Çocuk istismarına hayır

Çocuk istismarına hayır

15 Ağustos 2018 0 Yazar: admin

 

Çocuk istismarına hayır
Çocuk istismarına hayır sloganını konu edindik biz bugün kaliteli sohbet adresi nde. Günde ortalama otuz tane çocuk kaybolduğu söyleniyor. Türkiye’nin kayıp çocukları’ raporunda, ayda ortalama 968 çocuğa tekabül ediyor. Istatistiklere göre en fazla kız çocuğunun kaybı Antalya da görülüyor. Çoğu çocuk istismarı ile sonuçlanıyor. Antalya’da son dokuz sene icinde emniyet veya vatandaşlar tarafından bulunan ve güvenlik birimlerine getirilen kayıp kız çocuğu sayısı 4559 olmuş. Bizlerde kaliteli sohbet adresi www.cicisohbet.net olarak bu konuyu ele aldık. Çocuk istismarına hayır sloganını ekip olarak can gönülden destekliyoruz.

Ağrıda kaybolan Leyla on sekiz gün sonunda ölü olarak bulundu. Sebep neydi o yavruya kıyıldı. Anneye dusmanlik mi? Babaya dusmanlik mi? Hangi vicdanini aldırmi insan dinlemeyen varlık dokundu YAVRUMUZA hepsi tartışma konusu. Tabiki bir başka deyişi de ele aldık kaliteli sohbet adresi nde. Çocuk istismarı ne yazikki tükenmek bilmedi ülkemizde.
Soyle ki; kaybolan çocukların ve yapılan çocuk istismarı nin genel olarak aile yakınlarından meydana geldiğini çok fazla görür olduk. Siz sevgili aileler facebook ve twitter, instagram adreslerinde durum guncellemesi yaparken sizin dost bildiginiz düşmanlar belki iş başında.

Çocuk istismarına hayır

Örnek olarak başlayacağım Eylül yağlıkara cinayeti. Ben hala o cinayetin çözüldüğünü düşünmüyorum. Kimler neyi neden saklıyor. Bizler her telden sohbet sitesi olarak kaliteli sohbet adresi nde www.cicisohbet.net de çocuk istismarına hayır sloganı ni destekleyen tüm sanatçılarımız gani gonulle teşekkür ediyoruz. Ve tüm halkımızı duyarlı olmaya davet ediyoruz. Hiç değilse facebook, twitter, instagram vb sosyal aglardan minnacık çocuklarımızı uzak tutarak o yavrumuzun başına gelebilecek herşeyi düşünerek davranmaya davet ediyoruz.

Sizlerde duyarlı bir ebeveyn olarak davetimize icabet edin. Facebook, twitter, instagram da yapılanı, gezileni, yenilip içilen reklamı yerine gerekiyorsa hergün çocuk istismarı haberleri yada uyarıları yayinlayin. Illaki birşey paylaşmak gerekiyorsa daha duyarlı davranarak örnek teşkil edici şeyler paylaşalım.
En yakın örnekleri verdik, Leyla dedik Eylül dedik. Peki ya hala gündemde olmayan kayıp çocuklarımız sizlerde kaliteli sohbet adresi her telden sohbet sitesi nde duygu ve düşüncelerinizi özgürce dile getirebilir, çocuk istismarına hayır diyebilirsiniz. Sizlerde hem sohbete destek hemde çocuk istismarı desteği için www.cicisohbet.net e gelin.

Kayıp çocuklarımız

Sosyal ağlarda kayıp çocuklarımız üzerinden ne amaçlanıyor? Bizler onları bile çözmüş değiliz. Eylül ve Leyla adlı çocuklarımızın ölü bulunması, Türkiye’nin gündeminde kalplere ateş gibi düşerken. Türkiye, kayıp çocuklarımız a ağlarken, sosyal medyada ise gerçek olmayan kayıp vakaları yayılmaya başlamış. Anlayacağınız sevgili her telden sohbet sitesi sakinleri birileri ortalığı karıştırmaya çalışıyor ve bilinçsiz facebook twitter instagram kullanicilarida bu oyuna bilmeden ortak oluyor.

Geçen günlerde yabancı bir ülkede bir markanın reklam yüzü olan bir çocuğumuzun yalan kayıp haberlerini gördük.

Sonrasında ise www.cicisohbet.net de bir sohbet edenimiz soyle bir paylasimda bulundu bizimle. Fetullah Gülen nin 11 gün’ adlı röportajlardan olusturulan bir kitapta Gülen’in, “Bir ülkede iç karışıklık ve kaos çıkartılmak isteniyorsa o ülkede çocuk kaçırma, öldürme ve çocuk tecavüzü eylemleri, kadınlara tecavüz ve öldürme eylemleri yükselişe geçer.” ifadelerini kullandığı iddia edilmişti. Ben bunu sadece kulaktan duyma kaleme aldım sonra baktım ki öyle bir haber mevcut. Tartışılması yersiz aslında bizim her telden sohbet sitesi olarak kaliteli sohbet adresi sakinleri olarak düşüncemiz şöyle. Biz cahil kullariz. Bilmeden yada bilerek çok şeye sebebiyet veriyoruz. Kayıp çocuklarımız hepimizin evladı. Sizlerde türk halkına yakışanı yapın ve çocuk istismarına hayır diyerek, yetkili mercilerinde gerekeni yapmasına yardımcı olun…
Idam mi gerekiyor, bence ibreti alem olsun diyorum tabiki demekle kalıyorum.

 

Sizlerde olması gerekeni hemen yapın. Ve kayıp çocuklarımız adına daha duyarlı olmaya çalışın. Her telden sohbet sitesi ekibi cicisohbet.net kayıp çocuklarımız için kaliteli sohbet adresinde tek yürek olmaya tüm halkımızı davet ediyor…
Saygı ve sevgilerimizle Eylül ve Leyla yavrumuzun ailesine, Allahtan sabır ve yavrularimiza ise rabbimden rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olan bu yavrulara herkesten fatiha bekliyoruz…

Sevgilerimizle cicisohbet.net ailesi
Etiketler
Çocuk istismarına hayır, kaliteli sohbet adresi, kaliteli sohbet, sohbet, sohbet adresi, çocuk istismarı, her telden sohbet sitesi, her telden sohbet, her telden, sohbet sitesi, kayıp çocuklarımız, facebook, twitter, instagram, leyla, Eylül

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji