Diş Ağrısı Nasıl Geçer

27 Ocak 2015 0 Yazar: admin

ketesse ağrı kesici

Merhaba Arkadaşlar

Sizlere diş ağrıları için önereceğim ve tavsiye edilen bir ağrı kesici ilaç. Şimdi belki bir çoğumuz şehirde olmayıp köy,kasaba da olduğumuz zaman diş ağrıları bastordığı saatlerde diş doktorların olmadığı ve hastanelerin kapandığı bir saatte ansızın dişlere bir ağrı girer ve bunu çok gördüğümüz için sizlere diş konusunda çok etkili bir ağrı kesici ve doktor tavsiyesi üzerine sizlerle paylaşacağım. Diş ağrısının ne kadar kötü bi ağrı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Hani bir söz var, Allah düşman başına vermesin, gerçektende öyle bir ağrısı var. Ağrının geçmesi için bir çok yöntemler denemişizdir. Ama ilaçtan başka hiçbir yöntem bunun etkisini almamıştır. Evet belki azıcıkta olsa diğer yöntemlerle diş ağrısını kesmiştir, ama sizlere diş ağrıları için kessinleşmiş bir ilaç tavsiyesi ne önerisinde bulunmak istiyoruz. Bu ilacı diş haricinde kullanacağınız ağrılar baş ağrısı,halsizlik kulak ağrısı gibi ağrılarda kullanabilirsiniz. Bu ilacın adı (Ketesse) Bu ağrı kesiciyi sadece eczanelerde bulabilirsiniz. Ketesse ağrı kesici hap tablettir. fiatıda çok uygundur. Yani her eve lazım olan bir ağrı kesicidir. En etki gösteren ağrı diş ağrısı olarak kessin çözümlenmiştir.

ketesse

KULLANMA TALİMATI

KETESSE 25 mg Film Tablet

Ağızdan alınır

• Etkin madde: 25 mg deksketoprofen’e eşdeğer 36,9 mg deksketoprofen trometamol

Yardımcı maddeler: Mikrokristal selüloz, mısır nişastası, sodyum nişasta glikolat, gliserol distearat, hipromelloz, titanyum dioksit, makrogol 6000, propilen glikol

Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce buKULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.

• Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

• Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza ya da ilaçpedia

KETESSE KİMLER KULLANABİLİR

Ketesse ağrı kesiciyi 15 yaşından büyükler kullanabilir, kullanmadan önce mutlaka kullanma talimatını okuyunuz. Eğer bir yan etki gördüğünüzde mutlaka doktoronuzu arayınız. Belki şehirde,ilçeden uzaksınız şehire veya ilçeye uğradığınız zaman mutlaka Kesette ağrıı kesiciyi almanızı öneririz. Gerçekten insan vücudundaki ağrılar için çok etkili ve faydası görülmüştür.

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji