2015 model BMW i8

2 Şubat 2015 0 Yazar: admin

2015 model BMW i8 hyper

 

2015’şe damgasını vura, BMW i8 dünya harikası bir görünüşüyle adeta insanların dikkatini toplamaya devam etmektedir. Bir dünya markası olan ve dünya tarihine eşi benzeri olmayan bmw i8 serisi fiatı yaklaşık750 milyar liradır. Türkiyede satışa sunup sunmadığı hakkında henüz bir bilgi edinmiş değiliz. Bmw i8 serisi olan araba bir çok özellikleriyle kaliteli araçla.ları geride bırakıp tüm dikkatleri üzerine çekmektedir

Ben ilk 2015 yılında piyasaya ne zaman BMW ı8, nokta göremedim. Düşük belli bu kavram görünümlü plug-in hibrid sınırlı pil menzili kadar elektrik gücüyle kaçtı, sonra da yakıt ekonomisi iyi hibrid modunda 30 mpg altına düştü gibi izledim geçtim. Ama Spor moduna getirdim gerçeği dank etti. Motor, vites geliştirdim ve köşeleri önce sürmüştüm herhangi bir BMW daha iyi ele zaman kükredi ve blipped.

I8 eğer Ferrari Prius gelişmiş olsaydı neler olurdu hyper-melez bir tür. Bu iki çok farklı kişilikleri sergiliyor: enerji takıntılı mühendis ve sorunlu gençler. Sürüş onun Comfort ve Eco Pro modları, yapabilirdim Park ve unutuldu hepsi, ama sonra hareket değiştiren Spor modu kısa bir şey şiddet oldu olacak beni ı8.

Daha uygun fiyatlı ve i3, ı8 iklim değişikliği ışığında kişisel ulaşım BMW’NİN radikal yeniden temsil dünyevi sorunları ile birlikte üretim vurma ve fosil yakıt kaynakları küçülüyor. I8 BMW gibi ilk deneme Yeni Yüzyıl verimlilik getirmek henüz performans mirası korumak gibi görünüyor, ve size pahalıya mal olacak.

Temel BİZE geldi fiyat eklemeden önce $135,700 mevcut herhangi bir “Dünya” donanım seviyesi. İNGİLTERE alıcılar olsa da elektrik-sadece bakıyor. Ekvatorun altında, Avustralyalılar kaç Mad Max benzinli değerli bir galon kaçınmak olabilir ı8, ama sadece düşünmek için $299,000 bakıyor. I8 eğer BMW konsept araba sonra hizmete sokmadan önce tüm ilginç bit kurtulmak için unuttum yerleşik olarak kesinlikle sıradışı görünümlü bir araç. O araba kullanırken, hatta parlak turuncu McLaren 650S Spider düşündüğümden daha fazla ilgi var.
2015 model BMW
Güç ön ve arka
Konsept otomobili görünüyor ötesinde, ı8 tamamen benzersiz bir güç, hatta BMW‘NİN kendi hibrid araçlar için hiçbir benzerlik taşıyan kullanır. Gözden uzak bir yerde araba bir turbo 1.5 litrelik üç silindirli motor kullanan BMW supap zamanlaması ve gaz kontrolü teknolojileri üretmek 228 beygir gücü ve 236 pound-feet tork, sürüş arka tekerlekler ile bir altı vitesli otomatik şanzıman. Bir variant 2015 yılında Mini Cooper bulduğu motoru, 11 beygir gücünde marş motoru, küçük bir yardım, turbo lag yumuşatma alır.

Ön tekerlekler sürüş, ı8 129-beygir gücü, saat kilovat pil 5 paketini yeterli şarja sahip olduğunda kendisi tarafından araba hareket elektrik motoru yeterince güçlü kullanır. İki vitesli şanzıman motor ve ön tekerlekler arasında oturur bir de garip bir şekilde. Pil dolum 240 voltluk bir kaynak sadece 1,5 saat sürüyor, ve sıfır-emisyon ı8 22 kilometre aralığı sunuyor. BMW 4.2 saniyede 0’dan 60 mil saat ile 357 beygir gücü ve 420 ı8 pound-feet tork için toplam güç çıkışını ayarlar. EPA rakamlar galon eşdeğeri başına 76 kilometre, 28 benzinli motor ortalama yalnız mpg göster. Plug-in hibrit tipik olarak, ancak, harcırah büyük ölçüde arabaya kadar ücret alır ne kadar bağlı olarak değişir.
2015 model BMW i8
Daha Mancini BMW line-up ayarı, ı8 motor destek ve şasi için yolcu bölmesi ve alüminyum ve karbon fiber kullanımı alt derlemeler yapar. Bitmemiş karbon fiber yukarı doğru açılan kapıları, bu egzotik malzeme ı8 gerek var seslendiğini ince bir anlamı kaldırdım ne zaman delil oldu. İnşaat ağırlığı azaltmak yardımcı olur, ama ı8 hala 3,455 kiloluk boş ağırlığı bir ölçek ipuçları.

Motoru bir göz atmak istedim, ama manuel kaputu BMW servis personeli tarafından açılabilir bir not ile beni engelledi. Ancak, basit bir kaç kargo alanı siyah metal kutu, pil, işgalci bir ara vücut pozisyonu arabada içeren bana bakışları içeri kilitler. Sol ön ambar fender standart yakıt doldurma sağ arkada otururken J1772 elektrikli araç bağlantı noktası şarj kapsar.

Birkaç uzanıyor ile esniyor sonra, sürücü koltuğuna kapının altında ve calistim. I8 2+2 Oturma, bilgisayar çantamı koyarım nereye arka koltuk ya da belki biraz erzak arkasında yastıklı boşluk var yani kullanır. Arka kapağın altında bir bölme daha bakkal kaç boy çantalar olabilir.Comfort ve Sport Eco Pro
Gelecekten bir araba için uygun, ı8 Başlat düğmesine bastım, ama yanma, hiçbir patlama sessiz kırdığında kokpit etrafında vurgu aydınlatması ve çeşitli ekranlar yaktı. Varsayılan olarak Konfor modunda, LCD gösterge paneli hız göstergesi ve güç göstergesi mavi renkli. Sürücü modları için BMW her zamanki rocker switch, konsol üzerine monte edilmiş, tek Teselli olarak sunulan ve Pro modları, diğer BMW modelleri, Sport ve Sport Plus ayarları eksik Eko. Bir düğme eDrive konsolda etiketli değiştiren-sola doğru çekin Spor pozisyon varken eğer pil izin vermez eğer elektrik altında ı8 sürüş tutmak için söz verdi.

Elektrik aralığı 9 kilometre kala, ı8 vücudu normal bir şehir içi trafiği içine ilgi çeken zorlanmak ben pilot. Araba rahat ve hafif, kolay manevra ve daha düşük bir pozisyon bile kendi Z3 benim Coupe daha karşı trafikte beni misafir hissettim. I8 sorunsuz, belli ki elektrik motoru pound-feet pisliğin teki olmak önlemek için 184 çıktı ölçüm hızlandırdı. Ve diğer elektrikli arabalar belirgin bir aralık bırak görmeyi çok daha hızlı bir şekilde kapattım mesafe olarak nerede olduğumu, ı8 aralığı ekran onun kelime gerçek, gerçek mil için mil eşleşen ortaya çıktı. San Francisco’nun ünlü tepelerin birinden, ı8 motoru tekme, sorunsuz pil zorlanma uzak tutmak için müdahale duydum. BMW navigasyon sistemi, road ahead, tırmanış önceden güç çıkış gücü ayarlama bakmak için kullanır.
2015 BMW i8
Pil tüketen sonra, araba hibrit moduna geçti. En azından motoru normal hızlanma altında çok sessiz kaldı gibi oldu sanırım. Aslında, ı8 gerçekten elektrikli sürücü ve hibrit modları arasında hiç bir fark hissettim. Eco Pro Comfort geçiş gaz biraz detuned ve iklim kontrolü, dış sıcaklık çok aşırı değil ne zaman büyük bir enerji tasarrufu için güç azalır. Elektrikli Hidrolik direksiyon gevşek ve kolay, olağanüstü görünümlü bu araba kolay ve ilginç bir deneyim sürüş yapmak hissettim.

Bir çok özellikleri ve performansıyla yollarda adeta bir yılan gibi görünen bmw i8 serisi yolların fatihi olarak seçilmektedir. BMW hayranları ve kullanıcılarının mutlaka bu arabaya sahip olmalarını isteriz. Sürüşüyle konforuyla adeta tüm insanların beğenisinii toplamaktadır..

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji