2015 Subaru Outback

18 Şubat 2015 0 Yazar: admin

2015 subaru

2015 Subaru Outback

2015 şin En iyi subaru yabancı marka arabası piyasaya çıktı. Eğer hala bu arabayla tanışmadıysanız, mutlaka tanışmanızı tavsiye ederis. Çok güzel kullanışlı tam bir aile arabasıdır.

2015 Subaru Outback sürekli değişken şanzıman X-Modu yeni özellik standart dört-çeker sistemi geliştirir süre pürüzsüz hızlanma ve daha iyi yakıt verimliliği sunar, İyi-off road yeteneği. Mevcut Görme sistemi adaptif hız sabitleyici ve çarpışma önleme birleştirir.
Kötü Küçük sadece, ama altı silindirli motor çeker biraz sert ilk gaz üzerindeki önemsiz tartışmalar ipucu. Premium ses sistemi, sergiler, panel ağır bas parça çıngırak.
Alt Satırda olduğunu hayal etmek zor daha iyi bir all-around araç için o kim zevk açık hava aktiviteleri, 2015 Subaru Outback fazla kolay bir sürüş deneyimi için kentsel ve kırsal ortamlar, ama dört silindirli versiyonu karşılayacak en ihtiyacı var. Yabancı bir şehre gittim, 2015 Subaru Outback navigasyon sistemi, “trafik ışıkları ikinci set sola Dön.” borulu kadar Sokakta baktığım ve yakın gelecekte trafik ışıkları, iki adet gördüm bu sesi son derece yararlı isteminde bulundu. Yönünde görsel ve basit, bana bir sokak tabelası için köşe altyapı arama gerek yok.

Rahat Konforlu Aile arabası

subaru
Subaru teknoloji kesme kenarında oturmak yok, ama insan odaklı bu çok navigasyon sistemi gibi yararlı özellikleri kabul edilmesinin, günlük sürüş koşullarında bir fark yaratıyor.

Benzer şekilde, ileriye dönük iki kullanan Subaru Görme sistemi, büyük bir hayranı kameraları ve görüntü işleme hız sabitleyici ve ileri çarpışma uyarı adaptif etkinleştirmek için buradayım. Test etme şansım oldu Outback, belirli bir seçeneği yoktu, ama ben yoğun bir Subaru Legacy sistem geçen yıl test. Boyutsal updated
2015 Outback pek bakmak bilemez, ancak önceki nesil üzerine bir güncelleme. Subaru güçlü, beş yolcu crossover tarzı ve genel dış stil, bakımı sıkışmış. Modeli biraz, uzunluğu bir buçuk inç ve yüksekliği 2 santim kazanıyor kabardı. Ben kullanıyordum R Sınırlı Outback 3.6 modeli, üst trim, ayrıca 162 pound daha önceki eşleştirme modeli daha hafifti. Fiyatı bu üst kesim modeli geliyor $32,995, süre baz modeli Subaru Outback bırakarak iki silindir ve çok güzel kabin randevular, gider dolar 24,895, kötü düşünen tüm tekerlekten çekiş standart arasında değişir. Avustralya alıcılar AU$40,226 baz model için ve nasıl ülkeye uygun model adı düşünürsek karşı koyamaz onlar arıyor olacak. Subaru İNGİLTERE’DE bu yeni nesil için fiyatlandırma duyurdu değil, ama önceki baz modeli var, 2 litre dizel motor ile

Bu Outback setleri kendisi dışında kardeş çoğunluk ile bir 3.6-litre altı silindirli motor, düzenlenmiş aynı dairede karşı silindir biçimi olarak 2.5-litre dört silindirli motor kullanılabilir bir düşük fiyat. 3.6, geleneksel bağlantı noktası enjeksiyon yapışmasını, 256 beygir gücü ve 247 pound-feet tork yapar. Bir önceki nesilden bir değişiklik olarak, sürekli değişken şanzıman, dişlisiz şanzıman tipi emniyet kemerleri sürekli olarak en iyi güç için sürücü oranını değiştirmek için kullanma ve verimliliği birleştiriyor. CVTs genellikle daha fazla yakıt tasarruflu-dişli sabit daha yayınlar, ve de daha yumuşak hızlanma sunabilir. 2.5-litrelik motor da SVT evlendirilen gelir ve 175 beygir güç üretiyor kullanılabilir.

3.6 20 mpg şehir ve 27 mpg otoyol elde nerede, küçük motor 25 mpg şehir ve 33 mpg otoyol, oldukça önemli bir fark olarak döner. Benim sürüş kentsel, otoban ve dağ seni tali yollar karıştırma, sadece 21.1 mpg geldim. Beş yetişkin ve bagaj ile Outback yükleme planı, ve bir römork çekme sürece, muhtemelen daha küçük bir motor ile alabilirsiniz. Hızlı ipucu-
Ben ilk geldiğimde beni şaşırttı ne küçük hızlandırıcı dokunun taşımak için istedi bu Outback içine. Bu ÇEKİŞLİ motor tork hızlı yararlanır, hızlanma için tereddüt yok. Açıkçası, daha kontrollü bir 2.5-litre motor kesinlikle getireceği-çıkar, takdir ederdim.

Subaru hill-hold özelliği içerir ve varsayılan olarak kapalı neden çabuk öğrendim. Döndüm bunu yaparken ben paralel park etmiş bir tepenin üzerinde, ama çok yapışkan çok ver gaz pedalı oldukça büyük bir pop için ücretsiz her zaman, yapma, araba salak ileri geri manevra sırasında benim. Ancak, sadece bir eğim, dönüş için trafik ışığında bekleyen durduruldu zaman daha az rahatsız edici oldu.

Subaru Arabaları

Subaru bana göre iyi olan Outback, eko ya da spor ayarlarla rahatsız etmiyor. Gerçek zamanlı yakıt ekonomisi ekran verimliliği koçu olarak çoğu insan hizmet etmeli, ve bu araç spor sürüş için tasarlanmış değildir. İletim pseudo-manuel mod, sanal shift puan için programlama ile donatılmıştır. Direksiyon simidi üzerinde kürek değiştirenleri kolay yokuş aşağı gidiyor ya da çamur içinde sıkışmış zaman bu sabit sürücü oranları seçin.

Çoğunlukla, Outback, değiştiren hareket basit sürüş — itmek için ayarlanır ve başlayın.

Tüm Subaru modellerinde olduğu gibi, düz motor biçim kilo, V-format motoru ile daha alçak ağırlık merkezi önde gelen aşağı hareket eder. Subaru da dediği ile Outback donatıyor “aktif tork vektör,” biraz ekleyen bir sistem sırayla içeri tekerleklere daha fazla işleme yardım frenleme. Bu özelliklere rağmen, Outback viraj dışa eğilimli olduğunu ve herhangi bir uzun virajlı yollardan güç için bana umut vermedi. Subaru sürüş türü seven arkadaşlar için WRX STI sunmaktadır.

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji