Omegla İrc Ve Sohbet

22 Mayıs 2018 0 Yazar: admin

Omegla İrc Ve Sohbet

balikesir-Sohbet

İrc ve sohbet
İrc ve sohbet diye başladım bu makaleme çünkü bitti diye bilinen irc ve sohbet dünyası, aslında günümüzde hala devam etmekte olduğunu görüyoruz. Bu makalede amacımız şudur…
İrc ve sohbet sitelerini yeniden dsha cok canlandırmamız birinci temennimizdir. Rabbim bu yoldan bizi mahcup etmesin bizleri. Çokça arkadaş ve dostlarımızla beraber kurduğumuz yerimiz, sohbet siteleri içinde en iyisidir..
Can sıkıntısına reel de arkadaşlık bağları zayıf insanların, kendini ifade etmekte güçlük cekenlerin kendilerini anlatabileceği yegane sohbet odalarına sahip bir adrestir.

İrc ve sohbet odaları nda önceleri herkes bir kopya yapiştir şeklinde sitelerini çıkarmayı başarıyordu google da. Fakat simdi google amca akilandi daha özen istiyor, emek istiyor. İrc ve sohbet odaları nin kiymeti anlasilmasi soyle oldu. Çok yakın bir zamana kadar çoğumuzun evinde internet yoktu. Sohbet, Chat, Muhabbet edemiyorduk gün geçtikçe yaygınlaşan interneti bi çoğumuz evimizde eğitim ve faaliyet amaçlı kullanırken bi çoğumuzda sırf zaman geçirmek için sohbet sitelerinde bulunmak amaçlı kullanmaktayız.

İrc ve sohbet

Sohbet ve chat adına yazılan makaleyi eş anlamlı kelimeleri ile sadece yer değiştiren bir program ve bunu makale diye sohbet sunucusa atan site sahipleri makale atıyoruz diye sevinen arkadaşlar aslında google artık bu gibi emek hırsızlığınıda yemiyor. En iyisi oturup kendiniz yazmanız kendi cümlelerinizle sohbet odalarına duydugunuz ve düşünceleriniz yazmak en mantıklı olanıdır.
Bazen irc ve sohbet odası nda dostluk yada arkadaşlık denilen en güzel duygu yaşanır. Yada kalbinizi kaptiracak bir aşk bulabilirsiniz. Nerde www.cicisohbet.net de.

İrc nedir

Internet Relay Chat veya IRC (Türkçe: İnternet Aktarmalı Sohbet), İnternette en çok kullanılan protokollerden bir tanesidir. 1988 yılında Finlandiya’da Oulu Üniversitesi öğrencisi olan Jarkko Oikarinen tarafından yazılmıştır.
Internet Relay Chat veya IRC, İnternette en çok kullanılan protokollerden bir tanesidir. Sizlerde zaman kaybetmeyin www.cicisohbet.net de elbette hayır gelmese bile sohbet in en guzelini irc nedir sunarak sizlere verdi.

İrc, sohbet, irc ve sohbet, irc ve sohbet odaları, sohbet odaları, chat, muhabbet, irc
Etiket
irc, sohbet, irc ve sohbet, irc ve sohbet odaları, omegla sohbet, omegla, sohbet siteleri, sohbet sitesi, harbi sohbet,Omegla, sevdaruzgari, aşk sohbet, kaliteli sohbet, aşk, sanal sohbet, omegla sohbet,Mersin Sohbet, Malatya Sohbet, Kayseri Sohbet, İzmir Sohbet, Antalya Sohbet, Bursa Sohbet, Konya Sohbet

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji