Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

07 Şubat 2015 Yazan  
Kategori Seo Hakkında

Seo uyumlu makale nasıl yazılır

Bir çoğumuzun web sitesi olduğunu ve seo uyumlu makale yazmamızın ne kadar önemli bir rol olduğunu biliyoruz. Peki seo uyumlu makaleler nasıl yazılır, seo uyumlu makale nasıl yazarız gibi değişik sorularla aklımızın karıştığını biliyoruz. Bunun için ne yapmalıyız ? aşağıda belirtiğimiz seo uyumlu makalelerin yazılımları ve içerik konusunda çok önemli hatlar olduğunu google açısından önemli benimsemeler taşıdığını unutmayalım. Sizlerde kendi siteniz için seo uyumlu yazılar tanıtım yazıları ve içerik hakkında zengin olan makaleler hazırlayıp yayımlayabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu arama motorlarında üst sıraları ve daha fazla okuyucu ile sonuçlanan web sayfası görünürlük ve trafik artırmak için Web yayıncılığında kullanılan bir tekniktir. Arama Motoru Optimizasyonu için bir makale yazma, stratejik metinde anahtar sözcük veya anahtar kelime yerleştirerek, ve okuyucu artıracak ve dış kaynaklardan gelen köprüler dahil okumak için makale ilginç ve keyifli hale getirmek için iyi bir yazma becerilerini gerektirir senin sayfa. Arama Motoru Optimizasyonu için bir makale yazmak için öğrenmek için aşağıdaki adımları okuyunuz.

Yazınızın Anahat.

 • Her makale de ilgi çekici, yazılı ve bilgilendirici olmalıdır. Mümkünse, belirli bir konu üzerinde yeni bir bakış açısı sunmak gerektiğini, insanlar okumak istiyorum bu yüzden başında iyi bir kanca sağlamak ve okuyucuları için önemli bir şekilde bilgiler içerir. Bu, kullanışlı, eğlenceli, ya da başka değerli olduğunu anlamına gelebilir.
 • Iyi içerik ile iyi yazılmış makale sitenizi ziyaret okuyucuların anlamına daha fazla trafik, çekecek. Bu bağlantı pazarlamacılar (sizinkine sitelerini bağlantı insanlara) için daha cazip hale ve onların reklam için sayfayı kullanmak isteyen reklamverenlerin olasılığını artıracaktır.
 • Seo uyumlu makaleler

Yazınızın için anahtar sözcük ve anahtar kelimelerin bir listesini yapın.yayıncı HTML kodu parçasıdır sayfanın meta, dahil etmek için bu önemlidir.

 • Anahtar sözcük ve anahtar kelimeleri yazarken hangi hakkında konu hakkında bilgi aramak için kullanmak istiyorsunuz, kelime veya kelime kombinasyonları vardır. Örneğin, hareketli bir makale için anahtar sözcük “ambalaj ve hareketli” ya da anahtar kelime “hareket,” olabilir ise “tehcir”, hareketli kamyon yükleme “,” ya da “taşındıktan olabilir.”
 • Anahtar sözcük ve anahtar kelimeler motorları internette her sayfaya göndermek arama komut sözde “örümcekler,” ile kayıtlıdır. Bu örümcekler web sayfaları ve web siteleri üzerinden “tarama” ve içerik ve içerik kalitesi için bunları analiz. Bu sayfanın konusu belirlemek için anahtar kelimeler ve anahtar sözcük kayıt yapmak yollarından biri; ama onlar da her anahtar sözcük veya deyim bir sayfa dilbilgisi açısından doğru olup olmadığını, orada ne gelen ve giden köprüler tipleri, nasıl kullanıldığını sık algılar. Köprüler konuyla şekilde alakalı diğer sayfalara bağlantılar vardır.

Senin yazı yazın.

 • O dilbilgisi açısından doğru olduğunu ve hiçbir yazım hataları içerdiğinden emin olun.
 • Senin yazını bir başlık verin.
 • Alt başlıkları ile kısa paragraflar halinde onu kırın.
 • İlk paragrafta en azından ve tercihen ilk cümlede, mümkün olduğunca makalede erken gibi en önemli anahtar kelimeler ve anahtar sözcük kullanın.
 • Anahtar kelime veya anahtar sözcük gereğinden fazla etmeyin. Makalenin doğal okuma ritminde metin boyunca doğal onları serpmek. Önerilen anahtar kelime yoğunluğu% 1-3 olan
 • Başlık ve alt başlıkları en önemli anahtar kelimeler ve anahtar ifadeler içeriyor.
 • Metinde mantıklı olursa, kalın veya italik anahtar kelimeler ve anahtar sözcük koydu.

Makalede köprüler dahil.

 • Köprüler konuyla alakalı başka bir web sayfasına bağlantılar vardır. Bir kelime veya kelime öbeği vurgulamak ve bağlamak istediğiniz web adresini ekleyebilirsiniz. Her bağlantı ses bilgileri ve kolay navigasyon sunan kaliteli bir web sitesi olduğundan emin olun.

Yazınızın bağlantıları oluşturun.

 • Eğer büyük bir makale yazdım bile, şimdi dışarı çıkmak ve dünya hakkında bildirmek zorundadır. Bu başlarken Facebook ya da Twitter üzerinde yeni bir makaleye bağlantı paylaşımı ve-pay yeniden arkadaşlarını teşvik gibi basit olabilir.

 

Enter Google AdSense Code Here

Yorumlar


5 Yorum yapılmış "Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır"

 1. rıza Kapan demişki 12 Şubat 15 00:06 

  dilbilgisi bakımında doğru ve yazım hatası içermeyen yazı türüne denir ve bu konu başlığı ve akıcı anlatım için teşekkürler yazınızdan bilmediğim birçok şeyi öğrendim teşekkürler.

 2. Mustafa demişki 13 Şubat 15 21:49 

  Site sahibiyim. Tecrübeli olduğumu sanırdım fakat bu seo yazısı bana çok şey öğretti. Asıl şimdi tecrübem var. Teşekkürler cicisohbet.

 3. ahmet demişki 13 Şubat 15 23:17 

  evet aslında değişik bir konu ama konuyu işin ehli anlatmış güzel bir makale olsun sağolsun dikkatle okudum bakalım daha ne deneyimler kazanacağız nette

 4. Hacamat kursu demişki 22 Şubat 15 17:14 

  Seo bilene oyun bilmeyene zulum oluyor. Sanırım yazıyı yazan için oyun kıvamında 🙂

 5. Weberd demişki 24 Şubat 15 14:09 

  Seo o kadar önemli bir projeki hele PR5 olan bir siteden onu almak muhteşem birşey inşallah backlinkleriniz süper olur siteniz bol bol hit alır

Yorum Yaparken Lütfen SeviyeLi YorumLar Yazınız.!