Dunya Sohbet

Dunya Sohbet

22 Haziran 2018 0 Yazar: admin

Dunya Sohbet

 

Dünya sohbet
Dünya sohbet sitesi bu evreni alemin bir numaralı sohbet ortamı. Zamanı değerlendirmek mi istiyorsunuz sizin kiymetinizi bilsinler mi diyorsunuz o halde www.cicisohbet.net de eğlenceli sohbet imkani. Ister sohbet edin ister kelime, yarışma, oyun kanallarında oyunun tadını çıkarın.

Yada hem sohbetinize bakın hemde radyonuzdan istek parcalarinizi dinleyin. Siz siz olun mutlu olunmaz demeyin bazen ufacık bir smile bile mutluluk sebebi olabilir insanlar için. Sizlerde mutluluğu tatmak için www.cicisohbet.net de sohbet edin.

Ben diyorum ki hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor… sizleri bilemem ne düşünürsünüz. Ben ole düşünüyorum yarimi. Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri diyorum bazen, varsam onun yanına. Öpsem doyasıya, koklasam…
Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu farkettim ben bugün bir kez daha hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım istiyorum. Sizlerde dünya sohbet sitesi olan cicisohbet de sevginizi çoğaltmak için bir adım atabilirsiniz.

 

Dünya sohbet

Mutlu olmak istiyorsan fakat bilemiyorsan nasıl olacağını, sevmeyi bileceksin once gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin ozaman. Sevmeyi öğrenmek için, mutlu olmayı bilmek için, cici sohbet e alem sohbet ile dünya sohbet sitesi ne buyrun.

Kaliteli sohbet adresi nde ben düşündüm bu gün yine. Kimsin sen dedim kendimce? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım mi, yıllardır farkında olmadan beklediğim kişi mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim hatta haykırmak istediğim kisisin. Gerçekçi olalım kaliteli sohbet adresi nde. Tip önemsiz diyoruz ya yalan koca bir yalan. Tip de önemli kalbe, kalpdekide. Alem sohbet de sohbet çok güzel. Seni ben değil yüreğim görmeden seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın. ALLAH KORUSUN ama gidersen birgun bana ne onlar ağlasın diyemiyorum ki ben. Yürek benim yüreğim yakacak ates de benim. Ama tek yapacağım belli kaliteli sohbet adresi nde yine moral aramak bana, morali vermek de dostlara düşecek.

Sohbet adresi

Dünya sohbet sitesi kaliteli sohbet adresi arzuların göz açıp kapayıncaya kadar bitecegini. Oysa aramızdaki sevgi ve aşk olduğu zaman asla bitmeyecegini. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da sanal sohbet sitelerinde tüm bildiklerimizi icimizde yaşayarak yine vaktimizi ayirdigimizi hepimiz biliyoruz.

Emin olun ki kendimizi yüceltecek hic bir seyimiz yok herbirimizin. Sanal sohbet sitesi nde yapılan her ovgu yapıldığında anlayın ve bilin ki bu artık sizin gözünuzde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Sohbet adresi siz özel ve güzel kullanicilari için, sanal sohbet sitesi alem sohbet ile kaliteli sohbet garantisiyle www.cicisohbet.net de sizlerle…

Etiket
Dünya sohbet sitesi, dünya sohbet, sohbet sitesi, sohbet, alem sohbet, kaliteli sohbet adresi, kaliteli sohbet, sohbet adresi, sanal sohbet sitesi, sanal sohbet, Cici sohbet, cicisohbet, sevdaruzgari, mersin sohbet, izmir sohbet, kayseri sohbet, malatya sohbet, bursa sohbet,

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji