OmegLa

30 Mart 2018 0 Yazar: admin

Merhaba Cici Sohbet kullanıcıları

 

Sistemimiz yeni açılmıs olup sizlerden gelecek olumlu olumsuz her türlü düşünceye, fikire göre güncellenecektir beğenilen bir yapıya ulaştığında kalıcı olarak aktif hale getirilecektir. Bu güncelleme işlemleri sırasında tum aksaklıklar giderilecektir yaşayabileceğimizi ve bu konuda bizleri anlayışla karşılayacağınızı umut ediyoruz.

Omegla sohbet sitesi

Sitemizin suanki Web Temasından memnun olup hakkında bilgi verecek olursa ana sayfamızda yorumlar bölümüne yorumlarınızı bekliyoruz, sohbet etmeyi düşündüğünüz kanal ismini oradan seçin ve sohbet giriş kısmına rumuzunuzu yani nikinizi yazarak seçtiğiniz odamızda sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Sitemize mobil, tablet ve pc üzerinden kolaylıkla kullanılabilirsiniz.

Mobil kullanıcılarımız içinde sitemizin alt kısmında bulunan omegla  Mobil Uygulamaları bölümünden Android ve IOS kullanıcıları için ayrı ayrı hazırlamış olduğumuz mobil sohbet bilgilere girip guncel bilgiler alabilirsiniz istediginiz an sohbet sunucumuza bağlanabilirsiniz. Ayrıca yine sitemizin web sitemizin içindeki makaleleri okuyarak begeniler yapabilirsiniz. web sitemiz üzerinde yapılan gelişmeleri, yenilikleri ve bizden haberleri takip edebilirsiniz, yorumlar yaparak begeniler yapabilirsiniz.

Omegla

CiciSohbet yönetimi olarak sizlerden ricamız bu konu altında sitemizin ana sayfası hakkındaki hertürlü düşüncenizi bize mail yada web sitemizdeki yorumlar bölümüne yorumlarınızı ve şikayetlerinizi yapabilirve bunu bizlerle paylaşmanızdır. Bu şekilde kendimizi geliştirmemiz ve kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı sürdürmeye devam edecegiz.

Sevda Ruzgari, Mersin Sohbet, İzmir Sohbet, Kayseri Sohbet

Şimdiden herkese teşekkürler ve iyi sohbetler dilerim. Allaha emanet oLunuz. Site Sahibi  oGuZzZ

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji