En Güzel Motor Resimleri

14 Kasım 2014 1 Yazar: admin

 

motor

MODİFİYE EDİLMİŞ EN GÜZEL MOTOR RESİMLERİ

dünyada eşi benzeri olmayan tek üretim sağlayan motorsikletler fiat konusunda bi hayli rekabetteler. tek üretim sağlayan motor meraklıları, üretimi türkiyede olmayan yabancı tek marka motorları genellikle hepsi el yapımı motorlardır.

Motor Yarislari ve kazaları

Motor yarısları Turkiye de  hızlı bir şekilde yayılmakda ve motor yarısları duzenlenmektedir. motor yarısları tutkunları her zaman motor yarıslarını takip ederler. Motor yarıslarındaki en tehlikeli faktor motor yarıslarından dolayı olusan kazalardır. motor yarıslarında ölümle biten cok kazalar olmaktadır. Bu Motorlar’ın fiatı gerçekten en lüx arabaların değerindedir.. Türkiye’dede satışı gerçekleşen bu motorların en uygun fiatları ise 100 Bin euro dan başlıyor.. Bizim türk erkekleri veya bayanları bu paraya Kıyarlarmı kıymazlarmı bilemeyiz. Aslında Bu Motorların meraklıları Servet Harcıyorlar. Bu Servet Değerindeki motorlar Türkiyede satışı gerçekleşiyor.

Motor Yarislari

Motor Meraklıları İstanbul/mecidiyeköyde Bu motorların bi Kısmını görebilirler.. Gerçekten Harika Motorlar olup Tek üretim olduğu için Eşi Benzeri Olmayan Motorlardır.. işte Sizlere Bu Motorları bi Kaçının Orjinal Resimlerini Paylaşacam.. Yorumlarını Bekliyorum.. Motor deyince motor yarısları akla gelir. Onemli olan Hız motorlarıdır. Motorların Ustun dinamik motorları sayesinde hız yaparlar ve yarıslara girerler

0b680df601858e40c1eaabf38f3bd8567febab30

 

EŞİ BENZERİ OLMAYAN Bİ MOTOR GERÇEKTEN ŞAHANE

motor1

 

Resimde Oyuncak gibi Görülsede Siz Oyuncak Gözüyle Bakmayın Hepsi Gerçektir..

motor2

 

En Büyük hayalim bu motor..

Motorsikler-Resimleri

 

 

İŞTE KARAYILAN BEN BUNA DERİM.. GERÇEKTEN ŞAHANE

Modifiyeli-motorlar

 

 

motor3

Motor4

motor5

motor7

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji