Kayseri sohbet

14 Nisan 2018 1 Yazar: admin

kayseri
Kayseri sohbet sitesindeki en önemli etkendir teknoloji ile uyumlu olması. Teknolojinin gelişmesiyle hepimizin aklına şu soru geliyor ”internet yokken tekneloji bu kadar gelişmemişken insanlar ne yapıyorlardı? Evet insanlar o zaman nasıl vakit geçiyor du sorusuna bir yanıt verdik kendi halimizde cicisohbet de.
Kayseri sohbet elbette bu tezleri çürütüyor. Fakat biz genelleme yapıyoruz. Bakın sohbet odasında neler konuşuldu…
Sohbet sitesi yokken insanlar daha pozitifti çünkü birbirlerine saygı vardı internet ile bu saygı azaldı çünkü artık insanlar nedendir bilinmez ama bencilleşti ve sadece kimseye muhtaç değilim benim internetim var, teknolojik aletim var boyutuna geldi. Diye düşünen sevgili sohbet sevenlerimiz bir nebze haklısınız. Biz cicisohbet ailesi olarak sizlere daha öncede dediğimiz gibi bizler bir aile sohbet odası açtık ve bu güzel kayseri sohbet sitesi o odamızda bulunmaktadır.

Kayseri sohbet

Mobil chat ortamları kadınlar için yaratılmış birer zaman geçirme makinasıdır. İşi biten insan hemen sanalda vakit geçirmek ister, hepimiz aşağı yukarı böyleyiz. Ama bir sebebi olmalı dersiniz bazen kendi kendinize.
Evet bir sebebi vardır. Genel olarak reel hayatında mutsuz olan insanlar sanal da sohbet tercih ediyorlar. Yada reel de birşeyleri başkalarıyla paylasamayan, dert ortağı arayanlar.
Tamda bu noktada Kayseri sohbet odası giriyor iste devreye. Nereli olursan ol ister Kayseri , ister adana, mersin farketmez mesafeler yok sayılır bizde. Nerde mi cicisohbet de. Din, dil ,ırk ayrımı yapmadan eşit davranan tek kaliteli sohbet sitesi.

 

Kayserinin nesi meshur

Öncelikle bir anımdan aklima geldi. Pastırması: Kayseri’nin yöresel mutfağının en vazgeçilmez tatlarının ilk sırasındadır pastırma.
He birde Bünyan Halısı : Kayseri’yle özdeşleşmiş olan Bünyan halıları, binbir zahmetle dokunuyor. El emeği göz nuru diyebiliriz.
Kayseri nin birçok meşhur yemeği var ama ben tatmanız için lezzetliliginden emin olduklarımı siz kayseri sohbet edenlerle paylasicam.
Örneğin; Yoğurt Kebabı , yeşil mercimek salatası yada Közlenmiş Kırmızı Biber Sarması hiç yediniz mi? Aman yarabbi gidip de tadına bakmadan sakin dönmeyin.
Kadayıf tatlıları, gül tatlısı , revanisi daha Bi cok lezzet mevcut kayseri de ac kalmazsiniz asla. Şimdi biraz gezme zamanı Kayseri sohbet edenler.

Kayseri de neresi gezilir

Kayseri Kalesi , Yeşilhisar Kalesi , Hunad Hâtun Külliyesi , Hacı Kılıç Câmii ve Medresesi , Kurşunlu Câmi , Lalapaşa Câmii , Ulu Câmi , Avgunlu Medresesi , Köşk Medrese , Çifte Medrese (Şifaiye Gıyâsiye Medresesi), Sultan Hanı , Çokgöz Köprüsü , Tekgöz Kaplıcası , Bayramhacı Kaplıcası , Boğaz Köprü , Melik Gâzi Türbesi , Çifte Kümbet , Şahmelik Kalesi , Develi Kalesi , Kölük Câmii ve Medresesi, Ulu Câmi , Fâtih Sultan Mehmed Câmii , Develi Ulu Câmi , Sâhibiye Medresesi , Hâtuniye Medresesi , Keykubadiye Sarayları , Tekgöz Köprüsü , Karatay Hanı , Döner Kümbet , Erciyes Dağı , gez gez bitiremedik. Bu bilgileri nerden mi öğrendik www.cicisohbet.net den sizler için sohbet ettik ve öğrendik. Şimdi sizde sohbete hazır mısınız?

Sevgilerimle

Kayseri sohbet , kayseri sohbet sitesi , kayseri sohbet odası , kayseri sohbet odaları , kayseri

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji