Bizim Mekan CiciSohbet

10 Haziran 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

Bizim Mekan CiciSohbet

sohbete-giriş-yapın

                                        Bizim mekan
Bizim mekan da yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır. Hayat bazen istediğini sunmaz, sunsada size uymaz. Ya zaman yanlıştır, yada mekan. Belki de insan.
Şimdi ciksak sokağa, selam verecek adam kalmamış. Girsek bir mekana karşılıklı kahve içecek dost kalmamış. Biraz kulak versek ortama, dedikodu ayyuka çıkmış, delikanlı söz kalmamış. Baksak aleme cakallardan oturacak yer kalmamış. Oturun düşünün sabaha kadar, bu omegla sohbet sitesi kadar dost olan yer kalmamış.
Burada her ayrı göz yaşının bir anlamı var. Her damlanin hangi zamanda, hangi mekan da kimle paylaştığı önemli. Bizim mekan cicisohbet de omegla sohbet sitesi nde.

Bizim mekan

Gözyaşları ne çok şeye tercümanlık ediyor bazen şaşırıyorum. Damladigi, süzüldüğü, aktigin her damla yasın başka hali vardır. Gözyaşları gizli duyguları açığa vuran mektuplar gibidir bizim mekan sohbet sitesi nde.

Ne reis eksik mekanda, ne dayi bu yollarda. Serserilerle aleme daldik, delikanli sohbet ile sekil yapiyoruz. Üzüntü ile geçmez içimizdeki yaralar. Bu sohbet sitesi nde geçirdiğimiz saatin kendisi bizim mekan. Sohbetimiz zaman karşımızdaki bir insan. Burada felsefe kanalı mız var, mekanı boşluk hedefi sonsuzluk olan, bir bilgi serüveni alanı.
Ey asiklara mekan olan koca dünya sen dondukce ben aglayacağım. Bizim mekan da felsefe kanalı nda gerekse de delikanli sohbet ile www.cicisohbet.net de.

Delikanli sohbet

Delikanli sohbet, omegla sohbet sitesi, felsefe kanalı, bizim mekan peki ya zaman mi mekan mi bizi kavusturmayan? Yoksa tum bunlar da mi imtihan bu sohbet sitesi nde.
Uzaklarda bir yel eser yaz akşamında, gönüller bir olsun mekanlar kimin umrunda? Bu delikanli sohbet sitesi nde kardesliktir, sevgidir hissetiklerimiz arada yollar olsada…
Bırakın artık bu sohbette bizi ilgilendirmeyen şeylerle ilgilenmeyi. Işiniz arası nefes alamamaktan mi şikayet ediyorsunuz? Ruh eşi çok sıradan bana suç ortağı lazım mi diyorsunuz. Size delikanli sohbet ile bakimiyorsan gozunun yasina anlayacaksınız taç diye başınıza. Haydi sizde delikanliyim diosaniz bizim mekan cicisohbet de sohbete gelin…
Hiç insanları kirdiniz mi? Yada sohbette bile ben gibi sadece kirildiniz mi?

Etiket
Omegla sohbet sitesi, omegla, sohbet, sohbet sitesi, bizim mekan, delikanli sohbetomegla sohbetMersin SohbetMalatya Sohbet, Kayseri Sohbetİzmir Sohbet,  Antalya SohbetBursa SohbetKonya Sohbet

Enter Google AdSense Code Here

YorumlarYorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!