Chat Odaları

26 Aralık 2014 0 Yazar: admin

Chat Odaları

Öncelikle sizlere bunu belirtmek isterken, sanal chat odalarında seviyeli ve dürüstlüğün olduğu sunucuda siz değerli sanal sohbet ve chat tutkunları için gelen userler ve misafirler hakkında bilgi almak ve rahatsız edici davranışlar göstermek kessinlikle yasak olduğunu sizlere belirtmek isterim. Chat odalarında akılda kalıcı sohbetler ve güzel muhabbetler ortamına girerek,kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde genel kurallara uyduğunuz takdirde hiçbir sorun çıkmayacağından emin olabilirsiniz.

Chat Odalarına Giriş Yaparak doya Doya Chat Yapabileceksiniz.. Chat Odalarında İslam Kanalları Olup Dini Sorular Çözebileceksiniz.. Amacınız Ne Olursa Olsun chat Odalarında Seviyeyi Her Zaman Üst düzeyde Tutacaksınız.. chat Odalarında Uyması Gereken Kuralları İhlal Etmediğiniz Sürece sevdiklernizle Ve Dostlarınızla Ortak Özel Kanal Açabileceksiniz.. Chat Sitelerine Artık Para Ödemiceksiniz.. ve Hiç Bi üyelik Kaydı Olmadan Sesli Sohbet Edebileceksiniz.. Chat Odaları ve Oyun Odalarında Sevdiklerinizle Soru Çözmede Yarışabilir En Çok Puan Toplayan Kullanıcılarımıza Ödül Olarak Op Luk Verilecektir.. Sizlerde Bu Oyuna Dahil Olabileceksiniz.. Hemde Hiçbir Ücret Vermeden.. Tamamen sizler için bu Hizmeti Sağlamaktayız..

Chat odalarımızda bayanlarında bulunduğu kanallarda biraz daha seviyeli ve birazdaha ciddi olmanızı tavsite ederim. Ciddi olan insanların buluştuğu sunucu olduğunu unutmayınız. Sanal chat kanalları içinde sizlere en güzel oyun kanallarını sunmaktayız. Canınız sıkılmasın diye birbirinden güzel ve eğlenceli oyun kanalları eklemiş bulunmaktayız.

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji