Turkiye Sohbet

28 Nisan 2018 0 Yazar: admin
TURKİYE SOHBET
Türkiye sohbet
Türkiye sohbet de şimdi kimler mi var? Dünya üzerinde yüzden fazla farklı millet ve yabancı dil bulunuyor. Bu sayfada yabancı ülkelerin, milletlerin ve dillerinin bir araya geldiği, hasretlik çeken türkiye de olmayıp buram buram Türkiye diyen halkımızı topladık.
Almanya dan gurbetçiler, Belçikan sohbet, Avrupa sohbet, Ermenistan sohbet, Gürcistan sohbet, Mısır sohbet, Hindistan sohbet aklınıza gelen neresi var ise şimdi hepsi bir arada bu sohbette Türkiye sohbet odaları nda.
 Bu ülkeyi sevmemin tek nedeni; köşebaşını döndüğümde seninle karşılaşma ihtimalimdir. Diyebileceginiz illaki bir abiniz, ablaniz, halaniz, amcanız, dayiniz, hic yok ise bir aniniz elbette vardir. O aniyi ve ani paylaşmak için sende www.cicisohbet.net e gel

Türkiye sohbet

Geçen bir gurbetçi denk geldi sohbet ederken. Almanyadaymis, neden dedim gelin özlediniz madem okadar. Dedi ki kan davası var böyle olay. Şaşırdım dedim hala eski olaylar varmi? Var var dedi. Bende dedim ki sevgili Türkiye sohbet odası sevenine İkiyüzlü dostun olacağına. Delikanlı düşmanın olsun. Hiç olmazsa dostun gibi sırtından değil delikanlı gibi alnından vurur. Adam haklisiniz dedi. Ama ben o cumlemi onun anlattiklarina gore soyledim…
Galiba biraz ağır oldu. Evet sevgili sohbet edenler sizde sohbetin türkiye aşkını burada görebilir ve hissedebilirsiniz.
 Chat siteleri genelinde sohbet edebileceginiz gibi arzu ederseniz dilediginiz kisi yada kisilerle birebir özel görüsmelerdede bulunabilirsiniz. Üstelik şimdi türkiye sohbette omegla var.
Bu zamanda sohbetimizde bile öğrendim ki İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkacaksın.
Zaman öyle bir zaman ama yinede her güven sarsıntısı için her sohbet edeni yakmamalı. Güvenmek ve guvenilmek için cicisohbet adresine davetlisiniz.

Omegla

Şimdi Türkiye sohbet odaları omegla ile daha güzel. Hem sesli hemde görüntülü konuşmayı destekleyen omegla herseyi ile sizlere anı yasatacaktir. Sunucumuz sizlerin seviyeli ve kaliteli bir sohbet ortamina sahip olabilmesi icin kurulmustur. Lutfen kurallara uyalim ve uymayanlari uyaralim. Hepiniz nerede olursanız olun mesafelere aldırmadan Türkiye sohbet odaları nda sohbete buyrun.
Nerde mi? Tabiki www.cicisohbet.net de.
Biz sohbetteyiz sen hala sohbete gelmedin mi ?
Etiket
Telif Hakkı & Copy 2012 Tüm Hakları Saklıdır CiciSohbet.NET Web Tasarım: Seokoloji