Sohbet Nedir

Sohbet Nedir

admin     06-07-24     Sohbet Odaları     Sohbet Nedir     209 Defa Okundu

Aşağıda eklediğimiz gibi sohbet ve sohbet tanımı olarak sizlere kısaca anlatmış bulunmaktayız. Sanalda yeni olan insanlar için sohbetin ne olduğunu bilmeden sohbet sitelerine giriş yapıp bakınıp çıkıyorlar. Aslında sohbet siteleri vazgeçilmez bir tutkudur. Yeni olanlar için kaçınılmaz bi an diyebiliris.
Şimdi İnternet hakkında her türlü şeyi biliyorsun. Ama muhtemelen merak ediyorsanız, ileri geri sürekli e-postalar göndermek zorunda kalmadan birisi ile konuşmak iyi olmaz mıydı? Hangi iletileri hemen ileri geri birbirlerine göndermek edebiliyoruz Online sohbet denir.

İnsanlar duyarsınız sık sık, bu devlet. Biriyle sohbet dün gece ben” demek Diğer zamanlarda onları “bu ülkedeki [.] biriyle sohbet ediyordum” dediğini duyamazsın Şansını birkaç sent her dakika mal olabilir telefon, konuşmadılar. Muhtemelen online sohbet hakkında konuşuyorlardı. Sohbet ekstra bir şeye mal olmaz Online, İnternet bağlantısı olduğu sürece.

Sohbet üç yaygın olarak kullanılan türleri vardır. Sohbet, .

Anında Mesajlaşma

Anlık ileti (IM) sohbet en popüler formlarından biridir. Çoğu zaman, anlık mesajlaşma yapıyor) en İM yazılım grup sohbetleri (3 veya daha fazla kişi ile.) idare edebilir, ancak sadece iki kişi arasında, İlk bence, insanlar olarak gördüğünüz bir isim seçmelisin SOHBET başlar. Bu isim yaygın olarak bir nick (takma ad) olarak adlandırılır ve bazen denilen bir kolu.

IM en popüler formu AOL Instant Messenger. AOL IM onların özgür yazılım indiren herkes bir nick seçmenizi sağlar (AOL kendi nickler Ekran söver) ve AOL IM veya America Online Servis kendisi ile başkası ile. sohbet Amerika ile neredeyse herkes Online AOL IM ile ulaşılabilir. Eğer bir AOL e-posta adresinizi görürseniz, genellikle @aol.com İM ekranın kişi ile doğrudan temas için adını almak için kesebilirsin.

Örnek: e-posta bob12345@aol.com ve IM ile bağlantı kurmayı istiyorum. @Aol.com bu kesti. Bob12345 kaldı. Senin için Bob12345 ekleyebilirsiniz “arkadaş Listesi” İM AOL ve onlara bir mesaj neredeyse her zaman gönder çevrimiçi.

Bilmemiz gereken Konular

SOHBET ücretsiz. Buradan indirebilirsiniz. Yazılım ve web sitesi başlamak için nasıl ayrıntılı talimatlar vardır.

Dikkat: e-mail okurken dikkatli Olun. Çoğu banka, kredi kartı şirketi onun gibi görünüyor, mortgage şirketi, eBay, PayPal, vb, aslında bir suç veya bilgi koparmak çalmaya çalışan e-posta.

Güvenli kalmak için, HİÇ tıklatın sizden HERHANGİ bir BİLGİ isteyen bir sayfaya götürür bu e-posta bağlantıları. Bunun yerine, doğrudan siteye gidin. Eğer eBay hesabınızı kontrol etmek istiyorsanız örneğin, web brower açık ve www.ebay.com yazın. Eğer bu suç kendinizi korumak öğrenmek istiyorsanız, Google ve “Kimlik Avı.”için arama gitmek

Sol Internet Güvenliği hakkında bilgi edinmek için tıklayın sarı Norton kutusu.

Her zaman güncel bir güvenlik yazılımı bulundurun.

ICQ son derece yararlı bir iletişim programı. İleti (sohbet), dosya göndermek, bir URL göndermek ve ICQ ile herkesten daha fazla sağlar.

ICQ ücretsiz) indirdiğinizde bir ICQ numarası atanır. İki veya daha fazla kişinin ICQ kullanarak aynı takma ad olabilir, ama iki kişi aynı ICQ numarasını alabilir. Eğer birisi ICQ ile temasa izin vermek istiyorsanız, onlara ICQ hem ver# ve takma isim, yani yanlışlıkla aynı takma ad ile bir başkası irtibata geçemezler.

ICQ temas halinde tutmak için harika bir araçtır. Daha icq.com ICQ kullanma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

IRC – Internet Relay Sohbet

AOL IM ve ICQ farklı olarak, IRC (Internet Relay Chat) herhangi bir şirket tarafından aittir. IRC kullanmak için IRC istemcisi bir program gerekiyor. Kullanamaz Microsoft Windows kullanıyorsanız / programını tavsiye ederim.

IRC de birbirinden tamamen ayrı olan bir çok ağ var. Bazı popüler ağları Undernet, EFnet, DALnet vardır. İsterseniz sohbet biri ve IRC, ihtiyacınız emin olmak için her ikisi de size aynı ağ (set ve değişim her zaman başlangıç IRC programı.)

IRC çok az kuralları vardır. Çok çok çok çok istiyorum bir şey söylemek istiyorum kimse izin verilir. AOL, ve biri seni rahatsız ediyor, örneğin, AOL şirket için ekran adı rapor olabilir. IRC yüksek otorite yoktur, ama yine de eğer biri seni rahatsız ederse kullanma seçeneği göz ardı edilmiştir.

IRC muhtemelen yeni insanlarla tanışmak için en iyi yoldur. IRC kullanan birçok kişi çok dost canlısı ve yardımsever.

Bir kez bağlamak için bir IRC ağı ile bir IRC istemcisi program, çoğu zaman binlerce oda (öyle deniyor kanalları ve tüm başlangıç işareti ile anlaşılır [#]) hemen hemen her konuda, ve on binlerce farklı insanlarla sohbet var. Biraz boş vaktim var ve çok sıkıldıysan, IRC sohbet etmek için mükemmel bir yoldur.

Not: sadece bir kişi bir IRC ağı üzerinde bir takma ad kullanarak olmasına Rağmen, Merkezi Kayıt yok. Başka biri sadece saf tesadüf online olmadığın halde seninle aynı takma ad kullanıyor olabilir gözüküyor. Başkası için yanlış olma olasılığını azaltmak için benzersiz bir kullanıcı adı seç lütfen.

Diğer Sohbet

Programlar ve hizmetler yukarıda bahsedilen sohbet için daha popüler yollarından sadece birkaçı. Eğer sohbet etmek istediğiniz biri varsa, e-posta önce o kişiye başvurun. Eğer sohbet veya SOHBET hizmeti kullanmak eğer onlara sorabilirsiniz. Yukarıda sözünü etmediğim biri kullanıyor olabilir mümkündür. Birçok web sitesi de sohbetler onları içine inşa etmişlerdir.

Sohbet kullanımı basit ve oldukça hızlı bir şekilde sınırsız giriş edebilir her zaman aktif olabilme şansına sahipsiniz

Selam olsun Öncelikle Sitemiz Siz Kullanıcıların Destekleri ile Daha çok Büyüyeceğimize İnanıyoruz Siz Değerli Dostlarımız için Sohbet ortamımızı Geliştirmeye Çalışıyoruz ve Hızlı Büyüyoruz. Sizlerin Destekleri ile Bu Sektörde Çok Hızlı İlerleyeceğimize vede Sohbet ortamındaki Sıcak Ortamı Yakalayacağımıza İnanıyoruz Siz Dostlarımızın Günlük Girişleri ile Arama Motorunda Sürekli Yükselişte olup bu yolda dahada ilerleyeceğimize canı gönülden inanıyoruz.

Siz Dostlarımız için Sohbet Ortamımızda Radyo Oyun Kelime Yarışma İslamoyun Gibi Özellikler Ekledik Siz Üyelerimizin Hem Sohbet Hem Eğlenmesi için Komik Sözler PuanBot Gibi Eklemeler yaparak hem Eğlenmek Hem Sohbet etmesini Sağlıyoruz Sizlerin Herzaman işte Benim Sohbet ortamım Budur Diyebileceğiniz en Güzel yerdir CiciSohbet

Sizlerin Destekleriyle Bu Sektörde En iyisi Olacağımıza İnanıyoruz Saygılarımızla.

sohbet nedir

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

sohbet hollanda sohbet canlı radyo sohbet bursa sohbet radyo sohbet sohbet azar sohbet sohbet bedava sohbet cinsel sohbet

CiciSohbet.Net itibari ile güncellenmiştir.

istanbul Sohbet

,

Ankara Sohbet

,

izmir Sohbet

,

Adana Sohbet

,

Adıyaman Sohbet

,

Afyonkarahisar Sohbet

,

Amasya Sohbet

,

Antalya Sohbet

,

Artvin Sohbet

,

Aydın Sohbet

,

Balıkesir Sohbet

,

Bilecik Sohbet

,

Bitlis Sohbet

,

Bolu Sohbet

,

Burdur Sohbet

,

Çanakkale Sohbet

,

Çorum Sohbet

,

Denizli Sohbet

,

Edirne Sohbet

,

Elazığ Sohbet

,

Erzincan Sohbet

,

Erzurum Sohbet

,

Eskişehir Sohbet

,

Gaziantep Sohbet

,

Giresun Sohbet

,

Gümüşhane Sohbet

,

Hatay Sohbet

,

Isparta Sohbet

,

Mersin Sohbet

,

Kars Sohbet

,

Kastamonu Sohbet

,

Kayseri Sohbet

,

Kırklareli Sohbet

,

Kırşehir Sohbet

,

Konya Sohbet

,

Kütahya Sohbet

,

Malatya Sohbet

,

Manisa Sohbet

,

KahramanMaraş Sohbet

,

Mardin Sohbet

,

Muğla Sohbet

,

Muş Sohbet

,

Nevşehir Sohbet

,

Niğde Sohbet

,

Ordu Sohbet

,

Rize Sohbet

,

Sakarya Sohbet

,

Samsun Sohbet

,

Siirt Sohbet

,

Sinop Sohbet

,

Sivas Sohbet

,

Tekirdağ Sohbet

,

Tokat Sohbet

,

Trabzon Sohbet

,

Uşak Sohbet

,

Van Sohbet

,

Yozgat Sohbet

,

Zonguldak Sohbet

,

Aksaray Sohbet

,

Bayburt Sohbet

,

Karaman Sohbet

,

Kırıkkale Sohbet

,

Batman Sohbet

,

Bartın Sohbet

,

Ardahan Sohbet

,

Yalova Sohbet

,

Karabük Sohbet

,

Kilis Sohbet

,

Osmaniye Sohbet

,

Düzce Sohbet

,

Ağrı Sohbet

,

Bingöl Sohbet

,

Mobil Sohbet

,

Sohbet Siteleri

,

Sohbet Odaları

,

Sohbet Sitesi

,

Muhabbet et

,

Bursa Sohbet

,

Mynet Sohbet

,

Konya Sohbet

,

Eskişehir Sohbet

,

islami Sohbet

,

Dini Sohbet

,

Geveze Sohbet

,

Kelebek Sohbet

,

Zurna Sohbet

,

Almanya Sohbet

,

Hollanda Sohbet

,

Avrupa Sohbet

,

Belcika Sohbet

,

Bizimmekan Sohbet

,

Turk Sohbet

,

Cinsel Sohbet

,

Gay Sohbet

,

Gabile Sohbet

,

Yetişkin Sohbet

,

Evli Sohbet

,

Dul Sohbet

,

Olgun Sohbet

,

Omegla Sohbet

,

Omegle Sohbet

,

Sıcak Sohbet