Huzur Sohbet

9 Haziran 2018 0 Yazar: admin

Huzur Sohbet

sohbete-giriş-yapın

Huzurlu sohbet
Huzurlu sohbet sitesi nde bulunma sebebimiz kısaca sizlere bahsetmek isterim. Aldım kalemi kağıdı elime, yazmaya başladım yine. Aile sohbet odası halini almış olan huzurlu sohbet sitesi için tüm makalemde yazacak olduklarim.

Huzurlu sohbet

Sevgili sohbet sevenler bazen okadar bunalirsiniz ki, etrafınızda insan çoktur. Ama anlatılacak insan yoktur. Örneğin annen var, baban var, teyzem var fakat dert paylaşacak insan yok. Neden yok peki?
Örneğin; esinle tartistin moralin bozuk anne kanser hastası üzülür. Babaniz zaten ayrıl demeye bahane arıyor. Teyzemiz mi var bide doğru. Ama teyzemiz ne anlatacaksiniz, paronoya eşinizi mi? Hem saklayabilirmi söylediklerinizi?
Işte tamda bu anda huzurlu sohbet sitesi sizin dert ortağınız haline gelir. Kimseye bişey diyemediginiz çok daraldığını anlarda aile sohbet odası bir tikla yanınızda. Mesela ben, her eşimle tartistigimda kendimi huzurlu sohbet sitesi nde buluyorum.

Hepimiz bir umutla sohbet ederken bile nefes almak istiyoruz. Nefes aldıran bize nefes olanı sohbet sitesi nde buluncada belki biz ona nefes oluyoruz. Olmaz olamaz diye düşünmeyin. Her şeyin bir vakti vardır elbet. Sizlerde huzurlu sohbet sitesi nde bir nefes neden bulamayacaksiniz.
Illa ki nefes aramayın! Belki sizi dinleyecek bir dost, derdimize ortak olacak bir arkadaş mümkün olur size…
Sizin de huzura açılan kapınız o dostla olur…

Aile sohbet sitesi

Bi destek mi köstek mi inanın yıllardır bende karar veremedim. Bir açıdan iyi olduğunu düşünürken, seni anlayan ve destekleyen insanı buluncada kotu diyorsun ki, hissiz kalamiyorsun çünkü.
Huzurlu sohbet odası aile sohbet sitesi ile huzura açılan kapı oldu.
Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrümün en güzel çağı annen ve babanla olandır. Biz buna aile sohbet sitesi olarak inanıyoruz. Siz sohbet sevenler ide Huzurlu sohbet odasına davet ediyoruz.
Tartışmasız bu dünyada sırtınızı her zaman dayayabileceğeniz tek şey ailenizdir. Ana Baba ocağı diye boşa denmemis; Kışın o evin ocağında odun yanmasa da üşümezsiniz… Çünkü orada sizin için yanan yürekler vardır, bunu hissedip üşümezsiniz.. Ama sevgili sohbet sevenler o birbirine yanmış yürekleri acitmamak için de bazen aile sohbet gereklidir bizce…
Saygı ve sevgilimizle

aile sohbet, aile, sohbet sitesi, huzurlu sohbet, huzurlu sohbet odası, huzurlu, sohbet odası

Etiket
huzur Sohbet, huzurlu sohbet sitesi, SevdaRuzgari , Sevda Ruzgari , Malatya Sohbet , İzmir Sohbet, Mersin Sohbet , ChatMersin , Konya Sohbet , Antalya Sohbet , Ankara Sohbet , Adana Sohbet , Ankara Sohbet , İstanbul Sohbet , Bursa Sohbet

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji