Apple Kol Saati Çok Yakında

9 Mart 2015 1 Yazar: admin

apple kol saati

Apple’nin çıkardığı bu muhteşem kol saati dünyada eşi benzeri olmayan şık bir tasarımıyla nisan ayında gün yüzüne çıkıyor. Bu inanılmaz şık,muhteşem tasarımıyla çok yakında satışa sunulacaktı

Apple, San Francisco’da bir basın toplantısı sırasında son derece beklenen giyilebilir bir orta ve üst kademe sürümleri hakkında fiyatlandırma detayları ortaya çıkardı.

Küçük ölçekli temel sürümü, alüminyumdan yapılmış, başlangıç fiyatı $349. Daha büyük boyutu $399.

Saat-ön sipariş ve ilk defa 10 Nisan önizleme için kullanılabilir. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya ve Çin gibi ülkelerde Apple Mağazalarında 24 Nisan satılacak.

İNGİLTERE’DE, en temel sürümü £479, ve £8,000 sonunda üst £299, orta kademe başlar. Avustralya, en ucuz versiyonu 14.000 $$499 $ile 799, ve high-end gold sürümü de orta kademe başlar.

“Apple beklediğiniz onları özenle her bir hazırlanmış,” diyen Apple CEO’SU Tim Cook, bir basın toplantısı San Francisco’da.

Apple için, anahtar mevcut iPhone franchise genişletmek için. Şirket her zamankinden daha onun akıllı telefon üzerinde daha fazla güvenen, Aralık çeyrek satışlarının yaklaşık yüzde 70’i cihazdan geliyor. Güçlü potansiyeli olan yeni ürün olarak Apple Watch ve Apple Ödemek için baktı, ve aynı zamanda mücadele iPad işlerini yeniden canlandırmak için yollar keşfetmek.

Cook, 2.000 ‘ den fazla kişi, daha önce Eylül ayında Apple Watch tanıtımı, smartwatch adında bir “atılım” ürün. Bir olarak “” sağlık ve fitness cihazı, walkie-talkie ve uzaktan kumanda Apple TV kutusu izle için kapsamlı nitelendirdi Bu faktörler tek başına ayrı Apple Watch sadece adımları izlemek, bildirimleri sağlamak, ve çok temel uygulamaları çalıştırmak eğilimindedir piyasada diğer smartwatches!

Apple Watch bu yana ilk Apple yeni bir ürün kategorisi işaretleri “büyülü” iPad 2010 yılında. Ayrıca Aşçı görev süresi kapsamında, şirket tarafından ilk yeni bas.

Saati geldi iki beden — 42mm veya 38 mm — ve üç tasarımları-alüminyum kasalı Apple Watch Sport, paslanmaz çelik kasalı Apple Watch ve 18-karat altın kaplama kasalı Apple Watch Edition. Alüminyum paslanmaz çelik adaşı rengi veya uzay siyah versiyonu geliyor ise gümüş ve uzay gri seçenekleri ile birlikte geliyor. Altın saati 18-karat sarı altın veya 18-karat pembe altın mevcuttur.

Orada da çeşitli gruplar olabilir kolayca değiştirilebilir, dahil olmak üzere bir Opera döngü metal örgü magnetler, bir deri bandı otomatik olarak ekler, bir parçalı metal bağlantı bant, klasik bir deri izlemek bant, bir deri döngü bant ve bir daha yumuşatıcı spor bandında parlak renkler.

Bu cihazlar iPhone ile eşleştirilmiş olması gerekir, ve iPhone ile uyumlu 5, 5’ler 5C, 6, ve 6 Plus. Ne yazık ki, önceki iPhone’lar Var İşletim Sistemi Google Android ve Microsoft Windows gibi diğer telefon platformlar hariç tutulmuştur.

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji