Trabzon Sohbet

20 Nisan 2018 0 Yazar: admin

Trabzon-Sohbet-Odaları

Trabzon sohbet
Trabzon sohbet de efsane değiI destansı gerçek kişiler var.
FırtınayIa buIduk seni, tarihIerden tanıdık seni o şanIı tarihinIe yaşadıkça yaşarız seni diyen Trabzon halkımızın bir araya gelerek sohbet ettikleri yere Trabzon sohbet sitesi dedik. Ve adımız gibi cicimi cici bir sohbet odası cicisohbet.net odalarında karadeniz sohbet halkını bir bir bulusturuyoruz.
Eğer sevgiliniz, eşiniz ya da her kimse ona gerçekten aşıksanız kendi aşk şiirinizi sizin Karadeniz sohbet de Tahir ile Nefes aşkıyla yazmanizi isteriz. Aşk güzel şey.. vaktinde ve doğru insanla geldiği sürece…
Sizde aşkı Cicisohbet de bulun.

Trabzon sohbet

Biz Trabzon chat odamızda birazda dostluk on plana alıyoruz. Her ne kadar arkadaşlık ve dostluk kavramları aynı olarak görülsede aslında birbirlerinden farklıdır. Dostluk ve arkadaşlık kavramlarını birbirine karıştırmayalım. Yani her dost arkadaştır, ancak her arkadaş dostunuz değildir. Dostluk erişilmez bir hazinedir. Arkadaşlıkla başlar vefayla, sevgiyle, saygıyla yoğrularak dostluğa dönüşür. Trabzon insanı gibi mert ve net bir dost edinmek için hemenCicisohbet de buluşalım.

Trabzon nesi meşhur

Kardeniz yaylaları, vadileri, gölleri, yemyeşil ormanları, güler yüzlü ve misafirperver insanları ile Karadeniz’de mutlaka görülmeye değer yerdir Trabzon Kısa bir Trabzon turu yaptık biz Karadeniz sohbet ailesi olarak.
Trabzonda neresi gezilir…
Trabzon Kalesi şehir merkezinde ve kente hakim bir konumda yer alır. Kale, şehrin simgelerinden biridir.
Uzungöl: Bir doğa harikası olan Uzungöl tabiat parkı ve SİT alanıdır. Bir doğa harikası olan Haldizen Yaylası. Peki ya Trabzonda ne yenir…
Trabzon mutfağının tahtında elbette hamsi oturmaktadır.
Hamsili pilav, bir çeşit köfte olan hamsi kuşu, hamsi pilaki, hamsili pide, hamsi çıtlaması, hamsi kayganası, hamsi tava, ızgara ve buğulama Trabzon mutfağına ait en meşhur balık yemekleridir.
Çökeleğe benzer bir peynir çeşidi olan minzi, ünü ülkemize yayılmış Trabzon yağı, peynirli, kabaklı, yağlı ve yumurtalı pide, mısır ekmeği, turşu kavurması, laz böreği, pazı pilakisi, hoşmeli, borani, sütlü kabak, çimdik makarnası ile mısır unu, su ve peynir ile yapılan kuymak Trabzon mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini oluşturur.
Birlikte Trabzon sohbet sitesi ailesi hep birlikte gezdik, gördük, lezzetleri tatmisla birlikte diyoruz. Sizleri de sohbet için paylaşmak için Cicisohbet kaliteli sohbet hizmetine bekliyoruz.
Etiket
Sohbet Trabzon, Karadeniz sohbet, Trabzon sohbet, Trabzon sohbet sitesi, Trabzon, Karadeniz, Trabzon nesi meşhur

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji