Hasret Sohbet Malatya

06 Haziran 2018 Yazan  
Kategori Genel, Güzel Sözler

Hasret Sohbet Malatya

Sohbet

Hasret sohbet
Sohbette hasret olurmu? Hasret sohbet sitesi ile sohbette hasret elbet olur. Nasıl olur bakın anlatalım sizlere…
Bazen yazısını beklersin, sesini özlersin, bazende her an onunla olmak istersin. Yazılı sohbet ile mumkun mu bunlar. Evet mümkünmüş. Inanması güç olsa bile insanın sohbette hasret lik çekmesi olurmuş. Ama birde sonrası var bu kaliteli sohbet odaları nda evli bekar çok insan var. Bazıları evli olduğunu başlarda saklayabiliyor. Neden bilinmez bence gereksiz elbetteki neysek oyuz. Ama bazen iste düşüncesi kıt sohbet edenlerimiz anlayışı zayıf geliyor. Evli insanları yargılıyor. Buda evli bayanların korkmalarina sebebiyet veriyor. Biliyoruz ki her sohbet edenin reelinde bir sıkıntı vardır. Ve o sıkıntıyı yok etmek için hasret sohbet sitesi ne geliyordur. Sizlerde sıkıntıları özgür bırakın. Sizden uzak kalmaları size bağlı hasret sohbet sitesi ile sende sohbete katıl. cicisohbet de buluşalım.

Hasret sohbet

Alkol alıp içip içip sizmislar çoktur. Sarhoş olup düpedüz zirvalayan da olur, karabasan gorenlerde, yada nara atan larda çok olur zaman zaman. Hasret sohbet odası burası herşey sizinle burada bu sohbette saklı kalır. Özel sohbetin genel sohbetin herşey seninle özel olur.
Eşinizden mi sıkıntınız yoksa anneden mi çok çekiyorsunuz. Alkolik bir babadan şiddet mi görüyorsun, ama kimseyle paylasamiyorsun. Kendini etrafından cok mu farklı hissediyorsun? O zaman senin yerin www.cicisohbet.net de hasret sohbet odası nda.
Derdini paylas bir care sohbet edenlerle bulursun huzurunu. Hepimizin romani her bolum aynı sessiz harflerle başlar. Neden diye sormamiz. Cevabını biliriz çünkü. Ve siz sohbet sevenler kendinizi saklayın ki bazen öyle hakikatler vardır ki bu yollarda, anlatırken bile sır kalmalı. Sizlerde kendi içinizde birşeyleri çözmeden o sırları kendiniz harici kimseyle paylasmasmayin. Ama paylaşmak istediginizdede www.cicisohbet.net adresine sohbet odası na buyrun.

Yazılı sohbet

Yazılı sohbet etmek bazen en iyidir. Sırlarını yarın yüzüne vuracak kimseler olmaz, yada soyle diyelim. Sorularınızı paylaşacak insan çoktur yazılı sohbet de. Fakat yüzünüze vuracak insanlar değil sizlere destek olacaklar vardır.Yazılı sohbet sitesi ulaşımı kolay riski en minimize olan haliyle sizinle bu adreste. Www.cicisohbet.net de.

Yokluğun bana yan etkisi yaptı, yine gözlerim su kaçırıyor diyorsanız. Sevdiğinizi hasret kaldınız ise yani kısaca. Bu sohbette o gözlerinizin suyuna dur diyecek birileri bekliyor sizleri.
Özlemekten daha zor bir şey varsa, o da özlediğini özlediğin kişiye söyleyememek diyorsan sende platonik ve saklı asik san senin sohbetin de cici sohbet de yazılı sohbet odası olan hasret sohbet odası nda dir. Hoş sohbet sizinle olsun…

Etiket
Hasret sohbet, sohbet, hasretomegla sohbet, sohbet sitesi, sohbet eden, sohbette,Omegla sohbet, görüntülü sohbet,sohbet, kalbim sohbet, kalbim sohbet odaları, sohbet odaları, sohbet odası, kalbim görüntülü sohbet ,omeglasohbet, omegla, omegla sohbet,omegla,sohbet siteleri, sohbet sitesi,harbi sohbet,Omegla, sevdaruzgari, aşk sohbet, kaliteli sohbet, aşk,sanal sohbet, omegla sohbet,Mersin Sohbet, Malatya Sohbet, Kayseri Sohbet,İzmir Sohbet, Antalya Sohbet,Bursa Sohbet, Konya Sohbet

Kocaeli Sohbet

03 Mayıs 2018 Yazan  
Kategori Genel, Güzel Sözler

kocaeli-sohbet

Kocaeli sohbet
Kocaeli sohbet sitesi kaliteli sohbet sitesinin en güzel hali şimdi burada! Güvenmemek için bir sebep bulamayacağınız tek sohbet platformu.
Kocaeli Türkiye’nin en büyük sanayi ve ticaret şehirlerinden biridir. Marmara Bölgesi‘nin üçüncü en büyük ilidir. Çınar ağaçlarının çevrelediği yürüyüş yolu ve tarihi duraklarıyla günün birinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Kocaeli, hem İstanbul’a yakınlığı hem de kolay ulaşım yoluna sahip olması nedeniyle hafta sonu kaçamakları için de sıklıkla tercih ediliyor. Sizde kaçamak ardından neden www.cicisohbet.net de sohbetini yapmayasiniz.

Kocaeli sohbet

Tarihi şehirlerden biri olan ve İstanbul gibi bir metropolle Anadolu arasındaki kavşak görevini üstlenen Kocaeli, şimdi sohbet edenler ini ve misafirlerini hem tarihi hem de lezzet dolu bir yolculuğa çıkarıyor.
Siz de bu şehrin neyi meşhur, ne yenir diye merak ediyorsanız www.cicisohbet.net den öğrenebilirsiniz…

Kocaeli nesi meşhur

Kocaeli sohbet sitesi sizin için sohbetini etti ve öğrendi.
Saat Kulesi: Şehrin özel yapılarından biri olan İzmit Saat Kulesi, mutlaka seyahatiniz sırasında uğramanız gereken duraklardan biri.

İzmit Atatürk Müzesi:Saat kulesinin yanı başında yer alan Av Köşkü adıyla da bilinen bu yapı, Saray Müze olarak kullanılmakta olup Kocaeli’nin görülmesi gereken diğer simgesel yapılarından biridir.

Umaç Çorbası:Hamur işi ve etli yemeklerin hakim olduğu Kocaeli mutfağında, daha önce denediğiniz ama bir de burada denemeniz gereken lezzetlerin yanı sıra, henüz hiç tatmadığınız özel tatlar da yer alıyor. Hamur, su, tereyağı ve kırmızıbiber ile yapılan bir çorba olan umaç çorbası da yörede mutlaka denenmesi gereken lezzetlerin başında gelmektedir.

Çiğceli Kavurma:Bulgur pilavı ya da pirinç pilavı üzerine kuşbaşı doğranmış et ve etlerin üzerine de ince süt kaymağının eklenmesiyle yapılan bu yöresel Kocaeli’nin belki de en özel lezzetlerinden biridir.

Pişmaniye:Kocaeli sınırlarını girdiğiniz andan itibaren pek çok yerden satın alabileceğiniz hatta sevdiklerinize de götürebileceğiniz pişmaniye, şehrin en ünlü tatlılarından biridir. Buraya kadar gelmişken Kocaeli’nin pişmaniyesini yemeden dönmemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Biraz geldiniz gezdiniz… Birde lezzetlerini keşfettiniz simdi sohbet etme zamani geldi. Tek yapmanız gereken mobil sohbet etmek için, yada bilgisayardan web ile yada mirc ile hemen zaman kaybetmeden www.cicisohbet.net e sohbet etmek için sohbet edenlerden olmak için hemen simdi katil.

Etiket
kocaeli sohbet, kocaeli sohbet sitesi, Sohbet kocaeli, kocaeli chat, omegla, omegle, SevdaRuzgari, Sevda Ruzgari. Mersin Sohbet, ChatMersin, Ankara Sohbet, İstanbul Sohbet, Bursa Sohbet, İzmir Sohbet, Adana Sohbet, Malatya Sohbet, Kayseri Sohbet

Sohbet Ederiz

07 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Genel, Güzel Sözler, Sohbet Hakkında

sohbetederiz

Sohbet ederiz sohbet sitemize hoş geldiniz . Sitemizde Arkadaslık ve bol muhabbet ile sizinleyiz , Aynı zamanda sohbet ederiz radyomuz ile 24 saat yayın yapmaktayız . Sohbet Ederiz ailesi olarak iyi sohbetler dileriz .

Sohbet Ederiz , Sohbetederiz , idealortam , ideal ortam

Ben Yoruldum Hayat

26 Eylül 2016 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Mümin Sarıkaya – Ben Yoruldum Hayat Şarkı Sözü

Ben yoruldum hayat gelme üstüme,
Diz çöktüm dünyanın namert yüzüne,
Gözümden gönlümden düşen düşene,
Bu öksüz başıma göz dağı verme.

Ben yanıldım hayat vurma yüzüme
Yol verdim sevdanın en delisine,
O yüzden ömrümden giden gidene,
Şu yalnız başımı eğdirme benim.

Ben pişmanım hayat sorguya çekme,
Dilersen infaz et kar etmez dilime,
Sözlerim ağırdır dokunur kalbe,
Şu suskun ağzımı açtırma benim.

Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat Şarkı Sözü , Ben Yoruldum Hayat , mumin Sarikaya , mumin sarıkaya , mumin sarıkaya ben yoruldum hayat

Mümin Sarıkaya – Ben Yoruldum Hayat Şarkı Sözü , Ben Yoruldum Hayat , mumin Sarikaya , mumin sarıkaya , mumin sarıkaya ben yoruldum hayat

Mümin Sarıkaya – Ben Yoruldum Hayat Şarkı Sözü ,  Ben Yoruldum Hayat , mumin Sarikaya , mumin sarıkaya , mumin sarıkaya ben yoruldum hayat

Ahmet Hamdi Tanpınar , BİR ADIN KALMALI

24 Eylül 2016 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

BirKadın Kalmalı

bir adın kalmalı geriye
bütün kırılmış şeylerin nihayetinde
aynaların ardında sır
yalnızlığın peşinde kuvvet
evet nihayet
bir adın kalmalı geriye
bir de o kahreden gurbet

sen say ki
ben hiç ağlamadım
hiç ateşe tutmadım yüreğimi
geceleri, koynuma almadım ihaneti
ve say ki
bütün şiirler gözlerini
bütün şarkılar saçlarını söylemedi
hele nihavent
hele buselik hiç geçmedi fikrimden
ve hiç gitmedi
bir topak kan gibi adın
içimin nehirlerinden
evet yangın
evet salaş yalvarmanın korkusunda talan
evet kaybetmenin o zehirli buğusu
evet nisyan
evet kahrolmuş sayfaların arasında adın
sokaklar dolusu bir adamın yalnızlığı
bu sevda biraz nadan
biraz da hıçkırık tadı
pencere önü menekşelerinde her akşam

dağlar sonra oynadı yerinden
ve hallaçlar attı pamuğu fütursuzca
sen say ki
yerin dibine geçti
geçmeyesi sevdam
ve ben seni sevdiğim zaman
bu şehre yağmurlar yağdı
yani ben seni sevdiğim zaman
ayrılık kurşun kadar ağır
gülüşün kadar felaketiydi yaşamanın
yine de bir adın kalmalı geriye
bütün kırılmış şeylerin nihayetinde
aynaların ardında sır
yalnızlığın peşinde kuvvet
evet nihayet
bir adın kalmalı geriye
bir de o kahreden gurbet
beni affet
Kaybetmek için erken, sevmek için çok geç

Ahmet Hamdi Tanpınar , BİR ADIN KALMALI

Ahmet Hamdi Tanpınar , BİR ADIN KALMALI

Ahmet Hamdi Tanpınar , BİR ADIN KALMALI

Zifir Karanlıklar Toprağım Oldu

23 Eylül 2016 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Zifir Karanlıklar Toprağım Oldu

Hep kederle geçti gençlik yıllarım
Dertlerim bitmeden hayatım soldu
Sevgiyi tatmadan gönlüm kurudu
Gülmeyi unuttum ölsem ne olur

Dostum dediklerim aldattı durdu
Gözüme gülenler şeytanca vurdu
Attığım her adım kahırla doldu
Nasıl yaşayayım söyleyin bana

Nasıl geçti ömrüm sormayın bana
Dert kederden başka ne yaşadım ki
İsyankar sanmayın yüce Allah’ a (cc)
İsyanım hayata sahte dostlara

Hayaller kurardım kurmaz olsaydım
Hepsi kabus oldu gözlerim doldu
Yaşamaktan bıktım hayatım soldu
Umudum kalmadı tükendim, bittim

İnsanlar değişmiş şeytanlar kaçmış
Duygular satılmış aşklar yalanmış
Dost sandıklarımız bir sahtekarmış
Ah ömrüm ah ömrüm ne çileliymiş

Yanındayım diyen kefenim oldu
Sevgiden bahseden tabuta koydu
Elimden tutanlar mezara koydu
Zifir karanlıklar toprağım oldu

Ahiretim yandı ölsem ayrı dert
Yaşasam ayrı dert ben ne yapsam
Dünya dedikleri ızdıraplı yer
Ağlamakla geçti en güzel yıllar

Hasan İsra Yıldırım , Zifir Karanlıklar Toprağım Oldu

zifir-karanliklar-topragim-oldu

Emre Aydın & Model Bir Pazar Kahvaltısı

07 Ağustos 2015 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Emre Aydın & Model Bir Pazar Kahvaltısı

Emre Aydın & Model Bir Pazar Kahvaltısı Şarkı Sözleri
MODEL

Uyurken izliyorum, en sevdiğim halini, Saçların dağınık, yüzünde yastık izi. Bir pazar kahvaltısı gibi. Küçük oyunlarının, büyük savaşlarının, Arasında olduğu kadar bir aşktı bizimkisi. Bir pazar gecesi uykusu gibi.. Ne yaparsam olmuyor, olmuyor eskisi gibi Güldürmüyor, ağlatmıyor, kimse senin gibi Ne yaparsam olmuyor, olmuyor eskisi gibi Güldürmüyor, ağlatmıyor, kimse senin gibi

Emre Aydın

Uyurken izliyorum, en sevdiğim halini, Saçların dağınık, yüzünde yastık izi. Bir pazar kahvaltısı gibi. Küçük oyunlarının, büyük savaşlarının, Arasında olduğu kadar bir aşktı bizimkisi. Bir pazar gecesi uykusu gibi.. Ne yaparsam olmuyor, olmuyor eskisi gibi Güldürmüyor, ağlatmıyor, kimse senin gibi Ne yaparsam olmuyor, olmuyor eskisi gibi Güldürmüyor, ağlatmıyor, kimse senin gibi EMRE AYDIN & MODEL; Bitmesi gerek artık, anlıyoruz ikimizde O zaman neden hala, ağlıyoruz ikimizde.. Ne yaparsam olmuyor, olmuyor eskisi gibi Güldürmüyor, ağlatmıyor, kimse senin gibi

Berkay Gel Gel Şarkı Sözleri

07 Ağustos 2015 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Berkay Gel Gel Şarkı Sözleri
Avrupa Müzik çatısı altında yeni albümü “Aşk Melekleri” ile karşımıza çıkan Berkay yine bomba gibi şarkıları hayranlarının beğenisine sundu. İki yıllık bir aranın ardından yine bir albüm ile karşımıza çıkan başarılı sanatçı “Gel Gel” adlı şarkısı için kamera karşısına geçti. Önümüzdeki günlerde müzik kanallarında görmeye başlayacağımız şarkının sözleri yazımızın devamında sunuldu.

Berkay Gel Gel Şarkı Sözleri
Sonbahardı soğuk bir sabahtı gördüm seni bana Yakın gözlerini ne zamanı ne beni hiç anlamadın Neydi bu sendeki hayatın rengi İlk tanışmamız ilk bakışmamız Hala çıkmadı aklımdan Şimdi ne oldu böylece bitti ama bendeki aşkın bitmedi Susuyorum çok yalnız kaldım işte duruyorum nasıl Hayat geçer hayat böyle susuyorum çok yalnız Kaldım işte duruyorum ölüme yakın uykulardayım Gel gel gel Gel çok özledim gel gel gel Çok çaresizim gel gel gel böyle bitmesin gel gel gel Tam üç aydır çok uzaksın sen bana yalvarmıştım Dualar ettim tanrıya küçük ellerinle ellerim Kavuşsun diye son bir şans ver bu aşkın hatırına

Teoman Serseri Şarkı Sözleri

07 Ağustos 2015 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Teoman Serseri Şarkı Sözleri
bırakması ile birlikte büyük tepki uyandıran hayranları tarafından geri dönmesi merakla beklenen Teoman daha önce müjdesini verdiği yepyeni albümü ile 16 Mart’ta tekrar müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Yeni albümü “Eski Bir Rüya Uğruna” ile müzik marketlerdeki yerini alacak olan Teoman albümün ilk parçası olan “Serseri”yi internet üzerinden yayınladı. Albüm öncesinde bu sürprizi ile hayranlarını oldukça memnun eden Teoman, 16 Mart 2015 tarihinde yayınlayacağı albüm ile birlikte tekrar kendini sahnelere atacak gibi gözüküyor. Söz ve müziği Teoman tarafından hazırlanan Serseri şarkısının düzenlemesi Alper Erinç’e ait. Özellikle sosyal medyada büyük yankı uyandıran Serseri şarkısını ve sözlerini içeriğin devamında bulabilirsiniz.
Teoman Serseri Şarkı Sözleri
Bunlar güzel günlerimiz Daha beter olcak her şey Dünya zaten yalan dolan Kaderden kaçamaz insan Vurulmuş kalbinin ortasından Aynaya bakmam Kendimi bilmem Hayat acıtınca Dünyayı sevmem Ne yazık ki tek tabanca Serseri doğdum Serseri ölcem

Simge Sağın Bip Bip Şarkı Sözleri

07 Ağustos 2015 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Simge Sağın Bip Bip Şarkı Sözleri
Canım sevmek suçsa seviyorum seni Affet beni, affet beni… Yanaklarımdan süzülürken aşk, Öpme istersen, öpme istersen… Güneş teninde güzel, Bana aşk lazım, bana aşk lazım. Alem önündeyiz özel, Bana sen lazım, bana sen lazım… Yanıyorum caiz mi bu, Yanına mı dolanayım Sustum yuttum sansür mü bu, Dilimi mi ısırayım Bana getir ben içerim, Bir dudak ver sen güzelim Bip Bip Bip Bip… Şerbet akar öpsen beni Penceremde yaz İçimde kar Düşer Düşer Ağlar Köle miyim ben gel kurtar zincirlerimden Güneş teninde güzel Bana aşk lazım, bana aşk lazım Alem önündeyiz özel Bana sen lazım, bana sen lazım Yanıyorum caiz mi bu, Yanına mı dolanayım Sustum yuttum sansür mü bu, Dilimi mi ısırayım Bana getir ben içerim, Bir dudak ver sen güzelim Bip Bip Bip Bip… Şerbet akar öpsen beni

Hande Yener Sebastian

07 Ağustos 2015 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Volga Tamöz & Hande Yener Sebastian
Hande Yener Sebastian Şarkı Sözleri
Beni terk ediyormuş Ne kadar da üzüldüm Yakıyormuş gemileri birileri Duyduğumda ne güldüm (hahaha) Kaçıyormuşum ondan Çok uzaklaşmışım Değişmişim olabilirmişim Ben de haklıymışım (hahaha) Söyle ona Sebastian Ağzımı açtırmasın Kalbini kırdırmasın akşam akşam Eğer bir derdi varsa gelsin burada konuşsun Öyle atıp tutmasın arkamdan

Deniz Seki İyisin Tabi

07 Ağustos 2015 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Deniz Seki İyisin Tabi Şarkı Sözleri
Deniz Seki İyisin Tabi Şarkı Sözleri
Kim bilir hayallerin kimlerin elinde kırılmış Kimler dokunmuş bilip bilmeden kalbine Hissetmeden öylesine Hangimiz hayatını anlatırsa roman olur İhanetin dizelerinde damlalar savrulur Geçmez sanırsın aşk matemin Sen bekle de ben beklerim Bir tek bana kötüyüm deme İyisin tabi sen söyle hem ben dinleyen Rahat tabi bir varmışım bir yokmuşum Ne güzel değil mi mehtap gibi İyisin tabi sen sevildin ben bekledim Rahat değil mi bir varmışım bir yokmuşum Bir varmışım bir yokmuşum ne güzel tabi mehtap gibi Ben o kadar emin olamam Bugünden yarına rahat duramam Aşkı duvarıma süs yapamam Yok sayamam Ben o kadar emin olamam Bugünden yarına rahat duramam Aşkı yüreğime kilit vurarak saklayamam

Deniz Seki İyisin Tabi Şarkı Sözleri

Demet Akalın Koltuk

07 Ağustos 2015 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Demet Akalın Koltuk
Demet Akalın Koltuk Şarkı Sözleri
Yok, anladım bize karada ayrılık yok,
Buralarda benden başka kürkçü dükkanı yok,
Hani bizi tanıştıranlar mutsuzken ortada yok,
Bizde böyle aşkın şiddeti merhamet yok,
Bir yuva dedik içine aşk ektik,
3 de çocuk istedik kavgadan vakit yok,
Evde sıcacık yatak,
İstemezsen koltukta rahat,
Yeter ki yanımda kal,
Ya da bizi baştan yarat

Ozan Doğulu & Ece Seçkin Hoşuna Mı Gidiyor

07 Ağustos 2015 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Ozan Doğulu & Ece Seçkin Hoşuna Mı Gidiyor Şarkı Sözleri
Ozan Doğulu’nun yeni albümü Moderato’da yer alan Hoşuna Mı Gidiyor şarkısı için Ece Seçkin kamera karşısına geçti. Doğan Müzik çatısı altında müzik marketlerdeki yerini alan Moderato’da birbirinden başarılı isimler Ozan Doğulu’nun yeni şarkılarını seslendirdi. En beğenilen parçalardan Ozan Doğulu feat. Ece Seçkin Hoşuna Mı Gidiyor klip çalışması bugün yayınlandı.

Ozan Doğulu feat. Ece Seçkin Hoşuna Mı Gidiyor Şarkı Sözleri Kaç kere demeli bir insana Biraz açık ol anlaşılmıyor Hep bir şüphe bir soru kafamda Beni sevmiyor yok yok seviyor Kaç kere demeli bir insana Biraz açık ol anlaşılmıyor Hep bir şüphe bir soru kafamda Beni sevmiyor yok yok seviyor Bir bilsen neler hissetiğini kullanma Sana olan ilgimi öyle bir Havaya girdin ki keyfin yerinde mi Hoşuna mı gidiyor beni deli ediyor Sevdiğini korkmadan söylemek bana zoruna mı gidiyor Hoşuna mı gidiyor beni sinir ediyor Sevdiğini korkmadan söylemek bana zoruna mı gidiyor

Bengü Sahici Şarkı Sözleri

07 Ağustos 2015 Yazan  
Kategori Güzel Sözler

Bengü Sahici Şarkı Sözleri
Yepyeni albümü İkinci Hal ile müzik marketlerdeki yerini alan Bengü çıkış şarkısı İkinci Hal için kamera karşısına geçti. Başarılı sanatçı şimdiye kadar yaptığı tüm albümlerle hayranlarının beğenisini kazanırken, Sahici adlı şarkısına yaptığı klip çalışması ile müzik kanallarında yine sıkça zirve yarışınca adını duyuracaktır. Doğan Müzik etiketiyle yayınlanan yeni albümü İkinci Hal’in slow şarkısı Sahici sizlerle
Bengü Sahici Şarkı Sözleri Doğdu içime ayrılacağın, Selamını aldım yalnızlığın, Bak da gözüme söyle yüzüme, Yakıştı mı bu haksızlığın.. Kırsam döksem ne işe yarıyor, Almış bak başını yine gidiyor, Ben aşkı kurtarayım derken, Kalbim elden gidiyor.. Yıkılır her gece üzerime dünya, Ben sandım sahici meğerse bir rüya, Gönlünü gönlüme, ömrünü ömrüme, Yazmıştım sildiler zorla

Bengü Sahici Şarkı Sözleri , Bengü Sahici Şarkı Sözleri

Sonraki yazılar »