Biz Sohbet Odaları

Biz Sohbet Odaları

26 Haziran 2018 0 Yazar: admin

Biz Sohbet Odaları

 

Biz sohbet
Biz sohbet odaları görüntülü sohbet ve sesli sohbet siteleri nden daha kaliteli bir ortam hazirlamistir siz kullanıcılarına.
Bu sohbet ortamlarının tek kötü yanı hatta galiba dünyanın sorunu, akıllı insanlar şüphelerle doluyken, kendini akıllı sananların özgüvenle dolu olması. Öncelikle her yerde insan adil olmalı. Bir yönetici, bir sohbetci, farketmez ne olduğunu dininin, dilinin önemi yok.

Önemli olan adil davranmaktir. Adil davranmadıktan sonra, hacı hoca olmuşsun kaç para? Neye yarar hırka, tesbih, post, seccade, güzel ama tanrı kanar mı bunlara?
Sizlerde yönetimi ve sohbeti adil olan bir yer istiyorsanız, www.cicisohbet.net de görüntülü sohbet biz sohbet odaları nda.
Evet hayat şartları mi bende bilemiyorum. Giderek terbiyesizleşiyorsa etrafınızda dost bildikleriniz; hayatın ne mal olduğunu zamanla anlıyorsunuz goruyorsunuz demektir.
Biraz hayatın stresinden uzak kalmanın yolu cicisohbet.net den geçer.

Biz sohbet

Ben bir felsefe edindim biz sohbet odaları nda gerekse sesli sohbet siteleri adresinize. Sırtından vurana kızma bu sohbette, ona güvenip arkanı dönen sensin. Arkandan konuştuğunu duysan bile darılma, onu insan yerine koyan yine sensin! Hersey bizlerde bitiyor, bu sohbette neden mi çünkü önemi veren, değeri veren, kalbini veren sensin.

Kaliteli bir ortam olsada bir sohbetci olarak elbette hata biz kullari için. Boşuna dememişler; yüzde ısrar etme doksan da olur! İnsan dediğin noksan da olur! “Bir ben varım deme” yoksan da olur! Biz sohbet odaları nda noksan olan herşeyi belkide tamam etmek için bir olduk. Sizlerde biz olabilmek için zaman kaybetmeyi bırakın. Sohbetci sohbette demek için değil aile olmak için Kaliteli bir ortam olan görüntülü sohbet sesli sohbet siteleri cicisohbet.net e gelin…

Sanal yada reel hayat her zaman yaşanmaya değer. Fakat Hayat bizi dört işlemle sınar. Örneğin; gerçeklerle çarpar, sonra belki seversin birilerini ayrılıklarla böler. Artık dayanamadigin an insanlıktan çıkarır. Sonunda ise ‘topla kendini’ der… Bilmem hayat mi acımasız yoksa biz insanlar mi cevabını siz www.cicisohbet.net de biz sohbet odaları nda verin.

Kaliteli bir ortam

Dost arayan, aşk arayan yada aradığı ne varsa hepsini bulmak için bay yada bayan farketmez hepsi bu kaliteli bir ortam olan sohbetci seven a dresimizde mevcut. Ask arayan beylere bir tiyo. Bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama unutmayinki beyler iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler.

Bu sohbette Aslında insanı en çok acıtan şey; hayal kırıklıkları değil, yaşanması mümkünken yaşayamadığı mutluluklardır! Sizler de yaşamak isteyip yasayamadiginiz herşeyi tatmak için kısacası hayatin üç bölümden oluşan halini anlamak icin. Dünyayı değiştireceğini sandığın anı, dünyanın değişmeyeceğine inandığın ve dünyanın seni değiştirdiğine emin olduğun o anları bu kaliteli ortam olan biz sohbet odaları nda görüntülü sohbet ve sesli sohbet siteleri nde yaşamanız için, yapmaniz gereken webden telden yada pc den www.cicisohbet.net e giriş yapmak.

Etiket
Biz sohbet odaları, biz sohbet, sohbet odaları, görüntülü sohbet, sesli sohbet siteleri, sohbet, sesli sohbet, sohbet siteleri, kaliteli bir ortam, sohbetci, sohbette

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji