Kainat sohbet Omegla

7 Haziran 2018 0 Yazar: admin

Kainat sohbet Omegla

CiciSohbet

Kainat sohbet
Kainat sohbet sitesi nde kainat nedir diye sordum. Her kafadan bir ses yükseldi birden. Kimisi dedi ki yaratılan herseydir kainat. Kimisi dedi evren dir. Kimisi ise Allahın dışında herşey dedi. Aslında kısacası hepsi ayni cevap fakat anlatımı farklı. Benim düşüncem çok daha farklı ama kainat için. Kainatinda tıpkı bizim gibi nazenin bir kalbi var. Düzenli bir kalp atışı var. Seneler var ki nereye gidersem gideyim o sesi dinledim. Her bir insanı yaradanın emaneti saklı bir cevher addedip, anlattıklarına kulak verdim. Dinlemeyi sevdim, cümleleri, kelimeleri ve harfleri. Oysa bana kainat sohbet makalesini yazdıran ise sessizlik oldu.
Sahi sessizliği dinleyebilir miyiz? Bazen o sessizliği dinlerken iki çift laf edecek birilerini isteriz iste tam o anda al telefonunu eline webden hemen www.cicisohbet.net adresine gir ve sohbete katil.

 

siir

Kainat sohbet

Bundan uzun zaman once bir roman okudum. Adı aşk ama bildiğimiz aşk degil. Allah aşkı, mevlana celalettin ruminin aşkı, şems tebrizi aşkı. Bende kainat sohbet sitesi makalesini biraz oradan esinlenip yazmayı düşündüm. Sessizlik anında. Orada rumi diyor ki;
Beri gel, daha beri, daha beri,
Bu hır gür, bu savaş nereye kadar?
Sen bensin, ben senim iste…
Ne diye bu direnme?
Topumuz birtek inciyiz,
Başımızda tek aklımızda tek.
Sizce sevgili omegla görüntülü sohbet sevenleri ne demek istemiş rumi?
Bende çok düşündüm aklıma geldikçe düşünüyorum… Birde sizler düşüncelerinizi bizlerle omegla görüntülü sohbet ile paylasirsaniz daha cok mutlu oluruz. Sonra kainat sohbet sitesi n den birisi dedi ki… Elmanın yarısı sen yarısı ben evet aslında rumi şems için demiş.

Kainat görüntülü sohbet

Kainat görüntülü sohbet sitesi siz kullanıcıları için alışa gelmiş kainat sohbet sitesi adreslerini ardında bırakarak farkıyla yeniden var oldu. Şimdi kainat görüntülü sohbet sitesi www.cicisohbet.net ile sizlerle buluşuyor.
Sende sohbetini şahane olsun istiyorsan bu sohbet sitesi ne katil. Kainat sohbet sitesi, kainat görüntülü sohbet sitesi kalitesiyle baştan sona sizin için kurulmuş büyük bir sohbet ağı. Www.cicisohbet.net de.
Saygılarımizla sizleride bekliyoruz…

Etiket
Kainat, kainat sohbet, sohbet, kainat sohbet sitesiomeglasohbet, omegla, omegla sohbet,omegla,sohbet siteleri, sohbet sitesi,harbi sohbet,Omegla, sevdaruzgari, aşk sohbet, kaliteli sohbet, aşk,sanal sohbet, omegla sohbet,Mersin Sohbet,Malatya Sohbet, Kayseri Sohbet,İzmir Sohbet, Antalya Sohbet,Bursa Sohbet, Konya Sohbet

 

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji