Özel Sohbet Odaları

Özel Sohbet Odaları

22 Temmuz 2018 1 Yazar: admin

İnternet ortamında konuşalacak dost bulmak zordur. Önce kalabalık sohbet odalarına girersiniz ve birisiyle çok iyi muhabbetiniz olur ve daha iyi anlaşabilmek için özel sohbet odaları ararsınız. Bazen okeyde karşınıza gelen kişi çok iyidir ve birkaç saatlik oyunun sonunda muhabbetinizin çok iyi olduğunu farkedersiniz. Oyun oynamaktan sıkılıp ama muhabbete devam etmek isterseniz en kolay yolu sohbet odalarıdır. Sohbet odalarında birlikte konuşurken başkaları da katılabilir ve muhabbetiniz daha da zenginleşir ve daha keyifli anlar yaşarsınız. Tabi böyle bir arkadaş bulamadysanız da canınızı sıkmayın. Hemen bir sohbet odasına girin muhabbete ayak uydurun. Genel sohbet odalarının yanı sıra belli bir konu üzerine olan özel sohbet odaları da vardır. Tamamiyle ücretsiz olan bu sohbet odalarının tek amacı insanlara keyifli vakitler hatta insanlar isterse belli konularda tartışabilmesi için gereken platformu sunmaktır.

Okey Sohbet Odaları

Sohbet odalarının en sık kullanıldığı ve en eğlenceli odalarıdır. Okey oynarken bir yandan da oyun arkadaşlarınızla konuşabileceğiniz bu odalarda eğlenceli vakitler sizleri bekliyor. Okey oynadığınız esnada ortağınızla olan iletişim çok önemlidir. Kimi zaman okeye dönme kimi zaman elinizin kötü olduğu söyleme mecburiyetine düşebiliyoruz. Okey sohbet odaları bizlere oyun oynarken çok kaliteli zaman geçirmemizi sağlayan en büyük etkenlerden biridir. Okey oynarken kimse sadece ıstakasına bakıp yan tarafa ne atsam diye düşünmek istemez aynı zamanda diğerleriyle sohbet edip eğlenmek ister.

Özel Odalar

Kendi kafanıza en uygun muhabbeti en samimi bir arkadaş grubunuz var ve konuşmak için genel odalardaki diğer insanların sürekli laflarınıza katılıp sizi sinir eden şeyler yazmalarına uyuz olduysanız arkadaşlarınızla bir oda kurup orada istediğiniz gibi konuşabilirsiniz ve sizin isteğiniz dışındaki hiç kimse bu odaya giremez. Özel sohbet odanızda kuralları siz koyarsınız ve arkadaşlarınız eğer uymazsa isterseniz onları atabilirsiniz. Her ne kadar çok samimi arkadaşlarınız da olsa odalarda kurallar belli olmazsa, kiminin umursamayacağı ama kiminin sinirleneceği şeyler olabilir bu yüzden kuralları en baştan koymak en iyisi olacaktır. Eski muhabbetinizi öldürmeyecek kurallar koymakta da fayda var tabi.

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji