İzmir Sohbet

20 Eylül 2016 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Chat, Sohbet Odaları

izmir

İzmir sohbet , chat İzmir , İzmir chat ,İzmir Sohbet Odaları

İzmir sohbet , chat İzmir , İzmir chat ,İzmir Sohbet Odaları

İzmir sohbet , İzmirin En guzel sohbet sitesidir .  İzmir Sohbet Odaları  sohbet kalitesi radyo ve oyun odaları ile sizlere hizmek etmektedir . İzmir Sohbet  Odaları

 

 

Şaşı Kediler Güzellik Yarışması

28 Mayıs 2015 Yazan  
Kategori Genel

Şaşı Kediler Güzellik Yarışması

Konumu Güzellik yarışmaları, dikkat ettik bu konuda herşeyin yarışması, tescillenmiş güzeli var ama şaşı kedilerin yok. Tatlialem olarak bir ilke imza attık ve Şaşı Kediler Güzellik Yarışması düzenledik. Şaşı Kedilerin arasına sağlam kedilerde karışmış, çok çirkin oldukları ve kurallara uymadıkları için diskalifiye ettiler. 8 şaşı kedi yarışmacısı resim galerimizde yerlerini aldılar. Büyük jüri gerçek finalist olan 6 kedi arasından en güzelini seçerek öne çıkarılmış görsel olmasına ve 1 yıl yetecek kedi maması, aynı zamanda uzman veteriner tarafından yıllık aşılarının ücretsiz yapılmasını hediye olarak birinci olan kediye verdi.

Bu durumun kökenine inecek olursak insanların sempatik görünebilmek adına girdikleri şekiller ön plana geliyor.Kız seni beğenmemiş daha ne uğraşıyorsun be çocuk demezler mi adama.Sen önce adam olmayı öğren sonra kendini beğendirme telaşına düş demezler mi adama.Sen git fareni yakala, kuyruğunu kovala ve hatta yayıl miskin miskin kendini yala.O ne öyle gözlerini şaşı yapmaya uğraşıyorsun?

Sempatik gözükmek adına gözlerini şaşı yapmış ve bir daha gözlerini düzeltememiş bir kedi arkadaşa mikrofonlarımızı uzattık ve sorduk Neden şaşı oldunuz dedik? kedi hüzünlü gözlerle kameralarımıza baktı ve mikrofonumuza yaklaştı anlatmaya başladı,Bir sevdiğim mırnav vardı babasından istedim vermedi sen tekirsin dedi bende kendimi tekirdağ rakısına vurdum içtikçe düşündüm,düşündükçe içtim sonunda kızı etkileyip kaçırmaya karar verdim,kızın evine gittim gece yarısı,kız dedi ki hiç sempatik değilsin ben de dedim bak ben gözlerimi şaşı bile yapabiliyorum yap dedi gavurun kızı,yaptım yapış o yapış patladı gitti.İlk şaşı gözü ben buldum,buluş o buluş o gün bu gündür şaşıyım. Zalımın kızını gördüm üç beş gün sonra,takmış koluna bizim sarmanı geziyordu.Görünce dellendim tutamadım kendimi, saldırdım mırnava. Mutluyuz üç çocuğumuz var.Mırnav evinin hanımı çocuklarının anası,ben ise farelerin korkulu rüyası mırnavımın evinin direğiyim.

Şaşı gözü ilk bulan Tekirin yorumlarını sizlerle paylaştık.Ne kadar tehlikeli olsa da Tekir azim ve hırsıyla Mırnavına kavuşmuş.Şuan mutlular.Biz de onların mutluluğunu paylaşmak adına evlerinde misafir olduk.Mırnav yenge bize ikram olarak ızgara fare ve sıcak süt ikram etti.Önceleri midemiz bulansa da sonraları tadına bakmak zorunda kaldık ve yenge hanımdan tarifini aldık.Bundan sonra ben de fare avcılığı işine girip,fare ızgara ikram edeceğim misafirlerime.

arsız bela

05 Nisan 2015 Yazan  
Kategori Genel

sohbet-logo

arsız bela arabesk rap ın yeni yıldızı olmakla birlikte türkülere can veren bir rap şarkıcısıdır. Web sitemiz üzerinden arsız bela şarkıları dinleyebilir, indirebilir ve onun hakkındaki haberlere en erken buradan ulaşabilirsiniz

Backlink Faydaları

17 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Genel, Seo Hakkında

Backlink Faydaları Devamını oku

Merhaba dünya!

13 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Genel

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra blog dünyasına adım atın!