Kocaeli Sohbet

3 Mayıs 2018 0 Yazar: admin

kocaeli-sohbet

Kocaeli sohbet
Kocaeli sohbet sitesi kaliteli sohbet sitesinin en güzel hali şimdi burada! Güvenmemek için bir sebep bulamayacağınız tek sohbet platformu.
Kocaeli Türkiye’nin en büyük sanayi ve ticaret şehirlerinden biridir. Marmara Bölgesi‘nin üçüncü en büyük ilidir. Çınar ağaçlarının çevrelediği yürüyüş yolu ve tarihi duraklarıyla günün birinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Kocaeli, hem İstanbul’a yakınlığı hem de kolay ulaşım yoluna sahip olması nedeniyle hafta sonu kaçamakları için de sıklıkla tercih ediliyor. Sizde kaçamak ardından neden www.cicisohbet.net de sohbetini yapmayasiniz.

Kocaeli sohbet

Tarihi şehirlerden biri olan ve İstanbul gibi bir metropolle Anadolu arasındaki kavşak görevini üstlenen Kocaeli, şimdi sohbet edenler ini ve misafirlerini hem tarihi hem de lezzet dolu bir yolculuğa çıkarıyor.
Siz de bu şehrin neyi meşhur, ne yenir diye merak ediyorsanız www.cicisohbet.net den öğrenebilirsiniz…

Kocaeli nesi meşhur

Kocaeli sohbet sitesi sizin için sohbetini etti ve öğrendi.
Saat Kulesi: Şehrin özel yapılarından biri olan İzmit Saat Kulesi, mutlaka seyahatiniz sırasında uğramanız gereken duraklardan biri.

İzmit Atatürk Müzesi:Saat kulesinin yanı başında yer alan Av Köşkü adıyla da bilinen bu yapı, Saray Müze olarak kullanılmakta olup Kocaeli’nin görülmesi gereken diğer simgesel yapılarından biridir.

Umaç Çorbası:Hamur işi ve etli yemeklerin hakim olduğu Kocaeli mutfağında, daha önce denediğiniz ama bir de burada denemeniz gereken lezzetlerin yanı sıra, henüz hiç tatmadığınız özel tatlar da yer alıyor. Hamur, su, tereyağı ve kırmızıbiber ile yapılan bir çorba olan umaç çorbası da yörede mutlaka denenmesi gereken lezzetlerin başında gelmektedir.

Çiğceli Kavurma:Bulgur pilavı ya da pirinç pilavı üzerine kuşbaşı doğranmış et ve etlerin üzerine de ince süt kaymağının eklenmesiyle yapılan bu yöresel Kocaeli’nin belki de en özel lezzetlerinden biridir.

Pişmaniye:Kocaeli sınırlarını girdiğiniz andan itibaren pek çok yerden satın alabileceğiniz hatta sevdiklerinize de götürebileceğiniz pişmaniye, şehrin en ünlü tatlılarından biridir. Buraya kadar gelmişken Kocaeli’nin pişmaniyesini yemeden dönmemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Biraz geldiniz gezdiniz… Birde lezzetlerini keşfettiniz simdi sohbet etme zamani geldi. Tek yapmanız gereken mobil sohbet etmek için, yada bilgisayardan web ile yada mirc ile hemen zaman kaybetmeden www.cicisohbet.net e sohbet etmek için sohbet edenlerden olmak için hemen simdi katil.

Etiket
kocaeli sohbet, kocaeli sohbet sitesi, Sohbet kocaeli, kocaeli chat, omegla, omegle, SevdaRuzgari, Sevda Ruzgari. Mersin Sohbet, ChatMersin, Ankara Sohbet, İstanbul Sohbet, Bursa Sohbet, İzmir Sohbet, Adana Sohbet, Malatya Sohbet, Kayseri Sohbet

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji