İPhone 6 Satış Rekoru Kırdı

28 Ocak 2015 0 Yazar: admin

iphone-6

İPhone 6 Çıktığından bu yana milyarlarla İPhone 6 satış rekorları kırdı. Dediklerine gore kasım ayından bu yana milyarlarca İPhone 6 tüm dünya genelinde sevkiyatları oldu. İnanılmaz derecede güzel ve şık tasarımıyla adeta göz kamaştıran İPhone 6 umdukları çileği yediler. Acaba İPhone 7 için ne zaman çıkıcak gibi herhangi bi bilgi edinmedi. Ama ilerde görcez bakalım İPhone 7 nasıl bir tasarımla karşımıza çıkıcak

Apple’ın birçok rekor kesiciler ve kilometre taşları, burada gerçekten büyük bir şey: Son çeyrekte, şirketin 1 milyarıncı cihaz akıllı telefon ve tablet işletim sistemi iOS sevk.

İPhone 6

“Gerçekten iOS için mühim bir çeyrek oldu, şirketin ilk çeyrek mali kazanç raporunu yayınladı sonra” CEO’SU Tim Cook, analist ile görüşme Salı söyledi. “Kasım 22, 1 milyarıncı iOS cihazımız sevk. Burada Apple kurtardık böylece uzay-gray 64 GB iPhone 6 Plus oldu.”

iphone-6s-6-colors

“Bir milyar cihazları neredeyse dipsiz bir dönüm noktasıdır ve bu,” diye devam etti.bir parçası olmaktan inanılmaz gurur duyuyoruz

Arasında birçok göz kamaştırıcı rakamları Apple’ın rekor kıran tatil-çeyrek raporu, Cook dedi şirket ortalama satılan daha 34,000 iPhone akıllı telefonlar “her saat, günde 24 saat, her gün çeyrek.”

Şirket bu çeyrekte, hem fiziksel hem de online mağazalarında yarım milyar müşteri ziyaretleri ve yeni iPhone 6 dönem sonuna kadar 130 ülkede satılan olduğunu da sözlerine ekledi.

İphone 6 Satıs Rekorları kıran Telefon

İPhone — ilk olarak 2007‘de tanıtılan Apple’ın en önemli aygıt ve en büyük para, satış yarıdan fazlası ve karı yaklaşık yüzde 70 için muhasebe, analistlere göre. İlk Çeyrek mali sonuçları, Cupertino, Kaliforniya için, elektronik devi döneminde 74,5’inden milyon dolarlık rekor bir iPhone, 51 milyon kaydından yüzde 46 kadar sattı yıl önceki dönemi ve kolayca analistler dayak’ tahmin ediyor.sattığını açıkladı

Bu büyük artış büyük katkıyı, Eylül ayında satışa çıkmış olan,-daha büyük ekran yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus. Cook, 4.7-inç ekran iPhone 6 en popüler modeli … daha küçük dedi.

kirilmaz-cam

Eğer Apple iPhone için böyle güçlü büyüme oranlarını sürdürmek eğer görüşme sırasında sorulan, Yemek şirketi olduğunu söyledi “boğa” cihazın geleceği hakkında. Dedi iPhone 6 getirdiği en yeni müşteriler için iPhone son çeyreğinde daha önce başlatmak ve en anahtarları Google rakibi Android mobil işletim sistemi ile karşılaştırıldığında son üç başlattı (şirket yapmadınız yıl sonra).

İphone Telefonlar İos

Cook iPhone 6 temel yükleme sözlerine ekledi “gençler zar zor,” piyasada toplam iPhone’lar gibi bir yüzde. Henüz onların iPhone yükseltilmiş değil insanlar, yeni akıllı telefon kullanıcıları ve potansiyel Android anahtarları bir arada telefonu için üç büyük gelişme alanları sağladı, dedi.

Eğer siz hala İPhone 6 almamışsanız sizlere mutlaka öneririz. Sizlerde çok şık tasarımıyla göz kamaştıran İPhone 6 kullanıcı özellikleriyle harika bir işletim sistemi beraberinde kırılmaz çizilmez ekranıyla adeta emek sarfettiklerini görebiliyoruz

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji