Kehribar Özellikleri

20 Mart 2015 Yazan  
Kategori Genel Kültür

ateş kehribar tesbihleri

Kehribar Özellikleri

Günümüzde tesbih meraklıları  bi o kadar çokki artık hangi tesbihleri kullanmamızda hep kararsız kaldık. Aslında iyi tesbihlerin sadece tesbih ismini taşıdığı gibi bazı özellikleride olabiliyor. Ateş kehribar,Damla kehribar,Sıkma kehribar gibi 3 ismi taşımaktadır. Kehribar diyip geçmeden Aslında kehribarın insan vücuduna bi o kadar faydası varki insanlar bunu bilmemektedir. İşte Kehribar tesbihlerin insan vücuduna ne kadar yararlı olduğunu birde siz görün.

kehribar tesbihleri

Kehribar Nedir? Soyu tükenmiş bir çam cinsinde bulunan ve Süksinik asit içeren fosil haline gelmiş reçinedir; taşlaşmış organik bir maddedir. Genellikle küpe gibi ufacık parçacıklar halinde bulunur. Milyonlarca yıl önce oluşmuş, tek parça halinde olanlar mücevherât yapımında kullanılmaktadır. Bünyesinde böcekler veya böcek görünümlü ipliksi maddeler ve hava kabarcıkları bulunur. Donuk sarı renkli kehribarlar bedenle temas halinde vücuda sıcaklık yayar. KEHRİBARIN YARARLARI »» Gerdanlık olarak kullanılırsa boğaz ve tiroid bezi enfeksiyonlarını yok eder,guatrın oluşmasını önler,oluşmuşsa önce büyümesini durdurur ve sonra küçülterek ortadan kaldırır. »» Kulak ağrılarını iyileştirir. »» Böbrek, mesane ve dalağı temizler, sağlıklı çalışmasını sağlar. »» Astım, bronşit gibi solunum yolları hastalıklarını önler, oluşmuşsa iyileştirir. »» Alerjiyi önler ve iyileştirir. »» Enfeksiyonun yayılmasını durdurur. »» Ağrı(sancı) bulunan beden bölümlerine sürüldüğünde ağrıyı azaltır. Özellikle romatizmal ağrılarda etkilidir. »» Özellikle sol el veya bilekte bulunduğunda vücutta elektrik yığılmasına engel olur, Böylece depresyonu engeller. »» Sindirim sisteminin, özellikle bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar. »» Sinir sistemini güçlendirir, kemik iliği eksikliklerine karşı şifadır. »» İlk bakışı çektiği için, göz değmesine karşı koruyucu etki sağlar. »» Bedeni sağlıklı tutar, kişiye canlılık ve hayattan hoşnutluk hissi verir. Hayatın ağır yükünü hafifletir. Depresyonlu ve intihara eğilimli olanlar için yararlıdır. »» Ruhsal sağlığı korur, melankolik ruh halini önler, ortamdaki olumsuz havayı emerek yok eder,negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirir ve rahatlama hissi verir. »» Akıl ve zekâyı uyandırıp harekete geçirir, doğru karar vermekte yardımcı olur.

Seo Nedir ? Nasıl Yapılır

16 Mart 2015 Yazan  
Kategori Seo Hakkında

seo

Seo için yapmamız gereken bazı önemli konular sizinle paylaştım. Sizlerde web sitenizi güçlendirerek, google gözünden yüksek makamlara çıkabilirsiniz.

SEO, eğer akıllı çalışırsan, trafikte bir artış görebilirsiniz bir alandır.

Yazı Başlıkları Ve Kalıcı Zengin Kelime olduğundan Emin olun.
Yazınızı akıllıca bir şey adlandırmak isteyebilirsiniz olsa da, denemek ve başlık, zeki, belirli ve anlaşılır hale getirmeye yardımcı olur. Çoğu Arama motoru sadece ilk 60 karakteri (harfler, semboller ve sayılar) bir yazı alıp, bu süre içinde başlık olsun.

Eğer yazınızı Başlık anahtar kelime zengin yaparsanız, sonra da yazı kalıcı (veya url post bağlama) gibi zengin olacak. Eğer kalıcı farklı anahtar kelimeler için değiştirmek istiyorsanız, işte size WordPress kalıcı değiştirme yönergeleri ve Blogger kalıcı.

Ekstra Kredi okuma: 10 Moda Blog yazısı Başlıkları Trafik Artışı O Yazı Başlıkları Yazma Sökülür ve 10 Hızlı İpuçları.

Açıklayıcı Kelimeler ile fotoğraf adlandırmak.
İnternete resimlerinizi yüklemeden önce (Flickr veya Picasa gibi siteler için Blogger ve WordPress üzerinden ya), onları yeniden adlandırın. Bu vurgulanmış, ve sonra dosyayı yeniden adlandırma kadar genellikle çift tıklayarak başlık kadar basit. (Olsun, doğru dosya uzantısı tutmak için emin olun .gif ya .jpg ya da başka bir şey!)

Fotoğraf, Kamera geliyor veya telefon ve adlı img_0135.jpg internette insanlar bulmak mümkün neden arıyor olabilir mi? (çünkü) olmayabilir. Eğer img_0135.jpg fotoğraf valentinorockstudshoes.jpg o zaman insanlar arama motorlarından ayakkabı bu tarz görüntü ve sitenize karşı karşıya geleceksiniz bulmak için kullanarak yeniden adlandırırsanız. Kolay!

IMG ALT Etiketleri doldurun.
Geçen hafta mesaj IMG ALT etiketleri kullanmayı paylaştım. Görüntüleri yeniden adlandırmak için benzer şekilde, açıklayıcı ve kısa arama terimleri bir avuç ekleyerek arama motorlarının sitenizde görüntüleri çok daha kolay bulmasına yardımcı olur ve sitenizin daha çok kişiye yönlendirebilir. Moda böyle görsel bir araç olduğu için, sizin yararınıza kullanabilirsiniz! 50 terimler, anahtar kelime arama mesaj olarak telafi görebilirsiniz bu botlar yüzünden kullanmak için değil emin olun ve sizin için yapacaktır. 5-10 kelime veya ifadeler için ateş, ve çok gereksiz olmayın!

IMG ALT Etiketi (+3 Örnek)Nasıl ekstra Kredi Okuma: SEO İpuçları:

Kategoriler ve Etiketler Akıllıca atayın!
Blog kategoriler ve etiketler “” (URL) belirli bir kategori ya da etiket. salyangozlar ek blog oluşturun Ya da etiketi, arama motorları kategorisinde bir yazı yer her zaman yeni içerik fark. Bu arama motorları yeni içerik SEVİYORUM çünkü büyüktür, ve yeni içerik web sitelerinin sıralamalarını iyileştirmek yardımcı olur.

Erica Miller sürekli bu etiketler yeni içerik oluşturmaya kadar 25 veya daha az için etiketler sınırlama önerir. Pek çok kaynak çevrimiçi Öner Kategori yok maksimum sınırı, ama o etmelisiniz sağlamak, her bir kategori için yaklaşık olarak 10 ya da en mesajları onları ve onlar tekrar, sürekli kullanılan ve alıcı yeni içerik.

Ekstra Kredi Okuma: Eski SEO Yöneticisi en Büyük Blogger Acemi hatası Paylaşımları

Meta Etiketleri girin:
Eğer Eğer bir WordPress SEO eklentisi yüklü varsa, kaçınılmaz olarak Meta Etiketleri olan yazı aşağıda bir kutu var. Genellikle eklenti bu etiketleri bulabilirsiniz, ve her bir alana koymak.

Konu başlığı: 60 karakterden kısa Meta Title ve SEO zengin olun. Eğer farklı bilgiler içeren değiştirebilirsiniz eğer değilse başlık anahtar kelime zengin, kullanımı ise; ama
Açıklama: Bu 160 karakter altında kalmak ve blog yazısı içeriği özlü, henüz açıklayıcı bir paragraf olmalıdır
Anahtar kelimeler: Bu yazı bulur, ya da yazı ile ilgili anahtar kelimeler. Bu ifadeler ve cümleler değil gibi görünüyor. Bu yazı için anahtar kelimeler ımg alt etiketi kullanmayı meta etiketleri ne seo, seo ipuçları, seo temellerini kapsar.
Ekstra Kredi Okuma: WordPress için Yararlı Ve Ücretsiz 5 WordPress SEO Eklentileri ve Temel SEO: SEO Eklentisi Tüm

Bu ipuçları SEO gelince buzdağının üst sadece dokun, ama yeterince kolay ipuçlarını öğrenmek Yardım ve SEO daha iyi anlamak ve sitenizin trafiğini artırmak için yardımcı olmalıdırlar. Benim yeni site açtığım zaman aşağıdaki ipuçlarını yukarıda ve sadece kullandım. Ben çok nadiren benim sosyal medya kanallarına mesaj tanıtmak, ama bunun yerine, önemli ölçüde SEO güveniyor. Başlatılması birkaç ay içinde, düzenli olarak 75-100 ziyaretçi bir gün alıyorum. Çok sayıda olmayabilir, SEO trafik etkisi nasıl ve ne kadar yararlı sitenize artan olduğunu gösterir.

Ne SEO ipuçları trafik artırmak için kullanıyor musunuz? Günlük rutin için başka bir numara eklemek musun?

Dini Sohbet islami Chat

10 Mart 2015 Yazan  
Kategori tanıtım yazıları

islami sohbet kanalları

Müslümanlar Chat Odaları

Öyle bir dönemde yaşıyor, öyle teknolojik gelişimlere şahit oluyoruz ki, tüm bu olanlar adeta başımızı döndürüyor. Gaz lambalarının kullanımından tutun da, teknolojik gelişmelerin özellikle bilgisayar ve internet alanındaki gelinen son noktasına kadar neler gördük neler.

Akıl almaz hızla ilerleyen teknolojinin, Müslüman Sohbetbu denli hızlı gelişmelere gebe olduğu artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda.

Bilgi, bilim otobanı olarak da adlandırılan internet, bilgi çağının en anlamlı teknik ve toplumsal kazanımlarından biridir. Tüm dünyada milyonlarca ana bilgisayarı birbirine bağlayarak olağanüstü büyük bir ağ oluşturmaktadır.

Yaklaşık 160 ülke bu ağa bağlanmış durumdadır ve bu ülkeler birbiriyle internet sayesinde islami Sohbet edebilmekte hatta birbiriyle görüntülü olarak görüşebilmektedir. Bir iletişim ağı olan internet sayesinde ülkenin hatta dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan insanlarla bilgisayar sayesinde bağlantı kurarak karşılıklı bilgi alışverişi sağlamak oldukça kolay bir hale gelmiş bulunmaktadır.

İnsanlar bir tık kadar uzaklarındaki kişilerle karşılıklı saygı ve hoş görü çerçevesinde fikirlerini beyan ederek herhangi bir konu üzerine İslami Chat edebilmektedir. İnternet sayesinde evden çıkmadan birçok şeyi oturduğumuz yerden yapabilme imkanımız vardır.

Bunlardan birisi de işlerimizi karşılıklı bir islami sohbet havasında evimizden idare edebilmektir. Ağ üzerinden bağlandığımızda tüm işlerimiz sadece elimizin altında olabiliyor ve çalışma arkadaşlarımızla aynı fiziksel ortamlarda olmasak bile sanal ortamdan iletişim kurarak karşılıklı islami sohbet tadında çalışabiliriz.

İnternet ağındaki islami sohbetin de her şey gibi faydaları ve zararları mevcuttur. Bunu faydalı kılabilmek insanın kendi iradesinde, kullanımında ve kişinin internete ne yönlü baktığına bağlıdır.

Bu yüzden interneti iyi niyetlerle, saygı, sevgi ve karşındakine hoşgörü çerçevesinde kullanıldığında internetten islami sohbet gerçekten insanın yeni kişiler tanımasına, hayatları öğrenmesine ve farklı görüşlere sahip olmasına yardımcı olur. Dünyaya bakış açısı değişir ve ufku genişler.

Neden islami sohbet Etmek İsteriz
Birileriyle islami sohbet etmek, konu her ne olursa olsun çoğu zaman geçici dahi olsa kişiye bireysel haz verir ve yalnızlık duygusundan kurtarır. Sanal islami sohbetler sayesinde iletişim eksikliği yaşayan insanlar daha rahat konuşabilmekte ve iletişim sorunları ortadan kalkmaktadır.

Dengeli, seviyeli islami sohbetler sayesinde yeni arkadaşlıklar, dostluklar kazanılmakta hatta evlilikler yapılmaktadır. Çoğu zaman en yakınına anlatamadığınız cesaret edip yüzüne söyleyemediğiniz sıkıntıları, bu sayede dile getirebilir ve sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

Müslümanlar Sohbet

10 Mart 2015 Yazan  
Kategori tanıtım yazıları

islami Sohbet Odaları

İslami sohbet ve Dini Sohbet Odaları

Günlük hayatımızda insanlar arası iletişim kurmak ve hayatlarında olan mevcut birtakım şeyleri paylaşmak adına   insanlar için bir nevi ekmek gibi, su gibi bir ihtiyaçtır. Konusu ne olursa olsun hiç fark etmez.

Dağ, taş, hava, cıva her şey olabilir. Ancak her iki tarafın da bu  ten aynı lezzeti, keyfi ve memnuniyeti alabilmesi için çiftlerin karşılıklı hoşgörü ve saygı çerçevesinde olmaları gerekmektedir. Konuşulan konu ortak bir konu olmalıdır ki her iki taraf da bu konu üzerine konuşabilsin, fikirlerini özgürce söyleyebilsin.

Örneğin; iki islami arkadaştan biri futbol konusunda çok iyi diyelim. Sürekli taraftarı olduğu takımın futbol maçlarını takip ediyor. Takım ile ilgili hiçbir haberi kaçırmıyor. Bir diğer dini arkadaşı ise futbol konusunda çok iyi sayılmaz diyelim. Bu iki islami arkadaş bir araya geldikleri zaman futboldan konuşmaları biraz yanlış olur.

Çünkü biri adeta futbolla yatıp futbolla kalkarken diğeri ise futbolla pek alakalı değil ve belki de hiç sevmiyor. islami sohbet edecekleri konu her iki tarafında üzerinde fikir beyan edebileceği, düşüncelerini, tavsiyelerini, çekincelerini severek ifade edebileceği bir konu olmadığı için ister istemez her iki taraf da bundan kesinlikle hiçbir zevk alamayacaktır.

Fakat konuşulan konu her iki tarafın da üzerinde rahatça fikirlerini sunabileceği bir konu olduğunda o islami sohbetin tadına doyum olmaz. Saatler geçer fakat farkına varılmaz. Bu muhteşem ve zevkli işten o kadar haz alır ki insan bir anda tüm sıkıntılarını unutuverir.

Kendini bambaşka diyarlarda bulur.
İnternet kullanımının ülkemizde yaygınlaşmaya başlamasından itibaren artık insanların   edebilmesi için illa yan yana olmaları gerekmiyor.

İnternet teknolojisinin sağladığı sayısız faydalardan birisi de islami chat adı verilen islami sohbet siteleri olmuştur. Zaman ve mekan sınırı olmadan, birbirlerini belki de hiç tanımayan ve birbirlerinde çok uzak şehirlerde, ülkelerde hatta kıtalarda olan kişiler bu imkan sayesinde karşılıklı olarak islami sohbet edebiliyor.

Konuştukları konu üzerinde fikirlerini rahat bir şekilde ifade ederek karşılıklı hoş vakit geçirebiliyor. Bu sayede birbirlerini hiç tanımayan ve birbirlerinde çok uzak atmosferde yaşayan insanlar, birbirlerini saygın bir şekilde tanıma ve karşılıklı hoş islami sohbet edebilme fırsatı bulurlar.

Apple Kol Saati Çok Yakında

09 Mart 2015 Yazan  
Kategori Teknoloji

apple kol saati

Apple’nin çıkardığı bu muhteşem kol saati dünyada eşi benzeri olmayan şık bir tasarımıyla nisan ayında gün yüzüne çıkıyor. Bu inanılmaz şık,muhteşem tasarımıyla çok yakında satışa sunulacaktı

Apple, San Francisco’da bir basın toplantısı sırasında son derece beklenen giyilebilir bir orta ve üst kademe sürümleri hakkında fiyatlandırma detayları ortaya çıkardı.

Küçük ölçekli temel sürümü, alüminyumdan yapılmış, başlangıç fiyatı $349. Daha büyük boyutu $399.

Saat-ön sipariş ve ilk defa 10 Nisan önizleme için kullanılabilir. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya ve Çin gibi ülkelerde Apple Mağazalarında 24 Nisan satılacak.

İNGİLTERE’DE, en temel sürümü £479, ve £8,000 sonunda üst £299, orta kademe başlar. Avustralya, en ucuz versiyonu 14.000 $$499 $ile 799, ve high-end gold sürümü de orta kademe başlar.

“Apple beklediğiniz onları özenle her bir hazırlanmış,” diyen Apple CEO’SU Tim Cook, bir basın toplantısı San Francisco’da.

Apple için, anahtar mevcut iPhone franchise genişletmek için. Şirket her zamankinden daha onun akıllı telefon üzerinde daha fazla güvenen, Aralık çeyrek satışlarının yaklaşık yüzde 70’i cihazdan geliyor. Güçlü potansiyeli olan yeni ürün olarak Apple Watch ve Apple Ödemek için baktı, ve aynı zamanda mücadele iPad işlerini yeniden canlandırmak için yollar keşfetmek.

Cook, 2.000 ‘ den fazla kişi, daha önce Eylül ayında Apple Watch tanıtımı, smartwatch adında bir “atılım” ürün. Bir olarak “” sağlık ve fitness cihazı, walkie-talkie ve uzaktan kumanda Apple TV kutusu izle için kapsamlı nitelendirdi Bu faktörler tek başına ayrı Apple Watch sadece adımları izlemek, bildirimleri sağlamak, ve çok temel uygulamaları çalıştırmak eğilimindedir piyasada diğer smartwatches!

Apple Watch bu yana ilk Apple yeni bir ürün kategorisi işaretleri “büyülü” iPad 2010 yılında. Ayrıca Aşçı görev süresi kapsamında, şirket tarafından ilk yeni bas.

Saati geldi iki beden — 42mm veya 38 mm — ve üç tasarımları-alüminyum kasalı Apple Watch Sport, paslanmaz çelik kasalı Apple Watch ve 18-karat altın kaplama kasalı Apple Watch Edition. Alüminyum paslanmaz çelik adaşı rengi veya uzay siyah versiyonu geliyor ise gümüş ve uzay gri seçenekleri ile birlikte geliyor. Altın saati 18-karat sarı altın veya 18-karat pembe altın mevcuttur.

Orada da çeşitli gruplar olabilir kolayca değiştirilebilir, dahil olmak üzere bir Opera döngü metal örgü magnetler, bir deri bandı otomatik olarak ekler, bir parçalı metal bağlantı bant, klasik bir deri izlemek bant, bir deri döngü bant ve bir daha yumuşatıcı spor bandında parlak renkler.

Bu cihazlar iPhone ile eşleştirilmiş olması gerekir, ve iPhone ile uyumlu 5, 5’ler 5C, 6, ve 6 Plus. Ne yazık ki, önceki iPhone’lar Var İşletim Sistemi Google Android ve Microsoft Windows gibi diğer telefon platformlar hariç tutulmuştur.

Acun Ilıcalı Görüntüleri

07 Mart 2015 Yazan  
Kategori Güncel Haberler

acun-dan-skandal-masturbasyon-goruntuleri

Acun’dan Skandal ‘Mastürbasyon Görüntülerine’ Açıklama Geldi

Acun ılıcalı bu görüntüleri yalanladı. Bu görüntüler türkiyeyi adeta şoke etti.

Acun Medya, Ütopya programında ekrana yansıyan mastürbasyon görüntüleri hakkında açıklama yaptı ve “TV8’de öyle bir görüntü ekrana yansımadı” dedi.

TV8’de yayınlanan Ütopya programında, Semih Öztürk’e ait uygunsuz görüntüler internet medyasında yayınlanmış, bu görüntüler büyük tepki çekmişti.

Ancak Acun Medya yaptığı açıklamada TV8 ekranında böyle bir olayın yaşanmadığını belirtti. Firma tarafından, söz konusu haberi yapanlar hakkında hukuki yollara başvurulacağı duyuruldu.
TELEVİZYON EKRANLARINA BÖYLE BİR GÖRÜNTÜ YANSIMADI”

 

Acun Medya tarafından haberle ilgili yapılan açıklama şöyle:

‘Ütopya’ adlı Programda yarışmacı Semih Öztürk’ün uygunsuz hareketlerde bulunduğu ve bu görüntülerinde televizyonda yayınlandığı yönünde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

“ŞİRKETİMİZİN İTİBARI ZEDELENMEKTE”

Herhangi bir inceleme yapılmadan ve gerçek olup olmadığı sorulmadan bu şekilde sansasyon yaratacak haberler yapılması ve yayılması Şirketimizin ticari itibarına saldırı teşkil etmektedir. Hukuka aykırı ve gerçek olmayan bu haberi hazırlayanlar hakkında hukuki süreç başlatılmıştır.

 

Seda Sayan Oğluna Milyon Dolarlık Hediye

05 Mart 2015 Yazan  
Kategori Magazin Haberleri

Seda Sayan, Milanoda okuyan oğlu oğulcan engin için mezuniyet hediye olarak 12 milyon dolar’a bina satın aldı. Seda Sayan‘ın oğlu Oğulcan Engin mezun olduğu zaman, binasına gelip işyeri açıcak.

Sayan, oğlu Oğulcan Engin‘e mezuniyet hediyesi olarak 12 milyon dolar’a bina satın aldı. Baba Sinan Engin ise 4 milyon dolar’a binanın restorasyonunu yaptırıyor.

Seda Sayan italya’nın Milano kentindeki European School Of Economics‘te okuyan oğlu Oğulcan Engin‘e mezuniyet hediyesi olarak Cihangir‘de 12 milyon dolar’a bina satın aldı. Sene sonunda eğitimini tamamlayıp Türkiye‘ye dönecek olan Oğulcan, Susam Sokak’ta bulunan ve şu anda bir kafenin yer aldığı binada kendisi için iş yeri açacak.

seda-sayan-dan-ogluna-milyon-dolarlik-mezuniyet

BABA DA KESENİN AĞZINI AÇTI

Baba Sinan Engin ise, binanın restorasyonu için kesenin ağzını açtı ve ünlülerin mimarı Fırat Bozfırat‘la 4 milyon dolara anlaştı. Oğulcan Engin geçen günlerde Türkiye‘ye gelerek babası ve Bozfırat‘la buluştu.

Üçlü, Sayan‘ın oğlu için satın aldığı binanın restorasyonuyla ilgili detayları konuştu.

seda-sayan-dan-ogluna-milyon-dolarlik-mezuniyet hediyesi

HTC One M9

03 Mart 2015 Yazan  
Kategori Teknoloji

htc one 9 modeli

HTC One M9 Akıllı telefon

Birbirinden şık tasarımıyla htc one 9 modeli piyasaya çıkmak üzere. Şimdiden siparşi verilen htc akıllı telefon, özellikleriyle adeta göz kamaştırıyor

Eğer bu yıl Porsche, son yıllarda çok benziyor 911, bakarsanız. Bir Porsche gibi bir çok 10 ya da 40 yıl önce bile yapılmış görünüyor. Arabayı sürekli büyük gelişmeler uğrar rağmen, içte ve dışta, kolayca ayırt edilebilir ve ikonik bir görünüm sağlar. Bu HTC amiral gemisi akıllı Biri hattı ile yapmaya çalıştığı da budur.

Kendinizi, o zaman, iyi ya da kötü, Bir M8 çok benziyor yeni Bir M9 telefon için hazırlanın. Evet, donanım ve yazılım alanında ciddi gelişmeler var, ama bir bakışta, geçen yılki bu yılki modeli karıştırıyorsun için affetmiş olurdu.

Eğer bu bir iPhone olsaydı, her-diğer-yıl “” modeli.S olurdu

İnce rötuşlar dışında
Gunmetal gri hızlıca bir göz M9 ve M8 (M9 da bir iki ton gümüş ve altın renk düzeni sağlanacaktır) bakıyordum yemin etti. Birkaç dakika için ellerimi tutarak sonra, bazı geldiniz iyileştirmeler fark etmeye başladım. Duo Kamera kurulumu geriye tek bir kamera lensi ile değiştirilmiştir.

HTC one m9
Güç düğmesi sağ kenarına üstten, daha zor bir pozisyonda telefonu tutmadan basın yapma taşındı.

“HTC ekran hala orada, ama yakışmıyor” bar neyse ki biraz daha kısa. geniş Bu birkaç milimetre daha kısa tüm telefon yapar, ama gerçekten, HTC daha ileri gitmek gerekir. Hala bir LG kadar uzun boylu G3, daha büyük 5.5-inç ekrana sahip bir telefon. Ekranın altında HTC logosu alanı daha küçük, ama gitmiş olmalı güzel bir şey.

Fırçalanmış alüminyum dava biraz daha az kavisli, telefon, kaygan-elini doğal olarak Taraf biraz daha kavrama eğilimi daha az hissettiriyor. Güç düğmesi sağ tarafta, ses düğmeleri altında, daha kolay ekranda ve kapalı garip bir pozisyonda tutmadan açmak için yapım taşındı.

Bu güzel düzenlemeler var, ama telefonu yan yana M8, ben bir holding ama hayal kırıklığı duymamak elde değil. Görünüyor ve harika bir duygu, ama iyileştirilmesi için oda bol var, ve Android telefonları high-end rekabet dünya ince iyileştirmeler için yerleşmek için çok hızlı şekilde hareket eder.

Büyük yükseltmeleri içinde
İçinde, M9 özellikleri güzel bir darbe alır. Aslanağzı 801 810, büyük ölçüde gelişmiş grafikleri ile oldukça hızlı bir işlemci ve video performansı Aslanağzı ve daha sağlam bir bağlantı ile değiştirilmiştir. RAM 3 GB, depolama seçeneği bırakıldı 16 GB, 2 GB’lık öne alındı; teklif sadece modeli daha fazlası için microSD kart yuvası ile depolama alanı 32 GB. Pil kullanımı bir saat satın olabilir 2840 mAh, 2600 mAh için hafif bir yükselme olur.

HTC one m9
BoomSound hala var, ve bu sefer Dolby Ses ile desteklenmektedir. HTC bir kez daha yılın en iyi sese sahip telefon yapmış olabilir.

HTC premium ses yatırım yapmaya devam ediyor, ve M8 harika stereo BoomSound hoparlörler dönüş bir görünüm yapmak. Dolby Ses teknolojisi ile desteklenen onlar bu kez, sanal da dahil olmak üzere her iki hoparlör veya kulaklık ile surround ses. Yüksek çözünürlüklü 24-bit ses desteklenen ve HTC app destekler daha fazla kablosuz hoparlör teknolojileri, daha kolay ev etrafında ses akışını sağlar Bağlayın. Hoparlör kaliteli demo ortamında test etmek imkansız, ama bu sayfa benim ilk izlenim çok olumlu oldu. Diğer telefon üreticileri Bir yenmek için onların şapkadan tavşan çıkartmaya M9 ses oyun var.

Eğer M9 Quad HD bir ekrana sahip olacağını umut olsaydı, bazı kötü haberlerim var. 5-inç 1080p ekran M8 değişmemiş görünür. Açıkçası, bu çözünürlük bu ekran çalışıyor boyutu-daha büyük ekran boyutları için yukarı hareket edene kadar çok fazla piksel var. Pil ömrü ve parlaklık bedeli phablet topraklarına girinceye kadar değer olmayabilir. M8 ekranı harika görünüyordu, ve yine de ama premium telefon pazarında rekabet açıkça HD Quad taşınıyor M9, üzerinde harika görünüyor.

Duo kamera yok, ama UltraPixel yaşıyor.
Geçen yıl HTC bize bir şeyler Duo Kamera ile yeni vermeye çalıştım. Eşleştirilmiş bir 4 megapiksel “UltraPixel fotoğrafı çektikten sonra” temiz fotoğraf bir sürü numara seçici gibi etkinleştirmek için ikincil bir derinlik algılayıcı kamera sensörü de-netleme görüntünün parçaları. Bu hile çok güzeldi, ama çok koşup bir telefon satın türden değil.

HTC one m9
Duo Kamera deneyi sona erdi, yerine tek tercih HTC 20-megapiksel arka kamera.

Ve bu UltraPixel…Evet shooter. Değersiz dört bir megapiksel, düşük ışıkta mükemmel performans söz için? M8 çok daha kaliteli telefonlar daha düşük ışıkta yapmadı ve düşük Megapiksel sayısı neredeyse imkansız bir fotoğraf kırpma ve kullanışlı bir şey ile rüzgar. Üzerinde M8, 5 megapiksel ön bakan kamera, arka kamera daha yüksek çözünürlüklü!

HTC kendi hatalarından ders çıkarır ve çizikler karşı Safir cam lens kapağı ile arka üst düzey 20 megapiksel güvenilir bir kamera, lehine Duo Kamera terk etti. Birkaç atış yapmayı demo odasında çektim ve deklanşör gecikmesi hala odak bir gecikme yaşandı ama çok azalmış görünüyor. Beyaz dengesi ve renk falan iyi kontrollü bir ortamda test edilmiş olsa da doğru gibi görünüyor.

Yeni kamera uygulaması hala kullanımı kolaydır, ama manuel odak kontrolü, ya da ham görüntüleri kaydetmek için yeteneği gibi meraklıları için bir kaç daha fazla seçenek görmek isterdim. HTC kolay görüntü, bitkileri ve filtreleri ötesinde düzenleme çift pozlama gibi daha gelişmiş şeyler üzerinde duruluyor. Güzel ama çoğu tüketici tarafından kullanılan nasıl olacak bilmiyorum. Bazen üreticileri fotoğraf gibi özellikleri olan bir düzenleme daha iyi fotoğraf çekme deneyimi odaklanarak iyi yerine çok uygulamaları ele üçüncü taraf daldığında başımı kaşı. Belki birisi çift pozlama düzgün resimler büyük İnstagram bir yıldız olacak, ama şüpheliyim.

Sense 7 her zamankinden daha dinamik
HTC Sense 7 arayüzü, Android Lolipop üzerine inşa özellikle gurur duyar. Mantıklı ama kişiselleştirme üzerinde büyük bir vurgu ile 6, çok benziyor.

BlinkFeed geliştirilmiştir, ve isteğe bağlı olarak yerleri Yelp ve Oturaklı ziyaret etmek, hatta kilit ekranında sağ koyarak önerir. Telefonunuz eğer sadece denemelisin taco ortak yakınında eğer orada görmek bakışta sadece.

HTC one m9
M9 iki renk gelir: gunmetal grey, ve bir iki ton gümüş ve altın kaplama.

Varsayılan giriş ekranında dinamik olarak değişen uygulama simgeleri bir kaç satır sunan büyük bir widget hakimdir. Sense 7 konumunuzu uygulamalar üzerinde çalışmak için, ev veya farklı bir dizi göstermek için kullanır. Değil yeni bir fikir-denedim birkaç Android rampaları yapmak aynı şey ama olabilir de zamandan tasarruf ve eğer sizin için fark etmiyor, sadece kaldırmak widget.

Sense 7’nin en heyecan verici özelliği, temalar için destek. Bir arka plan görüntüsü seçin ve kolayca görüntüde baskın renklerden bir renk paleti oluşturabilirsiniz. Ama tema Galerisi şovun gerçek yıldızı. Galeriden bir tema ve renk, yazı tipi, saat, geri/home/çoklu görev düğmelerini bile değişikliklerdir. Rastgele üç veya dört temalar denedim, ve tüm çarpıcı ediyorlardı.

Ne yazık ki, bu Anlamda 7 gibi gerçekten kafa ilk Android Lolipop havuza yok dalış görünüyor. Çoklu görev ekranı bir Anlamı olduğu gibi ekran görüntüleri kılavuz 6, yeni Lolipop görmezden “rolodex kartları” uygulamaları çalıştırmak için etkisi. Hızlı ayarlar ekranını eskisine çok benziyor. Özel temalar bir yana, renkler, yazı tipleri, negatif alan kullanımı ve çekirdek işletim sistemi özellikleri (ayarlar menüleri gibi) Google’ın yeni Materyal Tasarımı ile örgü gibi hissetmiyorum. Daha fazla uygulama Malzeme estetik alın, HTC arayüzü ile çatışma edecekler.

İyi haber, arayüz hala hızlı ve akıcı her zamanki gibi. Her şey anında koptu açık, kaydırma pürüzsüz oldu, ve uygulamalar arasında geçiş lag-ücretsiz.

Yarışma devam ediyor
Geçen yıl HTC One M8 eve yılın bizim genel telefon aldı. Mükemmel (özellikle kamera) değildi, ama diğer premium çok telefon yoktu ne teslim. Herkes büyük özellikleri vardır, ama M8 bize kaliteli işçilik verdi. HTC zaman gecikmesiz bir deneyim lehine abartılı özel arayüz şeyler özet ve yazılım gerçekten yararlı bulduk özellikleri bize verdi. Mutlaka herhangi bir kategoride en iyi telefon değildi, ama her şey için telefonlarımızı kullanıyoruz, ve bunu hep yapıyor iyi oldu.

O deneyimini geliştirmeye odaklı bir halefi, birkaç anıtsal değişiklikleri ile ilk sırada yılın kazanan telefon için bu yıl olacağını, daha sonra bekleyebilirsiniz. Ama diğer telefon üreticilerin tasarım oyunu hızlandırmaya, yazılım hatalarını düzeltme ve yeni özellikler bir sürü ile sallanan çıkması için bekliyoruz.

M9, yardım edemem bu kadar ama bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorum. Yeni nesil parmak izi sensörü, yepyeni bir ekran teknolojisi, ya da belki de yeni evrensel kablosuz şarj desteği. Bunun yerine, “sadece” SoC ve geliştirilmiş en son Qualcomm kamera birlikte küçük-ama-hoş geldin donanım ve yazılım düzenlemeler bir kuş sürüsü var.

Google Kablosuz Wifi Ağı’nı Kuruyor

03 Mart 2015 Yazan  
Kategori Güncel Haberler

Google wifi ağı

Google, kendi kablosuz Ağı’nı başlatacak, ama sınırlı bir proje olabilir.

Googel’de kendi açısından edinildiği bilgilere göre Google kablosuz wifi ağını çıkarmaya başlayacakmış
Sundar Pichai, Google ürünleri Kıdemli Başkan Yardımcısı, dünyanın en büyük arama şirketi kablosuz taşıyıcılar ile görüşme halinde olduğunu ve bir cevap geleceğini önerilen doğruladı “önümüzdeki aylarda.” Taşıyıcı ile Google ortak olacağını spekülasyon ve Wi-Fi hücresel ağlar güven duyması melez bir hizmet sunmak için konuåÿtu.

Bir sözcüsü bir duyuru önümüzdeki birkaç ay içinde gelecek, bir hizmet başlatıyor olacak geç açıkladı.

Pichai herhangi bir hizmet Nexus programı yaklaşıyor aynı şekilde yaklaşım olacağını not gecikmedi. Satıcı iş ortakları … … rakip olarak Nexus görmüyor, Google sınırlı bir rulo aracılığıyla donanım ve yazılım arasında yenilik çıkarmak için bir yol değil. Kablosuz hizmet aynı şekilde görüyor.

“Ölçekte bir ağ operatörü olmaya niyetimiz yok,” Pichai Mobil Dünya Kongresi fuarında açılış bir adres söyledi. “Taşıyıcı ortakları ile çalışıyoruz. Önümüzdeki aylarda cevabımızı göreceksiniz. Amacımız insanların ne yaptığımızı görecek, ama daha küçük bir ölçekte, Nexus cihazlar gibi, gelmesi gerektiğini düşünüyoruz yenilikleri bir dizi çekmek için.”

Nexus line mobil cihazlar oldu Google’ın girişimi için teşvik bir “saf” Android deneyimi için belirli bir aygıt bir donanım üreticisi olarak HTC veya Motorola yasak haline düzenlemeler için kullanıcı arayüzü üzerinde Android işletim sistemi, gelen değiştirme temel yazılım veya ayarlar özel uygulamalar. Nexus deneyiminin dışında Android cihazlar toplumun bütünlüğü Apple’ın iOS tarafından sunulan aksine tutarlılık eksikliği, için ünlü oldu.

Herhangi bir Google kablosuz hizmet, ancak, BİZE kablosuz Sanayi sallamak olabilir. Pazarlarda müşteriler için süper hızlı İnternet hizmeti sağlayan şirketin Google Fiber projesi, zaten geleneksel Telekom ve kablo şirketleri hızlarını artırmak ve maliyetlerini düşürmek için zorladı. Hizmeti Google daha fazla insanları birbirine bağlayan daha geniş bir görev ya da ad iş için yeni gözlere sahip adımda düşüyor.

“Umuyordum Google deneyler ile ek hizmet modellerin yanı sıra varsayılan taşıyıcı planları nereye kullanıcı – ya da ön ödemeli veya faturalı – satın almak için bir dizi hizmet servis birimi her ay,” Gartner analisti Bill Menezes.

Google, Sprint ve T-Mobile ile de Wi-Fi ağları yerel tarafından kapsama artırmak için destekli olan hücresel bir hizmet oluşturmak için çalışma söyleniyor. Cumhuriyet Kablosuz gibi diğer kablosuz satıcılar zaten akıllı seçim ve sınırlı sayıda sunmasına karşın cep aynı tür kullanır.

T-Mobile ve Sprint sözcüsü hemen yorum için mevcut değildi.

Gökyüzüne alarak

Geleneksel kablosuz hizmet ABD’de çalışmak olsa da, Google, mevcut altyapı yok dünyanın bölgelerde bağlantı için bir omurga oluşturmaya çalışıyor. Google zaten havada hücresel radyolar uzak ve kırsal alanlarda yerde kapsama alanı artırmak için asansör balonları çalıştığı Proje Loon, vardır.

İki yıl sonra, balonlar havada bir hücresel radyolar sürece 200 gün daha devam edebilir, Pichai dedi.

Ama Pichai daha da kapsama alanı artırmak için hafif insansız uçak hücresel radyo ile donatılmış alacağını sonraki aşama, Project Titan, büyüdüm. Uçağı hızlı bir şekilde afet bölgesi gibi ekstra kapasiteye ihtiyacı olan bir bölgeye dağıtılan olabileceğini söyledi. Şirket bu uçakları kullanabilmek için ilk adımlarını attığı.

Şirketin diğer bir seçenek olan bölgelere İnternet getirmek için mesh network birlikte uçaklar ve balonlar ile dikişli öngörülüyor.

Bağlantı ek olarak, Google ortaklarının fiyatları’ Android One programı aracılığıyla ürünler. aşağı sürüş agresif oldu Bugün, çoğu insan mutlu kullansın akıllı telefonlar 100 $için satın alınabilir. Ama, Pichai dedi ki, “bundan 50 dolar, iki yılda bir yapılabilir,” 1.7 milyar kişilik bir pazara akıllı telefonlar getirecek bir şey.

“Bu on yılın sonunda bir platform için yola çıktık 5 milyar insan,” dedi. 4 dokunmayacak “Ellerinde çok güçlü bir bilgisayar olacak.”

Kameralı Omegla

01 Mart 2015 Yazan  
Kategori Sohbet Odaları

omegla

Omegla Canlı Sohbet

Omegla kullanıcıları, sitemize hoş geldiniz. Omegla kullanıcıları için,öncelikle sunucumuzda bulunan sesli sohbet kanallarında ücretsiz muhabbet ve chat edebilecekler. Omegla sohbet sitesinde dop dolu muhabbetler,yeni arkadaşlıklar,güzel dostluklar kurmaktadırlar. Sizlerde  sitemizde ücretsiz chat edebilir yeni yüzlerle tanışabilirsiniz. Sanal dünyasına damgasını vuran Omegla sesli sohbet sitesi artık  şi geride bırakacak bir devri yaşamaktadır. Omegla gün geçtikçe büyük bir hızla büyümektedir. En büyük özelliği ise, tek odalı salonlarda  kişi’nin buluştuğu kameralı oda’da sesli ve görüntülü muhabbet edebiliyorlar.. Peki neden tek odalı ? evet tek odalı kanallarda  kişi binlerce kişinin web kamerada görebilme özelliği taşımaktadır..

Omegla sesli sohbet

Omegla canlı sohbet sitelerinde yurt dışı dahil olmak üzere, tüm ülke genelinde giriş yapmaktadırlar. Genellikle yabancı bayanların bulunduğu sitede karşılıklı kamera açıp birbirleriyle sıcak muhabbetler içerisinde olabiliyorlar. Eğer sizlerde yabancı dil biliyorsanız,buda sizler için bi ayrıcalık olup, yabancı kızlar’la kolayca anlaşabilir ve iletişim sağlayabilirsiniz.

 

 

Samsung Galaxy S6

01 Mart 2015 Yazan  
Kategori Teknoloji

samsung galaxy s6 son sürümü

Samsung Galaxy S6 Çıktı

Beklenen gün geldi. Samsung galaxy s6 şimdi piyasada olmasa bile  üretimi çoktan yapıldı. Eğer sizlerde samgun galaxy s hayranı iseniz şimdiden sipariş verebilirsiniz. Yurt dışında satışı hala gerçekleşmedi, fakat üretimi yapılıp hangi özellikler taşıdığına dair bilgiler verildi. Öncelikle 16 mp kamera vede birçok özelliklere sahip bir s6 son serisidir.

Galaxy S5 tamamlandı. Gitti. Akran baskısı hakim tasarım trendlerini benimsemeye tarafından yapılmıştır.

İkiz, ince değişimleri, Samsung Galaxy S6 ve ekran kavisli önceki Samsung amiral gemisi telefonu Galaxy S6 Edge, son olarak hendek faydacı plastik yapı ve çıkarılabilir pil. Akıllı parti keskin metal hatları ve cam bol giymiş ulaşır.

İki yeni telefonlar aynı … ikisi de çalıştırmak Android 5.0 5.1-inç ile Lolipop yüksek çözünürlüklü görüntüler neredeyse. Ama Galaxy S6 Kenarı kavisli cam spot ile iki kenarları için, her akıcı, okunabilir bir ekrana sahip telefonun uzun yan kaydırma yarışıyor. Samsung Mobil Dünya Kongresi, tartışmasız en önemli küresel cep telefonu vitrini haline gelen yıllık fuar İspanya’da burada basın toplantısı sırasında çift yumurta ikizleri açıkladı. Ve telefonlar ikinci çeyreğine kadar dünya çapında kullanılabilir olmayacak da (Samsung da fiyatları açıklamadı), Galaxy S6 ve S6 Kenarına başarılı olması gerekir, ve hızlı bir şekilde.

samsung galaxy S6

Samgun Galaxy S6 Son serisi piyasalara çıkmak üzere

Telefonlar edildi dövme kristal Samsung’un mali mücadeleler gibi şirket kavgalar üzerinden telefon kar ile Apple’ın son megasuccessful iPhone modelleri ve ordu “yeterince iyi,” düşük maliyetli rakipleri Çin merkezli üreticileri gibi Legend, Xiaomi ve Huawei.

Yeni S6 özellikleri — lüks metal tasarım, güncellenen parmak izi tarayıcı … oyun catch-up iPhone, geçen yıl Samsung‘un büyük ekran öncü telefonları takip eden 6 ile. Samsung bile bugünkü basın toplantısında bekle — Samsung Ödemek S6 telefonları adında piyasaya sürülecek Apple Öde bir rakip duyurmak için kullanılır. Diğer yükseltmeleri rahatsız karşılaştırılması güç. S6 ve S6 Kenarına çıkarılabilir pil ve Micro SD kart yuvası, söz değil S5 Galaxy su yalıtımı eksikliği. Bu arada, Kenar sınırları oluşturan ekranın kavisli şeritler sabit varlıklarını haklı göstermek için olduğunu Unutmayın Kenarına ekranına göre çok az. Ve Samsung’un kendi denenmemiş Exynos işlemci (karşı uç yüksek Android rakipleri en çok bulunan Qualcomm Aslanağzı 810) performans vahşi bir kart. (Gelecek bizim tam bir inceleme yazarken test edeceğiz.)

samsung galaxy s6 özellikleri

Bu, yeni Galaxy S6 modellerini kendi Android eğilimleri bazı kurulduğunu söyledi. Hem dahili kablosuz şarj desteği ve Dişli yeni bir sürümü ile uyumluluk sağlamak iPhone bulamazsınız sanal gerçeklik aksesuar — iki özellik VR. Ve ila s6’yı telefonlar yeni tasarımlar, Samsung 2014 Galaxy baskın eleştirileri ele almıştır S5, 2013 Galaxy S4 yavan bir görsel ikiz olarak birçok kişi tarafından izlendi.

Yeni telefon çift var görünüyor ve görüşler bir amiral gemisi telefon değer onun tuz, ama çok erken biliyorum bu kadar ters Samsung’un sarkma akıllı telefon satışları … … veya Göçük iPhone 6 ve 6 Plus’ şaşırtıcı gelir. S6 ve S6 Galaxy Edge: İki cihaz, bir aile
İlk şeyler ilk. Samsung iki seçim telefonlar inşa etti: düz taraflı, tahmin edilebileceği gibi dikdörtgen Galaxy S6 ve biraz sağ ve sol kenarları yuvarlak olan Galaxy S6 Kenarına. Eşleştirme Galaxy Note 4 ve Note Edge telefonları modellenmiş.

Çoğunlukla, iki tam olarak aynı özellikleri, boyut ve pil ömrü sadece birkaç küçük farklılıklar ile paylaşın. Herhangi bir fark işaret edeceğiz; aksi halde, bu izlenimler her iki model için geçerli.

Metal ve cam; plastik lanet olsun
Ön ve arka Mat Alüminyum Alaşımlı çerçeve ve Gorilla Glass 4, S6 ve S6 Kenarı ayrı dünyalar Galaxy amiral gemisi beş nesil plastik inşaat canlı. Bu farklı bir yaratık olduğu aşikar, ve hayranları için, yıl için ağlıyor. Samsung burada bir gecede olmadı. Not 4 ve daha fazla orta seviye Galaxy Alpha metal çerçeveli özellikli ve gençlik odaklı Galaxy A5 ve A3 all-metal şasi var.

Hadi şekli hakkında konuşalım. Her iki ila s6’yı telefonları Samsung’un hap şeklinde, yuvarlak üstleri ve altları ve yanları düz. Güç düğmesine doğru omurga üzerinde oturuyor; S6, bu tarafta da S6 Kenarı için en üstte gösterir nano-SIM kart yuvası ile birlikte geliyor. Her iki telefonda micro-USB şarj portu Evi ve jack aşağıda kulaklık ve ayrılmış ses sol sırt düğmeleri.

Bir merkez, metal Halkalı ev düğmesini son arama ve geri dönüş için iki kapasitif düğmeleri katıldı. Kontör, IR blaster bir TV uzaktan gibi telefonlarını kullanmak isteyen insanlar için ışık ışınları.

Sırtında, 16-megapiksel kamera (Note 4 ile aynı), ve kalp hızı izlemek için bir sensör olarak iki LED flaş bulabilirsiniz.

Şimdi el test için. Kenar özellikleri onun chubbiest bir saç daha kalın şart olsa da ince S6 daha en ince noktasında hisseder.