Muhabbet Sohbet Omegla SevdaRuzgari

8 Haziran 2018 0 Yazar: admin

Muhabbet Sohbet Omegla SevdaRuzgari

sohbete-giriş-yapın

Muhabbet
Muhabbet sohbet etmek için hepimiz bir çaba harcariz. Kimimiz derdinden, kimimiz sevincinden sohbet etmek ister. Peki siz neden istiyorsunuz?
Benlik davasını birakin muhabbetten olmayin ırak, sevgimiz ile dolsun yüreğiniz hos görülü olmaya bakin. Belki hepimiz yorgunuz, çok yorgun. Kimseye anlatamayacagimiz kadar cok yorgun. Biraz sohbet etmek istiyoruz belkide www.cicisohbet.net de.
Sizde bekleyebilirsiniz bir kelime yazsın diye birilerini. Ben bekliyorum bir kelam etsin diye. Yorgunum yüreğimin değil ayaklarımın götürdüğü yere gitmekten. Suskunum çünkü yuregimdekileri değil, dilimdekileri soleyememekten.
Muhabbet sohbet odaları sizin de hem yüreğinize hemde yorgunluk atmanızı sebep olacak. Bunun icin tabiki cicisohbet.net

Muhabbet

Artık herhangi bir hayale kucak açmaktan yorulmadiniz mi? Muhabbet sohbet etmek için hala vaktiniz var. Muhabbet sohbet odaları sizin en acı gününüzde bile yanınızda. Çok mu yalnız hissediyorsunuz? Paylaşmak istediğiniz derdiniz mi var? Bir sevgili yada bir dost mu ariyorsunuz? Hepsi için size cozumumuz var. Hemen ister akilli telefondan ister pc den www.cicisohbet.net adresine giriş yapın sohbete katilin…

Muhabbet sohbet odaları sizin ezberinizdeki sohbet etmek için girdiğiniz yerleri size unutturacak. Yep yeni dostluklar, arkadaşlıklar yada yeni bir aşk sizin için neden bu sohbette olmasın. Belki sizde bir sevda rüzgarı na kapilirsiniz.

Sevda rüzgarı

Sevda rüzgarı gemisinde sizde bulunmak için cicisohbet.net adresini ziyaret edin. Böyle bir dostluk inanın daha önce görmediniz.
Bazende gözleri boş boş bakan ve hiçbir amaci olmayan insanları internette gezinirken görebiliyoruz. Bu ne demek oluyor dedinizi duyar gibi oldum. Bu su demek sevda rüzgarı sizede vurmus ise muhabbet sohbet etmek sizin en dogal hakkınız.
Herkes aynı anda geceyi yaşar ama herkesin karanlığı farklıdır. Benim karanligim da yalnizligim. Hayatta en kıymetli hediye zamandır kime verdiğinize dikkat edin. O yuzden pisman olamayak insanlar secmek için www.cicisohbet.net de gelin.

YaIan zeka işidir, dürüstlük ise cesaret. Eğer zekaniz yetmiyorsa yaIan söylemeye, cesaretinizi kullanıp dürüst olmayı bir deneyin. Inanın dürüst olmak her zaman her yerde güzeldir. Heleki sohbet odalarında dürüst insan az olduğundan baya bir kiymetlidir. Sizde dürüst sohbet etme için www.cicisohbet.net de sohbete gelin.
Etiket
Muhabbet, sohbet etmek, muhabbet sohbet etmek, , , , , , , , , , , , ,,

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji