Termal Kameralı Cep Telefon’u

22 Şubat 2015 0 Yazar: admin

gece-gorus-kamerali-telefon-2

Termal Kameralı Telefon

Türkiyede satışı daha gerçekleşmeyen cep telefonları modellik açısından, bir üst seviyeye daha yükselmiş bulunmaktadır. Termal kamera özelliği olan bu cep telefon, gece görüşlü olarak bizlere görüntü sağlamaktadır. Gece görüşlü cep telefonu yurt dışında inanılmaz rakamlarla satışlarını güncellemektedir. Bu cep telefonları yakında türkiyede satışı gerçekleşebilir.

Termal isteyin verdiği askeri ve diğer profesyoneller için sadece bir kez kullanılabilir olan termal teknoloji. Çevrenizdeki her şeyi termal görüntü, çevre sıcaklığı anlık gösteren bu yüzden, akıllı telefonlara takılan küçük bir kamera.

Harika bir sürü gerçek dünya kullanımlar için Talep var. Ve ev tamir meraklıları DİY için, kamera borular içinde sorunları görmek veya ısı pencere ya da kapı yerinden kaçan nerede olduğunu görmenize yardımcı olabilir. Ev aşçılar ızgara onların sıcak göz atın ve lekeler soğutmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca ev güvenlik için faydalı, eğer herhangi bir istenmeyen hayvanlar ya da insanlar geceleri bahçenize girdiğini görmek için isteyin.

250 dolar fiyat biraz dik, ama Aramak çok yönlülüğü bunun için yapar. Eğlence için bu cihazı almazdım ama yakalayabilir görüntüleri sadece düz serin olduğu için gözden geçirmek çok eğlenceliydi. Termal görüntüleme teknoloji İsteyin böylece binlerce dolar mal olabilir Profesyonel dişli bu tür kitleler için daha erişilebilir hale getirmek için ilk sistemlerden biri olduğunu belirtmekte yarar var. Kamerayı Alın
Termal sistemi Android veya iOS cihazınız için kamera aparatı ve kamera görüntüleri ne olduğunu gösteren bir uygulama içerir İsteyin. Fotoğraf makinesi hakkında ilk konuşalım.

 

İnanılmaz Termal Kameralı Cep Telefonu

Satan iki akıllı telefon kamera ekleri, 250 dolar Termal kamera ve $300 Termal Xtra Range (XR), hem de iOS için kullanılabilir ya da Android cihazlar isteyin. İkisi arasındaki farkı XR nesneleri iki kat uzakta orijinal kamera gibi, aynı netlikte görebilir ve XR manuel odak özelliği vardır. İPhone için, bir Yıldırım bağlantısı ve iOS 7 veya 8 olması gerekir. Android için Jelly Bean 4.3.1 veya daha sonra çalıştırmak gerekiyor. Bu değerlendirme için, Android kamera uygulaması orijinal modeli test ettim. Aramak orijinal termal kamera küçük, yaklaşık 1.6 cm, 0.8 inç uzun boylu ve 0,6 inç kalınlığında ve sadece 0.5 ons (14 gram) ağırlığında. “Lens sol tarafa kaydır ve sağda telefonunuzun Mikro USB portuna taktığınız bağlayıcı. Küçük boyutu ve kolay bir cebine kayma için yapar, ama aynı zamanda kolay kaybetmek anlamına gelir. Ve eğer 250 dolar harcama yapıyorsanız, bunu yapmak istemezsin.

Neyse ki, aynı zamanda bir-düzgün bir taşıma çantası içerir, kullanmadığınız zaman güvenli kamera tutar yumuşak kauçuk iç İsteyin. Aynı zamanda bir Anahtarlık için çantalar ya da bir tezgah asın böylece bir tarafta bir döngü var. Snap toka çantanıza mandalını açmak istemiyorum güçlü ve sağlam.

Isı uygulaması (daha aşağıda) Aramak kurduktan sonra, kamerayı kullanarak telefonunuzu takarak kadar basit. Uygulama otomatik olarak başlatılır ve Android üzerinde kamera ile iletişim kurmak için izin gerekebilir. Kullanmak istediğiniz her zaman Aramak sadece birkaç saniye sürer kolay bir kurulum.

Görmek sıcaklıklar
Görsel ışık ihtiyacı yok, çünkü herhangi bir ışık seviyesini gece gündüz ya da kamera çalışıyor, temelde arayın. Bunun yerine, her şeyi yaşayan ya da değil — olsun — yayan Kızılötesi dalgalar alır. Çıplak gözlerimizle o dalgaları göremiyoruz, görsel bir görüntü içine bu dalgalar, rengini kullanarak çok İsteyin döner. Bu KIZILÖTESİ dalgalar renkleri görüyorsunuz etrafınızda sıcaklık değişimleri belirlemek için etrafında farklı sıcaklıklara karşılık Aramak ile kullanılabilir. Etkisi gerçekten harika bakmak ve şeyler gözümüzün önünden normalde gizli görmek için kullanışlıdır.

Küçük bir sensör çipi ve bu termal görüntü oluşturmak için bir yazılım algoritması kullanır isteyin. Her atış ile 32,000 piksel ve her piksel farklı bir sıcaklık ölçümü tüm fotoğraf veya video oluşturmak için alır yakalar. Kamera termal ihtiyaçlarınız uyması gereken -40 derece 626 derece Fahrenheit Fahrenheit (-40 derece 330 derece Celsius) sıcaklık algılayabilir.Kamera Alın alın, fotoğraf ve video sadece 206 tarafından 156 piksel uzun bir vuruş ile yüksek çözünürlüklü değil. Ancak, özellikle eğer kamera hala fotoğraf snap önce bir kaç saniye basılı tutarsanız bazı detaylar ortaya çıkaran, objektifler. Aldım deneme çekimleri, en biraz bulanık, ama bazı küçük detayları tespit yakalamak olabilir. Kamera telefonunuzun ekranında gerçek zamanlı termal görüntüyü görmek için kullanın, ya da fotoğraf ve video daha sonra bakmak için zaman ayırın.

Cep Telefonları

Kamera otomatik siyah vücut bir çekim lens kalibre etmek için kullanır, ve her birkaç saniyede duyduğunu yumuşak bir klik sesi yapar. Bu çekim farklı daha ekrandaki deklanşör kullanın yakalamak için bir fotoğraf uygulaması, ve aslında, kontrol edemezsin siyah vücut çekim; tasarlanmış bir biçimde kendi kendine.

Fotoğraf veya video çekerken olsun en iyi kamerayı sabit tut eserleri arıyorlar. Bulduğum ise taşındığım lens etrafında çok fazla, önemli yansımaları, yani termal görüntü olur oyalanmak telefonumun ekran sonra gösterdim ona yeni bir şey kadar çekim tıklandığında tekrar. Lens yeni bir konu üzerinde odaklanmak için birkaç saniye sürer, kamerayı kullanırken biraz sabırlı olmak gerekir. Ben de kamerayı bu şekilde lambaları veya güneş ışığından ısı görüntüyü etkilemez mi çünkü daha düşük aydınlatmada etkili olduğu bulundu.

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji