eğer Apple iPhone için böyle güçlü büyüme oranlarını sürdürmek eğer görüşme sırasında sorulan, Yemek şirketi olduğunu söyledi “boğa” cihazın geleceği hakkında. Dedi iPhone 6 getirdiği en yeni müşteriler için iPhone son çeyreğinde daha önce başlatmak ve en anahtarları Google rakibi Android mobil işletim sistemi ile karşılaştırıldığında son üç başlattı (şirket yapmadınız yıl sonra).

Cook iPhone 6 temel yükleme sözlerine ekledi “gençler zar zor,” piyasada toplam iPhone’lar gibi bir yüzde. Henüz onların iPhone yükseltilmiş değil insanlar, yeni akıllı telefon kullanıcıları ve potansiyel Android anahtarları bir arada telefonu için üç büyük gelişme alanları sağladı, dedi.

Eğer siz hala İPhone 6 almamışsanız sizlere mutlaka öneririz. Sizlerde çok şık tasarımıyla göz kamaştıran İPhone 6 kullanıcı özellikleriyle harika bir işletim sistemi beraberinde kırılmaz çizilmez ekranıyla adeta emek sarfettiklerini görebiliyoruz

İstanbulda profesyonel tesisat hizmeti

28 Ocak 2015 Yazan  
Kategori tanıtım yazıları

New_New_İSTANBULSUKACAGİBULMAservisi

İstanbulda profesyonel tesisat hizmeti firması olarak problemlerinizin kalıcı olarak giderilmesini ve bir daha aynı problem ile uzun yıllar boyunca karşılaşmamanızı sağlamak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Biz bu amacımıza son teknoloji bilgisayarlı cihazlarımız ile ulaşmaktayız. Zira bu cihazlar sayesinde normalde kaynağını bulmak son derece zor su sızıntısı probleminin çıkış noktasını kısa bir süre içerisinde kolayca bulabiliyoruz. Sorunun kaynağına indiğimiz takdirde ise çözüme gidilmesi çok daha kolay bir hale gelmektedir. Üstelik bu cihazlarımız sayesinde evinizin kırılıp dökülmesine herhangi bir yerinin hasar görmesine de ihtimal kalmamaktadır. Böylece sizler de tespit çalışmaları sonuçlandıktan sonra temizlenmesi gereken bir sürü yer zahmetine de katlanmamış oluyorsunuz. Siz de işini temiz yapan ve sorunların kaynağına inebilen bir firma ile çalışmak isterseniz hemen bizleri arayabilirsiniz.

 firmamıza başvurduğunuz takdirde asla pişman olmayacaksınız. Biz işini sağlam ve titiz bir şekilde yapan insanların memnuniyetini paradan önde tutan ve bu sektörde gelecek vaat eden kurumsal bir firmayız. Personel kadromuz ise yine bu sektörde uzun zamandır faal olarak çalışan, gerekli eğitimleri almış ve tecrübeli su tesisat ustalarından oluşmaktadır. Bu yüzden herkesten çok bu alanda kendimize güveniyoruz. Su kaçağı sorunu belli başlı riskleri barındıran tehlikeli bir sorundur. Bu riskler arasından en sık karşılaştıklarımızdan bir tanesi de komşunun ya da ev sahibinin evinde tavandan su damlamalarının ve yahut sararmaların meydana gelmesidir. Bunun açıklanabilecek tek sebebi ise su kaçağının mevcut olmasıdır. Eğer ki sizin evinizde bir noktada su sızıntısı var ise bu sorun başlangıç noktasındayken çözüme kavuşturulmadığı takdirde komşunuzun da evine yansıyabilmektedir. Bu şekilde alt komşunuzun tavanında ıslaklıklar buna bağlı olarak da sararmalar ya da küflenmeler meydana gelebilmektedir. Bu da sizlerin  sorununu halletme noktasında komşunuza karşı bir sorumluluk almanızı ve boya badana çalışmaları yaptırmanıza neden olabilmektedir. Hatta pek çok insanın sırf bu sebepten ötürü komşusu ile çeşitli problemler yaşaması da söz konusu olabilmektedir.

Bu yüzden hemen bu sorunu halletmek için firmamıza başvurunuz.

Yeni Nesil Windows 10

28 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Teknoloji

windows 10 özellikleri

Windows 10 yeni nesil olarak üretilen ve windwos 8-9 zu geride bırakarak yeni yıla damgasını vurmakta. Sizlerde eğer windows 10’nu görmediyseniz,kullanmadıysanız mutlaka görmelisiniz ve kullanmalısınız. Dünya harikası ve çok şık özellikleriyle uretilen windows10 işletim sistemi adeta göz kamaştırıyor. Mutlaka görmelisiniz.

Microsoft Windows 10 olay dün işletim sistemi, yeni nesil bizi daha derin bir bakış attı. Bir zamanlar her derde deva ve öngörü, Windows için bir çare de bizim cihazların hepsi için tek ve evrensel bir deneyim yaratmak Microsoft’un cesur vizyon rethinks yeniden işleyen 8 kimlik-kriz.

Biz hala yok Çıkış Tarihi için Tüketici Önizleme, ama biz bir yeni yapı Teknik Önizleme bazen önümüzdeki birkaç hafta, ve bir oluşturmak için Windows Telefonlar geliyor Şubat. Ayrıca şu anda Windows 7, 8.1 ve Windows 10 yıl ücretsiz olacak 8 — yükseltmeleri Telefon Windows çalışan insanlar için bu çok iyi bir haber vardı. Bundan sonra fiyatlandırma kelime yok (ya da Millet hala Windows XP için), ama eğer Microsoft verirse, o zaman anahtarı zaten sağlamış olacağız. Yeni bir başlangıç
Bir PC Windows 10, ve oh-so-tanıdık götürüleceksiniz masaüstü çalışan bot. Görev çubuğu ve simgeler altında oturur, ve Geri Dönüşüm Kutusu sol üst köşesinde oturur. İlk bakışta, Windows gibi yine 8 tüm görünüyor.

windows özellikleri

Ama Başlat düğmesine basın ve Başlat Menüsü dönüşü ile karşılaşacaksınız. Uygun bir Başlangıç da, uygulamaları ile tüm Windows bu yana kaydırma olduk iç içe geçmiş klasörleri sonsuz sütun 95 yığılmış menüsü. Bu sütunun yanında oturuyor Windows 8 Canlı Fayans, haber-ısırıkları ve sosyal güncellemeleri ile çok güzel.Yeniden hayal Microsoft’un işletim sisteminin bir cesur, ama çekişmeli oldu Windows 8. Renkli Canlı Fayans sunmak yararlı bildirimler ve bilgiler, ama onlar özel olarak tasarlanmış dokunmatik ekranlı cihazlar aklınızda çok işi Windows içeren bir klavye, bir fare ve birden çok, büyük ekranlar dolu windows ve uygulamalar. Windows 8 Modern uygulamalar tam ekran dikkatini ikisinide ihtiyacı bihaber talep ediyoruz. Windows 10 Başlat Menüsü bizi her iki dünyanın en iyi verir.

Eski yeni yeniden nedir
Windows 10, tanıdık ve hep birlikte yeni sadece biraz farklı, ama her zamankinden daha aniden daha kullanışlı bir biçimde ezilmiş. Yeni Başlat Menüsü, sık kullanılan uygulamalar ile Windows eski sürümleri gibi çok temiz küçük bir sütun dizilmiş tutturulmuş ettik herhangi bir klasör gibi davranır. Bu sütunun sağ tarafta Windows yaptıkları gibi çok fonksiyonu olan Canlı Fayans, uzayın bir kısmını 8. Sen bir hevesle yeni fayans gibi uygulamalar pin, ve aynı zamanda yeniden boyutlandırma ve yeniden zevk için fayans. Ayrıca tüm Başlat Menüsü, uzun ve dar, ya da kısa ve geniş yapma boyutlandırabilirsiniz. Ve oldukça Canlı Fayans ile anlaşma istiyorsanız, sadece sağ tıklayın ve bunları kaldırmak.Daha akıllı, çok çalışın 10 Windows. Görevi tıklatın görüş düğme, açık uygulamalar ve windows tüm hızlı bir göz atmak gerekir. Kara kutu ekranın altındaki sanal masaüstü oluşturmanızı ister koşuyor: bağımsız bir çalışma alanı olarak orada açık her şeyi tutan özel bir adada bir tür. Örneğin, iş için başka bir Reddit gibi Oyun forumları veya siteleri taramak için, ve henüz oyunlar için başka bir kullanın veya istediğiniz ne olursa olsun tüm uygulamaları için bir masaüstü oluşturabilirsiniz. Sanal masaüstü özelliği beni yalnız benim birincil makinede bu Teknik Önizleme yüklemek için cezbeder. Tabii ki yıllardır Linux ve Mac makinelerde sanal masaüstleri vardı (ve üçüncü taraf Windows, uygulamalar), ama güzel Microsoft burada yakalıyor.Modern uygulamalar artık tüm ekranı kaplar.
Nate Ralph/rock metal

windows yeni nesil
Windows Ctrl+win masaüstü, Teknik Önizleme için Ekim ayına kadar güncelleme eklendi kaygan az kayan bir animasyon tetikleme arasında atlamak için tuşuna basabilirsiniz 10,. Ayrıca sağ tıklatın görev yaparken bir app görünüm ve taşımak için özel bir masaüstü seçebilirsiniz. Tamamen yok henüz, ancak değil. Gerçekten sürükleyin ve sağ tıklatmak yerine farklı masaüstleri için açık uygulamalar düşmesi her zaman isterim. Ve yarattığım sanal masaüstleri yeniden düzenlemek için güçlü olmak benim verimlilik için çok büyük bir destek olacaktır.

Bir adım ileri
Nihayet 10 oyunu değiştiren gerçek bir Windows daha görmek için bir şans potansiyel var: bu bir işletim sistemi hepsine hükmedecek olacak. Contiuum sayesinde, masaüstü aşağı ölçek olacak bu aygıta özel arayüzü için bir tablet kadar hizmet veren bir özellik. Düşünün bir, iki-in-one Cabrio cihaz gibi Yüzey Pro 3: patlat gitsin klavye Bankası ve biraz isteyecektir açılır sorma istersen geçmek için “tablet modu.” Basın ve masaüstü uygulamaları anında tam ekran, tablet hayatlardan bu geleneksel Windows içerir — masaüstü uygulamaları da dönüşebilir.

windows

Kullanacağına tüm hareketleri sen alışık için bir Windows tablet ve geçiş yapmak için masaüstü yola cihaz sırtına klavye ya basarak “tablet modu” geçiş düğmesi Windows 10 İşlem Merkezi. Eylem Merkezi Windows Teknik Önizleme Ekim güncelleme geldi, ama tamamen yeni işlevler ve yeni iyileştirmeler bir dizi ile yeniden canlanmış oldu. Bu önümüzdeki haftalarda kontrol etmek için daha fazla zamanımız olacak.

10 da oyun gibi akıllı telefon ve cihazlarda mevcut olacak Windows da konsolu ve Microsoft her yerde davayı takip etmek ve teşvik geliştiriciler çalışacak evrensel uygulamalar geliştiriyor. Biz hala Windows Telefonları Windows 10 fazla görüşemedik, ama e-Posta, Takvim ve yeni Fotoğraflar uygulaması hem telefonlar ve Bilgisayarlar üzerinde çalışan gibi evrensel uygulamalar bir bakış elde ettik. Bir kamera uygulaması için küçük olması gerek olmadan ödenekleri belirli cihazlar masaüstü — alan, örneğin gerekir. Ama Birleşik, evrensel bu deneyimi geliştiriciler mümkün olduğunca çok platformda uygulaması yaymaya çalışan için de yeni fırsatlar açılması çok kolaylaştırır.Microsoft‘un kendi sanal Asistanı Cortana, bu büyük bir örnektir. PC için Atlama yaptı ama Microsoft geçiş aslında mobil buradaki varlığını da güçlendireceğini umuyor. Telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınız üzerinde Sherwood Forest kullanmak gibi, hakkında daha fazla bilgi edinmek ve “Not Defteri.” ilgili gerçekleri tuck olacak Bazı parametreler sınırları gizliliğinizi korumak için çıkarken, zevk (Google gibi) tercihlerini ve tweak şeylerin listesi duck. Sherwood Forest bilmek alır gibi, muhtemelen daha yararlı ve daha sık kullanacağız.

Son kısmı önemli. Sherwood Forest doğal dil ayrıştırma yeteneği sadece milyonlarca insan (Microsoft umutlar) bilgisayarlarında, ücretsiz Windows için teşekkürler Sherwood Forest ile sohbet etmeye başlamak gibi 10 yükseltme artıracaktır. Bu düzelir sanal asistanın işlevselliği sağlayan “onu” idare giderek daha karmaşık konuşma sorgular gibi “Kim Başkan, Ne karısının adı, Kaç yaşında,” olmadan açma.

Gelecek geçirmezlik
10 her şeyi çözmeyecek, ama Windows 8 en bölücü unsurların bu değişiklikler, Windows işletim sistemi için fark bir dünya yaptı. Ve bu, Microsoft gelecek gibi hala büyük resme bakıyor: Adet eski haber.Windows için hayati önem taşıyor Windows 10 Cihaz uygun tezahür edecek ve sürekli çalışır durumda.
Nate Ralph/rock metal
Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar hala çalışıyor ve bizim oyun en başa, tabletler ve akıllı telefonlar uzun zamandan beri ilgi odağı çaldı: gelecekteki işletim sistemleri iş bu köprü kurmak gerekir. X Yosemite kapalı telefonunuzdan e-posta ve aramaları veya tablet gibi dosyalar ve işler el becerisi OS ile Apple bu yönde bir adım atılmadı. Ve bazı Android uygulamaları Google’ın Chrome OS, Google nereye gitmiş olabileceğini ilginç bir işaret için.

Yarının ideal işletim sistemi Microsoft vizyonu görkemli hala. Hedefi için teklif birleştirilmiş bir deneyim boyunca cihazların tüm şekil ve boyutlarda, ve bir o olacak morph anlamı: simgelere dokunun ve ana ekran olduğunda bir telefon ya da tablet, ama pencereli uygulamalar ve iç içe geçmiş klasörleri olduğunda silahlı bir klavye ve fare. Ve sonra Xbox One, Windows 10 var. Biz değil kaçmak istiyor Excel bizim konsolları (TAMAM, olabilir, ama aslında bu Microsoft’un konsol ve PC’ler mümkün olacak uygulama paylaş koyar biraz güç ellerini geliştiriciler.

Ama tek beden uyan tüm yaklaşım eksikliği de biz tekme attı diye bağıran bir gelecek bizi sürükleyerek hayalini Windows 8 ile. Windows 10, Microsoft doğru almak gibi görünüyor.

Akılda kalıcı bir performans sağlayan windows 10 teknik özellikleriyle gözleri kamaştıran ,diğer özellikleriyle beraberinde güzel işletim sistemi kuran yeni nesil ve dünya markası haline gelmiş durumdadır

En iyi LCD ve plazma TV’ler

27 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Teknoloji

En iyi plazmalar

Out-of-bu-dünya OLED gerçek resim

Resimde gördüğünüz plazma dünyanın önde gelen en iyi renk seçenekleri ve göz yumuşaklığına iyi gelen,milyonlarca kat renkler bulunan bir plazmadır. Bu plazma tv si 55EC9300 LG serisi olup en iyilerindendir. Sizlerde bu LG plazmayı mutlaka tanıtım görme amaçlı olarakk ziyaret edebilirsiniz. Zenginlerin kullandığı bu LG plazmayı sizlerde kendi evinizde bulabilirsiniz.

Daha fazla ayrıntı, daha geniş renk paleti, ya da daha yüksek kontrast: TV görüntü kalitesini artırmak için üç temel yolu vardır. 4K TV’ler detay champs iken, televizyon uzmanları çok kontrast aslında genel kalitesi en önemli belirleyicisi olduğunu hissediyorum, ve kontrast konusunda (ve renk) zaman, OLED kraldır. 55EC9300 LG‘nin ikinci nesil OLED modeli, ve bu seti selefinden daha az maliyeti binlerce. Değil OLED aşina? En gelişmiş ekran teknolojisi mevcut değil. Biz etkileyici TV’ler çok son birkaç yıl içinde yoluyla gelmek gördüm ve hiçbiri OLED modellere göre daha “wows” belirledik.

LG 55EC9300 LG Plazma

Out-of-bu-dünya OLED KULLANIMI VE GERÇEK TALİMATLAR

OLED Organik Işık Yayan Diyot anlamına gelir, ve çığır organik parçası. Geleneksel ışık yayan diyotlar yıllardır LED-LCD TV kullanılmıştır. Bir ekran üzerinden parlayan arka aydınlatma olarak LED‘lerin fonksiyonların dizisi, LCD piksel kadar yapılmış. OLED ekranlar organik madde kullanmak Oysa bir elektrik akımı tarafından aktive ne zaman ki parlıyor. Her piksel, bağımsız ve kapalı olabilir, kendi ışık kaynağı, yani tüm sınırlamalar ile bir arka ışık için gerek yoktur – ekranın piksel katmanı bu öz-aydınlatıcı karbon bazlı malzemeden imal edilmiştir. OLED görüntüler gibi şaşırtıcı renk, netlik ve ivediliği sahip niçin büyük nedeni – Ayrıca, geleneksel görüntü türlerine göre, OLED gözlerinizin ve ekranın piksel arasında daha az katmanları vardır.

En iyi LCD ve plazma TV’ler yener Resim kontrast

Küçük OLED ekranlar birkaç high-end akıllı telefonlarda kullanılabilir olmuştur, ama tv ölçekli ekranlar son derece nadir olmuştur.Televizyon yapımcıları mükemmel bir ekran teknolojisine en yakın şey, çünkü zaman ve para OLED gelişmekte büyük miktarlarda yatırım yaptık. Bir OLED ekran, LED-LCD ekran daha ince, daha hafif ve enerji-verimli daha. Ve her piksel kendi ışığını ve rengini oluşturur ki plazma benziyor. Plazma piksel hızla tam aydınlatmaya kadar rampa edebilmek için aydınlatma küçük bir miktar korumak Ama nerede, OLED piksel mutlak siyah üreten, tamamen kapatabilirsiniz.

55EC9300 LG plazma

Çok, renk ve parlaklık geldiğinde LG‘nin OLED tasarım bir kenarı vardır. Kırmızı, yeşil ve mavi – – Plazma ve LCD TV‘ler, her piksel üç “alt-piksel” oluşur renk paleti oluşturmak için her piksel. LG’nin benzersiz 4 Renk Piksel teknolojisi renk aralığını ve parlaklık hem de geliştirmek için geleneksel üç renk beyaz bir alt piksel ekler. Ve plazma gibi, OLED görüntüler bile yüzüne kapalı oturmuş izleyiciler için mükemmel kontrast ve renk sağlar.

Eğlenceli ve samimi bir Smart TV yaklaşımı

Özellik-bilge, 55EC9300 yüklenir. Dahili Smart TV uygulamaları güçlü bir seçim size eğlence neredeyse sınırsız bir seçim anında erişim sağlar – Netflix®, Vudu® ve Hulu Plus ™, Pandora® ve Rhapsody, sosyal ağ müzik gibi hizmetleri video akışı ve çok daha fazla. Eğer reklam sırasında web üzerinde atlamak böylece LG’nin basit kullanımlı arayüzü de bir tarayıcı içerir. LG‘nin kullanıcı dostu TV / web arayüzü navigasyon oyuncağı yapar.

LG’nin en son hareket algılama Magic Remote kolayca sadece işaret ve tıklayarak seçin, web eğlence arama ve izin jest kontrolleri kullanır. Bu kablosuz video oyunu denetleyicisi veya bir hava fareyi kullanarak çok benzer. Diğer güzel dokunur bir kaydırma tekerleği ve sesli komutlar için dahili bir mikrofon vardır.

55EC9300 kendi serisinde tek olan bu plazmaya sizlerde kendi mağazarında taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Bu bir rüyadır sakın demeyin çok uygun taksit seçenekleriyle türkiyede bulunan en iyi plazmalar arasında yer almaktadır.

Ürün Özellikleri:

 • 54.6 “ekranı (çapraz olarak ölçülen)
 • parlak ekran
 • tuner alır havadan HDTV yayınları ( anten gerekli)
 • QAM kablo TV tuner (abonelik kablo kanalları almak için gerekli – Detaylar için yerel hizmet sağlayıcınıza başvurun)
 • OLED (Organik Işık Yayan Diyot) 1080p ekran çözünürlüğü ile gösterge paneli (1920 x 1080 piksel)
 • kendini aydınlatan OLED paneli sonsuz görüntü kontrastı ve mutlak siyah üretir
 • 10-bit panel üzerindeki bir milyar renk görüntüleyebilir
 • 4 Renk Piksel teknolojisi, geleneksel kırmızıya canlı renkler için, yeşil ve mavi bir filtresiz beyaz alt-piksel ekler
 • görüntüler 3D görüntüler LG’nin pasif 3D gözlük zaman (gözlük 4 çift dahildir – 2 normal çiftleri ve iki klip-ons)
 • 2D-3D dönüşüm için-olmayan-3D video kaynaklarına 3D-benzeri derinlik katar
 • Internet hazır Smart TV – Netflix® video ve daha fazlası (bazı servisler için gerekli abonelik) çalış
 • (ses kalitesi, bağlantı hızınıza bağlı olarak) Netflix ve Vudu ™ gibi akarsu film hizmetleri ile 5.1-kanal ses kadar destekler
 • Dahili Wi-Fi® kablosuz ağa bağlanmak için
 • DLNA-uyumlu Windows® PC’den video akışı ve müzik
 • TV’nin ekranında uyumlu bir akıllı telefondan fotoğraf / video izlemek için MHL-uyumlu HDMI girişi
 • dahili stereo hoparlörler (40 watt güç toplam)
 • Hareket algılama ses kontrolü için dahili mikrofon, artı bir standart uzaktan kumanda ile Sihirli Remote
 • IOS® ve Android için ücretsiz indirilebilir uygulamalar ™ bir uzaktan kumanda olarak uyumlu bir akıllı telefon kullanmasına izin
 • SİMPLİNK ™ HDMI bağlantısı üzerinden uyumlu LG bileşenlerinin kontrolünü kolaylaştırır (HDMI-CEC)
 • ENERGY STAR® gereklerini karşılar
 • Ürün hakkında gereken bilgiler ve gerçek özellikleri giril usb bağlantılarını içeren elektrik bölmeler
Bağlantılar ve Boyutlar:
 • 5 A / V girişi, dahil:
  • 4 HDMI
  • 1 komponent video (seçilebilir bileşeni / kompozit)
 • Anten / kablo sinyalleri RF giriş
 • optik dijital ses çıkışı (sadece HDMI bağlantılı kaynaklardan 2-kanal ses geçebilir)
 • Bir ev ağına kablolu bağlantı için Ethernet portu
 • Bir kamera veya başparmak sürücü bağlamak için 3 USB girişi
 • ayrılabilir standı (stand “ayak izi” 15 “W x 8” D)
 • Duvara monte (braket dahil değildir)
 • 48-1 / 4 “W 28-5 / 16 x” Y x 2-1 / 8 “D (29-13 / 16” stand Y x 8 “D)
 • Ağırlık: 36,8 £. Stand ile; £ 32,4. Standsız
 • Garanti: 1 yıl parça ve işçilik – servise ev hizmet veya pick-up
 • Bizim 2 ay içerisinde beğenmediğiniz takdirde paranız iade edilir

Diş Ağrısı Nasıl Geçer

27 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Sağlık

ketesse ağrı kesici

Merhaba Arkadaşlar

Sizlere diş ağrıları için önereceğim ve tavsiye edilen bir ağrı kesici ilaç. Şimdi belki bir çoğumuz şehirde olmayıp köy,kasaba da olduğumuz zaman diş ağrıları bastordığı saatlerde diş doktorların olmadığı ve hastanelerin kapandığı bir saatte ansızın dişlere bir ağrı girer ve bunu çok gördüğümüz için sizlere diş konusunda çok etkili bir ağrı kesici ve doktor tavsiyesi üzerine sizlerle paylaşacağım. Diş ağrısının ne kadar kötü bi ağrı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Hani bir söz var, Allah düşman başına vermesin, gerçektende öyle bir ağrısı var. Ağrının geçmesi için bir çok yöntemler denemişizdir. Ama ilaçtan başka hiçbir yöntem bunun etkisini almamıştır. Evet belki azıcıkta olsa diğer yöntemlerle diş ağrısını kesmiştir, ama sizlere diş ağrıları için kessinleşmiş bir ilaç tavsiyesi ne önerisinde bulunmak istiyoruz. Bu ilacı diş haricinde kullanacağınız ağrılar baş ağrısı,halsizlik kulak ağrısı gibi ağrılarda kullanabilirsiniz. Bu ilacın adı (Ketesse) Bu ağrı kesiciyi sadece eczanelerde bulabilirsiniz. Ketesse ağrı kesici hap tablettir. fiatıda çok uygundur. Yani her eve lazım olan bir ağrı kesicidir. En etki gösteren ağrı diş ağrısı olarak kessin çözümlenmiştir.

