Gündem Sohbet

30 Ağustos 2018 0 Yazar: admin

 

Gündem sohbet
Gündem sohbet odaları sizin için gündemde olan herşeyi belki takip etmenize yarar. Haber mi seviyorsunuz sohbeti hos mu geliyor haberlerin. Mesela biz haber sohbet dedik. Sohbette haberlerden konuştuk örnek aklımızda kazınan Eylül vahşeti. Kimimiz sallandirmali böylesini derken, kimimiz ise aksine eziyet etmeli dedi. Ibreti alem olsun bisiler ama nasıl olsa bitmiyor hayatta bunlar gibileri. Eylül hakkında son gelişmeleri hepimiz biliyoruz. Acı olay kalp lerden de siliniyor, beynimizdende. Bir haber daha mesela; bu tam sağ duyu haberi…

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde akli dengesi yerinde olmayan, 3 aydır parklarda ve sokaklarda kalan Zehra, yabancı kişiler tarafından otomobile bindirilmeye çalışılırken öğretmen Berrin tarafından kurtarıldı. Bizler sohbette herşeyi ele aldık. Haber sohbet dedik gündem sohbet dedik.
Hayatta her insan bu kadar şanslı değil. Bi berrin öğretmen hep olmuyor. Gündem sohbet şimdi www.cicisohbet.net de.

Gündem sohbet

Mesela gündem de olay yaratan bir haber sohbet daha onbir yaşında bir kız çocuğu bakın çocuk diyorum. Kirkbir yaşında bir adama zevce diye verildi. Nasıl bir anlayış diyorsunuz ya, ben bu ne cehalet diyorum. Bir arkadaşım var Der ki sohbette konuşurken hep ah be canim ben bebeğiyle büyümüş bir kadınım. Kızımla aramda on üç yas var! Peki sen bilir misin kızının anne neden onüç yaşında dogurdun beni diye soru sorması nasıl birşey? Düşündüm de taşıması bile büyük bir yük.
Nasıl bir analık nasıl bir babalık ki imza ile evladı çocuk iken yaban ellere teslim ediyorsun. Neyse ki Allaha sığınarak arınma cabasindayiz.

Bir kayıp haberi daha gündem sohbet de mesela ufuk altı yaşında ailesi ile geldiği ziyarette sil doldurmaya gidiyor birde bakıyor babası çocuk yok. Güven devri bitti sevgili gündem sohbet takipçileri artik sağ gözden sol göze bile inanmayacak devirdeyiz.

Sohbette

Bu sohbette herşey mevcut gırgır, şamata, eglence, haber, spor, gündem sizlerde herşeyin sohbeti haber sohbet için Omegla , Omegle de sohbete gelin.
Zaman gelir spor olur sohbetimiz, zaman gelir son dakika haberler, sizde her sohbeti yapabilirsiniz. Gündem sohbet, haber sohbet, bu sohbette spor, son dakika haberler herşeyin sohbeti şimdi www.cicisohbet.net de.

Sizlerde düğünde taki kavgasi hayretine düşmüş olabilirsiniz. Hastanelik olan gelinede sasirabilirisniz.
Recep tayyip erdoğan cumhur başkanlık seçimi konu siyaset ki ben sohbette karşıyım ama, hepimiz düşüncemizi dillendirmedik değil.
Sizlerde kalbinizden gecen herseyi bu sohbette www.cicisohbet.net de sohbete gelin ve klavyenizde dillendirin.

Etiket
Gündem sohbet, sohbet, haber sohbet, haber, sohbette, gündem, sohbete gelin, spor, son dakika haberler

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji