En güzel sohbet

24 Mart 2018 0 Yazar: admin

En güzel sohbet nerede mi ?
Işte tam da siz bunları sorgularken ben size adresini vermek için bu makaleyi yazma kararı verdim. Tüm sohbet ezberinizi sil baştan yaratacak bir sohbet sitesi. Biraz merak edin diyeceğim ama. Dayanamayıp söyleyeceğim, cicisohbet  aradığınız en güzel sohbet için bir tıkla sende katıl sohbete.

İyi dostlar yıldızlar gibidir, her zaman göremezsin ama orada olduklarını bilirsin ya sizde bizlerin de olduğumuzu bilin. Sizin yıldızınız cicisohbet.net de parlıyor.
En güzel sohbet etmek için yeterince dikkatli olup da dostlarımızın yalnızca size uyan yanlarıyla ilgilenirseniz o zaman sohbette kazanamazsiniz. Siz siz olun sohbet ederken sadece kendinizi düşünmeyin. Karşınızda ki insanin kalbi, duygusu, en önemlisi insan olduğunu unutmadan sohbet edin.

En güzel sohbet

Arkadaşlığını ispat edene kadar hiç kimse gerçek arkadaş değildir derler büyüklerimiz. Hemfikiriz aslında arkadaşlık denilen duygu yada his öyle kolay elde edilmiyor. Örneğin; sizin uzuleceginizi bile bile size saçma sapan laflar taşıyan insanlar asla arkadaşınız değildir. Sizi uzmekten baska birşeye yaramaz dostluğu. Kaliteli bir sohbet ortamında tanıdığınız sohbetci sizlere en güzel sohbet için bazen elinden geleni yapar. Bazen de hiç anlamazsiniz sohbetiniz güzel olmus.
Kimseyi incitmeden kırmadan sohbet kadar güzeli var midir?
Arkadaşlık ağaca benzer, kurudu mu yeşermez artık. Kalbini kırma dostunun bir daha gönlünü alsan da kalpte leke hep kalır. O yuzden diyorum sohbet deyip geçmeyin karsindaki sohbetci bir insan unutmayalım.

Güzel sohbet

Dost diyebilmek ve dost diye bilmek. İkisi de ayrı şeylerdir. Aradaki farkı anladınız umuyorum.
Sohbet etmek için gelen sohbetci miz bakin ne dedi sohbet ederken;
Kadınlar üstün varlıklar, neşeli varlıklar, kokudan bir resim, bir masal varlığı onlar. Ve bu kadın ne yapar? Gider kendini ya bir cambazhane devine ya da bir kasaba teslim eder. Bu kasabın koluna girer, başını onun omzuna yaslar ve sanki, “Bu gördüğünüz şeyi anlamak için yorun kafanızı bakalım!” demek ister gibi kurnaz kurnaz gülümser. Biz de gerçekten kafamızı yorarız. Bunu söyleyen bir erkek sohbet eden. Sizde aşksa aşk, sevgiyse sevgi, dostluk yada arkadaşlık ne arıyorsanız sohbet sitesi kaliteli sohbet adresi cicisohbet.net de geç kalmadan sende . Guzel Sohbet . Sevgilerimizle iyi sohbetler dileriz.

En güzel sohbet sende katıl .

En güzel sohbet sende katıl .

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji