Bursa sohbet

16 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Chat, Sohbet Odaları

bursa-sohbet

Bursa sohbet de Marmara Bölgesinin güneyinde yer alan Bursa, Bilecik, Balıkesir, Kütahya, Kocaeli, İstanbul illeri sohbet edenler ini içinde bulunduran bir sohbet sitesi.
Bursa Osmanlı Devletinin bir ara başkentliğini yapan evliyalar diyarı, tarihî abideler şehri, tabiî güzellikleri ve binlerce senedir bilinen şifalı kaplıcaları ile dünyaca isim yapan ildir.
Uludağ üniversitesi Bursa’nın ilk ve tek üniversitesi olma özelliğiyle birlikte, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri. Sizlerde Bursa sohbet ile www.cicisohbet.net de eski okul arkadaşlarımızı neden bulamayasiniz.

Bursa sohbet

Bursa camileri, mescitleri, medreseleri, müzeleri, hanları, köprüleri, kaplıcaları, kültürel merkezi açıdan zengince bir yerdir. Şehir olarak çok büyük olmasada turizm açısından bir hayli gelişmiş bir şehirdir. Sizlerde Bursa sohbet de Elinizde bir android telefon, bir tablet veya bir bilgisayar olduğu anda ve bunların da kullanılabilir bir kamerası olduğunda, yanına bir de facebook veya skype veya whatsapp eklerseniz tamamdır. Tüm kapalı kapılar, sonuna kadar açılacaktır size. Bursa sohbet odaları kaliteli sohbet için açılmış bir sohbet sitesi. Üstelik sadece bu kadarla kalmadık. Takımlar için bir sohbet sitesinde oluşturduk. Takım sohbet, galatasaray sohbet, fenerbahçe sohbet, beşiktaş sohbet gibi büyük takımlara sohbet odaları da bursa sohbet adresi www.cicisohbet.net de.

Bursanin nesi meşhur

Bursaya yolunuz düşerse sakin yemeden çıkmayın bursadan. Meşhur Yemekleri; İskender Kebap, Ciğer Sarma, Kestane Şekeri, Mağlıç Peyniri, Mihaliç Peyniri, Pideli Köfte, İnegöl Köfte, Yenişehir Kasap Köfte, Kemalpaşa Tatlısı, Cevizli Lokum, Kaymaklı Ekmek Kadayıfı. Hele hele benim en sevdigim kestane şekeri biraz pahalı ama lezzeti inanın değer.
Lezzetlerin tadı damağınızda kalacak ve inanin bursa sohbet dostlarını ziyarete gitmek isteyeceksiniz .

Tarihi Yerleri; Yeşil Türbe, Uludağ, Ulu Cami, Cumalıkızık, İznik, Emirsultan, Tophane, İnkaya, Koza Han, Yıldırım Medresesi, Yeşil Medrese, Suuçtu şelalesi, Muradiye, Arap Şükrü Sokağı, Uluabat Gölü, Bursa Kalesi, Oylat, Atatürk Müzesi, Türk İslam Eserleri Müzesi, Karagöz Mezar Anıtı gezdik gördük. Karnımızı da duyurduk şimdi sohbet zamanı www.cicisohbet.net de sohbette kalın.

Bursa sohbet

Bursa sohbet

Enter Google AdSense Code Here

YorumlarYorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!