Konya Sohbet

16 Nisan 2018 0 Yazar: admin

konya-sohbet
Konya sohbet
Konya sohbet ne için var edildi? Hayatımızın ne kadar yoğun ve stres altında olduğu gerçeğini anlatmaya gerek yok. Hepimiz biliyoruz öyle oldugunu. Sohbet odalarında büyük kitleye hitap eden siteler belli bir zaman sonra ücretli üyelik sistemine geçiş yaparlar. Artık bir şekilde para kazanma amacı güden siteler kullanıcıları ilk başta alıştırmak amacı ile siteye bağımlı hale getirerek amaçlarını gerçekleştirirler. Sonrasında ücret talebi başlar. Biz cicisohbet olarak sizlerden hiçbir şey talep etmeden sizin güvenliğinizi sağlayıp kaliteli sohbet ortamı oluşturduk.

Konya sohbet

Ey gönül ses etme! Bekle! Ya nasip de, Rabbine bırak. Mevlana ah güzel mevlana ne güzel demiş. Güzel Konyamizin güzel turbesi olan mevlâna. Sizlerde Mevlana sözlerini paylaşmak için, öğrenmek ve öğretmek için bile sohbet edebilirsiniz. Konya sohbet odaları kaliteli sohbet adresi hoş sohbetiyle mevlananında dediği gibi Gönül, gönül verilerek alınır diyoruz kaliteli sohbet icin cicisohbet.net odalarına bekliyoruz.

Sohbet ederken kimsede kusur aramayın eger ki bir kusur arıyorsanız yada birşeyler sorguluyorsaniz, bütün aynalar hepimizin. Sohbet ederken bile Sabır önceleri zehirdir. Huy edinirsen bal olur!
Eger ki o güzel gönlünüz sevgiyi bulmussa kuru dal bile çiçek açar. Belki sizde o sevgiyi o bal olacak sabri cicisohbet de bulabilirsiniz.

Mevlana kimdir

Muhammed Celâleddîn-i Rumi, veya kısaca bilinen adıyla Mevlânâ, 13. yüzyılda yaşamış Fars Sünni Müslüman şair, fâkih, âlim, ilahiyatçı ve Sufi mutasavvıf.
Hani demişler ya Konya nin en iyisi döne döne oldu diye iste sevgili Mevlana olur kendisi. Keşke hepimiz aynı amelde olabilsek. Onun yüreğindeki sözleri bizim kalbimiz zikretse.

Sohbet sitelerinde elbette kotu niyetle yaklaşanlar olur. Ama ne demişler; Kötülük yaptın mı kork! Çünkü o bir tohumdur. Allah yeşertir, karşına çıkarır. Sizlerde kötülüğe kötülükle cevap vermeyin. Sohbet etmek için gelen her kullanicinin elbette bir mazisi var. Iyı bir dinleyici olun ama hic kimseyi anlamadan bilemeden incitip, yargilamayin. Bizler cicisohbet.net ekibi olarak elimizden geldigince İmtihan içinde imtihan vardır. Derlen toparlan da ufak bir imtihana satma kendini diyerek siz kullanicilarimizin güvenliğini on planda tutuyoruz.

Konya sohbet odaları

Sadece parmağını ekranda oynatarak, dünyanın dört bir köşesinden milyonlarca insanla, şimdi hemen sohbet etmek mümkün.
Zaman, mesafe ve dil kısıtlaması olmadan, yeni kişilerle tanışmanın tadını çıkarın. Ve sohbet de eğlence katarak .sev .dov .bomba vb komutlarla neselenebilir. Üstelik radyodan istek isteyerek kulağınızın pasını silebilirsiniz.
Www.cicisohbet.net
Etiketler
Mevlana kimdir  mevlana sözleri, mevlana, konya sohbet, konya sohbet odası, konya sohbet odaları, kaliteli sohbet, hoş sohbet

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji