En İyi Diz Üstü Bilgisayarlar

27 Şubat 2015 0 Yazar: admin

En iyi laptop bilgisayar

En İyi Diz Üstü Laptop Bilgisayar

Dünya çapında en iyi ve en kaliteli diz üstü bilgisayar ve laptop tüm dünyaya hakim kılmış durumda. Acer marka diz üstü ve laptop bilgisayar,olağanüstü fonksiyonlarıyla adeta teknoloji harikası olan bu diz üstü bilgisayar adeta göz kamaştıran bir performansıyla göz kamaştırmaktadır.

Tasarım ve özellikler
Nitro görünüyor muhtemelen ooohs ve aaahs çok götürmez V Talip. Muhtemelen çoğu insan ikinci bir bakış olmaz. Çekici bir dizüstü bilgisayar, ama abartısız ve özellikle ortalama oyun dizüstü kıyasla hafif.

Herkes elektronik onların çığlık istiyor “bana bak”. Kapak, ekran çerçevesi ve klavye güverte ve iyi bir his veren yumuşak bir malzeme ile kaplı ve metal menteşe doğru aksan ekler. 10.1’de inç 15.3 inç genişliğinde 0.94 cm kalınlığında (yaklaşık 390x258x24mm) tarafından derin Ölçme ve 4.8 pound (2.2 kg) ağırlığında, dizüstü ince ve hafif sınır.

Geleceği sağlama amaçlı veya palavra hakları için istemediğinizi, 4 K 3,840×2,160-piksel çözünürlük IPS ekran olması güzel olur UHD. Ben izlendi 4K içerik harika görünüyordu ve mat sürekli Parlama kavga etmiyoruz çok takdir edilecektir. Ekran Güç Seçenekleri gelişmiş ayarlar menüsüne tam güç almak için uyarlamalı parlaklığı özelliğini devre dışı bırakmak için gitmek zorunda kalabilirsiniz ama çok parlak da alır.
En iyi bilgisayarlar
Eğer hiç bir Windows 8 dizüstü bilgisayar kullanmadıysanız sizi rahatsız olmayan bir dokunmatik ekran değil. Benim için, test ederken kaçırdım kesinlikle bir şeyler oluyor. Bu yüzey vücudun geri kalanı gibi sadece yeteri kadar sürükleyin imleç düzgün yapmak için sağlayan dokulu. Daha hızlı varsayılan ancak, diğer ekranın bir ucundan almak için duyarlılık ve seyahat ayarlama sonunda yaptım. Sol ve sağ düğmeleri yok, ama sağ tıklatın, ya da iki parmağı sol işaret parmağı ile pad üzerinde basın. Pad alt ya da sağ tıklama için kullanılabilir. Genel olarak, iyi bir tıklatma yüzeyi ve yazarken herhangi bir imleç jumpiness tecrübe etmedim. Eğer iş bir gün için oturuyor iseniz, muhtemelen bir fare kullanmak isteyeceksiniz.

Klavye, diğer taraftan, bütün gün kullanmak için yeterince iyi. Seyahat adil bir miktar sığ güverte altında verdi. Tuşları iyi aralıklı ve hiçbiri garip ölçekli ve ekran boyutu tam bir sayısal tuş takımı sağlar. Kırmızı arka ışığı bir oyun sistemi olan bu konuya ışık tutan bir tasarım hakkında tek şey. Ve kapalı olabilir ve zaman, yazmaya başladığınızda canlanıyor. Ancak, gücü değil ayarlanabilir.

Bağlantı noktaları ve bağlantıları tüm ön SD kart yuvası dışında sağ tarafında dizilmiş. Önden arkaya doğru bu güç girişi, Fast Ethernet, tam boyutlu HDMI çıkışı, üç adet USB 3.0 portu ve Birleşik kulaklık ve mikrofon girişi içerir. Kablosuz bağlantı için böylece miracast etkin g/n/802.11 (802.11 ac ne yazık ki) ve Bluetooth olsun. Bir tarafta tüm bağlantı noktaları olması durumunda bir masaüstü yerine bu kullanmayı planlıyorsanız şeyi daha güzel yapar. Sadece bir sorun olmamalı, ama gerçekten tüm bağlantı size göre bağlantı noktaları arasında yeterli boşluk var. 15.6-inç V Nitro optik sürücü yok, ama Blu-ray Disk 17.3 inç alabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü ekran, maç, hoparlörler güçlü bir set olsun. En iyi sonuçlar için sağlam bir yüzeye sahip olmak isteyeceksiniz bu yüzden onlar aşağı ateş. Aksi halde çarpık ya da çok ince görünmeden gürültülü oluyorlar. Muhtemelen hala oyun, müzik ve video maksimum keyfi için iyi bir kulaklık veya harici hoparlörleri isteyeceksiniz, ama Dahili hoparlörler hayal kırıklığı değil.

Tahmin edebileceğiniz gibi, ekran üzerinde iyi bir web kamera ve Skype aramaları için bir mikrofon var. Sonuçta, V Nitro mobil ve ofis kullanımı için çok güzel bir kurulum sunuyor Talip.

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji