Obeziteye Karşı Zayıflama Kürleri

5 Haziran 2015 0 Yazar: admin

Obeziteye Karşı Zayıflama Kürleri

Obeziteye Karşı Zayıflama Kürleri

şifalı bitki çayları, kilo sorunu olan okuyucularımıza, üç tane metabolizmayı hızlandıran bitkilerin mucizesi tarifi;

Sevgili okurlarımız; Aşağıda tarifleri ve uygulamaları verilen bu bitki karışımını en az bir ay düzenli uygulamalıyız ki bizlerin üzerindeki etkisini ve faydasını görelim fakat bu uygulamayı yaparken mümkün olduğunca, süreklilik arz etmektedir. Eğer süreklilik sağlamaz,  kesik kesik uygularsak faydasını göremeyiz bunun içinde yapmış olduğumuz karışımı boşa yapmış oluruz ve faydasını göremeyiz. Bundan dolayıda rutin uygulamayı en az bir ay yapmamız gerekmektedir.

Ihlamur;Kaygıyı azaltır,Kan basıncını düşürür,Migren ağrılarını hafifletir,Öksürüğe iyi gelir

 

Altın otu;İdrar söktürücü, idrar yolu iltihaplarına karşı faydalı, Eklem ağrısı şikayetlerini azaltır.Tokluk verir,

 

Kuş Burnu; İdrar söktürücü, Doğal bir antioksidandır, C vitamini içerir, kolesterolü düşürür, Kan basıncını düzenler.

 

Hazırlanışı;

5 Bardak suya birer tutam Ihlamur, Altın Otu ve 1 avuç kuş burnu atılarak  birlikte 5 dakika kaynatılır. Kaynatılan bu çay yemeklerden yarım saat önce birer su bardağı içilir.

İkinci tarifimiz;

Keten Tohumu; Kan şekerini dengeler,Yaşlanmaya bağlı dikkat dağınıklığına karşı iyi gelir,Öksürüğü giderir,Bağışıklık sistemini güçlendirir,Ruhsal bozukluklara karşı iyi gelir, Mide-bağırsak sorunlarına karşı iyi gelir,

Bir yemek Keten Tohumu, üç yemek kaşığı yoğurt, karıştırılarak yenilir,

Üçüncü tarifimiz ise;

 

Pul Biber; Kalori yakmak için birebirdir,Düzenli tüketimi kan dolaşımını hızlandırır,Kırmızı pul biber kalp ve sinir sistemini güçlendirir,kimyasallardan kurtulmak için yardımcı olur,Soğuk algınlığı ve grip tedavisinde kullanılır,

 

İki yemek kaşığı yoğurt, bir tatlı kaşığı pul biber yarım tane limon suyu karıştırılarak yatmadan önce yenilir ve ayrıca her gün iki litre su beraberinde tüketilmelidir.

Sevgili okurlarımız, unutmayalım ki, kilo hormonal bir bozukluk yok ise tamamen günlük beslenme ile ilgilidir. Vücudumuzda yağ birikimini önlemek için doğanın mucizesi olan bitkilerden faydalanabiliriz, ama unutmayalım ki bitkilerinde ilaçlar gibi belli dozlarda alınması gerekir. Sebebi ise tüm bitkilerinde ilaçlar gibi artısı olduğu gibi eksi side olacaktır mümkün olduğunca tarifin dışına çıkılmayarak bitkilerin yararlarından faydalanılmalıdır. Aksine fazla kullanmaya başlar isek anatomimize yan etki yapacaktır. Bunun için tüm ilaçların faydalarının olacağı düşünüldüğü kadarda yineden tıp kurallarına uyularak doktorlarımızın vereceği tarifle-rede, harfiyen uyulmasında fayda vardır. Doğada bulunan tüm bitkilerin insan insan sağlığına ayrı ayrı faydalarının olduğu düşünülmektedir. fakat önemli olan hangi bitkinin neye iyi geldiğini bilerek uygulamakta fayda vardır.

UYARI:Kullanacağınız bu tarifleri mutlaka bir uzman hekim kontrolünden geçerek kullanınız.

 

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji