Seo Nedir ? Nasıl Yapılır

16 Mart 2015 Yazan  
Kategori Seo Hakkında

seo

Seo için yapmamız gereken bazı önemli konular sizinle paylaştım. Sizlerde web sitenizi güçlendirerek, google gözünden yüksek makamlara çıkabilirsiniz.

SEO, eğer akıllı çalışırsan, trafikte bir artış görebilirsiniz bir alandır.

Yazı Başlıkları Ve Kalıcı Zengin Kelime olduğundan Emin olun.
Yazınızı akıllıca bir şey adlandırmak isteyebilirsiniz olsa da, denemek ve başlık, zeki, belirli ve anlaşılır hale getirmeye yardımcı olur. Çoğu Arama motoru sadece ilk 60 karakteri (harfler, semboller ve sayılar) bir yazı alıp, bu süre içinde başlık olsun.

Eğer yazınızı Başlık anahtar kelime zengin yaparsanız, sonra da yazı kalıcı (veya url post bağlama) gibi zengin olacak. Eğer kalıcı farklı anahtar kelimeler için değiştirmek istiyorsanız, işte size WordPress kalıcı değiştirme yönergeleri ve Blogger kalıcı.

Ekstra Kredi okuma: 10 Moda Blog yazısı Başlıkları Trafik Artışı O Yazı Başlıkları Yazma Sökülür ve 10 Hızlı İpuçları.

Açıklayıcı Kelimeler ile fotoğraf adlandırmak.
İnternete resimlerinizi yüklemeden önce (Flickr veya Picasa gibi siteler için Blogger ve WordPress üzerinden ya), onları yeniden adlandırın. Bu vurgulanmış, ve sonra dosyayı yeniden adlandırma kadar genellikle çift tıklayarak başlık kadar basit. (Olsun, doğru dosya uzantısı tutmak için emin olun .gif ya .jpg ya da başka bir şey!)

Fotoğraf, Kamera geliyor veya telefon ve adlı img_0135.jpg internette insanlar bulmak mümkün neden arıyor olabilir mi? (çünkü) olmayabilir. Eğer img_0135.jpg fotoğraf valentinorockstudshoes.jpg o zaman insanlar arama motorlarından ayakkabı bu tarz görüntü ve sitenize karşı karşıya geleceksiniz bulmak için kullanarak yeniden adlandırırsanız. Kolay!

IMG ALT Etiketleri doldurun.
Geçen hafta mesaj IMG ALT etiketleri kullanmayı paylaştım. Görüntüleri yeniden adlandırmak için benzer şekilde, açıklayıcı ve kısa arama terimleri bir avuç ekleyerek arama motorlarının sitenizde görüntüleri çok daha kolay bulmasına yardımcı olur ve sitenizin daha çok kişiye yönlendirebilir. Moda böyle görsel bir araç olduğu için, sizin yararınıza kullanabilirsiniz! 50 terimler, anahtar kelime arama mesaj olarak telafi görebilirsiniz bu botlar yüzünden kullanmak için değil emin olun ve sizin için yapacaktır. 5-10 kelime veya ifadeler için ateş, ve çok gereksiz olmayın!

IMG ALT Etiketi (+3 Örnek)Nasıl ekstra Kredi Okuma: SEO İpuçları:

Kategoriler ve Etiketler Akıllıca atayın!
Blog kategoriler ve etiketler “” (URL) belirli bir kategori ya da etiket. salyangozlar ek blog oluşturun Ya da etiketi, arama motorları kategorisinde bir yazı yer her zaman yeni içerik fark. Bu arama motorları yeni içerik SEVİYORUM çünkü büyüktür, ve yeni içerik web sitelerinin sıralamalarını iyileştirmek yardımcı olur.

Erica Miller sürekli bu etiketler yeni içerik oluşturmaya kadar 25 veya daha az için etiketler sınırlama önerir. Pek çok kaynak çevrimiçi Öner Kategori yok maksimum sınırı, ama o etmelisiniz sağlamak, her bir kategori için yaklaşık olarak 10 ya da en mesajları onları ve onlar tekrar, sürekli kullanılan ve alıcı yeni içerik.

Ekstra Kredi Okuma: Eski SEO Yöneticisi en Büyük Blogger Acemi hatası Paylaşımları

Meta Etiketleri girin:
Eğer Eğer bir WordPress SEO eklentisi yüklü varsa, kaçınılmaz olarak Meta Etiketleri olan yazı aşağıda bir kutu var. Genellikle eklenti bu etiketleri bulabilirsiniz, ve her bir alana koymak.

Konu başlığı: 60 karakterden kısa Meta Title ve SEO zengin olun. Eğer farklı bilgiler içeren değiştirebilirsiniz eğer değilse başlık anahtar kelime zengin, kullanımı ise; ama
Açıklama: Bu 160 karakter altında kalmak ve blog yazısı içeriği özlü, henüz açıklayıcı bir paragraf olmalıdır
Anahtar kelimeler: Bu yazı bulur, ya da yazı ile ilgili anahtar kelimeler. Bu ifadeler ve cümleler değil gibi görünüyor. Bu yazı için anahtar kelimeler ımg alt etiketi kullanmayı meta etiketleri ne seo, seo ipuçları, seo temellerini kapsar.
Ekstra Kredi Okuma: WordPress için Yararlı Ve Ücretsiz 5 WordPress SEO Eklentileri ve Temel SEO: SEO Eklentisi Tüm

Bu ipuçları SEO gelince buzdağının üst sadece dokun, ama yeterince kolay ipuçlarını öğrenmek Yardım ve SEO daha iyi anlamak ve sitenizin trafiğini artırmak için yardımcı olmalıdırlar. Benim yeni site açtığım zaman aşağıdaki ipuçlarını yukarıda ve sadece kullandım. Ben çok nadiren benim sosyal medya kanallarına mesaj tanıtmak, ama bunun yerine, önemli ölçüde SEO güveniyor. Başlatılması birkaç ay içinde, düzenli olarak 75-100 ziyaretçi bir gün alıyorum. Çok sayıda olmayabilir, SEO trafik etkisi nasıl ve ne kadar yararlı sitenize artan olduğunu gösterir.

Ne SEO ipuçları trafik artırmak için kullanıyor musunuz? Günlük rutin için başka bir numara eklemek musun?

Enter Google AdSense Code Here

YorumlarYorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!