Saç Ektirmek Faydalımı

25 Kasım 2014 1 Yazar: admin

sac-ekimi3

SAÇ EKTİRMEK NE KADAR FAYDALI

Günümüzde Kel kalan insanların En Büyük hayali Saç Ektirmek.. Peki insanların En Büyük Hayali Olan Saç Ektirmek ne Kadar faydalı ve Ne kadarda Zararlı olduğunu  Bilmektemidirler.. Saç Ektirmeyi Göze Alan innlar öncelikle Başının Ön tarafında Değilde Ense Tarafında Saç tellerinin Olmasıdır.. Çünkü Saç Ekimlerde Orjinal Saç olmadı Saç Ekilmiyor.

Sac Ektirmek Hakkında Bilgiler

Eğer tamamen kel kalmışsanız galiba perruk yada yapma saç takmaya maruz kalacaksınız.. Her zaman orjinalin Değişmeyeceği Bi Tür olduğunu Düşünüyoruz. Aslında Öyledir. Saç Ektirdikten Sonra Aynanın Karşısına Geçipte Saçınızı taradığınızda Ne kadar Güzel Bi Duygu olduğunu Biliyorsunuz.. Saç Eken Bilir.. Peki Saç’ı Ektirdiğinizde Ne kadar Acı çekeceğinizi Düşündünüzmü 🙂 ee Bi o Kadarda Acısı vardır.. Düşünsenize Şimdi Ense Tarafındaki Saçlarınızı Tek Tek Kopartıyolar.. vede Ektirkleri Zaman Her Bi Saç Teli için ise bi hücre oluşturmaktadırlar yani enjeksiyonla saç kökünü deliyolar içine saç’ı yerleştiriyolar.. Artık ne kadar acı çektiğinizi Düşünün..

sac_ekimi4

 

sac-ekimi

 

sac-ekimi1

 

sac-ekimi2

SAÇ EKİLDİKTEN SONRA İLERKİ ZAMANDA YİNE DÖKÜLÜRMÜ

şimdi saçınızı Ektiniz.. Saçınıza bakım yapmadınız jole sürdünüz saç kremleri fön yağ gibi saç hücrelerine zarar veren maddeleri sürüpte o şekilde yatağa geçtiğinizde bakım yapmadığınızda tabikide saçlarınız dökülür.. Zaten saçlarınız dökülmese neden kel kaldınız.. düşünsenize. Saç Ekiminden Sonra Başınız hep saç hücrelerinden Dolayı Yara alacaktır.. O yaralar ileşmeyene kadar Kessinlikle su Değmicek şekilde Korunuyorsunuz.. ve Saç Hücreleri ileştikten Sonra kessinlikle saçınızı bakımdan korunmayın ve saçını sürekli bakım yapmanızda saçlarınız dahada çok canlı kalacaktır..

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji