Türkiye de kayıp çocuklarımız

7 Temmuz 2018 0 Yazar: admin

                                                                        Türkiye de kayıp çocuklarımız

 

Türkiye de kayıp çocuklarımız

Türkiye de kayıp çocuklarımız adı altında bir makale geldi gece aklıma. Ama bir sebebi var sevgili her telden sohbet sitesi sakinleri sizlerin sürekli dillendiriyor olması elbette bende bunu dinlendirmek istedim her telden sohbet sitesi için. Bizler ne kadar sağ duyu göstermek istesek de biraz kayıtsız gibi kalıyor.
Araştırmalarımız göre İçişleri Bakanlığının verilerine göre 15 bin 900 çocuğun kayıp olduğunu, gördük.
Yakınlarını Kaybetmiş Aileler Derneği var birde ben yeni öğrendim ama verilerine göre ise kayıp çocuk sayısının 30 bin civarında olduğunu söyleniyor. Bu veriler alıntı dır sevgili her telden sohbet sitesi sakinleri.
Bilirsiniz araştırmadan sizlere yanlis bilgi vermek hos olmaz. Güncel makale mi alın size güncel yüzünüze vurmak gibi olmasın ama. Hayatın en büyük gerçeklerinden biri türkiye de kayıp çocuklarımız konusu.

 

Cocuk Tacirleri

Ülkemizde ciddi tedbirsizlik ve ihmal var. 834 ÇOCUK HALA aranmakta.
Türkiye’yi yasa boğan Eylül ve Leyla’dan sonra, 2 kayıp çocuk haberi daha aldık her telden sohbet sitesi olarak. Diyarbakırlı Yusuf Yılmaz’dan 2 gündür haber alınamıyor. Hatay’da ise Ufuk Tatar’dan da pazardan beri haber yok. Türkiye de kayıp çocuklarımız bitmiyor ardı kesilmiyor.
Minik leyla bulundugu tarihten iki uc gün önce dereye bırakılmış. Ölüm sebebi ise açlık mis. Ben susuzluktan bilirimde açlıktan ilk defa duydum ölüm sebebi.
Ve aciklanan otopsi sonucu şöyle…
Ölüm nedeni çocuğun 8-10 gün aç bırakılması. Herhangi darp veya yaralanma izi mevcut değil. Bir vahşi hayvan tarafından yaralama da bulunmamaktadır. Üzerinde görülen kırmızı izler güneş yanığı. Çocukla ilgili herhangi bir istismar veya tecavüz emaresi yoktur. Bu sabaha karşı yavrumuzun otopsisi tamamlanmış ve medyadan bu bilgiler alınmıştır.

 

Her telden sohbet sitesi türkiye de kayıp çocuklarımız a duyarlı olmaya siz kullanıcılarını davet ediyor. Www.cicisohbet.net de sizleri bekliyor….

Her telden sohbet

Haber sohbet sitesi, şahane Gündem sohbet, bu sohbette spor, son dakika haberler hepsi bir arada.
Yalnizlarin sohbeti, yalnızlarla sohbet etmek için her telden sohbet sitesi şimdi www.cicisohbet.net de sohbete katıl.
Şimdi aradığınız herşey haber sohbet sitesi olan şahane gündem sohbet ile türkiye de kayıp çocuklarımız için bir dirilik başlatalım. Sohbete katıl bu sohbette Her telden sohbet sitesi ile www.cicisohbet.net de kalın.

 

Bakın sevgili duyarlı her telden sohbet sakinleri yorumlara gelelim ki ben de katılıyorum…
Sevgili FİLİZ: diyor ki
He oğlum he açlıktan öldü babası ilk gün söyledi çocuğum süt içer sadece diye. Kaçıranlar görmedi mi bu haberi? Siz istediğiniz kadar saklayın gerçekleri kız bulunduktan sonra mı şüpheli bir kişi oldu. Daha önce neden bulamadınız. Orası doğu bölgesi kan davası olur diye tecavüz yok diyolar.

Benim icin bir duyarlu filizin bu yorumu bile anlatiyor herşeyi haberi haber yapan bence gerceklerdir…
Sizde gerçekleri dile getirin….

Etiket
Her telden sohbet sitesi, her telden sohbet, sohbet, türkiye de kayıp çocuklarımız, sohbete katıl, her telden sohbet, haber sohbet, haber sohbet sitesi, şahane Gündem sohbet, gündem sohbet, sohbette, haber,

Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji