Afyon Sohbet

23 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Genel, Spor Haberleri

Afyon-Sohbet

Afyon Sohbet
Afyon sohbet odaları elit sohbet sitelerinin önde giden platformlarindan birisidir. Üstelik evli ,bekar, kadın, erkek, öğrenci, çalışan farketmeden afyonu yada degil afyonu seven bütün halkın bir araya geldiği sohbet platformudur. cicisohbet.net

Bir karahisar kalesini, ulu camii nin yerini belki afyonlu halkımız sizlere sohbet ederken anlatacaklardır. Yada siz sevgili afyon sohbet sitesi sakini soru cevap şeklinde gezilecek tarihini afyonun öğreneceksiniz. Belki sohbetiniz oyle senlikli olacakki birlikte bir gezi plani bile yapabilirsiniz.

Afyon mevlevihanesini, imaret camiisini, anıt parkini, karahisar müzesini birlikte gezebilirsiniz sohbet arkadaşınızla.

Afyon sohbet

Afyon sohbet sitesinde tanışan iki kisi olarak belkide hido alışveriş ve eğlence merkezinde alışveriş yapabilir renkili vakitler gecirebilirsiniz. Yada aksam zeyland sinema ardindan cartel disco clup barda sabaha kadar eğlence nin dibine varabilirsiniz. Bizde olmaz olmaz yok herşey mümkün…
Afyon dendi mi akla ilk olarak termal tesisleri, ardından da mutfağı gelir. Herkesin Afyon mutfağından illa ki bir favorisi vardır.
Sizi “Afyonda ne yenir?” sorusunun cevaplarıyla baş başa bırakıyor ve bu lezzetleri denemeye davet ediyoruz.

Afyonda ne yenir

Afyon kaymağının yeri ayrıdır. “Kaymak gibi kaymak” tabirini layıkıyla hak eder.
Afyon’un neyi meşhur? Ekmek kadayıfı. Neden meşhur? Kaymağından. Evet, Afyon kaymağı burada da karşımıza çıkıyor.
Afyon sucuğu bir efsanedir. Afyon’un yollarını aşındırmak için tek başına bir sebeptir.
Afyonkarahisar’ın Ramazan ayına özel kebabı o kadar sevilmiş ve kabul görmüş ki, şehrin en meşhur yemeklerinden biri haline gelmiş.
Fındıklı fıstıklı, cevizli muzlu, güllü kaymaklı… Renk renk, çeşit çeşit lokumlar Afyon’un vazgeçilmezi.
Patlıcan Böreği, patlıcan hayranlarının bayılacağı bir lezzet.

Gezip görüp ardında aç kalmak olmaz böyle bir mutfağa sahip şehirde. Sizlerde gezip görülecek yerleri öğrenme zevkini sohbet sitelerinden öğrenebilirsiniz. Şimdi tek yapmanız gereken www.cicisohbet.net de sohbette kalmak.
Sohbetiniz şen olsun.
Etiket
Afyon sohbet, afyon sohbet odaları, Sohbet Afyon, elit sohbet, sohbet platformu, sohbet siteleri, afyon sohbet sitesi, Afyonda ne yenir

Konya Sohbet

16 Nisan 2018 Yazan  
Kategori Genel, Sohbet Hakkında, Spor Haberleri

konya-sohbet
Konya sohbet
Konya sohbet ne için var edildi? Hayatımızın ne kadar yoğun ve stres altında olduğu gerçeğini anlatmaya gerek yok. Hepimiz biliyoruz öyle oldugunu. Sohbet odalarında büyük kitleye hitap eden siteler belli bir zaman sonra ücretli üyelik sistemine geçiş yaparlar. Artık bir şekilde para kazanma amacı güden siteler kullanıcıları ilk başta alıştırmak amacı ile siteye bağımlı hale getirerek amaçlarını gerçekleştirirler. Sonrasında ücret talebi başlar. Biz cicisohbet olarak sizlerden hiçbir şey talep etmeden sizin güvenliğinizi sağlayıp kaliteli sohbet ortamı oluşturduk.

Konya sohbet

Ey gönül ses etme! Bekle! Ya nasip de, Rabbine bırak. Mevlana ah güzel mevlana ne güzel demiş. Güzel Konyamizin güzel turbesi olan mevlâna. Sizlerde Mevlana sözlerini paylaşmak için, öğrenmek ve öğretmek için bile sohbet edebilirsiniz. Konya sohbet odaları kaliteli sohbet adresi hoş sohbetiyle mevlananında dediği gibi Gönül, gönül verilerek alınır diyoruz kaliteli sohbet icin cicisohbet.net odalarına bekliyoruz.

Sohbet ederken kimsede kusur aramayın eger ki bir kusur arıyorsanız yada birşeyler sorguluyorsaniz, bütün aynalar hepimizin. Sohbet ederken bile Sabır önceleri zehirdir. Huy edinirsen bal olur!
Eger ki o güzel gönlünüz sevgiyi bulmussa kuru dal bile çiçek açar. Belki sizde o sevgiyi o bal olacak sabri cicisohbet de bulabilirsiniz.

Mevlana kimdir

Muhammed Celâleddîn-i Rumi, veya kısaca bilinen adıyla Mevlânâ, 13. yüzyılda yaşamış Fars Sünni Müslüman şair, fâkih, âlim, ilahiyatçı ve Sufi mutasavvıf.
Hani demişler ya Konya nin en iyisi döne döne oldu diye iste sevgili Mevlana olur kendisi. Keşke hepimiz aynı amelde olabilsek. Onun yüreğindeki sözleri bizim kalbimiz zikretse.

Sohbet sitelerinde elbette kotu niyetle yaklaşanlar olur. Ama ne demişler; Kötülük yaptın mı kork! Çünkü o bir tohumdur. Allah yeşertir, karşına çıkarır. Sizlerde kötülüğe kötülükle cevap vermeyin. Sohbet etmek için gelen her kullanicinin elbette bir mazisi var. Iyı bir dinleyici olun ama hic kimseyi anlamadan bilemeden incitip, yargilamayin. Bizler cicisohbet.net ekibi olarak elimizden geldigince İmtihan içinde imtihan vardır. Derlen toparlan da ufak bir imtihana satma kendini diyerek siz kullanicilarimizin güvenliğini on planda tutuyoruz.

Konya sohbet odaları

Sadece parmağını ekranda oynatarak, dünyanın dört bir köşesinden milyonlarca insanla, şimdi hemen sohbet etmek mümkün.
Zaman, mesafe ve dil kısıtlaması olmadan, yeni kişilerle tanışmanın tadını çıkarın. Ve sohbet de eğlence katarak .sev .dov .bomba vb komutlarla neselenebilir. Üstelik radyodan istek isteyerek kulağınızın pasını silebilirsiniz.
Www.cicisohbet.net
Etiketler
Mevlana kimdir  mevlana sözleri, mevlana, konya sohbet, konya sohbet odası, konya sohbet odaları, kaliteli sohbet, hoş sohbet

Fenerbahce – Gaziantep Macı

25 Eylül 2016 Yazan  
Kategori Spor Haberleri

Fenerbahce – GaziantepSpor Maçı

fanerbahce Haberleri , fenerbahce , fenerbahce lig durumu , fenerbahce gaziantep maç ozeti

Fenerbahce GaziantepSpor Maçı , fanerbahce Haberleri , fenerbahce , fenerbahce lig durumu , fenerbahce gaziantep maç ozeti

Fenerbahce 5.ci haftaki rakibi gaziantep spordu. Maç Çok çekişmeli geçdi. Fenerbahce Evindeki ilk galibiyeti Gaziantep Spor karsısında 2 -1 skorla aldı . Fenerbahce nin Gollerini Emenike ve Josef De Souza Attı . İlk yarı  1 – 0  fenerbahcenin Galibiyeti ile bitti. mac Sonu 2 – 1 .

Fenerbahçe
Süper Lig Liginde 7. Sırada
Süper Lig
Bugün, 17:00
Şükrü Saracoğlu

İtalya’nın köklü kulüplerinden Parma, iflasını ilan etti ve amatör lige düşürüldü

22 Haziran 2015 Yazan  
Kategori Spor Haberleri

parma_dustu_845

İtalya’nın köklü kulüplerinden Parma, iflasını ilan etti ve amatör lige düşürüldü

2 yıldır Mali krizle boğuşan İtalya’nın en köklü kulüplerinden Parma iflasını açıkladı. Amatör lige düşürülen Parma önümüzdeki sezona İtalya Serie D’den başlayacak.

Parma’lı yöneticiler  Dr. Angelo Anedda ve Dr. Alberto Guion bugün yaptıkları açıklamada kulüp için gereken yeterli para desteğini bulamadıklarını ve iflaslarını ilan etmek zorunda kaldıklarını söylediler

Anderlecht Galatasaray maç özeti

27 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Spor Haberleri

Anderlec galatasaray

Belçikanın 2nci sırada bulunan Anderlecht dün akşam Şampiyonlar liginde d gurubunda bulunan galatasaray ve Anderlecht takımıyla 21 45 te oynadığı şampiyonlar ligi 5şinci maçta son kozlarını oynadılar. Galatasaray`ın oynadığı şampiyonlar ligi 5şinci maçında Anderlecht deplasmanında 2 0 mağlup ayrılarak hem şampiyonlar liginde hem uefa da payını bırakmayarak her iki kupayada veda ederken belçikanın Anderlecht takımı ise 3 puan alarak uefa yı garantiledi.

Anderlecht in golleri dakka 44 te Chancel Mbemba nın attı golle takımını 1 0 one geçtirdi ve golden 2 dakka sonra ilk yarıyı 1  0 la kapatan anderlecht takımı şansını ilk yarıda artırdı. ve galatasaray ilk yarıyı 1  0 mağlup olarak ilk 45 dakkayı 1  0 mağlup olarak  kapattı. maçın ikinci yarısında galatasaray iyi bi performans sağlayaram ancak bu performans iyi sonuç getirmedi. anderlecht in ilk yarıda attığı golun sahibi Chancel Mbemba yine dakka 8 6 da takımını 2  0 bi skorla tamamladı ve bu şekilde anderlecht iyi bi soluk ve şansını paya artırarak uefa ya adımlarını attı. Galatasaray ise trabzonspor maçında aldığı 3  0 mağlubiyetin ardından şampiyonlar ligi anderlecht ede 2  0 mağlup ayrılarak hem şampiyonlar ligine hem uefa ya veda etti.

Galatasaray’da 65 yaş üstü Sınırı

14 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Spor Haberleri

Galatasarayda 68 yaş üstü Sınırı

GALATASARAYDA HEDEF 65 YAŞ ALTI TEKNİK DİREKTÖRLERİ

Galatasaray^da artık yaş sınırı var.. Galatasaray’da olağanüstü toplantısında gerçekleşen Teknik Direktörlere Artık Yaş Sınırı Verildi.. Bü Yüzden Gündeme Damgasını Vuran Mircea Lucescu’nun Galatasaray’ın Başına Gelecek idda’larıda Yalan oldu Diyebiliriz.. Ve 65 yaş Altı teknik direktörlerin Galatasarayda yer Bulması An meselesi. Prandelli Yerine Gelecek olan Bülent Önder’ içinde Çalınan Düdük Geri idade Edildi. Bu yüzden bülen ünder’in Geri gönderilmesi 65 yaş üstü teknik adamların Galatasarayda yer alamamasıydı.. Geride kalan Mustafa Denizli, Mustafa denizlininde galatasarayda yer alması adeta an meselesi olmuştu. şimdi ise Tecrübeli teknik adam Mustafa Denizli’de Bu yüzden listeden adeta silindi. Galatasaray yönetimi eğer Farklı bi teknik adam arayışı içine girerse buda muhakkakki 65 yaş altı olması kessin gözüyle bakılıyor..

Türkiye ile Brezilya Maçında Hüsran

14 Kasım 2014 Yazan  
Kategori Spor Haberleri

Türkiye ile Brezilya Maçında Hüsran

Türk Milli Takım Brezilya Hazırlık Maçında Hüsrana Uğradı 0-4 Yenildi

Ay -Yıldızlı Türk Milli Takımımız, 58 yıl sonra Türkiye’ye istikamet eden, ve 5 şinci dünya kupası sahibi, Brezilya’yı Şükrü Saracoğlu Stad’ında konuk etti. Milli Takımımız Brezilya ile Yaptığı hazırlık maçında yüzleri asık kaldı. Milli takımımız Brezilya ile yaptığı hazırlık maçında yüzü gülmedi. 4 0 la sahadan ayrılan milli sambacılar şükrü saracoğlu’nda adeta şov yaptı diyebiliriz.Barcelona’da top koşturan brezilya’lı sambacı Neymar adeta şov yaptı. Brezilya milli takımında görev alan brezilya uyruklu Neymar 2 Gol ve bir asistle takımını büyük bi farkla skoru adeta zirveye çıkardı.Türkiyenin gururu olan milli takımımız sahada destek olan taraftarların yüzünü güldüremediler.. Türkiye’ye Gelecek dünya kupaları elemelerinde Başarılarımızı Dileriz