En İyi Akülü Araba

19 Şubat 2015 0 Yazar: admin

akülü araba

EN İYİ AKÜLÜ ARABA

Türkiye dünyanın en pahalı yakıtını sattığını biliyoruz. Bu yüzden bu yakıtın her 6 ayda bir zam geldiğini düşünerekten türkiyede akülü araba icat edip tasarruf sağlamak için ilk imzasını attılar. ama bu sadece türkiyede olmayıp bir çok ülkede akülü araba icad ettiklerini duymaktayız.

Apple Araba Pazarı eski General Motors CEO‘SU Dan Akerson yaptığı iki sent teklif etti bu kadar ciddi ye girmeden söz: yapmayın!

Akerson, kim bıraktı GM 2014, söyledi Bloomberg yayınlanan bir röportajda Çarşamba günü olsaydı bir Apple hissedarı haber şirket dikkate alınarak bina bir elektrikli araba, o “olmaz, çok mutlu.”

“Düşük kar, ağır bir üretim içine aldığı uzun vadeli umudu son derece şüpheli olurdum” iş, Bloomberg anlattı.

Söylentiler Apple, bir takım Tesla ve diğerleri almak için bir elektrikli araba tasarımı ile tahsil yaratıyor geçen hafta dönen başladı.

Apple değil yorumladı, ama çeşitli söylentiler var kırpılmış o Elma tuttu insanlardan Otomotiv Sanayi ve görünüyor hazır olun “bir şey daha” bir elektrikli araç bu olabilir ya da olmayabilir sürücünün kendisi.

Apple olmuştur ilgileniyor otomotiv endüstrisi için yıl, ama sadece kısa bir zaman önce CEO’SU Tim Cook, demek ki kendi iOS tabanlı, araç-platform CarPlay “anahtar geleceğimiz” Apple.

Kullanıcılar iTunes mesajlara cevap parçalar erişim her şeyi yapmanızı sağlayan CarPlay, sadece Apple odaklanmış olan tüm olabilir. Hatta bazı araba işinde Apple’ın son işe CarPlay araba geniş bir alanda bir standart yapmak için kendi arzusu ile ilgili spekülasyonlar var.

Yine de, vermeyen çerez devam etmek için besleme fikri Elma olduğu düşünüldüğünde binaya elektrikli arabalar da dahil olmak üzere haber, kısa bir süre önce Apple’ın üst birleşme ve satın almalar icra Adrian Perica ile bir araya geldi Tesla CEO’SU Elon Musk tartışmak için bir potansiyel satın alma. Misk Apple ile toplantıları kabul etti, ama onların tartışmalar olası bir satın alma dahil olduğunu söyleyerek kısa durdu. Tesla da Satılık olmadığını kaydetti var.

Akerson araba şu Apple için çok fazla sorun çıkıyor, akıllı telefonlar, müzik çalarlar, bilgisayarlar ve medya satışları milyarlarca yapmış olduğu bir şirket sunuyor inanıyor. Araba “ve Apple yöneticileri,” onlar içine alıyor. “bilmiyorum sözlerine ekledi üretim”hard-core gerektiren Bloomberg söyledi

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji