Saç Ektirmek Faydalımı

25 Kasım 2014 Yazan  
Kategori İnsan Bakımı

saç Ektirmek faydalımı

SAÇ EKTİRMEK NE KADAR FAYDALI

Günümüzde Kel kalan insanların En Büyük hayali Saç Ektirmek.. Peki insanların En Büyük Hayali Olan Saç Ektirmek ne Kadar faydalı ve Ne kadarda Zararlı olduğunu  Bilmektemidirler.. Saç Ektirmeyi Göze Alan innlar öncelikle Başının Ön tarafında Değilde Ense Tarafında Saç tellerinin Olmasıdır.. Çünkü Saç Ekimlerde Orjinal Saç olmadı Saç Ekilmiyor. Eğer tamamen kel kalmışsanız galiba perruk yada yapma saç takmaya maruz kalacaksınız.. Her zaman orjinalin Değişmeyeceği Bi Tür olduğunu Düşünüyoruz. Aslında Öyledir. Saç Ektirdikten Sonra Aynanın Karşısına Geçipte Saçınızı taradığınızda Ne kadar Güzel Bi Duygu olduğunu Biliyorsunuz.. Saç Eken Bilir.. Peki Saç’ı Ektirdiğinizde Ne kadar Acı çekeceğinizi Düşündünüzmü 🙂 ee Bi o Kadarda Acısı vardır.. Düşünsenize Şimdi Ense Tarafındaki Saçlarınızı Tek Tek Kopartıyolar.. vede Ektirkleri Zaman Her Bi Saç Teli için ise bi hücre oluşturmaktadırlar yani enjeksiyonla saç kökünü deliyolar içine saç’ı yerleştiriyolar.. Artık ne kadar acı çektiğinizi Düşünün..

saç ektirmek

SAÇ EKİLDİKTEN SONRA İLERKİ ZAMANDA YİNE DÖKÜLÜRMÜ

şimdi saçınızı Ektiniz.. Saçınıza bakım yapmadınız jole sürdünüz saç kremleri fön yağ gibi saç hücrelerine zarar veren maddeleri sürüpte o şekilde yatağa geçtiğinizde bakım yapmadığınızda tabikide saçlarınız dökülür.. Zaten saçlarınız dökülmese neden kel kaldınız.. düşünsenize. Saç Ekiminden Sonra Başınız hep saç hücrelerinden Dolayı Yara alacaktır.. O yaralar ileşmeyene kadar Kessinlikle su Değmicek şekilde Korunuyorsunuz.. ve Saç Hücreleri ileştikten Sonra kessinlikle saçınızı bakımdan korunmayın ve saçını sürekli bakım yapmanızda saçlarınız dahada çok canlı kalacaktır..

Enter Google AdSense Code Here

Yorumlar


1 Yorum yapılmış "Saç Ektirmek Faydalımı"

  1. aykut demişki 01 Aralık 14 23:16 

    ya aslında saç ektirmeyi düşünen insan zaten bu acıyı göze almıştır bence. evet biliyorum saç ekmek gerçekten insana acı verir o enjeksiyonları tek tek insanların başına sokuyorlar tabi acı verir. benimde başımın köşelerinde biraz dökülmüş saçlar var ama bende ektirmeyi düşünüyorum bakalım ilerki zamanlarda görcez duruma göre

Yorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!