ketesse

KULLANMA TALİMATI

KETESSE 25 mg Film Tablet

Ağızdan alınır

• Etkin madde: 25 mg deksketoprofen’e eşdeğer 36,9 mg deksketoprofen trometamol

Yardımcı maddeler: Mikrokristal selüloz, mısır nişastası, sodyum nişasta glikolat, gliserol distearat, hipromelloz, titanyum dioksit, makrogol 6000, propilen glikol

Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce buKULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.

• Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

• Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza ya da ilaçpedia

KETESSE KİMLER KULLANABİLİR

Ketesse ağrı kesiciyi 15 yaşından büyükler kullanabilir, kullanmadan önce mutlaka kullanma talimatını okuyunuz. Eğer bir yan etki gördüğünüzde mutlaka doktoronuzu arayınız. Belki şehirde,ilçeden uzaksınız şehire veya ilçeye uğradığınız zaman mutlaka Kesette ağrıı kesiciyi almanızı öneririz. Gerçekten insan vücudundaki ağrılar için çok etkili ve faydası görülmüştür.

Asansör Taşımacılığı

27 Ocak 2015 Yazan  
Kategori tanıtım yazıları

asansorlu_nakliyat

Nakliyat; yaşamımızın her alanında ihtiyaç duyabileceğiz bir sektör. Hepimiz en az bir kere ev nakliyatı ya da ofis nakliyatı yapmışınızdır. Bu noktada en fazla kaliteyi ve aynı zamanda da ekonomik hizmet veren nakliyat firmaları ya da nakliyat şirketini gözümüz aramıştır. Ankara’da hizmet veren ve Ankara evden eve nakliyat konusunda profesyonel kadrosu ile hizmet sunan firmanın resmi sitesinden de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öncelikle ev taşıma hem zorlu hem de ekonomik yönden yorucu bir iştir. Dolayısıyla da bu konuda size destek olacak bir firma ile çalışmalısınız. Hem kalite hem de ekonomi arıyorsanız evden eve nakliyatın nasıl yapıldığı ve firmanın size sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde artan çok katlı binalar, yaygınlaşan hastane, fabrika gibi yapılar asansöre olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Firma sizlere sadece nakliyat konusunda değil; artan bu asansör ihtiyacına yönelik de hizmet sunarken  firması olarak son derece kaliteli bir iş çıkarmaktadır. Asansör çoğu zaman bize yardımcı olurken, birçok kalitesiz yapılan işler sonrasında da canımıza mal olabiliyor. Bu konu da son derece tedbirli olan v bünyesinde her zaman kaliteli ve deneyimli personel barındıran firma sayesinde Ankara asansör kiralama işlerinizi güvenli ve de gözünüz arkada kalmadan kolaylıkla yaptırabileceksiniz.

Ankara nakliyat firması olan AnkaraEvdenEveNakliyat resmi web sitesinden sadece Ankara iline değil; diğer ilere de şehirlerarası olarak nakliyat ve  hizmeti alabilirsiniz. Ankara!da kurulmuş olan firma; Ankara dışında,İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerde de nakliyat yani; taşımacılık hizmeti vermektedir. Büyük şehirlerde hizmet vererek birçok insana kaliteli hizmet sağlamış olan firma birçok referansa da sahip olmaktadır.

Firmanın genel olarak verdiği tüm hizmetleri sıralayacak olursak; Ankara evden eve nakliyatın yanında, ofis nakliyatı da yaparken az önce de söz ettiğimiz gibi Ankara asansör kiralama hizmeti de vermektedir. Bunun dışında depolama hizmeti de sağlayan firma size birçok kolaylık da sunmaktadır.

Sonraki yazılar »