En İyi Akülü Araba

19 Şubat 2015 Yazan  
Kategori En İyi Arabalar

akülü araba

EN İYİ AKÜLÜ ARABA

Türkiye dünyanın en pahalı yakıtını sattığını biliyoruz. Bu yüzden bu yakıtın her 6 ayda bir zam geldiğini düşünerekten türkiyede akülü araba icat edip tasarruf sağlamak için ilk imzasını attılar. ama bu sadece türkiyede olmayıp bir çok ülkede akülü araba icad ettiklerini duymaktayız.

Apple Araba Pazarı eski General Motors CEO‘SU Dan Akerson yaptığı iki sent teklif etti bu kadar ciddi ye girmeden söz: yapmayın!

Akerson, kim bıraktı GM 2014, söyledi Bloomberg yayınlanan bir röportajda Çarşamba günü olsaydı bir Apple hissedarı haber şirket dikkate alınarak bina bir elektrikli araba, o “olmaz, çok mutlu.”

“Düşük kar, ağır bir üretim içine aldığı uzun vadeli umudu son derece şüpheli olurdum” iş, Bloomberg anlattı.

Söylentiler Apple, bir takım Tesla ve diğerleri almak için bir elektrikli araba tasarımı ile tahsil yaratıyor geçen hafta dönen başladı.

Apple değil yorumladı, ama çeşitli söylentiler var kırpılmış o Elma tuttu insanlardan Otomotiv Sanayi ve görünüyor hazır olun “bir şey daha” bir elektrikli araç bu olabilir ya da olmayabilir sürücünün kendisi.

Apple olmuştur ilgileniyor otomotiv endüstrisi için yıl, ama sadece kısa bir zaman önce CEO’SU Tim Cook, demek ki kendi iOS tabanlı, araç-platform CarPlay “anahtar geleceğimiz” Apple.

Kullanıcılar iTunes mesajlara cevap parçalar erişim her şeyi yapmanızı sağlayan CarPlay, sadece Apple odaklanmış olan tüm olabilir. Hatta bazı araba işinde Apple’ın son işe CarPlay araba geniş bir alanda bir standart yapmak için kendi arzusu ile ilgili spekülasyonlar var.

Yine de, vermeyen çerez devam etmek için besleme fikri Elma olduğu düşünüldüğünde binaya elektrikli arabalar da dahil olmak üzere haber, kısa bir süre önce Apple’ın üst birleşme ve satın almalar icra Adrian Perica ile bir araya geldi Tesla CEO’SU Elon Musk tartışmak için bir potansiyel satın alma. Misk Apple ile toplantıları kabul etti, ama onların tartışmalar olası bir satın alma dahil olduğunu söyleyerek kısa durdu. Tesla da Satılık olmadığını kaydetti var.

Akerson araba şu Apple için çok fazla sorun çıkıyor, akıllı telefonlar, müzik çalarlar, bilgisayarlar ve medya satışları milyarlarca yapmış olduğu bir şirket sunuyor inanıyor. Araba “ve Apple yöneticileri,” onlar içine alıyor. “bilmiyorum sözlerine ekledi üretim”hard-core gerektiren Bloomberg söyledi

2015 Subaru Outback

18 Şubat 2015 Yazan  
Kategori En İyi Arabalar

2015 subaru

2015 Subaru Outback

2015 şin En iyi subaru yabancı marka arabası piyasaya çıktı. Eğer hala bu arabayla tanışmadıysanız, mutlaka tanışmanızı tavsiye ederis. Çok güzel kullanışlı tam bir aile arabasıdır.

2015 Subaru Outback sürekli değişken şanzıman X-Modu yeni özellik standart dört-çeker sistemi geliştirir süre pürüzsüz hızlanma ve daha iyi yakıt verimliliği sunar, İyi-off road yeteneği. Mevcut Görme sistemi adaptif hız sabitleyici ve çarpışma önleme birleştirir.
Kötü Küçük sadece, ama altı silindirli motor çeker biraz sert ilk gaz üzerindeki önemsiz tartışmalar ipucu. Premium ses sistemi, sergiler, panel ağır bas parça çıngırak.
Alt Satırda olduğunu hayal etmek zor daha iyi bir all-around araç için o kim zevk açık hava aktiviteleri, 2015 Subaru Outback fazla kolay bir sürüş deneyimi için kentsel ve kırsal ortamlar, ama dört silindirli versiyonu karşılayacak en ihtiyacı var. Yabancı bir şehre gittim, 2015 Subaru Outback navigasyon sistemi, “trafik ışıkları ikinci set sola Dön.” borulu kadar Sokakta baktığım ve yakın gelecekte trafik ışıkları, iki adet gördüm bu sesi son derece yararlı isteminde bulundu. Yönünde görsel ve basit, bana bir sokak tabelası için köşe altyapı arama gerek yok.

Rahat Konforlu Aile arabası

subaru
Subaru teknoloji kesme kenarında oturmak yok, ama insan odaklı bu çok navigasyon sistemi gibi yararlı özellikleri kabul edilmesinin, günlük sürüş koşullarında bir fark yaratıyor.

Benzer şekilde, ileriye dönük iki kullanan Subaru Görme sistemi, büyük bir hayranı kameraları ve görüntü işleme hız sabitleyici ve ileri çarpışma uyarı adaptif etkinleştirmek için buradayım. Test etme şansım oldu Outback, belirli bir seçeneği yoktu, ama ben yoğun bir Subaru Legacy sistem geçen yıl test. Boyutsal updated
2015 Outback pek bakmak bilemez, ancak önceki nesil üzerine bir güncelleme. Subaru güçlü, beş yolcu crossover tarzı ve genel dış stil, bakımı sıkışmış. Modeli biraz, uzunluğu bir buçuk inç ve yüksekliği 2 santim kazanıyor kabardı. Ben kullanıyordum R Sınırlı Outback 3.6 modeli, üst trim, ayrıca 162 pound daha önceki eşleştirme modeli daha hafifti. Fiyatı bu üst kesim modeli geliyor $32,995, süre baz modeli Subaru Outback bırakarak iki silindir ve çok güzel kabin randevular, gider dolar 24,895, kötü düşünen tüm tekerlekten çekiş standart arasında değişir. Avustralya alıcılar AU$40,226 baz model için ve nasıl ülkeye uygun model adı düşünürsek karşı koyamaz onlar arıyor olacak. Subaru İNGİLTERE’DE bu yeni nesil için fiyatlandırma duyurdu değil, ama önceki baz modeli var, 2 litre dizel motor ile

Bu Outback setleri kendisi dışında kardeş çoğunluk ile bir 3.6-litre altı silindirli motor, düzenlenmiş aynı dairede karşı silindir biçimi olarak 2.5-litre dört silindirli motor kullanılabilir bir düşük fiyat. 3.6, geleneksel bağlantı noktası enjeksiyon yapışmasını, 256 beygir gücü ve 247 pound-feet tork yapar. Bir önceki nesilden bir değişiklik olarak, sürekli değişken şanzıman, dişlisiz şanzıman tipi emniyet kemerleri sürekli olarak en iyi güç için sürücü oranını değiştirmek için kullanma ve verimliliği birleştiriyor. CVTs genellikle daha fazla yakıt tasarruflu-dişli sabit daha yayınlar, ve de daha yumuşak hızlanma sunabilir. 2.5-litrelik motor da SVT evlendirilen gelir ve 175 beygir güç üretiyor kullanılabilir.

3.6 20 mpg şehir ve 27 mpg otoyol elde nerede, küçük motor 25 mpg şehir ve 33 mpg otoyol, oldukça önemli bir fark olarak döner. Benim sürüş kentsel, otoban ve dağ seni tali yollar karıştırma, sadece 21.1 mpg geldim. Beş yetişkin ve bagaj ile Outback yükleme planı, ve bir römork çekme sürece, muhtemelen daha küçük bir motor ile alabilirsiniz. Hızlı ipucu-
Ben ilk geldiğimde beni şaşırttı ne küçük hızlandırıcı dokunun taşımak için istedi bu Outback içine. Bu ÇEKİŞLİ motor tork hızlı yararlanır, hızlanma için tereddüt yok. Açıkçası, daha kontrollü bir 2.5-litre motor kesinlikle getireceği-çıkar, takdir ederdim.

Subaru hill-hold özelliği içerir ve varsayılan olarak kapalı neden çabuk öğrendim. Döndüm bunu yaparken ben paralel park etmiş bir tepenin üzerinde, ama çok yapışkan çok ver gaz pedalı oldukça büyük bir pop için ücretsiz her zaman, yapma, araba salak ileri geri manevra sırasında benim. Ancak, sadece bir eğim, dönüş için trafik ışığında bekleyen durduruldu zaman daha az rahatsız edici oldu.

Subaru Arabaları

Subaru bana göre iyi olan Outback, eko ya da spor ayarlarla rahatsız etmiyor. Gerçek zamanlı yakıt ekonomisi ekran verimliliği koçu olarak çoğu insan hizmet etmeli, ve bu araç spor sürüş için tasarlanmış değildir. İletim pseudo-manuel mod, sanal shift puan için programlama ile donatılmıştır. Direksiyon simidi üzerinde kürek değiştirenleri kolay yokuş aşağı gidiyor ya da çamur içinde sıkışmış zaman bu sabit sürücü oranları seçin.

Çoğunlukla, Outback, değiştiren hareket basit sürüş — itmek için ayarlanır ve başlayın.

Tüm Subaru modellerinde olduğu gibi, düz motor biçim kilo, V-format motoru ile daha alçak ağırlık merkezi önde gelen aşağı hareket eder. Subaru da dediği ile Outback donatıyor “aktif tork vektör,” biraz ekleyen bir sistem sırayla içeri tekerleklere daha fazla işleme yardım frenleme. Bu özelliklere rağmen, Outback viraj dışa eğilimli olduğunu ve herhangi bir uzun virajlı yollardan güç için bana umut vermedi. Subaru sürüş türü seven arkadaşlar için WRX STI sunmaktadır.

2015 model BMW i8

02 Şubat 2015 Yazan  
Kategori En İyi Arabalar

2015 model BMW i8 hyper

 

2015’şe damgasını vura, BMW i8 dünya harikası bir görünüşüyle adeta insanların dikkatini toplamaya devam etmektedir. Bir dünya markası olan ve dünya tarihine eşi benzeri olmayan bmw i8 serisi fiatı yaklaşık750 milyar liradır. Türkiyede satışa sunup sunmadığı hakkında henüz bir bilgi edinmiş değiliz. Bmw i8 serisi olan araba bir çok özellikleriyle kaliteli araçla.ları geride bırakıp tüm dikkatleri üzerine çekmektedir

Ben ilk 2015 yılında piyasaya ne zaman BMW ı8, nokta göremedim. Düşük belli bu kavram görünümlü plug-in hibrid sınırlı pil menzili kadar elektrik gücüyle kaçtı, sonra da yakıt ekonomisi iyi hibrid modunda 30 mpg altına düştü gibi izledim geçtim. Ama Spor moduna getirdim gerçeği dank etti. Motor, vites geliştirdim ve köşeleri önce sürmüştüm herhangi bir BMW daha iyi ele zaman kükredi ve blipped.

I8 eğer Ferrari Prius gelişmiş olsaydı neler olurdu hyper-melez bir tür. Bu iki çok farklı kişilikleri sergiliyor: enerji takıntılı mühendis ve sorunlu gençler. Sürüş onun Comfort ve Eco Pro modları, yapabilirdim Park ve unutuldu hepsi, ama sonra hareket değiştiren Spor modu kısa bir şey şiddet oldu olacak beni ı8.

Daha uygun fiyatlı ve i3, ı8 iklim değişikliği ışığında kişisel ulaşım BMW’NİN radikal yeniden temsil dünyevi sorunları ile birlikte üretim vurma ve fosil yakıt kaynakları küçülüyor. I8 BMW gibi ilk deneme Yeni Yüzyıl verimlilik getirmek henüz performans mirası korumak gibi görünüyor, ve size pahalıya mal olacak.

Temel BİZE geldi fiyat eklemeden önce $135,700 mevcut herhangi bir “Dünya” donanım seviyesi. İNGİLTERE alıcılar olsa da elektrik-sadece bakıyor. Ekvatorun altında, Avustralyalılar kaç Mad Max benzinli değerli bir galon kaçınmak olabilir ı8, ama sadece düşünmek için $299,000 bakıyor. I8 eğer BMW konsept araba sonra hizmete sokmadan önce tüm ilginç bit kurtulmak için unuttum yerleşik olarak kesinlikle sıradışı görünümlü bir araç. O araba kullanırken, hatta parlak turuncu McLaren 650S Spider düşündüğümden daha fazla ilgi var.
2015 model BMW
Güç ön ve arka
Konsept otomobili görünüyor ötesinde, ı8 tamamen benzersiz bir güç, hatta BMW‘NİN kendi hibrid araçlar için hiçbir benzerlik taşıyan kullanır. Gözden uzak bir yerde araba bir turbo 1.5 litrelik üç silindirli motor kullanan BMW supap zamanlaması ve gaz kontrolü teknolojileri üretmek 228 beygir gücü ve 236 pound-feet tork, sürüş arka tekerlekler ile bir altı vitesli otomatik şanzıman. Bir variant 2015 yılında Mini Cooper bulduğu motoru, 11 beygir gücünde marş motoru, küçük bir yardım, turbo lag yumuşatma alır.

Ön tekerlekler sürüş, ı8 129-beygir gücü, saat kilovat pil 5 paketini yeterli şarja sahip olduğunda kendisi tarafından araba hareket elektrik motoru yeterince güçlü kullanır. İki vitesli şanzıman motor ve ön tekerlekler arasında oturur bir de garip bir şekilde. Pil dolum 240 voltluk bir kaynak sadece 1,5 saat sürüyor, ve sıfır-emisyon ı8 22 kilometre aralığı sunuyor. BMW 4.2 saniyede 0’dan 60 mil saat ile 357 beygir gücü ve 420 ı8 pound-feet tork için toplam güç çıkışını ayarlar. EPA rakamlar galon eşdeğeri başına 76 kilometre, 28 benzinli motor ortalama yalnız mpg göster. Plug-in hibrit tipik olarak, ancak, harcırah büyük ölçüde arabaya kadar ücret alır ne kadar bağlı olarak değişir.
2015 model BMW i8
Daha Mancini BMW line-up ayarı, ı8 motor destek ve şasi için yolcu bölmesi ve alüminyum ve karbon fiber kullanımı alt derlemeler yapar. Bitmemiş karbon fiber yukarı doğru açılan kapıları, bu egzotik malzeme ı8 gerek var seslendiğini ince bir anlamı kaldırdım ne zaman delil oldu. İnşaat ağırlığı azaltmak yardımcı olur, ama ı8 hala 3,455 kiloluk boş ağırlığı bir ölçek ipuçları.

Motoru bir göz atmak istedim, ama manuel kaputu BMW servis personeli tarafından açılabilir bir not ile beni engelledi. Ancak, basit bir kaç kargo alanı siyah metal kutu, pil, işgalci bir ara vücut pozisyonu arabada içeren bana bakışları içeri kilitler. Sol ön ambar fender standart yakıt doldurma sağ arkada otururken J1772 elektrikli araç bağlantı noktası şarj kapsar.

Birkaç uzanıyor ile esniyor sonra, sürücü koltuğuna kapının altında ve calistim. I8 2+2 Oturma, bilgisayar çantamı koyarım nereye arka koltuk ya da belki biraz erzak arkasında yastıklı boşluk var yani kullanır. Arka kapağın altında bir bölme daha bakkal kaç boy çantalar olabilir.Comfort ve Sport Eco Pro
Gelecekten bir araba için uygun, ı8 Başlat düğmesine bastım, ama yanma, hiçbir patlama sessiz kırdığında kokpit etrafında vurgu aydınlatması ve çeşitli ekranlar yaktı. Varsayılan olarak Konfor modunda, LCD gösterge paneli hız göstergesi ve güç göstergesi mavi renkli. Sürücü modları için BMW her zamanki rocker switch, konsol üzerine monte edilmiş, tek Teselli olarak sunulan ve Pro modları, diğer BMW modelleri, Sport ve Sport Plus ayarları eksik Eko. Bir düğme eDrive konsolda etiketli değiştiren-sola doğru çekin Spor pozisyon varken eğer pil izin vermez eğer elektrik altında ı8 sürüş tutmak için söz verdi.

Elektrik aralığı 9 kilometre kala, ı8 vücudu normal bir şehir içi trafiği içine ilgi çeken zorlanmak ben pilot. Araba rahat ve hafif, kolay manevra ve daha düşük bir pozisyon bile kendi Z3 benim Coupe daha karşı trafikte beni misafir hissettim. I8 sorunsuz, belli ki elektrik motoru pound-feet pisliğin teki olmak önlemek için 184 çıktı ölçüm hızlandırdı. Ve diğer elektrikli arabalar belirgin bir aralık bırak görmeyi çok daha hızlı bir şekilde kapattım mesafe olarak nerede olduğumu, ı8 aralığı ekran onun kelime gerçek, gerçek mil için mil eşleşen ortaya çıktı. San Francisco’nun ünlü tepelerin birinden, ı8 motoru tekme, sorunsuz pil zorlanma uzak tutmak için müdahale duydum. BMW navigasyon sistemi, road ahead, tırmanış önceden güç çıkış gücü ayarlama bakmak için kullanır.
2015 BMW i8
Pil tüketen sonra, araba hibrit moduna geçti. En azından motoru normal hızlanma altında çok sessiz kaldı gibi oldu sanırım. Aslında, ı8 gerçekten elektrikli sürücü ve hibrit modları arasında hiç bir fark hissettim. Eco Pro Comfort geçiş gaz biraz detuned ve iklim kontrolü, dış sıcaklık çok aşırı değil ne zaman büyük bir enerji tasarrufu için güç azalır. Elektrikli Hidrolik direksiyon gevşek ve kolay, olağanüstü görünümlü bu araba kolay ve ilginç bir deneyim sürüş yapmak hissettim.

Bir çok özellikleri ve performansıyla yollarda adeta bir yılan gibi görünen bmw i8 serisi yolların fatihi olarak seçilmektedir. BMW hayranları ve kullanıcılarının mutlaka bu arabaya sahip olmalarını isteriz. Sürüşüyle konforuyla adeta tüm insanların beğenisinii toplamaktadır..

2015 Volvo V60 cross Araba

30 Ocak 2015 Yazan  
Kategori En İyi Arabalar

Her zamanki gibi bu sezonda volvo’nun çıkardı cip tipi 2015 Volvo V60 yine göz kamaştırmayı devm ediyor. Bu orjinal arabayı eğer hala görmediyseniz buyur sizlere en güzel resimlerini ve özelliklerini paylaşmış bulunmaktayız. 2015 Volvo V60 Göz kamaştıran 2015 sezonunun en şık tasarımıyla önde çıkan lüx arabadır. şık

volvov60crosscountry-129

Her zaman böyle değil, ama Volvo adlandırma kuralı her zaman bana mantıklı gelmedi. Örneğin, S önek belirtti sedan, C için kupalar, V modelleri türevleri (başka bir şekilde söyleyerek vagon) ve XC arabalar “cross country” SUV ve geçitler. S60, V60 ve XC60 bak ve alıyordum tam olarak bilmek istiyorum.

Sadece adıyla Volvo V60 Cross 2015 hakkında bir çok Ülke söyleyin. Araba sport wagon profili ve bir varyant tasarım ile başlar ve crossover yerden ekler. V60 Cross Country standardına göre yaklaşık 2.6 cm daha uzun V60, yerden yüksekliği yaklaşık 7.9 inç övünme şimdi oturur. O kayayı sürünerek, ama rutted toprak üzerinde bir fark yaratabilir road gitmek için yeterli değil Görsel olarak kros asansör ve elementlerden koruma biraz eklemek yardımcı plastik gövde kaplaması zıt – bir öğe Volvo ödünç XC70. günel
volvov60crosscountry-257
XC70, V60 Cross Country demişken pazarında Volvo’nun eski alanı kalabalık gibi geliyor. Otomobil iki araba yan yana küçük bir fark, iç mekan, algılanan sağlamlık umuyorum sunmaya devam etmektedir, ve estetik onları bir arada sağlayacak. Buna birazdan geleceğiz. 60 serisinin geri kalan kısmı gibi, V60 Cross Country birkaç farklı motor ve şanzıman kombinasyonları, tüm dünyada mevcuttur. Bizim örneğimizde otomobil 2.5-litre Turbo Şarjlı, sıralı beş silindirli motor özellikleri T5 dört tekerlekten çekişli bir model oldu. Ve pound-feet tork 250 beygir 266 bir çıkış tek bir seçenek üzerinden altı vitesli otomatik gönderilir. İdeal koşullar altında, Ana merkezi bir diferansiyel daha verimli için ön tekerleklere tam kullanılabilir tork seyir gönderir. Sistem kayma algıladığında, sert viraj alırken ya da ağır ivme altında, center diff neredeyse anında, arka tekerleklere mevcut torkun yüzde 50 Gönderen meşgul olabilir.
volvov60crosscountry-1(2)
Çapraz Ülke üzerinde yol tutuşunu uzun yolculuğun rağmen oldukça iyi bir boy. Uzun boylu arabayı üzerime 7.9 inç zemin, grace ile hızlı dağ yolları ağırlık transferi işleme oturan mutlu olduğumu unutturdu bir şekilde eğrileri ele alındı. Daha sonra, bir slalom 55-mil engel kaldırma testi ve Volvo’nun çeviklik test etmek için bir fırsat verildi. Bu testler kros özellikle sportif olduğuna beni ikna etmedin, ama ekstra yüksekliği yol bana atabilir herhangi bir sürpriz zorluyor yerinden crossover engellemez ki içim rahat etsin. Mükkemel
volvov60crosscountry-43
Sürücülerin çoğu V60 Cross ülkelerini (ya da atmanız, yüksek hızlı J-turn Volvo’nun sürüş eğitmenleri gibi manevralar epik) slalom için gitmiyor. Çeviklik bir yana, bariz burada vurgu comfort biridir. Kros sürüş duruş ile kırık kaldırım tümsek iliklerine kadar süre sessiz. Sürücülerin çoğu asla yerden yüksekliği yaklaşık 8 inç tam olarak yararlanmak olabilir, ama ekstra süspansiyon Seyahat kesinlikle otoban yolculukları ve şehir içi sürüş daha katlanılabilir hale getirecek. Volvo V60 Cross Country otomobil üreticisinin en son güvenlik teknolojileri ile birçok kullanılabilir olduğunu hiç şaşırtıcı değil yani güvenlik üzerine ününü inşa edilen bir markadır. Engel, durdu araçlar, yayalar ve bisikletler için ileride yol izler ve sürücünün dikkatini ise frenler otomatik olarak devreye girecek olan CitySafe otomatik fren sistemi, göstermek için başardı. 6 mil altındaki hızlarda, Volvo tam bir durdurmak için kendisi getirebilir; daha yüksek hızlarda önemli ölçüde hız ve ufak bir kaza şiddetini azaltabilir.Harika
volvov60crosscountry-86
Örneğimiz de kamera bazlı şerit değiştirme uyarı sistemi (ama herhangi bir direksiyon müdahalesi olmadan) ve sürücü dikkat takip sistemi ile donatıldı. Ben simüle uykulu sürekli şerit çizgilerinin geçerek sürüş, sistem bip sesi ve bir mola verelim öneririz. Ben de vardı tam hızlı uyarlanabilir seyir kontrolü, hangi olabilir otomatik olarak korumak ve güvenli bir takip mesafesi ile bir kurşun araba aşağı tam stop, BLIS kör nokta izleme, ve bir arka kamera sistemi ile çapraz trafik uyarı.Son olarak, eğer çok yakından kurşun aracı takip ediyorsanız cam dibinde ince kırmızı bir ışık yanar olan Volvo’nun Mesafe Alarmı özelliği vardı. Yaklaştıkça, daha parlak ışık ve, eğer sistem algılayan sensin kapanış için hızlı ve tehlikeli bir çarpışma olacak parlak flaş uyarı ışıkları ve ses bir sesli uyarı. Ne zaman test Volvo XC60 son zamanlarda buldum bu sistem için biraz fazla müdahaleci için agresif San Francisco sürüş, ama daha geri koydu dağ yolları ve otoyol hız yapmadım farkında bile değil. Mesafe Alarmı, Volvo’nun sürücü yardım özellikleri çoğu gibi, hızlı bir şekilde devre dışı veya gösterge panelindeki bir düğme ile etkinleştirilebilir.
volvov60crosscountry-1(1)
Zaten Volvo geri kalanı tam yorumları araç 60 serisi vererek, zaten 2015.5 V60 Cross Country aracınıza ne aşina oldu. Otomobil bilgi-eğlence sistemi bir ağrı kullanımı olmayan ses kontrolleri ve dijital medya kaynakları tam bir paketi ile standart navigasyon özellikleri. Ben özellikle otomobil ses, dashboard entegre ve direksiyon kontrolleri. Örneğin, sadece sağ başparmak altında kaydırma tekerleği ve düğmeler kullanarak direksiyona bir el çıkarmadan tüm bilgi ve eğlence sistemi göz atabilirsiniz.Kros da özellikleri Volvo dahili 3G veri bağlantısı (altı aylık hizmeti dahil ücretsiz) verir arabayı erişmek için bir suite uygulamaları, pano Web tarayıcı (Park), ve Wi-Fi bağlantısı için yolcu (ama sadece bir 3G bağlantısı paylaşmak, değiliz süper heyecanlı son kısmı). Altı aylık deneme, Volvo sürücüleri kullanmaya devam etmek için abone olun veya veri planı üzerinde ücretsiz kullanım için bir Web-bağlantılı akıllı telefon sistemi urgan sonra zaten ödüyorlar. Uzun ömürlü
volvov60crosscountry-257
Desteklenen uygulamalar Volvo kapsamlı bir liste buldum. Pandora, Rdio ve diğer medya akışı hizmetleri, sürücü, yakıt fiyatları, Park ücreti, konumlarını ve daha fazla payı olan uygulamalar var. Eğer bu uygulamalar hakkında bir şikayetim var, çok yavaş, bazen sürücü üzerinde bir dakika dönen bir simge bakmayı bırakarak yük olabilir. Yavaş 3G ya da kendisi hatalı yazılım bağlantı olup olmadığından emin değilim, ama pano uygulamaları lagginess şık arayüzü geri kalanı yanında durdu.Volvo V60 Cross Country Subaru Outback dikkatli nişan alır, ama aynı zamanda patlama alanındaki Volvo’nun kendi XC70 içerebilir parçası vagon ve parça crossover gerçekleştirdik. Otomobil istiyor amacı bu arabayı kentsel profesyoneller kim neden aktif bir yaşam tarzı — hafta sonu savaşçıları, eğer … isteyen güvence yerden yükseklik ve dört tekerlekten çekiş, ama istemiyorum bakmak gibi granola, kendi gidip. Bu sürücüler, muhtemelen Volvo daha fazla iç mekan ve biraz daha güç, ama daha kapalı Kare, daha az güzel paketi sunuyor XC70, düşünün. Çok rahat

Volvo V60 Cross 2015 şin ilk çıkan arabalardan birisi olan volvo şık tasarımıyla adeta göz dolduran ve yol tutuşuyla beraber ön sıralarda yer alan mükkemler arabalardan birisidir.

volvov60crosscountry-96