Haber Sohbet

Haber Sohbet

26 Ağustos 2018 0 Yazar: admin

 

Haber Sohbet
Haber sohbet sitesi sizin için şahane gündem sohbet fırsatı. Şimdi kısaca biraz konuştuğumuz konulardan bahsetmek istiyorum. Türkiye de kayıp çocuklarımız konusunda biliyorsunuz ki yeterince sağ duyu gösterilmiyor. Aslında hepimizin içi yanıyor alev alev. Fakat eksik olan şey cezai yöntemde. Neden dediğinizi duyar gibiyim. Minnacık canlara uzanan eller edilen tecavuzler. Kaçırılma haberleri, vs vs bitmek bilmeyen Türkiye de kayıp çocuklarımız ötesi beri Si en önemlisi.

Uygulanan siddet ler yavrulara. Haber diyoruz ya haber dediğimiz şey bu değil, bence bu vahşet. Insanlarimizi daha çok sağ duyulu olmaya davet ediyoruz. Örneğin en büyük tepkiyi Seda Sayan facebook instagramda göstermiş. Hadım değil idam istiyoruz diye. Ben katılıyorum ona çoğu kişi idamı kurtuluş o onlara desede, ben idam edilmeli ki ibreti alem olsun diyorum. Hatta lesini taksim meydaninda sallandirmali. Lesini dedim çünkü bunlari yapanlar benim için pisliğin onde gelenleri. Sizlerde haber sohbet sitesi mi arıyorsunuz iste size fırsat. Burası şahane gündem sohbet i ile birlikte sizlere eşlik edecek tek yer www.cicisohbet.net adresi.

Haber sohbet

Şimdi size biraz gündemdeki haberlerden bahsedelim. Bir yavru daha Ağrı da kaybolan Leyla henüz üç buçuk yaşında ve öldürüldü. Dün gelen acı haber türkiyemizi yasa boğdu. Eylül Yağlıkara’dan sonra Leyla Aydemir bir kez daha bizlerin kahrolmasina sebep oldu.

Ölüm sebebi tam anlamıyla anlaşılmıyor bence, nedir sebep henüz bizlere bunu bildirmeyen üst merciler arama kurtarma sonrasi bulunan yavrumuzun sadece şiddet gördüğünü dillendiriyor. Üzerine haber sohbet daha cok haberleri ile gundrme gelir. YAVRUMUZUN AILESINE ALLAHTAN SABIR YAVRUMUZA ISE GANI GANI RAHMET DILIYORUZ… Elimizden fazlası gelmiyor ki. : (

Sevgili emekliler bu arada sizin dr gözünüz aydın zam gününüz gelmiş. Bunun haberini de şahane gündem sohbet ile aldım. Galiba aramızda emekliler var. ; )

Sohbet sitesi

Burası bir haber sohbet sitesi ama zaman zaman her telden sohbet imkanı mevcut. Mesela meteoroloji uyarıyor. Ülkemizin kuzey doğu kesimlerinde bir ila üç derece azalacağını bildirirken, iç ve bati kısımları iki ila uc derece artacağı belirtildi. Diğer kısımlarda pek değişim mevcut değilmiş.

Www.cicisohbet.net de her telden sohbet ile gulucukler yüzünüzden hic eksilmesin. Bakın hanımlara wc de bile sapıklardan rahat yok. Çalmaktan kamera mi olur demeyin, bakın yapmışlar ilahi erkekler igrencliginde dibine vurdunuz… Evet sevgili haber sohbet, şahane gündem sohbet, sakinlerine sesleniyorum cicisohbet.net de biz türkiye de kayıp çocuklarımız a kayıtsız kalmıyoruz. Sizlerde her telden sohbet ile cicisohbet de tavrınızı bir nebze olsun belirterek fayda saylaya bilirsiniz. Www.cicisohbet.net de her telden sohbet de.
Belki sizde canan karatay in kanserden korunma yollarını bizimle paylaşırsınız.

 

Etiket
Haber sohbet, sohbet, haber sohbet sitesi, sohbet sitesi, şahane gündem sohbet, gündem sohbet, gündem, türkiye de kayıp çocuklarımız, her telden sohbet

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji