Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

22 Haziran 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TİM Genel Kurulu’nda konuştu. Koalisyon tartışmalarına değinen Erdoğan, “Siyasiler çözemiyorsa, millet çözecek tek merciidir” dedi. Cumhurbaşkanı’nın yetki ve sınırlarıyla ilgili de konuşan Erdoğan “Birileri ikide bir, ‘Cumhurbaşkanı Anayasa’daki yerine çekilmelidir’ gibi ifadeler kullanıyor. Ben Anayasa’daki yerimi gayet iyi biliyorum.Bunun için talimata ihtiyacım yok” diye konuştu.

 Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Genel Kurulu’nda konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, koalisyon konusunda “Mümkün olan en kısa zamanda kurulmasını temenni ediyorum” diyerek, şöyle devam etti:

“SİYASİLER ÇÖZEMİYORSA MİLLET ÇÖZER”

“Türkiye’nin böyle bir zaman kaybına tahammülü olmadığına inanıyorum. Bunun için koalisyonun mümkün olan en kısa zamanda kurulmasını temenni ediyorum. Eğer egolar öne geçerse bu süreç uzayacaktır. O zaman da Cumhurbaşkanı olarak üzerimize düşen görev, siyasiler çözemiyorsa millet çözecek tek merciidir.

Kimsenin seçimlerin ortaya çıkardığı konumunu, sistemi kilitlemek için kullanmaya hakkı yoktur. Türkiye’yi hükümet kurulamayan bir ülke durumuna düşürmenin vebali ağırdır.

Cumhurbaşkanı olarak bu süreçte ben, milletimin arzusu konusunda yeni hükümetin bir an önce kurulmasını teşvik edeceğim.

Rusya’dan jet yanıt geldi

22 Haziran 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Rusya’dan jet yanıt geldi

AB’nin Ukrayna krizi yüzünden Rusya’ya karşı uyguladığı ekonomik yaptırımları 31 Ocak 2016 tarihine kadar uzatma kararı almasına tepki gösteren Moskova “Biz de kendi yaptırımlarımızı devam ettiririz” açıklamasını yaptı.

Yaptırımların 6 ay uzatılmasıyla ilgili basına açıklama yapar Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in basın danışmanı Dmtiriy Peskov, “Bu konuda tavrımız karşılık esasına göre olacağını önceden de ilan etmiştik. AB ile aramızdaki yaptırımlar bizim inisiyatifimizle başlatılmadı. Bilindiği gibi bu tür yasadışı yola Avrupa başvurdu. Onların attığı adımlara bizim attığımız karşı adımlar da yürürlükte kalacaktır. Tabi Avrupa ülkeleri sadece bize değil, kendi üretcisine de kötülük yapmış oyulor” dedi.

AB ile Rusya arasında ekonomik yaptırım krizi Uranya nın Donetsk ile Lugansk bölgelerinde çatışmaların başlamasıyla patlak vermişti. Temmuz 2014 tarihinde uygulanmaya başlanan yaptırımlar bir dizi Rus devlet şirketini kapsamanı almıştı. Rus devlet bankalarıyla devlet petrol şirketlerine uluslararası sermaye piyasasına erişimi engellenmişti. Yaptırımlar bir yıl süreyle devreye sokulmuştu. AB’nin yaptırımlarına karşılık Rusya da Avrupa ülkelerinde gıda ürünleri ithalatını durdurmuştu.

YAPTIRIMLARIN SÜRESİ UZADI

AB Rusya’ya ekonomik yaptırımların süresini uzattı, insan kaçakçılığı şebekelerine yönelik askeri operasyon başlattı.

Avrupa Birliği dışişleri bakanları, Ukrayna’ya müdahalesi nedeniyle Rusya’ya uygulanan ekonomik yaptırımları Ocak 2016’ya kadar uzattı.

Dışişleri bakanlarının Lüksemburg’da yaptıkları toplantı hakkında bilgi veren bir AB yetkilisi, bakanların deniz yoluyla Libya’dan Avrupa’ya insan kaçakçılığı yapan şebekelerle mücadele için askeri operasyon başlatmaya da karar verdiklerini belirtti
‘BİZİM TEK ÖNCELİĞİMİZ İLKELER VE HALKA VERDİĞİMİZ SÖZLERIN HAYATA GEÇMESİ’

“Görünen o ki diğer muhalefet partileri bir sonraki seçimi hesapladıklarından olacak, Akp siz bir seçeneği hayal dahi edemez durumdalar.” diyen Kılıçraoğlu, yazılı açıklamasında şunları belirtti: “Bizim tek önceliğimiz baştan beri, halka verdiğimiz sözlerin, ortaya koyduğumuz ilkelerin hayata geçmesidir? Emekliye 2 bayramda ikramiye, çiftçi mazotunun 1,5 lira olması, taşeron işçiliğin kaldırılması, asgari ücretin bin 500 lira olması gibi? Çünkü siyaseti millete hizmet etme işi olarak görüyoruz. Bundan sonra da böyle olacak. Bizim dışımızdaki partiler, ne yazık ki kiminle koalisyon yapıp yapmayacaklarını söylüyor, bizim içinse kriter ilkeler ve halka verdiğimiz sözlerdir

Pakistanda Aşırı SıcakLar

22 Haziran 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Pakistanda Aşırı SıcakLar

Pakistan’da aşırı sıcaklar can almaya devam ediyor

Ölü sayısı 257’ye yükseldi

Pakistan‘da etkili olan aşırı sıcaklar yüzünden hayatını kaybedenlerin sayısı 257’ye yükseldi.

Pakistan’ın orta ve güney kesimlerindeki bazı kentlerde hissedilen sıcaklık 47 dereceyi buldu.

Ülkenin güneyinde Sind eyaletinin başkenti Karaçi’deki Cinnah Hastanesinde görevli doktor Seemi Cemali, gazetecilere yaptığı açıklamada, sıcak hava dalgası nedeniyle ölenlerin sayısının arttığını belirtti. Cemali, sadece hastanelerinde son 3 günde 130’dan fazla kişinin aşırı sıcak havaya bağlı nedenlerle hayatını kaybettiğini söyledi.

DİYARBAKIR SOKAKLARI Emre Aydın

11 Haziran 2015 Yazan  
Kategori Haberler

DİYARBAKIR SOKAKLARI Emre Aydın

DİYARBAKIR SOKAKLARI Emre Aydın
Diyarbakır’da patlama sonrası, sokakların nabzını Emre Aydın tuttu; ”bu saldırılar nedir ki kimyasal atsalar birlik beraberliğimizi kimse bozamayacak”
DİYARBAKIR, son saldırılar
DİYARBAKIR SOKAKLARI
DİYARBAKIR SOKAKLARI
Evet son zamanlarda sürekli eylemlerle, ölümlerle, provokasyonlarla ülkenin huzurunu kaçırmak için seçilen ülkemizin güzel memleketlerinden biri olan tarihsel kentimiz Diyarbakır’da sokaklar ne halde öğrenmek için biraz araştırma yaptım.Öncelikle bombalı saldırıdan sonra gezdiğim gözlemlediğim halkın söylemlerinden söz etmek istiyorum.
Kaleme aldığım bu halk sürekli karanlık güçler tarafından terör olayları bakımından hedef seçilmiş bir halk. Bu şehirde her beş şahıstan birinin yakını (amcası babası abisi vs)birinci dereceden akrabası terör eylemleri yüzünden hayatını kaybetmiş,öyle bir halk ki ezelden beri memleketlerinin bu tür olaylar yüzünden tarihi değeri ve coğrafi konumu bakımından yeryüzünde bulunan güzel şehirlerden biri olmasına rağmen bir türlü gelişmemiş ve halkın çoğunluğunun fakirleştirildiğini gözlemlemek çok kolay.
Neden mi diyeceksiniz fakir olan geçim sıkıntısı yaşayan ne yapar anlatmaya gerek yok aklınıza gelen herşeyi yapar ve burada provokasyon yapmak daha kolay, buraları karıştırmak daha kolay zihniyeti var bu tür eylemleri yapan kan emiciler tarafından ve de şimdiye dek başarılı olunmuştur ama son olaylarda halk öyle bir direniyor ki öyle savaşıyor ki orada olup görmek muazzam bir şey insanın gözleri yaşarıyor düşünebiliyormusunuz bombalı saldırıdan hemen sonra iki bacağı kopma tehlikesi olan vatandaşın ağzından çıkan cümle ”bu saldırılar nedir ki kimyasal atsalar birlik beraberliğimizi kimse bozamayacak” bu ne güzel bir söylemdir ya bu nasıl bir bilinç nasıl bir sağduyudur oradaki halk öyle bir kenetlenmiş ki, kendini öyle bir inandırmış ki ülkenin güzel olacağına kentlerinin bu kirli oyundan alnı ak çıkacağına kelimeler yetmez bunu anlatmaya.Oturdum bir çay ocağında muhabbetlerine baktım inanırmısınız birinin ağzından saldırıyla ilgili bir cümle çıkmadı günlük yaşantılarına güler yüzleriyle devam ediyorlar kin nefret gibi duygular yok hiçbirinin yüzünde ben bile korktum saldırıyla ilgili bir soru sormak ne zaman oldu bu olay demelerinden korktum unutmuşlar bile nedenini onlar kafalarında çözümlemişler bitirmişler bile akıllarında sadece inandıkları görmek istedikleri güzel günler var.
ALLAH onların o güzel yüreklerinde bulunan tüm umutları hayallerindeki yaşamak istedikleri bütün güzel günleri yaşatır İNŞALLAH.Bize düşen ne biliyormusunuz bize de o halka destek çıkmamız lazım bizlerden çok şey istemiyorlar onlarda düşüncelerini anlamamızı onlar gibi birlik beraberliği hak hukuk çerçevesinde güzel günler yaşamamızı bunu düşünmemizi buna inanmamızı istiyorlar. ALLAH yar ve yardımcıları olsun tez zamanda bu kirli oyunlardan o güzel ülkemizin şirin sıcak yüzlü insanların yaşadığı şehri uzaklaştırsın.
Sizin Sesiniz
Emre AYDIN
Köşe yazarımız sıcak bölge Diyarbakır’dan gözlemlerini paylaştı. Dış güçlerin anlamadıkları tek olay, Türkiye topraklarında yaşayan herkes birinci sınıf vatandaştır. Kız alıp kız vermişlerdir, çocukları torunları olmuştur böyle bir birliktelik bozulamaz, böyle güzel bir ortam kolay kolay yıkılamaz. Irak, Suriye gibi ülkelerde kaynaşma evlilikler çok az o devletlerde herkes kendi bölgesinde yaşar, oysaki Türkiyede herkes istediği yerde istediği gibi yaşar, kısıtlama olmamış ne dün , ne bugün nede yarın böyle bir ayrım yapılmayacaktır. Bizim kardeşliğimizi kimse bozmayacaktır. Bundan eminiz. Teşekkür ederiz
İşte David Rockefeller’in İtirafları:

ABD’li Yahudi bankacı aynı zmanda büyük işadamı David Rockefeller, son yüzyılın en büyük itiraflarını yaptı. aslında hepimizin bildiği tarihi gerçekler BUNLAR..
‘Osmanlı’yı yıkmak zor olmadı… Kürt Devleti Projesi’ni hayata geçirmek için önce örgüt yarattık

Diyarbakır’da PROVOKASYON Emre AYDIN

11 Haziran 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Diyarbakır’da PROVOKASYON Emre AYDIN
Diyarbakır’da PROVOKASYON Emre AYDIN
Emre AYDIN Diyarbakır olaylarını değerlendirmesi hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden bekliyoruz. Bizimle aynı fikirde olan kaç kardeşimiz var.
Kardeşliğe sıkılan bir kurşundaha
Diyarbakır’da PROVOKASYON
YİNE PROVOKASYON…
Evet yine provokasyon ülkemizin hızla birlik beraberliğe koştuğu bu günlerde yine bir dizi provokaze eylemlerle karşı karşıya kalıyoruz.Dün Diyarbakır’DA öldürülen ihya-der başkanına ve 3 genç kardeşimize ALLAH rahmet eylesin.
Yeni İhya Der Başkanı Aytaç Baran, dün 14.20 sıralarında Yenişehir ilçesi Şehitlik Mahallesinde evinden çıktığı sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Vücuduna dört kurşun isabet eden Baran,
kaldırıldığı Devlet Hastanesinde yaşamını yitirdi. Baran’ın öldürülmesinin ardından gerginlik tırmanırken derneğin yakınında bulunan Şehitlik Semtindeki Eşit Özgür Yurttaş Derneği ile Licelilerin oturduğu ve daha çok HDP’lilerin
bulunduğu “Sisi” adlı kahvehaneye Hüda-Par taraftarı oldukları ileri sürülen bir grup silahlı saldırıda bulunuldu. İlk belirlemelere göre kahvede oturan dört kişi yaralandı.
Ardından devam eden olaylarda birçok kişi yaralandı ve sonuç itibariyle 4 yurttaşımızı kaybettik.Neden aslında nedeni ortada ülkemizin birlik beraberliği bu ülkeyi bölmeye çalışan kanla beslenen kesimlerce muhteşem bir rahatsızlık oluşturdu.
Ülkeyi bölme planları bir anda bilinçlenen bu toplum için yok olma tehlikesiyle karşı karşıya ve haince planlarına devam ediyorlar.onun için provokasyonlara gelmeyelim tüm yurttaşlarımı sağduyuya çağırıyorum bu oyunlara gelmeyin diyorum ve nede güzel demiş Atatürk onun gençlere bıraktığı güzel mirasla yazımı sonlandırmak istiyorum.
Ey Türk Gençliği!
Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.
Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!
Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.
Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Emre AYDIN’IN Diyarbakır’da PROVOKASYON Emre AYDIN başlıklı makalesi ile yine bizlerle oldu yazılan bu makaleye katılacak başka bir şey olduğunu düşünmüyorum. Diyarbakır’ yaşanan olaylara yaklaşımı gerçek ten kelimenin tam anlamıyla mükemmel. Türkiye’de yaşayan halklar akılların herzaman aklını çelip nemalanacak zihniyetle tarihte oldu, bugünde olacak, gelecekte de olmaya devam edecek. Sükunet içinde bu dış mihraklara pirim vermemeliyiz. Bizleri yönetenler, seçtiğimiz vekillerin” şahsî menfaat” içine düşmeden, bu provokasyonları görüp Türkiye’nin huzurunu barışını bir adım ileri götürmek için çalışmalarını, hızlandırmalılar. Bu devlet bizim atalarımız kurdu koruyacak ve ileri götürecek bizleriz.

Fatihin aslanları Evinde Kayıp !

02 Şubat 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Süper Toto Süper Lig’in 18 Haftasında Galatasaray Sahasında Bursaspor ile 2-2 Berabere Kalarak Şampiyonluk Yarışında Ağır Bir yara Aldı. Türk Telekom Arenada Oynanan Maçta Galatasarayın Gollerini Umut Bulut Ve Emre Çolak Atarken Bursaspor un Gollerinide Volkan Şen Ve Fernandao Kaydetti.

İlk Yarının Sonunda Soyunma Odasına Giderken Tribünlerden Küfürlü Tezahurat edilmesi ile Volkan Şen Tribünlere Yönelip Sözlü Tartışmaya Girdi.

Maçın 2.yarısında Kırmızı Kart Gören Volkan Şen Cezalı Duruma Düştü. Kendi Evinde 2 puan Bırakan Galatasaray Şampiyonluk Yarışından Sürekli Uzaklaşıyor Rakipleri Fenerbahçe Ve Beşiktaş ın Bu Hafta Kazanması ile Galatasaray ile aralarındaki Puan Farkları açılmaya Devam ediyor.

Bursaspor Maçında Sakatlanan Sabri Sarıoğlu Mr Çekildikten Sonra Belli olucakken Sakatlıklar ile Boğuşan Galatasaraya Bi Sakat oyuncu Daha Eklenmis Oldu.

Mahsun Kırmızgül’ün Hayatını Değiştirdiği Genç Kız

31 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Mucize filminin güzel oyuncusu Seda Tosun, filmde yer alabilmek için Mahsun Kırmızıgül’e Facebook’dan fotoğraf göndermiş ve o şekilde kadroya alınmış.

İzlenme rekorları kıran bir film: Mucize. Filmde Mızgin karakterini oynayan Seda Tosun Kırmızıgül’e facebook üzerinden fotoğraf göndermiş. Fotoğraf ve cv göndererek kendisine bir şans verilmesini istemiş. Seda Tosun mucize filmi benim için de mucize oldu diye açıklama yapmış.

Seda Tosun 1990 İstanbul doğumlu ve drama mezunu. Balayı filminde başrol oynayıp herkesin tanıdığı bir isim haline gelmiş.2008 yılında da Miss Turkey yarışmasında finallere kalmış isimlerden.Mucize filmindeki rolüne 3 bin kişi arasından seçilmiş.

Kırmızıgül Mızgin rolünü seçmek için uzun süre beklemiş. Seda Tosun ile deneme çekimleri yapılmış. Rol genç oyuncunun oldu.

Seda Tosun Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı ilişkiyle de gündeme gelmişti.

mahsun-kirmizgul-un-hayatini-degistirdigi-genc-6920517_2492_m

Can Ateş Ortadan Kayboldu

23 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Meryem Uzerli ile uzun bir ilişki yaşayan işadamı Can Ateş sırra kadem basmış. Uzun süredir ortalıklarda görünmeyen işadamının çevresini çe çalıştığı şirketleri dolandırıldığı söyleniyormuş.

Alacaklıları Can Ateş’in yurtdışına kaçtığını iddia ediyorlarmış. Ve telefonu sürekli kapalı olduğu için kendisine ulaşamıyorlarmış. Kendisine gönderilen e-posta ve mesajlara da geri dönüş yapmıyormuş.

Meryem Uzerli ise kendisine tepki gösteren insanlara olayla ilgilenmediğini,onunla bir alakası olmadığını, sadece böyle şeylerle kızının isminin kötü anılmasından korktuğunu söylemiş.

can-ates-cevresini-dolandirip-ortadan-kayboldu_x_6895198_59

60 Bin TL’lik Elbisesi Olan Yarışmacı

23 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Bildiğiniz üzere TV8deki Bu Tarz Benim yarışması büyük bir ilgiyle izleniyor. İşte Nazlı Hamarat da o yarışmanın beğenilen isimlerinden. Yarışmanın son bölümünde 60 binlik elbise giymiş ve jüriyi şaşrtmış. Daha önce sadece bir elbiseye 60 bin lira ödediğini söylemiş ve son bölüme o elbisesiyle katılmış.

Nazlı Hamarat Radyo-Tv mezunu imiş ve 26 yaşında imiş.

60-bin-tl-lik-elbisesiyle-bu-tarz-benim-i-salladi_x_6891599_98

Enes’in Okuma Azmi Hayranlık Uyandırıyor

23 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Yozgat’ta iki eli ve bir bacağı olmayan Enes ilk karne sevincini yaşamış. Enes’in azmi ve başarısı ailesi, öğretmeni ve çevresindekilerde hayranlık uyandırmış.

Daha 1.sınıf öğrencisi olan Enes’in dirsekten itibaren elleri ve sağ bacağı doğuştan yokmuş,öyle dünyaya gelmiş. Çok sevecen ve neşeli bir çocuk oluşu dolayısıyla çevresinde çok sevilen biriymiş. Arkadaşları ve öğretmeni kendisine hayranmış.

2014-2015 yılının ilk karnesini alan enes okulu çok sevdiğini söylemiş. Elleri olmamasına rağmen Enes’in kalem tutuşu ve güzel el yazısı ilgi çekiciymiş.

Öğretmeni ise Enes hakkında bazı şeyler söylemiş: Fiziksel olarak diğerlerinden eksik olsa da zeka bakımından kimseden eksik değil. İhtiyaçlarını karşılaması için zaten yardımcı oluyoruz, tuvalet ihtiyacını giderirken ben,arkadaşları ya da hizmetliler götürüyoruz. O an yanında kim varsa o yardımcı oluyor. Çalışması gerektiğinin farkında olan azimli bir öğrenci demiş.

 

iki-eli-ve-bir-bacagi-olmayan-enes-in-okuma-azmi-6895134_8998_m

TÜRKLERİN GURBETTE ÇEKİLMİŞ EFSANEVİ FOTOĞRAFLARI

21 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Yurt dışında yaşayan Türk kökenli ailelerin fotoğrafları bulunmuş ve paylaşılmış. Öyle fotograflar bulunmuş ki gurbetin zorluklarını gözler önüne sermiş. İşte o fotoğraflardan bazıları

turklerin-gurbette-cekilmis-efsanevi-fotograflari_x_78860_b

 

turklerin-gurbette-cekilmis-efsanevi-fotograflari_x_95809_b

 

turklerin-gurbette-cekilmis-efsanevi-fotograflari_x_34084_b

 

turklerin-gurbette-cekilmis-efsanevi-fotograflari_x_49999_b

Cezayı Az buldu

21 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Olay Kocaeli’de yaşanamış. 14 yaşındaki bir kız çocuğu tecavüze uğramış. Tecavüz davasında yargılanan sanık 6 yıl 8 ay ceza alınca kızı tecavüze uğrayan anne cezayı az bularak adliye önünden tepkisini göstermiş ve sinir krizleri geçirmiş.

Tecavüz olayı 2013 yılında yaşanmış ve dava hala sürüyormuş, yeni sonuçlanmış.

Tecavüzü gerçekleştiren kişi ise maalesef akraba imiş.

Mahkemeye mağdur çocuk,ailesi,yakınları ve avukatları katılmış.

Sanık mahkemede hala suçsuz olduğunu ve bunu ispatladığını ifade etmiş.

Anne cezayı az buldu ve benim çocuğumun hayatını kararttınız diye bağırmış adliye önünde daha sonra baygınlık geçirmiş. Adliye önündeki polisler kendisiyle ilgilenip sakinleştirmişler ve anne adliye önünden ayrılmış.

14-yasindaki-kizina-tecavuz-edilen-annenin_x_6886871_72

Ünlü oyuncudan Ahlaksız Teklif

21 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Mia Khalifa ünlü futbolcuyu kendi futbol takımına davet etmiş.

Son zamanlarda sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sansasyon yaratmış Mia Khalifa. Fanı olduğu Braxton Miller için de bir video yayınlamış.

Takıma gelmesi için çeşitli nedenlere ortaya sunmuş bu videoda. Birlikte vakit geçirme, toplu maç izleme, kendisiyle ve arkadaşlarıyla sınırsız ve özel dakikalar geçirme teklifinde bulunmuş. Sosyal medyada olay yaratmış bu video ve çok fazla tepki almış.

Oyuncunun yaptığı video ahlaksız teklif olarak adlandırılmış olumsuz bir sürü eleştiri almış kendisi. Videoda arsız ve rahat tavırları ise dikkat çeken diğer bir konu olmuş.

Ünlü futbolcunun cevabının ne olacağı ise sosyal medyada merakla bekleniyormuş. Henüz bir yanıt gelmemiş kendisinden.

kadin-oyuncudan-unlu-futbolcuya-ahlaksiz-teklif-6884144_3030_m

Ağlayarak Canlı Yayını Terketti

21 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Haberler

Daha önceki haberlerimizde Çağla Şikel ve Emre Altuğ’un boşanmasından bahsetmiştik. Boşanmanın ardından Şikel bir tv programına katılmış. Programda çalınan bir parça kendisini duygulandırmış. Eski eşini ve yaşadıklarını düşünerek duygusal anlar yaşamış. Gözyaşlarına hakim olamayan güzel isim ağlayarak stüdyoyu terketmiş.

Kıvırcık Ali’nin Yaralarım parçası ünlü oyuncuyu olumsuz etkilemiş.

Bir süre sonra kendisine gelen ve toparlanan Çağla Şikel yayına geri dönmüş. Kendisiyle beraber Güler Duman da duygularına engel olamayıp ağlamış.cagla-sikel-canli-yayini-terk-etti_x_6884586_30

Soyamadı Ama Kasiyeri Öldürdü

14 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Güncel Haberler, Haberler

Soyamadı Ama Kasiyeri Öldürdü

KASİYERİ SOYAMADI AMA KASİYERİ TABANCASIYLA 2 EL ATEŞ EDEREK ÖLDÜRDÜ

Samsun ilimize Ait Bafra ilçesinde Bulunan Bir markete giren Maskeli 1 Şahıs Kasiyer Murat Demir’den Kasadan Paraları Çıkarmasını istedi. Kasiyer Murat Demir ise Direnerek Paraları vermek istemeyince Maskeli Şahıs Elinde Bulunan Tabancasını KAsiyer Murat Demir’e Uzatarak 2 El Ateş Açtı. Ve Ateş Açtıktan Sonra Maskeli Şahıs Olay Yerinden Kaçtı. Kasiyer Murat Demir İse Kaldırıldığı HAstanede Tüm Mudahalelere Rağmen Yaşamını Yetirdi. Samsunun Bafra ilçesinde Saat Tam Olarak 20:45 Sıralarında, Emirefendi Mahallesi, Hasan Çakın Caddesi’nde Olay Meydana Geldi. 2 Kişi’nin Çalıştığı A101 Marketinde Kasiyer Olan Murat Demir 3 Yıllık Evliydi, Allah’tan Rahmet, Yakınlarına Baş Sağlığı Diliyoruz.

MARKET ELEMANI SİLAH SESİNİ DUYUNCA KORKUDAN BAYILDI
Markette Bulunan Bayan Elemanın Olay Yerinde Korkudan Seyirci Kalmasının Ardından Silah Sesinden Sonra Markette bulunan Bayan Eleman Korkudan Düşüp Bayılması Oldu.

Sonraki yazılar »