WordPress Kurulumu

11 Haziran 2015 Yazan  
Kategori Seo Hakkında

WordPress Kurulumu

WordPress Kurulumu
Merhaba arkadaşlar, bu gün wordpress kurulumunda dikkat edeceğiniz noktalara değineceğim.
WordPress’in en son sürümü olan 4.2.1 sürümünü bilgisayarımıza indiriyoruz, ardından sıkıştırılmış klasörden çıkarmamız gerekiyor. Klasörden çıkarma işlemi yaptıktan sonra uzaktan bağlantı programıyla wordpress kurulumu yapacağımız sitenin ftp bilgileriyle giriş yapıyoruz.
Sitenizin hosting paneli cPanel ise, ftp giriş işlemimizi gerçekleştirdikten sonra public_html dosyasına wordpress4.2.1 klasöründeki bütün dosyaları bu dizine atıyoruz ve işlemlerimizin tamamlanmasını bekliyoruz.
wordpress
WordPress Kurulumu
Karşıya yükleme işlemimiz bittikten sonra, cPanel kontrol panelinden MySQL Database oluşturuyoruz. Daha sonra en alt kısımda kullanıcı adı ve şifre girişleri ile ayrı bir bölüm daha oluşturduktan sonra, ilk başta oluşturduğumuz veritabanı ve en son adımda oluşturduğumuz kullanıcı adı-şifre oluşumlarını birleştirip cpanelden çıkıyoruz. Bu veritabanı ismi ve kullanıcı adı-şifre kısımlarını kesinlikle unutmamamız gerekiyor, yoksa kurulumu tamamlayamayız.
www. siteismi. com olarak sitenize giriş yaptığınız zaman, sizden ilk istenecek bilgiler database ve kullanıcı adı-şifre bilgileridir. Bunların girişini gerçekleştirdikten sonra en alt kısımda yer alan localhost yazısını değiştirmeden diğer sayfaya geçeceğiz.
Önümüze gelecek diğer sayfada, Site başlığı ve sloganı bilgileri ister. Bu bilgileri giriş yaptıktan sonra, wordpress admin paneline giriş yapabilmemiz için bizden mail ve şifre istenecek. Gerekli kısımlara mail ve kullanıcı-adı şifre kısımlarını yazdıktan sonra ileri dediğinizde kurulumu tamamlamış oluyorsunuz.
Mail adresinizi rastgele girmeyin, ileriki zamanlarda olaki şifrenizi unutursanız mail adresiniz sayesinde şifrenize 5-10 saniye gibi kısa bir sürede tekrar ulaşabilirsiniz.

Seo Nedir ? Nasıl Yapılır

16 Mart 2015 Yazan  
Kategori Seo Hakkında

seo

Seo için yapmamız gereken bazı önemli konular sizinle paylaştım. Sizlerde web sitenizi güçlendirerek, google gözünden yüksek makamlara çıkabilirsiniz.

SEO, eğer akıllı çalışırsan, trafikte bir artış görebilirsiniz bir alandır.

Yazı Başlıkları Ve Kalıcı Zengin Kelime olduğundan Emin olun.
Yazınızı akıllıca bir şey adlandırmak isteyebilirsiniz olsa da, denemek ve başlık, zeki, belirli ve anlaşılır hale getirmeye yardımcı olur. Çoğu Arama motoru sadece ilk 60 karakteri (harfler, semboller ve sayılar) bir yazı alıp, bu süre içinde başlık olsun.

Eğer yazınızı Başlık anahtar kelime zengin yaparsanız, sonra da yazı kalıcı (veya url post bağlama) gibi zengin olacak. Eğer kalıcı farklı anahtar kelimeler için değiştirmek istiyorsanız, işte size WordPress kalıcı değiştirme yönergeleri ve Blogger kalıcı.

Ekstra Kredi okuma: 10 Moda Blog yazısı Başlıkları Trafik Artışı O Yazı Başlıkları Yazma Sökülür ve 10 Hızlı İpuçları.

Açıklayıcı Kelimeler ile fotoğraf adlandırmak.
İnternete resimlerinizi yüklemeden önce (Flickr veya Picasa gibi siteler için Blogger ve WordPress üzerinden ya), onları yeniden adlandırın. Bu vurgulanmış, ve sonra dosyayı yeniden adlandırma kadar genellikle çift tıklayarak başlık kadar basit. (Olsun, doğru dosya uzantısı tutmak için emin olun .gif ya .jpg ya da başka bir şey!)

Fotoğraf, Kamera geliyor veya telefon ve adlı img_0135.jpg internette insanlar bulmak mümkün neden arıyor olabilir mi? (çünkü) olmayabilir. Eğer img_0135.jpg fotoğraf valentinorockstudshoes.jpg o zaman insanlar arama motorlarından ayakkabı bu tarz görüntü ve sitenize karşı karşıya geleceksiniz bulmak için kullanarak yeniden adlandırırsanız. Kolay!

IMG ALT Etiketleri doldurun.
Geçen hafta mesaj IMG ALT etiketleri kullanmayı paylaştım. Görüntüleri yeniden adlandırmak için benzer şekilde, açıklayıcı ve kısa arama terimleri bir avuç ekleyerek arama motorlarının sitenizde görüntüleri çok daha kolay bulmasına yardımcı olur ve sitenizin daha çok kişiye yönlendirebilir. Moda böyle görsel bir araç olduğu için, sizin yararınıza kullanabilirsiniz! 50 terimler, anahtar kelime arama mesaj olarak telafi görebilirsiniz bu botlar yüzünden kullanmak için değil emin olun ve sizin için yapacaktır. 5-10 kelime veya ifadeler için ateş, ve çok gereksiz olmayın!

IMG ALT Etiketi (+3 Örnek)Nasıl ekstra Kredi Okuma: SEO İpuçları:

Kategoriler ve Etiketler Akıllıca atayın!
Blog kategoriler ve etiketler “” (URL) belirli bir kategori ya da etiket. salyangozlar ek blog oluşturun Ya da etiketi, arama motorları kategorisinde bir yazı yer her zaman yeni içerik fark. Bu arama motorları yeni içerik SEVİYORUM çünkü büyüktür, ve yeni içerik web sitelerinin sıralamalarını iyileştirmek yardımcı olur.

Erica Miller sürekli bu etiketler yeni içerik oluşturmaya kadar 25 veya daha az için etiketler sınırlama önerir. Pek çok kaynak çevrimiçi Öner Kategori yok maksimum sınırı, ama o etmelisiniz sağlamak, her bir kategori için yaklaşık olarak 10 ya da en mesajları onları ve onlar tekrar, sürekli kullanılan ve alıcı yeni içerik.

Ekstra Kredi Okuma: Eski SEO Yöneticisi en Büyük Blogger Acemi hatası Paylaşımları

Meta Etiketleri girin:
Eğer Eğer bir WordPress SEO eklentisi yüklü varsa, kaçınılmaz olarak Meta Etiketleri olan yazı aşağıda bir kutu var. Genellikle eklenti bu etiketleri bulabilirsiniz, ve her bir alana koymak.

Konu başlığı: 60 karakterden kısa Meta Title ve SEO zengin olun. Eğer farklı bilgiler içeren değiştirebilirsiniz eğer değilse başlık anahtar kelime zengin, kullanımı ise; ama
Açıklama: Bu 160 karakter altında kalmak ve blog yazısı içeriği özlü, henüz açıklayıcı bir paragraf olmalıdır
Anahtar kelimeler: Bu yazı bulur, ya da yazı ile ilgili anahtar kelimeler. Bu ifadeler ve cümleler değil gibi görünüyor. Bu yazı için anahtar kelimeler ımg alt etiketi kullanmayı meta etiketleri ne seo, seo ipuçları, seo temellerini kapsar.
Ekstra Kredi Okuma: WordPress için Yararlı Ve Ücretsiz 5 WordPress SEO Eklentileri ve Temel SEO: SEO Eklentisi Tüm

Bu ipuçları SEO gelince buzdağının üst sadece dokun, ama yeterince kolay ipuçlarını öğrenmek Yardım ve SEO daha iyi anlamak ve sitenizin trafiğini artırmak için yardımcı olmalıdırlar. Benim yeni site açtığım zaman aşağıdaki ipuçlarını yukarıda ve sadece kullandım. Ben çok nadiren benim sosyal medya kanallarına mesaj tanıtmak, ama bunun yerine, önemli ölçüde SEO güveniyor. Başlatılması birkaç ay içinde, düzenli olarak 75-100 ziyaretçi bir gün alıyorum. Çok sayıda olmayabilir, SEO trafik etkisi nasıl ve ne kadar yararlı sitenize artan olduğunu gösterir.

Ne SEO ipuçları trafik artırmak için kullanıyor musunuz? Günlük rutin için başka bir numara eklemek musun?

Seo Nedir Ve Nasıl Yapılır

20 Şubat 2015 Yazan  
Kategori Seo Hakkında

seo

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) nedir?

Seo hakkında bilmediklerimizi ve öğrenmek isteyipte öğrenemediklerimiz bazı kısımların olduğunu ve seo zenginliği hakkında neler yapılmalı neleri göze alıpta sitemizi Google’de üst sıralara çıkartacağımız hakkında bazı ipuçlar eklemiş bulunmaktayız. Umarım bu makale sizler için faydalı olur

SEO ve site arama motorlarından aldığı ziyaretçi sayısını artırmak için bir web sitesi geliştirmeye teşvik uygulamasıdır. Web üzerinde diğer sitelerin size bağlantı yolu sayfa üzerinde kelime SEO için birçok yönü vardır. Bazen SEO sitenizi arama motorlarının anlayabileceği bir şekilde yapılandırılmış olduğundan emin olmak için basit bir mesele.

SEO sadece arama motoru dostu web siteleri oluşturmak değil. Sitenize insanlar için de daha iyi yapmakla ilgili. Moz ilkeler El-in-hand git inanıyoruz.

Bu rehber için tasarlanmıştır tarif tüm alanlarda arama ve bulma terimler ve ifadeler (anahtar kelimeler) oluşturmak trafik Web sitenize, yapma sitenizi arama motorlarına dost, bina bağlantıları ve pazarlama benzersiz bir değer site. Eğer bu şeyler hakkında karıştı iseniz, yalnız değilsiniz, ve yardım etmek için buradayız.

Neden web siteme SEO ihtiyacı var mı?

seo nedir

Web trafiği çoğunluğu büyük ticari arama motorları, Google, Bing, ve Yahoo! tarafından tahrik edilir. Trafik sosyal medya ve diğer tür web sitenize ziyaretler üretebilir rağmen, arama motorları en çok İnternet kullanıcıları için navigasyon birincil yöntem vardır. Bu sitenizin içerik, hizmet, ürün, bilgi veya başka bir şey sağlayıp doğrudur.

Arama motorları trafik insanları hedef ne teklif aradıkları sağlamak konusunda benzersizdir. Arama motorları bu olmasını sağlayan yollar vardır. Eğer arama motorları sitenizi bulmak, ya da kendi veritabanlarına içerik Ekle olamaz, inanılmaz fırsatlar sitenize trafik çekmek için seni özlüyorum.

Kullanıcılar arama kutusunu taşımak olağanüstü değer yazdığınız sorgular sözleri arama. Deneyim arama motoru trafiği (veya kırmak), bir kuruluşun başarı göstermiştir. Bir web trafiği tanıtım, gelir ve Pazarlamadan başka bir kanal gibi poz verebilir. SEO yatırım pazarlama ve tanıtım diğer türlerine göre iade olağanüstü bir hızı var.

Neden arama motorları SEO olmadan sitemi bulamıyor mu?

seo nasıl yapılır

Arama motorları akıllı, ama yine de yardıma ihtiyacım var. Büyük motorlar her zaman onların teknolojisi, web daha derin tarama geliştirmek ve kullanıcılara daha iyi sonuçlar döndürmek için çalışıyoruz. Ancak, arama motoru çalıştırmak için bir sınır yoktur. Doğru SEO ziyaretçi ve artan ilgi binlerce net ise, yanlış bir hareket ya da siteniz derin görüş az olduğu arama sonuçlarına gömmek gizlemek olabilir.

İçerik arama motorları için kullanılabilir hale getirmenin yanı sıra, SEO, içerik arama daha kolay bulamayacağı bir yere yerleştirilecek biçimde sıralamalarını artırmaya yardımcı olur. İnternet giderek daha rekabetçi hale geliyor ve SEO gerçekleştirmek isteyenler şirketleri, ziyaretçiler ve müşteriler karar avantaja sahip olacak.

Kendim için SEO yapabilir miyim?

SEO dünyası karmaşık, ama çoğu insan kolayca öğrenir. Hatta bilgi küçük bir miktar büyük bir fark yaratabilir. Ücretsiz SEO eğitim web üzerinde yaygın olarak kullanılabilir, bu gibi rehberler de dahil olmak üzere. Küçük bir uygulama ile bu birleştirin ve bir guru olma yolunda.

Zaman bağlılık, öğrenmeye istekli ve web sitenizin karmaşıklığına bağlı olarak(s), uzman şeyler işlemek için karar verebilirsiniz. Pratik SEO olan şirketler diğerlerinden daha geniş ve daha genel bir yaklaşım olsa bazı son derece özel bir odak noktası değişir;,.

Bu makaleyi okumak zorundamıyım ?

Arama trafiği iyileştirilmesi konusunda ciddi iseniz ve SEO bilmiyorsanız, bu rehber arkaya ön okuma öneririz. Mümkün olduğunca kısa ve kolay anlaşılır yapmaya çalıştık. Tercih ederdim edenler için yazdırılabilir bir PDF versiyonu var, ve bağlı onlarca da dikkate değer diğer siteler ve sayfalarda kaynakları.

Bu kılavuzun her bir bölümü arama motoru optimizasyonu en etkili yöntemler anlamak için önemlidir.

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

07 Şubat 2015 Yazan  
Kategori Seo Hakkında

Seo uyumlu makale nasıl yazılır

Bir çoğumuzun web sitesi olduğunu ve seo uyumlu makale yazmamızın ne kadar önemli bir rol olduğunu biliyoruz. Peki seo uyumlu makaleler nasıl yazılır, seo uyumlu makale nasıl yazarız gibi değişik sorularla aklımızın karıştığını biliyoruz. Bunun için ne yapmalıyız ? aşağıda belirtiğimiz seo uyumlu makalelerin yazılımları ve içerik konusunda çok önemli hatlar olduğunu google açısından önemli benimsemeler taşıdığını unutmayalım. Sizlerde kendi siteniz için seo uyumlu yazılar tanıtım yazıları ve içerik hakkında zengin olan makaleler hazırlayıp yayımlayabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu arama motorlarında üst sıraları ve daha fazla okuyucu ile sonuçlanan web sayfası görünürlük ve trafik artırmak için Web yayıncılığında kullanılan bir tekniktir. Arama Motoru Optimizasyonu için bir makale yazma, stratejik metinde anahtar sözcük veya anahtar kelime yerleştirerek, ve okuyucu artıracak ve dış kaynaklardan gelen köprüler dahil okumak için makale ilginç ve keyifli hale getirmek için iyi bir yazma becerilerini gerektirir senin sayfa. Arama Motoru Optimizasyonu için bir makale yazmak için öğrenmek için aşağıdaki adımları okuyunuz.

Yazınızın Anahat.

 • Her makale de ilgi çekici, yazılı ve bilgilendirici olmalıdır. Mümkünse, belirli bir konu üzerinde yeni bir bakış açısı sunmak gerektiğini, insanlar okumak istiyorum bu yüzden başında iyi bir kanca sağlamak ve okuyucuları için önemli bir şekilde bilgiler içerir. Bu, kullanışlı, eğlenceli, ya da başka değerli olduğunu anlamına gelebilir.
 • Iyi içerik ile iyi yazılmış makale sitenizi ziyaret okuyucuların anlamına daha fazla trafik, çekecek. Bu bağlantı pazarlamacılar (sizinkine sitelerini bağlantı insanlara) için daha cazip hale ve onların reklam için sayfayı kullanmak isteyen reklamverenlerin olasılığını artıracaktır.
 • Seo uyumlu makaleler

Yazınızın için anahtar sözcük ve anahtar kelimelerin bir listesini yapın.yayıncı HTML kodu parçasıdır sayfanın meta, dahil etmek için bu önemlidir.

 • Anahtar sözcük ve anahtar kelimeleri yazarken hangi hakkında konu hakkında bilgi aramak için kullanmak istiyorsunuz, kelime veya kelime kombinasyonları vardır. Örneğin, hareketli bir makale için anahtar sözcük “ambalaj ve hareketli” ya da anahtar kelime “hareket,” olabilir ise “tehcir”, hareketli kamyon yükleme “,” ya da “taşındıktan olabilir.”
 • Anahtar sözcük ve anahtar kelimeler motorları internette her sayfaya göndermek arama komut sözde “örümcekler,” ile kayıtlıdır. Bu örümcekler web sayfaları ve web siteleri üzerinden “tarama” ve içerik ve içerik kalitesi için bunları analiz. Bu sayfanın konusu belirlemek için anahtar kelimeler ve anahtar sözcük kayıt yapmak yollarından biri; ama onlar da her anahtar sözcük veya deyim bir sayfa dilbilgisi açısından doğru olup olmadığını, orada ne gelen ve giden köprüler tipleri, nasıl kullanıldığını sık algılar. Köprüler konuyla şekilde alakalı diğer sayfalara bağlantılar vardır.

Senin yazı yazın.

 • O dilbilgisi açısından doğru olduğunu ve hiçbir yazım hataları içerdiğinden emin olun.
 • Senin yazını bir başlık verin.
 • Alt başlıkları ile kısa paragraflar halinde onu kırın.
 • İlk paragrafta en azından ve tercihen ilk cümlede, mümkün olduğunca makalede erken gibi en önemli anahtar kelimeler ve anahtar sözcük kullanın.
 • Anahtar kelime veya anahtar sözcük gereğinden fazla etmeyin. Makalenin doğal okuma ritminde metin boyunca doğal onları serpmek. Önerilen anahtar kelime yoğunluğu% 1-3 olan
 • Başlık ve alt başlıkları en önemli anahtar kelimeler ve anahtar ifadeler içeriyor.
 • Metinde mantıklı olursa, kalın veya italik anahtar kelimeler ve anahtar sözcük koydu.

Makalede köprüler dahil.

 • Köprüler konuyla alakalı başka bir web sayfasına bağlantılar vardır. Bir kelime veya kelime öbeği vurgulamak ve bağlamak istediğiniz web adresini ekleyebilirsiniz. Her bağlantı ses bilgileri ve kolay navigasyon sunan kaliteli bir web sitesi olduğundan emin olun.

Yazınızın bağlantıları oluşturun.

 • Eğer büyük bir makale yazdım bile, şimdi dışarı çıkmak ve dünya hakkında bildirmek zorundadır. Bu başlarken Facebook ya da Twitter üzerinde yeni bir makaleye bağlantı paylaşımı ve-pay yeniden arkadaşlarını teşvik gibi basit olabilir.

 

Toplist nasıl eklenir

19 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Seo Hakkında

toplist nasıl eklenir Devamını oku

Backlink Faydaları

17 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Genel, Seo Hakkında

Backlink Faydaları Devamını oku