Bayram Sohbet

18 Haziran 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

Bayram Sohbet

sohbet5

                                                                                   Bayram sohbet
Bayram sohbet sitesi kaliteli sohbet denilince akla gelen ilk adres. Bayram sohbet sitesi nde nasıl bir sohbet edilir? Öncelikle bayrama özel güzel bir kahvaltı. Kimisi peynir zeytin yer, kimisi yemek bayram kahvaltısında. Peki sizin Bayram kahvaltınızı nasıl yemek mi tercihiniz, yoksa peynir, zeytin, domates mi? Her kültürün farklıdır. Örneğin; Konya sohbet sevenleri kahvaltının hasi iyi bir su böreği, harika bir bamya çorbası, kaliteli bir etli nohut ve bol yoğurtla yapılmış yoğurt çorbası ile yapılır diyor.
Bayram sohbet sitesi www.cicisohbet.net de.

 

sohbet-odasi

 

Bayram sohbet

Kaldığımız yerden devam edelim. Konya sohbet sevenlerini söyledik. Onlar için bayram kahvaltısı yemek yenerek yapılır. Peki Eskişehir sohbet sevenleri, sizin nasıl bir damak tadınız var? Eskişehir sohbet sevenleri anlatıyor…
İyi bir bayram kahvaltısı peynir, zeytin, domates, salatalık üstelik genel olarak; Eskişehir sohbet ailesi peynir zeytin yanısıra kahvaltıda ciğer tercih ederler. Örneğin; Konya sohbet ailesi Kurban Bayramı‘nda et kavururken, Eskişehir sohbet Ailesi ise ciğer kavururlar.
Her kültürde farklı lezzet. Siz sevgili sohbet sevenleri siz hangi kültüre tabisiniz? Sizlerde Konya sohbet ailesi Eskişehir sohbeti ailesi farkı yok. Hepimiz bir sohbet ailesiyiz. O halde hepimizin adresi tek ve net www.cicisohbet.net sen de kaliteli sohbet için sohbetin adresi bayram sohbet sitesi cici sohbet te sohbete katılın…

 

sohbet4

 

Şehir sohbet

Şehir sohbet odaları bayramda bile farkı ile göz önüne alındı. Farkınız hizmetimiz, farkımız sohbetiniz hanımlarımız bayram temizliği yaparken bile sohbetinden vazgeçemediği bizimmekan burası. Bir cam siler ardından İki çift laflayan hanımlar. Hanım evde temizlik yaparken şehir sohbet odaları nda beylerimiz sohbetin belini kırıyor. Bak bak bir de kıyamayıp sevdiğini acıyor hanımların İşi zor eli çamaşır suyunda çıkmıyor diyor.
Hanımlar da az değil ama, bayram sohbet sitesinde şehir sohbet odaları nda, bayrama özel uç kilo sarma sardık larını bile sohbet haline getirebiliyor. Bizim mekan da yok yok denizdeyken nickini part edip, ara ara bakanlar spora gitmiş koşu bandı üzerinde yazanlar. Hangi şehir farketmez şehir sohbet odaları www.cicisohbet.net de. Şimdi aradığın elit insan, kaliteli sohbet garantisi ile şimdi bir tıkla yazılı sohbet adresinde. Bu sohbet adresinde aradığınız herşey var. Oxm, oyun, kelime, yarışma, şişe çevir ne ararsanız. Yok yok mağazasından farksız kaldı.
Şimdi bu sohbet adresinde yazılı sohbet ile birlikte şehir sohbet odaları hizmetinizde.

Sohbet1

 

Bayramda sohbet

Bayramda sohbet etmek için size en iyi sohbetin adresini sunan cicisohbet.net tam kadrosu ile birlikte, bayramda bile hizmet vermekten sakınmıyor. Bayramdan sohbet etmek ayrıcalık ister. Sizler de o ayrıcalık da kahve bahane, bayram sohbeti de bayramda sohbet etmek şahane diyorsanız www.cicisohbet.net de sohbet edin.
Saygılarımızla Bayramınız mubarek olsun…

 

sohbet3

 

Etiket
Bayram sohbet, bayramda sohbet, sohbet etmek, bayramda sohbet etmek, bizim mekan, şehir sohbet, sohbet, sohbet odaları, yazılı sohbet, sohbet adresinde, eskişehir sohbet, sohbet ailesi, eskişehir sohbet ailesi, konya sohbet, konya sohbet ailesi, kaliteli sohbet, bayram sohbet sitesi, sohbet sitesi, sohbet sevenleri, konya sohbet sevenleri, eskişehir sohbet sevenleri,

Bizim Mekan CiciSohbet

10 Haziran 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

Bizim Mekan CiciSohbet

sohbete-giriş-yapın

                                        Bizim mekan
Bizim mekan da yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır. Hayat bazen istediğini sunmaz, sunsada size uymaz. Ya zaman yanlıştır, yada mekan. Belki de insan.
Şimdi ciksak sokağa, selam verecek adam kalmamış. Girsek bir mekana karşılıklı kahve içecek dost kalmamış. Biraz kulak versek ortama, dedikodu ayyuka çıkmış, delikanlı söz kalmamış. Baksak aleme cakallardan oturacak yer kalmamış. Oturun düşünün sabaha kadar, bu omegla sohbet sitesi kadar dost olan yer kalmamış.
Burada her ayrı göz yaşının bir anlamı var. Her damlanin hangi zamanda, hangi mekan da kimle paylaştığı önemli. Bizim mekan cicisohbet de omegla sohbet sitesi nde.

Bizim mekan

Gözyaşları ne çok şeye tercümanlık ediyor bazen şaşırıyorum. Damladigi, süzüldüğü, aktigin her damla yasın başka hali vardır. Gözyaşları gizli duyguları açığa vuran mektuplar gibidir bizim mekan sohbet sitesi nde.

Ne reis eksik mekanda, ne dayi bu yollarda. Serserilerle aleme daldik, delikanli sohbet ile sekil yapiyoruz. Üzüntü ile geçmez içimizdeki yaralar. Bu sohbet sitesi nde geçirdiğimiz saatin kendisi bizim mekan. Sohbetimiz zaman karşımızdaki bir insan. Burada felsefe kanalı mız var, mekanı boşluk hedefi sonsuzluk olan, bir bilgi serüveni alanı.
Ey asiklara mekan olan koca dünya sen dondukce ben aglayacağım. Bizim mekan da felsefe kanalı nda gerekse de delikanli sohbet ile www.cicisohbet.net de.

Delikanli sohbet

Delikanli sohbet, omegla sohbet sitesi, felsefe kanalı, bizim mekan peki ya zaman mi mekan mi bizi kavusturmayan? Yoksa tum bunlar da mi imtihan bu sohbet sitesi nde.
Uzaklarda bir yel eser yaz akşamında, gönüller bir olsun mekanlar kimin umrunda? Bu delikanli sohbet sitesi nde kardesliktir, sevgidir hissetiklerimiz arada yollar olsada…
Bırakın artık bu sohbette bizi ilgilendirmeyen şeylerle ilgilenmeyi. Işiniz arası nefes alamamaktan mi şikayet ediyorsunuz? Ruh eşi çok sıradan bana suç ortağı lazım mi diyorsunuz. Size delikanli sohbet ile bakimiyorsan gozunun yasina anlayacaksınız taç diye başınıza. Haydi sizde delikanliyim diosaniz bizim mekan cicisohbet de sohbete gelin…
Hiç insanları kirdiniz mi? Yada sohbette bile ben gibi sadece kirildiniz mi?

Etiket
Omegla sohbet sitesi, omegla, sohbet, sohbet sitesi, bizim mekan, delikanli sohbetomegla sohbetMersin SohbetMalatya Sohbet, Kayseri Sohbetİzmir Sohbet,  Antalya SohbetBursa SohbetKonya Sohbet

Huzur Sohbet

09 Haziran 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

Huzur Sohbet

sohbete-giriş-yapın

Huzurlu sohbet
Huzurlu sohbet sitesi nde bulunma sebebimiz kısaca sizlere bahsetmek isterim. Aldım kalemi kağıdı elime, yazmaya başladım yine. Aile sohbet odası halini almış olan huzurlu sohbet sitesi için tüm makalemde yazacak olduklarim.

Huzurlu sohbet

Sevgili sohbet sevenler bazen okadar bunalirsiniz ki, etrafınızda insan çoktur. Ama anlatılacak insan yoktur. Örneğin annen var, baban var, teyzem var fakat dert paylaşacak insan yok. Neden yok peki?
Örneğin; esinle tartistin moralin bozuk anne kanser hastası üzülür. Babaniz zaten ayrıl demeye bahane arıyor. Teyzemiz mi var bide doğru. Ama teyzemiz ne anlatacaksiniz, paronoya eşinizi mi? Hem saklayabilirmi söylediklerinizi?
Işte tamda bu anda huzurlu sohbet sitesi sizin dert ortağınız haline gelir. Kimseye bişey diyemediginiz çok daraldığını anlarda aile sohbet odası bir tikla yanınızda. Mesela ben, her eşimle tartistigimda kendimi huzurlu sohbet sitesi nde buluyorum.

Hepimiz bir umutla sohbet ederken bile nefes almak istiyoruz. Nefes aldıran bize nefes olanı sohbet sitesi nde buluncada belki biz ona nefes oluyoruz. Olmaz olamaz diye düşünmeyin. Her şeyin bir vakti vardır elbet. Sizlerde huzurlu sohbet sitesi nde bir nefes neden bulamayacaksiniz.
Illa ki nefes aramayın! Belki sizi dinleyecek bir dost, derdimize ortak olacak bir arkadaş mümkün olur size…
Sizin de huzura açılan kapınız o dostla olur…

Aile sohbet sitesi

Bi destek mi köstek mi inanın yıllardır bende karar veremedim. Bir açıdan iyi olduğunu düşünürken, seni anlayan ve destekleyen insanı buluncada kotu diyorsun ki, hissiz kalamiyorsun çünkü.
Huzurlu sohbet odası aile sohbet sitesi ile huzura açılan kapı oldu.
Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrümün en güzel çağı annen ve babanla olandır. Biz buna aile sohbet sitesi olarak inanıyoruz. Siz sohbet sevenler ide Huzurlu sohbet odasına davet ediyoruz.
Tartışmasız bu dünyada sırtınızı her zaman dayayabileceğeniz tek şey ailenizdir. Ana Baba ocağı diye boşa denmemis; Kışın o evin ocağında odun yanmasa da üşümezsiniz… Çünkü orada sizin için yanan yürekler vardır, bunu hissedip üşümezsiniz.. Ama sevgili sohbet sevenler o birbirine yanmış yürekleri acitmamak için de bazen aile sohbet gereklidir bizce…
Saygı ve sevgilimizle

aile sohbet, aile, sohbet sitesi, huzurlu sohbet, huzurlu sohbet odası, huzurlu, sohbet odası

Etiket
huzur Sohbet, huzurlu sohbet sitesi, SevdaRuzgari , Sevda Ruzgari , Malatya Sohbet , İzmir Sohbet, Mersin Sohbet , ChatMersin , Konya Sohbet , Antalya Sohbet , Ankara Sohbet , Adana Sohbet , Ankara Sohbet , İstanbul Sohbet , Bursa Sohbet

Kainat sohbet Omegla

07 Haziran 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

Kainat sohbet Omegla

CiciSohbet

Kainat sohbet
Kainat sohbet sitesi nde kainat nedir diye sordum. Her kafadan bir ses yükseldi birden. Kimisi dedi ki yaratılan herseydir kainat. Kimisi dedi evren dir. Kimisi ise Allahın dışında herşey dedi. Aslında kısacası hepsi ayni cevap fakat anlatımı farklı. Benim düşüncem çok daha farklı ama kainat için. Kainatinda tıpkı bizim gibi nazenin bir kalbi var. Düzenli bir kalp atışı var. Seneler var ki nereye gidersem gideyim o sesi dinledim. Her bir insanı yaradanın emaneti saklı bir cevher addedip, anlattıklarına kulak verdim. Dinlemeyi sevdim, cümleleri, kelimeleri ve harfleri. Oysa bana kainat sohbet makalesini yazdıran ise sessizlik oldu.
Sahi sessizliği dinleyebilir miyiz? Bazen o sessizliği dinlerken iki çift laf edecek birilerini isteriz iste tam o anda al telefonunu eline webden hemen www.cicisohbet.net adresine gir ve sohbete katil.

 

siir

Kainat sohbet

Bundan uzun zaman once bir roman okudum. Adı aşk ama bildiğimiz aşk degil. Allah aşkı, mevlana celalettin ruminin aşkı, şems tebrizi aşkı. Bende kainat sohbet sitesi makalesini biraz oradan esinlenip yazmayı düşündüm. Sessizlik anında. Orada rumi diyor ki;
Beri gel, daha beri, daha beri,
Bu hır gür, bu savaş nereye kadar?
Sen bensin, ben senim iste…
Ne diye bu direnme?
Topumuz birtek inciyiz,
Başımızda tek aklımızda tek.
Sizce sevgili omegla görüntülü sohbet sevenleri ne demek istemiş rumi?
Bende çok düşündüm aklıma geldikçe düşünüyorum… Birde sizler düşüncelerinizi bizlerle omegla görüntülü sohbet ile paylasirsaniz daha cok mutlu oluruz. Sonra kainat sohbet sitesi n den birisi dedi ki… Elmanın yarısı sen yarısı ben evet aslında rumi şems için demiş.

Kainat görüntülü sohbet

Kainat görüntülü sohbet sitesi siz kullanıcıları için alışa gelmiş kainat sohbet sitesi adreslerini ardında bırakarak farkıyla yeniden var oldu. Şimdi kainat görüntülü sohbet sitesi www.cicisohbet.net ile sizlerle buluşuyor.
Sende sohbetini şahane olsun istiyorsan bu sohbet sitesi ne katil. Kainat sohbet sitesi, kainat görüntülü sohbet sitesi kalitesiyle baştan sona sizin için kurulmuş büyük bir sohbet ağı. Www.cicisohbet.net de.
Saygılarımizla sizleride bekliyoruz…

Etiket
Kainat, kainat sohbet, sohbet, kainat sohbet sitesiomeglasohbet, omegla, omegla sohbet,omegla,sohbet siteleri, sohbet sitesi,harbi sohbet,Omegla, sevdaruzgari, aşk sohbet, kaliteli sohbet, aşk,sanal sohbet, omegla sohbet,Mersin Sohbet,Malatya Sohbet, Kayseri Sohbet,İzmir Sohbet, Antalya Sohbet,Bursa Sohbet, Konya Sohbet

 

Kaliteli Sohbet SevdaRuzgari

05 Haziran 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

Kaliteli Sohbet SevdaRuzgari

Sohbet

Kaliteli sohbet
Kaliteli sohbet sitesi ne kadar bizler için önemli olsada. Tanıdığımıza pişman olduklarımız çoğaldıkça, yeni tanışacaklarımızdan korkar olduk. Evet haklısınız zaman zaman güvensizlik yapmakta. Omegla sohbet ile şimdi bizim kaliteli sohbet bambaşka. İnsanların da yan etkileri var. Bazıları başını döndürürken, bazıları mideni bulandırabiliyor. Bu sanal boyle bir yer çünkü. Yalanı dolabı hiç bitmeyen. Sizle sevgiliyken bambaşka olan ayrılınca seni sadece kötüleyen. Ama sabretdin ki her şey hissettiginiz kadar derin ve sonsuz olsun. Sabredin ki her şey gönlünuzce olsun. Bu kaliteli sohbet sitesi nde arkadaş kaybetmek diye bir şey yoktur, kimin gerçek arkadaşın olduğunu fark etmek diye bir şey vardır.
Omegla sohbet de Bazı şarkıların sözlerini unutsan da melodileri aklında kalır. İnsanların da neler yaptığını unutursun; ama hissettirdikleri asla.
Şimdi aradığınız sohbet cicisohbet

Kaliteli sohbet

Çok şey vardı anlatılacak. O yüzden sustum. Birini söylesem diğeri yarım kalacaktı. Az zamana çok şey sığdırmamız gerekiyor. Ben de sadece gozlerinizin içine bakıp sustum. Siz duydunuz mu, sustukları mı? Kaliteli sohbet ile omegla sohbet adresinde duyabilirsiniz.
Güzellik görenin gözündedir. Bizim tüm sohbet eden lerimiz elit kişiler olup hepsinin gören gözü ve kendileri güzeldir.

Bazen ben sohbet eden olarak Duyduğumu unutuyorum, Gördüğümü hatırlasamda hatırlamıyorum. Ama yaptığımı anlarım.
Sevgili sohbet eden ler daha yüksek kalite, daha fazlaya değil daha aza malolur bizim sohbette. Bu sohbette sohbet sitesi nde kalite, sunan tarafından dayatılamaz, userler tarafından algılanır. Sizlerde www.cicisohbet.net e sohbete buyrun.

Sohbet eden

Mutluluk bilginin kendisinde değil bilginin edinilmesi sürecindedir. Sizlerde sohbet eden olarak mutlugu bu adreste yani cicisohbet de bulun.
Sevildiginizi bilmeden ölesiye sevmeyin. Sonra sevende siz olursunuz ölende.
Bazen yağmur olmak ister insan, Yağmak ister sevdiğinin yüreğine. Sizlerde www.cicisohbet.net de sevdiğinizi yüreğine yağın.

Kiminle guldugunuzu unutabilirsiniz; ama kiminle agladiginizi asla unutmayın bu sohbette. Sakın insanın iyisi ile kötüsünü bir tutmayın sohbet siteleri nde. Çünkü bu eşitlik, iyileri iyilikten soğutur.
Biliyoruz iste sanal sohbette Huzur denilen o şeyin her santimine ihtiyacım var bu aralar. Bana biraz bahar gerekiyor. Sizin baharınız cicisohbet.

Etiket
Kaliteli sohbet, omegla sohbet, sohbet sitesi, sohbet eden, sohbette,Omegla sohbet, görüntülü sohbet, sohbet, kalbim sohbet, kalbim sohbet odaları, sohbet odaları, sohbet odası, kalbim görüntülü sohbet ,omegla sohbet, omegla, omegla sohbet,omegla,sohbet siteleri, sohbet sitesi,harbi sohbet,Omegla, sevdaruzgari, aşk sohbet, kaliteli sohbet, aşk,sanal sohbet, omegla sohbet,Mersin Sohbet, Malatya Sohbet, Kayseri Sohbet, İzmir Sohbet, Antalya Sohbet,Bursa Sohbet, Konya Sohbet

Kalbim Sohbet Omegla

05 Haziran 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

Kalbim Sohbet Omegla

Sohbet

Kalbim sohbet
Kalbim sohbet odaları kalbinizden geçenlerin klavyede dökülmüş hali. Siz kullanıcıları için www.cicisohbet.net de yeniden canlandı. Yeniden omegla sohbet ile görüntülü sohbet kalitesiyle siz kullacilariyla buluştu.
Kalbim sohbet odaları insanın senelerce uğraşıp kendi sözlüğünü oluşturduğu, önem verdiği her kavrama bir tanım bulur. Hakikat, mutluluk, güzellik, onur, itibar sadakat, hayatın her mühim dönemecinde şansı sözlüğünü açar bakarsınız. Vaktiyle yaptığınız tanımları bir daha kolay kolay sorgulamalısınız. Derken; bir gün işte görüntülü sohbet ile karşınıza bir yabancı gelir ve kıymetli sözlügunüze elinizden alıp fırlatır. İste tamda o anda kalbim sohbet odaları ndan birisi şimdiye değin sorgusuz sualsiz sahip çıktığın her tanım baştan yazılacak der! Ve seni yeniden sohbete bağlar Sözümüz o ki bildiğin her şeyi unutma zamanı geldi. Senden birşeyleri alan bir sohbet odası ise kalbim sohbet odaları da geri verebilir birşeyleri. Bunun icin cicisohbet ile sizde yeni bir talebe olun ve sil baştan herşeyi yaşayın ve öğrenin.

Kalbim sohbet

Kalbin yada aşk in hiçbir sıfata ve tamlayana ihtiyacı yoktur. Başlı başına bir dünya dır aşk. Ya tam ortasında merkezindesindir. Yada dışında hasretindesindir. Sizlerde kalbinizi, kalbinizdeki aşkı kalbim sohbet odaları nda paylasabilirsiniz.
Paylaşmak için ise yapmanız gereken çok basit www.cicisohbet.net adresine wepinizden giriş yapmak.
Omegla sohbet görüntülü sohbet kalitesiyle.

Bir taş nehre düşmeye görsün pek anlaşılmaz etkisi. Hafiften aralanır, dalgalanır suyun yüzeyi. Belli belirsiz bir tıp sesi çıkar; duyulmaz bile akıntının ortasında kaybolur uğultusu. Hepi topu budur oldu olacağı… Sizin kalbinize düşen neyse güzelliğini hissettiğiniz şekilde bu sohbet odası nda paylaşmanın ve hissetmeniz dileğiyle…

Kalbim Görüntülü sohbet

Kalbim görüntülü sohbet sitesi nde nehre değil göle düşsün aynı taş. Etkisi çok daha kalıcı ve sarsıcı olmaz mi? O taş var ya o taş durgun suları savurur. Taşın suya değdiği yerde önce bir halka var olur, halka tomurcuklanır tomurcuk ise çiçeklenir açarda açar, katmerlenir. Şimdi sizin de katmer katmer kalbim görüntülü sohbet sitesi nde açma zamanınız geldi.
Sizde göz açıp kapayıncaya kadar o taş başımıza neler açar neler tüm yüzeye yayılır. Bir bakmışsın ki her yeri kaplamış. Çemberler cemberleri doğurur taki… En son çemberde kıyıya vurup yol oluncaya dek…
Sizin de kalbinizden gecen her guzel sey kalbim görüntülü sohbet ile www.cicisohbet.net de sizinle olsun. Sohbetimiz hoş yüreğiniz şen olsun
Saygılarımla…
Etiket
Omegla sohbet, görüntülü sohbet, sohbet, kalbim sohbet, kalbim sohbet odaları, sohbet odaları, sohbet odası, kalbim görüntülü sohbet ,omegla sohbet, omegla, omegla sohbet,omegla,sohbet siteleri, sohbet sitesi, harbi sohbet,Omegla, sevdaruzgari, aşk sohbet, kaliteli sohbet, aşk,sanal sohbet, omegla sohbet,Mersin Sohbet, Malatya Sohbet, Kayseri Sohbet, İzmir Sohbet, Antalya Sohbet,Bursa Sohbet, Konya Sohbet

Omegla İrc Ve Sohbet

22 Mayıs 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

Omegla İrc Ve Sohbet

balikesir-Sohbet

İrc ve sohbet
İrc ve sohbet diye başladım bu makaleme çünkü bitti diye bilinen irc ve sohbet dünyası, aslında günümüzde hala devam etmekte olduğunu görüyoruz. Bu makalede amacımız şudur…
İrc ve sohbet sitelerini yeniden dsha cok canlandırmamız birinci temennimizdir. Rabbim bu yoldan bizi mahcup etmesin bizleri. Çokça arkadaş ve dostlarımızla beraber kurduğumuz yerimiz, sohbet siteleri içinde en iyisidir..
Can sıkıntısına reel de arkadaşlık bağları zayıf insanların, kendini ifade etmekte güçlük cekenlerin kendilerini anlatabileceği yegane sohbet odalarına sahip bir adrestir.

İrc ve sohbet odaları nda önceleri herkes bir kopya yapiştir şeklinde sitelerini çıkarmayı başarıyordu google da. Fakat simdi google amca akilandi daha özen istiyor, emek istiyor. İrc ve sohbet odaları nin kiymeti anlasilmasi soyle oldu. Çok yakın bir zamana kadar çoğumuzun evinde internet yoktu. Sohbet, Chat, Muhabbet edemiyorduk gün geçtikçe yaygınlaşan interneti bi çoğumuz evimizde eğitim ve faaliyet amaçlı kullanırken bi çoğumuzda sırf zaman geçirmek için sohbet sitelerinde bulunmak amaçlı kullanmaktayız.

İrc ve sohbet

Sohbet ve chat adına yazılan makaleyi eş anlamlı kelimeleri ile sadece yer değiştiren bir program ve bunu makale diye sohbet sunucusa atan site sahipleri makale atıyoruz diye sevinen arkadaşlar aslında google artık bu gibi emek hırsızlığınıda yemiyor. En iyisi oturup kendiniz yazmanız kendi cümlelerinizle sohbet odalarına duydugunuz ve düşünceleriniz yazmak en mantıklı olanıdır.
Bazen irc ve sohbet odası nda dostluk yada arkadaşlık denilen en güzel duygu yaşanır. Yada kalbinizi kaptiracak bir aşk bulabilirsiniz. Nerde www.cicisohbet.net de.

İrc nedir

Internet Relay Chat veya IRC (Türkçe: İnternet Aktarmalı Sohbet), İnternette en çok kullanılan protokollerden bir tanesidir. 1988 yılında Finlandiya’da Oulu Üniversitesi öğrencisi olan Jarkko Oikarinen tarafından yazılmıştır.
Internet Relay Chat veya IRC, İnternette en çok kullanılan protokollerden bir tanesidir. Sizlerde zaman kaybetmeyin www.cicisohbet.net de elbette hayır gelmese bile sohbet in en guzelini irc nedir sunarak sizlere verdi.

İrc, sohbet, irc ve sohbet, irc ve sohbet odaları, sohbet odaları, chat, muhabbet, irc
Etiket
irc, sohbet, irc ve sohbet, irc ve sohbet odaları, omegla sohbet, omegla, sohbet siteleri, sohbet sitesi, harbi sohbet,Omegla, sevdaruzgari, aşk sohbet, kaliteli sohbet, aşk, sanal sohbet, omegla sohbet,Mersin Sohbet, Malatya Sohbet, Kayseri Sohbet, İzmir Sohbet, Antalya Sohbet, Bursa Sohbet, Konya Sohbet

Omegla Harbi Sohbet

22 Mayıs 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

Omegla Harbi Sohbet

maras-sohbet

Harbi sohbet
Harbi sohbet siteleri görüntülü sohbet ve sesli sohbet in adresi omegla farkı ile sizlerle…
Hala siz sohbet sitesi ziyaret etmediniz mi?
Türkiye’nin Sohbet siteleri arasında kaliteli hizmetleri ile ön planlara çıkmayı başarmış olan cicisohbet.net sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp tüm Dünyaya hizmet veren sohbet siteleri arasında yer almaktadır.
Bu sohbet siteleri nde aşk, gerçekIerin peşinden koşanIara, yaIanIarı hissettirmeden yaşatan bir duygudur.
Sevgili Harbi sohbet ailesi bu omegla ile görüntülü sesli görüşme imkanı aradaki illerin mesafesini bile minimize eder.
Hani yaşanacaktı bu aşk bir ömür boyu? Hani yaIanIarı siIecektik hayatımızdan yaşayacaktık doğruIarı? Hani mutIu oIucaktık yaIan rüyaIara kapıImayacaktık? MutIuIuğu biz aynaIarda aramışız sevgiIim, yaIanmış herşeyin… diyorsunuz zaman zaman harbi sohbet sitesi nde. Yalan yok zaman zaman hepimiz aynı durumlara düşmedik mi? Sizler yüreğinizde sohbet sitelerine olan son guveninizi www.cicisohbet.net ailesine baglayin.

Harbi sohbet

Harbi dost buImak için zor günIeri bekIeyeceksin, yanında oIan dostun, oImayandan aIIah korusun.
Burada cicisohbet de dost bulduğunuza emin olmak için, Dostumsun demek için, sadece güIdüğünde değiI ağIadığında da yanında oIsun işte özaman gerçek dostu buImuşsundur!
Omegla görüntülü sesli görüşme için yapmanız gereken Web den mobil ile yada pişen Her sekilde irc, mirc ile www.cicisohbet.net adresine dost bulmak ve sohbet etmek için buyrun.
Harbi sohbet sitesi bay bayan ayırt etmeden, yaş ayrımı yapmadan, din, dil, ırk ayrımı yapmadan dobra dürüst ve seviyeli herkesi bir araya getirdi. Elit kisilerle sohbet için artik zaman kaybetme www.cicisohbet.net de sende kal.

Görüntülü sesli görüşme

Omegla ile görüntülü sesli görüşmek mümkün. Hayatı katiksiz yaşamak isteriz biz bu görüntülü sohbet de. Sizlerde yaIandan uzak, boş düşünIerden ırak, bir buIut oImak için güneşten uzakIaşin ve dost bulmak yada bir sevgilim diyebilmek için en önemlisi sohbet etmek için www.cicisohbet.net de harbi sohbet sitesine gel.
Kendi içinde yaşadığın hayat doğruIarındır, hayatına hayat ekIersen ya doğruIarı yada doğruyu bozan büyük yaIanIarın esiri oIursun. O yuzden sohbet siteleri diye kendinizi yalanlara sartlamayin. Hos sohbet olsun…
Saygılarımızla cicisohbet.net ekibi
Etiket
Harbi sohbet, harbi sohbet sitesi, sohbet siteleri, görüntülü sohbet, omegla sohbet, omegla, omegla sohbet, omegla,sohbet siteleri, sohbet sitesi, harbi sohbet,Omegla, sevdaruzgari, aşk sohbet, kaliteli sohbet, aşk, sanal sohbet, omegla sohbet,Mersin Sohbet, Malatya Sohbet, Kayseri Sohbet, İzmir Sohbet, Antalya Sohbet, Bursa Sohbet, Konya Sohbet

İzmir Sohbet

30 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

İZMİR SOHBET

İzmir sohbet odası 

İzmir sohbet odası Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, çağdaş, gelişmiş, ayni zamanda işlek bir ticaret merkezi olan, cıvıl cıvıl olan alışveriş merkezinde dolaşmak oldukça keyifli olan şehrin insanlarını bir araya getiren sohbet platformu. Cumlemiz baya uzun oldu ama idare edin artık.

İzmir’in batısında nefis renkli denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme dünyanın en büyük kentlerinden biri. Tüm şehir kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adini duyuruyor. Şimdi izmir sohbet odası nda sevda ruzgari ile birlikte İnternet canlı ses ve görüntü imkanını sunduğundan bu yana chat siteleri kullanıcılar arasında en çok ziyaret edilen sohbet sitelerin başında www.cicisohbet.net gelmiştir.

İzmir sohbet odası

Eğlenceli, keyifli ve bol sohbetli ortamlarınız olması adına izmir sohbet Odaları`na bekleriz…

Cicisohbet ailesi olarak izmir sohbet odalarında yeni dostluklar, arkadaşlıklar ve izmirli kullanıcılarımızla sohbet ortamı kurmanız adına izmir dohbet odasına bekleriz…

Hepimiz İyi biriyiz ama melek değiliz. Günaha girdigimiz olur ama şeytan değiliz. Yalnızca bu dünyada sevecek birini arayan küçük umutlu insanlarız. Sizlerde küçücük de olsa umudunuzu yitirmediyseniz lütfen tamamen yitirmeden Sevda Ruzgari, SevdaRuzgari, ChatMersin, Mersin Sohbet, İzmir Sohbet, Kayseri Sohbet, Malatya Sohbet, Antalya Sohbet, Ankara Sohbet, İstanbul Sohbet, Bursa Sohbet, omegla, omegle adreslerine buyrun.

İzmir omegla sohbet

Şimdi izmir sohbet odası sizlere izmir omegla sohbet ile karşınızda. Sevda ruzgari ile izmir omegla görüntülü ve sesli sohbet adresi haline getirdik sohbet platformumuzu…

Omegla Türkiye sistemini milyonlarca yabancı güzel kız kullanmaktadır.  Herkes illa bu sitede sohbet edecek diye bir sınırlama yoktur omegla olan her yerde çok tercih edilen alternatif rastgele sohbet sitelerindendir.. Fakat sizinde anlayacağı gibi sizede en kaliteli ve guveniliri www.cicisohbet.net dir.

Kalite, sohbet, muhabbet hepsi birarada bu platformda eğlence, gırgır,  şamata ne arıyor da bulamiyorsaniz. Işte şimdi tam yerinde ve zamanındasiniz. İzmir omegla sohbet

Şimdi izmir sohbet odası ile birlikte cicisohbet.net de.

Oturduğunuz yerden her gün binlerce kişi size arkadaş olmak için gelecektir. Bu fırsat başka yerde elinize geçmeyecektir.

Bu arada sakın bayan dostlarımız korkmasin. Saygısız davranışlar sergilemek veya kamerada cinsel içerikli görüntülemek sergilemek bunun yanında kabaca konuşup sohbet arkadaşınızı şikayete teşvik etmeye çalışmak yasaktır. Cicisohbet.net güvenilir ve kaliteli…

Etiket

İzmir sohbet, izmir, izmir sohbet odaları, izmir sohbet odası, sevda ruzgari, izmir omegla sohbet, omegla sohbet, omegla, Sevda Ruzgari, SevdaRuzgari, ChatMersin, Mersin Sohbet, İzmir Sohbet, Kayseri Sohbet, Malatya Sohbet, Antalya Sohbet, Ankara Sohbet, İstanbul Sohbet, Bursa Sohbet, omegla, omegleizmir-sohbet

Sevda RuzgariSevdaRuzgariChatMersinMersin Sohbetİzmir SohbetKayseri SohbetMalatya SohbetAntalya SohbetAnkara Sohbetİstanbul SohbetBursa Sohbetomeglaomegle, İzmir sohbet, izmir, izmir sohbet odaları, izmir sohbet odası,

Antalya Sohbet

29 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

antalya-sohbet

Antalya sohbet
Antalya sohbet tatilin göz bebeği olan yer Antalyamızın halkinin, gerekse de turistlerimizin bir araya geldiği sohbet alanı iste burası.
Gezerek bitiremeyeceğimiz, her defasında yeni güzelliklerini keşfedebileceğimiz güzel şehir Antalya tüm dünyanın göz bebeği. Sizlerde Antalya hakkında sohbet etmek ve antalyalı dostlarımızı tanımak için www.cicisohbet.net e gelin.
Anyalya ülkemizin tatil başkenti .İşte Antalya ‘ya gelipte görülmeden gidilmeyecek güzellikler…
İlk olarak antik kentler;Aspendos antik kenti,Perge antik kent,Side antik kenti ve daha birçok antik kent.Kıraç kaleiçi müzesi,Alanya müzesi,Antalya oyuncak müzesi gezilmeden gidilmez.Antalya demişken plajları görmeden gitmek olmaz.Lara plajı, ulaş plajı, Damlataş plajını gezmeden gitmeyin. Sayısız doğal güzelliğe sahip Antalya ‘da birçok doğa harikası bulunur. Kanyonlar, mağaralar, şelaleler, yaylalar…
Güzellikleriyle insanı büyüleyen Antalya ‘yı gezmeden dönmeyin 🙂
Dönerken de www.cicisohbet.net de sohbetinizi edin.

Antalya sohbet

Antalya sohbet sitelerinde şimdi herşey daha kolay. Omegla var. Cicisohbet de sesli ve goruntulu gezdigin yeri dilersen omegla farkiyla gorselle. Antalya sohbet odası, Antalya sohbet odaları sizin için sohbetiniz için en kaliteli sohbet platformu haline geldi.

Antalya

Antalya, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya şehrinin aynı ismi taşıyan merkez ilçesidir.Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş merkeziKaleiçi ve büyük ölçekli turizm yatırımları ile Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Antalya aynı zamanda, Türkiye’nin büyük ölçekli göç alan şehri. Evet sevgili antalya sohbet odası sevenler sizlerde farkımız anlamak için omegla sohbet de antalya sohbet adresi www.cicisohbet.net de buluşalım.

Antalya omegla

Antalya omegla ile tatile çıkmışken sevdiklerinizi yanınıza alabilirsiniz. Nasıl mi sohbet arkadaşlarınızı çok ozlediniz ve paylasmak istediniz. Hemen antalya omegla sohbet ile kaliteli sesli ve görüntülü sohbetle birlikte sohbetimizin tadına varın. Adresiniz www.cicisohbet.Net kalite farkının ya, zamanı.
Belkide Bir zamanIar deIi gibi hesap sorduğun birine, gün geIir hatır biIe soramazsın bu sohbet sitesinde. Şimdi antalya omegla sohbet ile Sosyal medyanın sohbet kutusunun sığ ve sıkıcı platformundan uzakta, rahat hareket edebileceğiniz teknolojik altyapısıyla chat odaları sizlere sohbet imkanı sunuyor. İsterseniz eski dostlarınızla görüntülü sohbet ederek özlem giderin, isterseniz yeni arkadaşlıklar edinmenin imkanını kullanın. Herkes burada siz hala www.cicisohbet.Net e gelmediniz mi?

Etiket
Omegla sohbet, sohbet omegla, antalya sohbet, antalya omeglaSevdaRuzgari, Sevda Ruzgari, Malatya Sohbet, Mersin Sohbet, Sohbet Mersin, omegla, omegle

Turkiye Sohbet

28 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

TURKİYE SOHBET
Türkiye sohbet
Türkiye sohbet de şimdi kimler mi var? Dünya üzerinde yüzden fazla farklı millet ve yabancı dil bulunuyor. Bu sayfada yabancı ülkelerin, milletlerin ve dillerinin bir araya geldiği, hasretlik çeken türkiye de olmayıp buram buram Türkiye diyen halkımızı topladık.
Almanya dan gurbetçiler, Belçikan sohbet, Avrupa sohbet, Ermenistan sohbet, Gürcistan sohbet, Mısır sohbet, Hindistan sohbet aklınıza gelen neresi var ise şimdi hepsi bir arada bu sohbette Türkiye sohbet odaları nda.
 Bu ülkeyi sevmemin tek nedeni; köşebaşını döndüğümde seninle karşılaşma ihtimalimdir. Diyebileceginiz illaki bir abiniz, ablaniz, halaniz, amcanız, dayiniz, hic yok ise bir aniniz elbette vardir. O aniyi ve ani paylaşmak için sende www.cicisohbet.net e gel

Türkiye sohbet

Geçen bir gurbetçi denk geldi sohbet ederken. Almanyadaymis, neden dedim gelin özlediniz madem okadar. Dedi ki kan davası var böyle olay. Şaşırdım dedim hala eski olaylar varmi? Var var dedi. Bende dedim ki sevgili Türkiye sohbet odası sevenine İkiyüzlü dostun olacağına. Delikanlı düşmanın olsun. Hiç olmazsa dostun gibi sırtından değil delikanlı gibi alnından vurur. Adam haklisiniz dedi. Ama ben o cumlemi onun anlattiklarina gore soyledim…
Galiba biraz ağır oldu. Evet sevgili sohbet edenler sizde sohbetin türkiye aşkını burada görebilir ve hissedebilirsiniz.
 Chat siteleri genelinde sohbet edebileceginiz gibi arzu ederseniz dilediginiz kisi yada kisilerle birebir özel görüsmelerdede bulunabilirsiniz. Üstelik şimdi türkiye sohbette omegla var.
Bu zamanda sohbetimizde bile öğrendim ki İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkacaksın.
Zaman öyle bir zaman ama yinede her güven sarsıntısı için her sohbet edeni yakmamalı. Güvenmek ve guvenilmek için cicisohbet adresine davetlisiniz.

Omegla

Şimdi Türkiye sohbet odaları omegla ile daha güzel. Hem sesli hemde görüntülü konuşmayı destekleyen omegla herseyi ile sizlere anı yasatacaktir. Sunucumuz sizlerin seviyeli ve kaliteli bir sohbet ortamina sahip olabilmesi icin kurulmustur. Lutfen kurallara uyalim ve uymayanlari uyaralim. Hepiniz nerede olursanız olun mesafelere aldırmadan Türkiye sohbet odaları nda sohbete buyrun.
Nerde mi? Tabiki www.cicisohbet.net de.
Biz sohbetteyiz sen hala sohbete gelmedin mi ?
Etiket

Çankırı Sohbet

27 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Güncel Haberler, Sohbet Hakkında

cankiri-sohbet

Çankırı sohbet
Çankırı sohbet sitesi kaliteli ve kendini bilen insanların ideal ortamda kaliteli sohbet yapabilmeleri için aynı çatı altında toplamak için acilan sohbet sitesine çankırı sohbet sitesi dedik. Kaliteli ve hos chat hizmeti sunmaktayiz siz kaliteli sohbet kullanıcıları için.

Çankırı , Orta Anadolunun kuzeyinde, Kızılırmak ve Batı Karadenizi arasında yer alır. Çankırı’nın doğusunda Çorum, Batısında Bolu, Güneyinde Ankara, Kuzeyinde Karabük ve Kastamonu şehirleri yer alır.
Www.cicisohbet.net de bizler Ankara sohbet, çorum sohbet, karadeniz sohbet, bolu sohbet kısacası sehirler sohbet siz kullanıcıları için ayrı ayrı her şehre göre kurduk…

Bu şehirler sohbet her biri ayrı omegla sohbet farkıyla görüntülü sohbet farkıyla kuruldu. Çankırı sohbet sitesi de çankırı halkının bir araya gelerek sesli görüntülü sohbet edebilmesi için Çankırı omegla sohbet farkını yarattı.

Çankırı sohbet

Aşk’tı, sanalda başladı, rüya gibi yaşandı..
Değerli aşk arıyanlar aşkı gerçek hayatta bulamayıp sanal ortamda arama telaşına giren aşk sohbet sitesi sansını denemek isteyen değerli aşkın değerini bilen güzel ziyaretçilerimiz. Sizlerde aşkı www.cicisohbet.netde bulabilirsiniz…

Çankırı nesi meşhur

Çankırı’da gezilecek yerler nereler?
Beşdut Kaya Mezarlarıİndağı Kaya MezarlarıSakaeli Kaya MezarlarıKarataş HamamıÇarşı HamamıKurşunlu HamamıTuz MağarasıÇivitçioğlu MedresesiKarataş MedresesiKirmanoğlu MedresesiÇankırı KalesiÇankırı Müzesi
Çankırı Termal kaynakları bakımından da zengin bir şehrimizdir. Gidilmesi gereken yerlerdendir.
Çavundur TermaliAcısu TermaliŞıhlar Nezle SuyuBayramören İçmesiHışıldayık İçmesiBozan Hamamı
Çankırı ve Kastamonu arasında yer alan Ilgaz Dağları sayesinde son yıllarda kış ve kayak turizminin popülerleşen merkezlerinden biri haline gelmiştir.

 

çankırı sohbet, Sohbet Cankırı , Cankırı Chat , SevdaRuzgari , Sevda Ruzgari , Malatya Sohbet , İzmir Sohbet , Mersin Sohbet , ChatMersin , Konya Sohbet , Antalya Sohbet , Ankara Sohbet , Adana Sohbet , Ankara Sohbet , İstanbul Sohbet , Bursa Sohbet

Çankırı omegla sohbet

Aşk Yerim Sohbet neresi dediğinizde aklınıza www.cicisohbet.net gelsin hemde çankırı omegla ile birlikte. Emek verdik, sizlere ücretsiz online sohbet için harika bir sohbet sitesi haline getirdik. Şimdi çankırı sohbet de şehirler sohbet, ankara sohbet, karadeniz sohbet, bolu sohbet, çorum sohbet adını saymayı unuttuğumuz her yer ve hepsi şimdi omegla farkıyla www.cicisohbet.net de hadi sende katıl!
Kaliteli sohbet etmek istiyorsanız burası yeni sohbet siteniz olacak. Ücretsiz ve kaliteli sohbet imkanı sunan sohbet sunucumuz, siz değerli sanal sohbet kullanıcılarını bekliyor.
Saygılarımızla cicisohbet.net ekibi

Etiket
çankırı sohbet, Sohbet Cankırı , Cankırı ChatSevdaRuzgari , Sevda Ruzgari , Malatya Sohbet , İzmir Sohbet , Mersin Sohbet , ChatMersin , Konya Sohbet , Antalya Sohbet , Ankara Sohbet , Adana Sohbet , Ankara Sohbet , İstanbul Sohbet , Bursa Sohbet

Canakkale Sohbet

27 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

canakkale-sohbet

Çanakkale sohbet
Çanakkale sohbet diyince bile akla ilk gelen şehitler değil mi? Evet bence öyle Şehitler ölmez Vatan bölünmez. Çanakkale geçilmez!
Bizde sohbetimizde çanakkale farkını ortaya koymak istedik. Çanakkale omegla sohbet şimdi siz çanakkale şehit ailelerinin bir araya gelebileceği yada çanakkale halkının diyelim, bir arada sohbet edebileceği kaliteli sohbet ortami simdi www.cicisohbet.net de

Çanakkale sohbet

Çanakkale omegla sohbet de chat ortamı yaratmak çok zordur aslında irc ortamında her türlü insanlarla diyalog içinde olabiliyorsunuz.
Neyseki Bizde bir sohbet sitesi açalım dedik, irc olarak açık olan siteyi geliştirme aşamasında inş ilerleyen zamanlarda chat ortamı olarak zengin bir sohbet sitesi olucaktir.
Türkiyede sohbet ortamları çoktur bir irc sohbet agında bir birinden farkı sohbet sunucuları görülmektedir.
Kimi sohbet sunucusu almış başını gidiyor şekilde yani binlerce usere sahiptir. Bizde çanakkale sohbet odası olarak aynı yolda ilerliyoruz, sadece farkımız saygımız, sevgimiz, sohbetimiz.www.cicisohbet.net Peki Çanakkale’nin neyi meşhur, Çanakkale’de ne yenir diye merak ediyorsanız şöyle sıralaması…

Çanakkale nesi meşhur

Tarih boyunca Anadolu medeniyetlerinin en önemli yerleşim merkezlerinden biri olmuştur Çanakkale.

Truva Antik Kenti: M.Ö. 3000’li yıllara uzanan geçmişi ile dünyanın en ünlü ve önemli antik kentlerinden olan Truva Antik Kenti, Ezine ilçesindedir.
Aynalı Çarşı: Seyahatnamelere, türkülere konu olan Aynalı Çarşı Çanakkale ile özdeşleşmiştir ve kentin simgelerindendir.
Çanakkale Şehitleri Anıtı: 1. Dünya Savaşı’nda Çanakkale Savaşları’nda hayatını kaybeden askerler anısına yapılan anıt Gelibolu Yarımadası’nda,
Bunların yanı sıra Zeus Altarı, Çanakkale Saat Kulesi, Çanakkale Arkeoloji Müzesi, Çanakkale Deniz Müzesi cicisohbet.net ekibi oladak görmenizi tavsiye ettiğimiz diğer yerlerden.

Ezine Peyniri: Çanakkale denince akla ilk gelen lezzetlerden biridir
Sardalya Balığı: Çanakkale ve yöresinde en çok çıkan balık olan sardalya Çanakkale mutfağında baş role sahiptir.
Peynir Helvası: Çanakkale ile özdeşleşmiş olan ve denemenizi önerdiğimiz bu tatlı taze peynir ve şeker ile yapılır.
Çanakkale sofraları börekleri ile de oldukça ünlüdür. Kaymaklı lorlu biber böreği, kabaklı saroz böreği ve Gelibolu böreği bunlardan en ünlüleridir.
Gezdik gördük, karnımızı da duyurduk. Şimdi sohbete katılma zamanı www.cicisohbet.net de çanakkale nesi meşhur sohbeti yapabilirsiniz.

Çanakkale omegla sohbet

Çanakkale sohbet odası sil baştan ezber bozdurdu. Şimdi sizlerle Çanakkale omegla sohbet ile www.cicisohbet.net de.
Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler, buda çanakkale sohbet de sohbet etmenin en güzel hali. Sende hemen sohbet omegla ile aramıza katıl.
Saygılarımızla cicisohbet ekibi…

Etiket
Çanakkale sohbet, çanakkale omegla sohbet, Canakkale Chat , Sohbet Canakkale ,  SevdaRuzgari , Sevda Ruzgari , Malatya Sohbet , İzmir Sohbet , Mersin Sohbet , ChatMersin , Konya Sohbet , Antalya Sohbet , Ankara Sohbet , Adana Sohbet , Ankara Sohbet , İstanbul Sohbet , Bursa Sohbet

Balıkesir Sohbet

27 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

balikesir-Sohbet

Balıkesir sohbet
Balıkesir sohbet sitemizde seviyeli dürüst sohbet etme imkanını sizlere ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Arkadaşlık sohbet odalarımıza internet web sayfanız üzerinden http://www.cicisohbet.net adresini tıklayarak bağlanabilirsiniz. Tabi sohbet sitesi kullanıcılarımızı düşünerekten; kullanımı kolay ve pratik olan mirc scriptimizi pc`nize yükleyerek de Irc serverimize bağlanabilirsiniz.
Susurluk ayranı ve Ayvalık tostu yerken Balıkesir sohbet odası sizleri sohbette bekliyor olacak. Siz sevgili Balıkesirli halkımız sizlere özel açılmış bir sohbet odasında sohbete var misiniz?

Balıkesir sohbet

Balıkesir’in kozak yaylası, cunda adası, agia paraskevi manastırı, höşmerim, balıkesir kaymaklısı, kuvayi milliye müzesi, Balıkesir kazdağı milli parkı, Balıkesir güre kaplıcaları, Balıkesir’in gönen ilçesi çok meşhurdur. Bir hösmerim yedikten sonra yada balıkesir kaymaklı ardından da müzesini, manastırını, yaylasini, adasini gezip. Bizimle güzelliklerini paylaşmak için www.cicisohbet.net e giriş yapabilirsiniz.
Bende şahsen kaz dağı milli parkini çok merak ediyorum. Belki gezi sonrası güzel bir kaplıca da keyfini çıkarmak iyi fikir olabilir. Sizlerde daha fazla balıkesir güzelliklerini merak ediyorsanız cicisohbet  de sohbetiniz sen olsun.
Balikesirin neyi meşhur sorularına da yanıt verdik böylelikle.

Balıkesir sohbet odası

Balıkesirli olun yada olmayın kaz dağı efsanesiyle ünlenmiş şehrimize ziyaret eden olarak bile sohbete katıla bilirsiniz. Hiç duydunuzmu sarı kız efsanesini? Ben duydum ve yaşanan toprakları da merak etmekteyim. Balıkesir sohbet odası olarak güzel bir planla ziyaret edebiliriz aslında.
Balıkesirin neyi meşhur, Balıkesir’de ne yenir diye merak ediyorsanız, görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler ve tatmanızı önerdiğimiz lezzetler makalemizde sizin için paylaştık.
Ayrıca cicisohbet ekibi olarak güler yüzlü yetkililerimizle sizler için keyif alabileceğiniz bir sohbet ortamı kurduk. Doğası, tabiatı ve eşsiz güzellikleriyle kendini kanıtlamış olan Balıkesir halkını da davet ediyoruz sohbete.
Balıkesir sohbette başlayabilirsiniz o keyifli sohbetlerin olacağı dakikalara. Güvenli ve kaliteli şekilde sohbet chat etme imkanı sadece cicisohbet.net de.
Inanın bu sohbet sitesinde merhaba diye başladığınız sohbetinize hoscakal diyerek bitiremeyeceksiniz.

Sohbette

Günlük hayatımızda zaten yeteri kadar, iyisi ile kötüsü ile arkadaşımız eşimiz dostumuz yok mu? Var tabiki ama belkide içinizde bir yerde, saklı kalan duygularınızı, sırlarinizi paylasacak harika bir dost yada harika bir aşk hikayesi sohbette seni bekliyor olabilir. Balıkesir chat kalitesiyle güvenilir seviyeli sohbetiyle simdi www.cicisohbet.net de sohbette. Sende daha fazla gecikme hemen şimdi sohbete katıl.
Cicisohbet  ekibi

Etiket
Balıkesir sohbet, balıkesir sohbet odasıomegla , omegle , Sohbet Balikesir , Sevda Ruzgari , SevdaRuzgari , Mersin Sohbet

Bolu Sohbet

24 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında

bolu

Bolu sohbet
Bolu sohbet odaları Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan yemekleri(aşçıları) ile ünlü olan şehir insanının hir araya güzel sohbet etmek için geldikleri sanal ortama bolu sohbet odaları adını verdik.
Ülkemizde 2000`li yıllar itibariyle popülerlik kazanan Sohbet chat olgusu, zamanla ”sanal kültür” olarak hayatımıza girmiştir.
Şehrin %55’i ormanlardan oluşur. Sulak bir yapıya sahip olan şehrin su sıkıntısı yoktur. Eksiklerimiz hatta hakkında der ki asli varmi bilmem ama insani da sulak yetişmiş derler Bolu için. Yani yanlış anlaşılmasın sulak yetişme tabiri iri yarı, kalipli anlamını taşıyor. Eski zaman insanı işte düşünemiyor bazen cümlenin çekilebileceği yerleri. Zaman su misali akıp giderken, canım sıkıldı ne yapsam diye düşünerek zaman kaybetme sende www.cicisohbet.netde sohbete gel.

Bolu sohbet

Sizlere sunduğumuz gece gündüz demeden 7-24 chat ve sohbet imkanı olan Bolu sohbet odalarımız ile kesintisiz hizmetler verip, hizmetlerimiz devam edecektir. Bu fırsatlardan yararlanmak için, bir aşk için, bir sevgi için, bir dostluk için Tek Girmeniz gereken adres omegla , SevdaRuzgari , İzmir Sohbet , Sohbet İzmir , Mersin Sohbet , ChatMersin , Kayseri Sohbet , Ankara Sohbet , İstanbul Sohbet odalarımız hizmetinizde.

Bolu

Bolu, Batı Karadeniz bölgesinde yer alan tabii güzellikleriyle ünlü bir şehrimizdir. Dilden dile dolaşan bu eşsiz güzellikteki şehrimizde görülmeye değer pek çok yer bulunmaktadır.
Abant, Yedi göller bunlardan birkaçıdır. Ayrıca şehrin doğusunda yer alan Kartal kaya bölgenin kış turizmine katkı sağlamaktadır. Tarihi ve turistik özellikleriyle tanınan Bolunun yemekleri de oldukça meşhurdur.
Özellikle burada yetişen aşçıların geçmişi saray mutfaklarına kadar dayanmaktadır.
Bolulu olupta gurbette olan hemşerilerimizle bir araya gelebileceğiniz gibi Bolu hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarla da bir araya gelebilmeniz için cicisohbet.net e girmelisiniz.

Bolunun meşhur yemekleri

Bolu orman kebabı, Kabaklı gözleme, Kaşık sapı, Abant kebabı, Keşli cevizli erişte, Gelibolu çöreği, Abant usulü kuzu kebabı, Kaymaklı höşmeni, Keçi peynirli tel kadayıf, Mantarlı gerede pilavı, Tavuklu mengen pilavı, Bolu tarhana çorbası, Mengen pilavı, Sütlü oğmaç çorbası, Paşa pilavı, Pekmezli bolu pilavı, Bolu kurabiyesi, Abant usulü patlıcanlı kebap, Balkabaklı gözleme, Höşmeni, Köroğlu sarması, Mantar sote, Taze fasulye çorbası, Kaygana
Size bu bilgileri Bolu chat sakinlerinden bir bir öğrendik. Sizlerde hem boluyu gezip hemde sohbetini bizimle yapmadan meşhur lezzetlerini tatmayi unutmayın. Bolu chat ekibi sizleri sohbete bekliyor haydi daha fazla bekletmeden sende www.cicisohbet.net web sitesini ziyaret edin.

Etiket : Bolu , Bolu Sohbet , Bolu Chat , Sohbet Bolu , BoluSohbet , Omegla , Mersin Sohbet , SevdaRuzgari

Sonraki yazılar »