Sohbet Odaları’na Nasıl Girebilirim

25 Kasım 2014 0 Yazar: admin

Sohbet Hakkında

 

SANAL SOHBET ODALARI HAKKINDA

 

Sanal Sohbet Yapmak isteyen Arkadaşlar’ Sanal Sohbet’in Nasıl Kullanıldığı’nı ve Nasıl Giriş Yapıldığı’na Dair Biraz Tecrübe Kazanmaları için Ufak Bi Bilgi Aktarmak istedim. Sanal Sohbet Odaları’na Giriş yapmak isteyen Fakat Bi Türlü Acemilik Çekip Giriş Yapamayan insanlar için Öncelikle Sanal Sohbet Odaları’na Nasıl Giriş Yapıldğını Öğretmek İstedim.. Öncelikle Sanal Kullanıcıları Google Arama Motoru’nda Sohbet veya Sohbet Odaları yazıp Karşınıza Sohbet Siteleri linkleri Karşınıza çıkıcaktır.. Herhangi Sohbet Linkini Tıklayıp Sohbet Sitesine Yönlendirileceksiniz Tıkladıktan Sonra.. Evet  Sohbet Sitesine Giriş Yaptınız üst Menude Solda veya Sağda Olmak üzere Bulunan Sohbet’e Giriş Botunu Göreceksiniz.. 2 Boş alan kutucukta Göreceksiniz.. Rumuz yaz Yazılan yere İsminizi yada takma adınızı veya’hut Kendinize Belirli ve unutmayacağınız bi Rumuz yazıp Bağlan Botunu Tıklıcaksınız.. Tıkladıktan Sonra otomotik Olarak Kanala Yönlendirileceksiniz..

 

SOHBET ODALARI NE TARAFTA NASIL GİRERİM ODALARA

Sadece Sohbet odaları olmayıp oyun,eğlence,yarışma,bilmece,zeka testi odaları’da Mevcuttur.. Sağ tarafta bulunan Oda isimlerini Tıkladığınızda Otomotik olarak tıkladığınız kanalın Sayfası karşınıza çıkıcaktır. Aşağı kısımda ise boş alanda mesajınızı yazıp Kanala Gönderebilirsiniz.. Eğer Biriyle Yazışmak istiyorsan kanalda bulunan sol üst menude isimleri olan userlerin üstünü 2 kez tıklayıp onunla özel olarak konuşma mesajlaşma gerçekleştirebilirsiniz.

BAĞLANTIDA HER ZAMAN KALABİLİRMİYİM

evet siz modem fişini çekmediğiniz sürece 7/24 saat içerde bağlantı kesilmeden aktif olarak kalabilirsiniz.. sohbet odaları’nda argo kelime kullanmadan küfür etmeden başka userleri rahatsız etmediğiniz sürece sohbet odaları’nda kalabilir seviyeli bi ortamda insanlarla tanışabilir güzel dostluklar kurabilirsiniz..

HERHANGİ Bİ ÜCRET VERİRMİYİZ

Şimdi Sizlere Anlattığım Sohbet odaları tamamen ücretsiz olup hiç bir şekilde sizden ücret talep etmeden oldukça kullanışlı bi sohbet platform’da sohbet edebilir anlık canlı mesajlaşabilirsiniz..

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji