Omegle Gibi Sohbet

06 Ocak 2015 Yazan  
Kategori Sohbet Odaları

OMEGLE GİBİ SOHBET

OMEGLE KULLANIŞI

Omegle kameralı sohbet sitelerinde karşılıklı kamera açıp görüntülü konuştuıklarını hepimiz bilmekteyiz. Bunun dışında ise bazı sanal kullanıcılar karşılıklı görüşmek yerine sana sohbet odalarını tercih ediyorlar. Sanal sohbet kanalları omegle gibi kaliteli ve anlık yazışma olarak bilinen sohbetleşme aracıdır. Omegle arasındaki tek fark, omeglenin canlı ve karşılıklı kamerada görüşme imkanı sunan bir hizmet aracıdır. Sohbet odaları ise yüzlerce kişiyi bir kanalda tutup istediği userle görüşme canlı yazışma hİzmeti veren bir suncuudur. Aradaki fark sadece görüntüdür. Görüntü olarak sizlere omegleyi tavsiye etmem. Omegleye giren insanların amacı belli olduğu ve uygunsuz davranışlar gösterildiğini ansızın karşınıza uygunsuz hareketler ve uygunsuz davranışlar çıktığı zaman adeta şok olacak bir duruma düşersiniz. Omegle roulette olarakta bilinen omegla,genellikle yurt dışında giren sesliciler ve görüntülü konuşmak isteyen insanlar bayanların çok olduğu bi platformdur. Omegle bayanları gerçekten hepsi birbirinden güzel olup,giren bayanlar ise geneli yabancı uyruklu rus kızlar ve bayanlardır.

OMEGLE KULLANIŞI

GERÇEK OMEGLE

Gerçek omeglenin nasıl birşey olduğunu bir çoğumuz bilmeyiz. Google‘de omegle sohbet yazıp yada omeLga yazıp ilk çıkan linke tıklayıp sunucuya giriş yaparlar. Önüne gelen linki tıklayıp içinde ne olduğunu bile bilmeden tıklamaya başlarlar. Aslında Gerçek omegle bildiğimiz ne oda nede kanaldır. Gerçek bir omegle görüntülü sohbet aracının nasıl olduğunu sizlere tarif edeyim.

Gerçek omegle sitesi msn gibi canlı görüşme gibi bir sayfa açılır,enter,exit, ve kamera botunları çıkar eğer exit yaparsanız sayfadan çıkış yapmış olursunuz. Eğer entere basarsanızda karşınızdaki şahsın otomotik kamera değişikliği için başka bir görüntü karşınıza çıkıcaktır. Böylece omeglenin nasıl birşey olduğunu veomeglenin nasıl kullanıldığını öğrenmiş oldunuz.

Enter Google AdSense Code Here

YorumlarYorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!