Backlink Faydaları

17 Kasım 2014 1 Yazar: admin

Backlink Faydaları

ÖZGÜN YAZI’NIN FAYDALARI

Sanal Ortamlarda Artık 100 kişiden 80 kişinin web sitesi olduğunu biliyoruz. Bu Yüzden Herkes Web sitesiniz Google Arama Motorları’nda ilk sıralarda yer almasını ister. Ve Bunu Kim istemezki? şimdi  web site’mizi açtık güzel seo uyumlu bi tema’da attık. Ve bu kurduğunuz siteyi nasıl ilk sıralara getireceksiniz hep o düşünceyle internette araştırma yaparsınız.. Size öncelikle Backlink‘ten bahsedeyim. Backlin dediğinizde ilk akla gelen ne kadar çok backlink o kadar sıra yükselme gelir öyle değilmi? aslında hiç’te öyle değildir. Şimdi sadece backlinkle olmuyor. İlk etapta tabi kurduğunuz siteye öncelikle Özgün yazı yani Özgün kopya olmayan konular eklemeniz lazım. Neden Özgün içerik? Eğer kopya içerik girerseniz Googlenin çöplüğünden malzeme almış oluyorsunuz. Şöyle düşünelim. Bi apartmanın çöplüğü var apartman sakinleri aldıkları eşyaları mobilya diyelim yıllar önce aldıkları mobilyaları değiştirmek zorunda kalıyorlar ve eskilerini çöpe atıyolar yada eskiciye veriyolar ve yerine yenisini alıyor ve yerine koyuyolar. işte özgün yazı ve kopya yazı arasındaki fark budur.. Bilmem anlatabildimmi. öncelikle özgün konular eklemeniz lazım ve ondan sonra backlink vermemiz lazım şimdi konu backlink..

BACKLİNK NASIL VERİRİZ

eğer açtığınız site yeni ise yani domaini yeni almış iseniz öncelikle biraz zamana ihtiyacınız var. Pr değeri yüksek olan sitelere link vermeniz lazım. size konuyu şöyle anlatayım. Şimdi 10 tane backlink verdiniz prSi 2 olan sitelere, bu vermiş olduğunuz 10 adet backlink yerine 2 tane verin pr si 3 olan sitelere yani pr değeri ne kadar yüksekse sitenizde o kadar değerli bi site olur. şöylede konuyu açıklığa getirebiliris.. Şimdi bi devlet dairesine gittin sen normal bi vatandaş ve sıraya girmişsin işlemlerini yapman için ve kapıdan bi millet vekili giriyor yada polis ve bi müdür, sizce sonradan gelen müdüremi yada millet vekilinemi sıra verirler yoksa önce senimi alırlar işlemini yapman için. işte değerli sitelere link verdiğin zaman aynen öyle oluyo ne kadar değerli bi siteden backlink alırsan o derecedede o sitede dolaşan google botları senin o sitedeki linklerini önemser ve googlede üst sıralara taşır.. işte backlinkin faydaları bunlardır..

PEKİ SİTEM NE ZAMAN YÜKSELİŞE GEÇER

Evet siteniz için şuan bişey diyemem çünkü siteniz daha yeni olduğu için biraz zamana ihtiyacı var ama sizlerde bu zaman içinde sakın umudunuzdan vazgeçmeyin ve ilerlemek için her zaman çalışmanız lazım. misal verelim hem özgün konu ekleyin hemde forum sitelerde sitenizi tanıtın. hem popüler bi siteye sahip olursunuz vede hit alırsınız.. eğer düzenli bi şekilde bu söylediklerimi aralıksız devam ederseniz en geç 2 ayda sitenizin yükselişe geçtiğini kendi gözünüzle göreceksiniz..

PEKİ GÜNDE KAÇ KONU EKLEMEYİYİM

Arkadaşlar en az 200 kelime her konu için girin ve eklediğiniz konularda benzerlik olmasınki her eklediğiniz özgün konunuz kelime farklılığıyla Googlede iyi ve kaliteli görünsünve 3 gün üst üste hergün 3 konu girin. 3 günden sonra bir gün ara verin. ve o bir gününüzüde forumlara girin sitenizi tanıtın kaliteli sitelerde ücretli backlink alın. aşırı olmayacak şekilde düzenlemesini yaparsınız.. eğer düzenli olarak yaparsanız gerçekten güzel bi yere gelebilirsiniz.. Bundan emin olabilirsiniz..

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji