Neydi Bizi Ayıran

24 Ocak 2015 0 Yazar: admin

neydi bizi ayıran

Bir sevdaydı bizimkisi,kül olup gitti. Bir aşk’tı bizimkisi roman olup bitti. Ne güzel günlerimiz geçti beraber,ne güzel anımız oldu şimdi ise yıkık bir şehrin zavallısı olduk, Geçen günlerden akıp giden zamandan hep birbirimizi arar olduk. Şimdi sen başka şehirde, ben ise kuytu köşelerde gözyaşlarımla hayalinle hep konuşur,ateşler içinde yanan yüreğime hesap suruyorum. Bu kadar basitmidi sevdamız bu kadar alçakmıydı kalbmiz şimdi gözyaşlarımla hayalini ıslatıyorum bedenim yıkık dökük virane gibi.

images (21)

Dağların bile aşkımıza şahit olduğunu gördük. Ne engeller aştık,ne çareler ürettik birbirimize olan aşkımızdan. Bu yıkılan onur kaybolan gurur bitmeyen tut, şimdi ise yerlerde sürünüyor. aşkımız ebedi olacaktı,aşkımız sersefil oldu bak görüyormusun şu dağların kar yağdığına nedir biliyormusun güvendiğimiz dağlara bile kar yağdı. Neydi seni benden ayıran,neydi gunahımızı çeken, bir garip olduk kaybolan bir şehirde yolumuzu kaybettik. Oyna hayallerimiz vardı umut dolu yıllarımız vardı. imdi ise ne sen varsın nede hayalin var karşımda. Sadece ölümü bekleyen bi beden var.

indir

Aşk ebedi olduğunu sanıyorduk. Aşkın bizi öldürmeyeceğini hep sanardık. Nerden bilebilirdikki gerçek aşkın yıkıldığı bir saltanatın kalbimize bir ateş parçası düşüreceğini. İşte gerçek sevgi değilmiş. Aşk diye birşey yokmuş. Sadece yaşanılan bir hayat yıkılan bir ülke varmış

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji